Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982095 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Marslakoo

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 75
Re:OFF
« Válasz #7200 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 10:31:24 »
mennyi elvtárs :)
Én is nagyon gyógyszerellenes vagyok. Sose szedek semmire gyógyszert. A megfázások, torokgyulladások általában 1-2 napon belül el is múlnak. A fejfájás nem tudom mit jelent. Akármi más bajom van, inkább kikúrálom magam gyógyszer nélkül, de nem gyakori.
Nahát, én is eléggé az vagyok. :) Bár azért van, hogy megfázáskor muszáj valamivel rásegítenem a gyógyulásra, különben még egy hét múlva sem lábalok ki belőle. :( Illetve a női nem képviselete miatt, olykor rászorulok a fájdalom csillapítóra is.  :drying: Viszont orvost mióta betöltöttem a tizennyolcat, legfeljebb csak távolról láttam. Napi egy alma távol tartja az orvosokat. Főleg, ha jól tudsz célozni.  :roll:

Mi jó játékkal játszottál?:)
Mirror's Edge. Eredetileg szerettem volna úgy végig vinni, hogy nem lövök le egy embert sem, de negyed egykor elborultam, mert elegem lett, hogy engem meg állandóan lelőnek... Elfogyott a türelmem. :) Pedig az már majdnem a legvége volt. De sajnos a három fegyveres ember elleni önvédelem nem akart összejönni. Főleg, mert nem akartak egymásról leszakadni. Géppisztollyal lövöldöztek rám, plusz még két sniperes próbált leszedni mindeközben. De úgy sem jött össze, mikor már csak egy akart volna. Most már mindegy...

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #7201 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 10:35:29 »
Napi egy alma távol tartja az orvosokat. Főleg, ha jól tudsz célozni.  :roll:

 :lol: :lol:
"Minden nap egy alma, és a doktor alma."
This is a joke. A real practical Joke.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #7202 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 10:55:41 »
Ez a szöveg nekem is tetszett! :lol: :lol: Akkor mostantól egy zsák almával járkálok mindenhova... :hehe:

Mirror's Edge.
Az jó játék! :D Bár nekem nem sok alkalmam volt játszani vele, de láttam amikor tesóm játszott rajta. Csak aztán ha jól emlékszem, valami hiba volt a programban és tesómnak le kellett törölnie... :roll: Mondjuk én alapból keveset játszom számítógéppel, amióta van ps2-m. :) Azóta konzol-párti lettem. ;D Egy-két hónapja játszottam is egy nagyon jó játékkal rajta, a címe Genji, zseniális cucc. Ha valakit érdekel, a játékok topicban írhatok róla részletesebben.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Marslakoo

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 75
Re:OFF
« Válasz #7203 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 11:02:23 »
Valójában nálunk is tesóm kapta a játékot, de néha kölcsön kérek tőle ezt-azt. :) Mert egyébként kalandjátékokkal szoktam játszani, meg a Sims is gyenge pontom. :P Valahol van egy PSP-m is, de nem találom. Ez mennyire gáz... :( Öcsémnek van egy PS2-je, de nem nagyon szokott vele játszani mostanában. Meg úgymond közös családi birtokban van wii-nk. Nos az tényleg nagy poén.  ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #7204 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 11:43:15 »
Fú, a Wii tök jó lehet! :D Azt egyszer szívesen kipróbálnám. De egyelőre inkább egy PS3-ról álmodozom, ha választanom kéne, inkább azt vennék, mint Wii-t. De talán majd egyszer, ha már Wii lenni nagyon óccó... ;D
Nekem a kedvenc műfajaim a verekedős játékok (Mortal Kombat rulez! ;D meg persze Tekken és Soul Calibur), aztán akció-kalandjátékok (kalandjátékokban is az akciódúsakat kedvelem), valamint szeretem az autóversenyeket is. Nagy kedvenceim: God of War 1-2, Shadow of the Colossus, Genji, Okami.
A Sims-sel játszottam anno, de én kiakadtam azon, hogy szinte semmire sem volt idő... :o Alig pár dolgot lehetett megcsináltatni a karakterekkel és máris eltelt a nap... :roll: De a lakástervezősdi része baró volt. :)
Eltűnt a PSP-d? :o Remélem egyszer megtalálod, mert az sem olcsó ketyere... :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #7205 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 11:47:55 »
Amúgy ez jellemző, a Sims a fiuknak lényegében csak egy lakástervező program, míg a csajoknak amolyan megcsinálunk mindent, amit az életben nem szabad jellegű dolog. ;D
Számomra az útóbbi kategória mondjuk a GTA.

Marslakoo

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 75
Re:OFF
« Válasz #7206 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 11:54:45 »
Hehe. :P Egyik barátnőm elég elborult dolgokat szokott csinálni benne  :stupid:  ;D Én meg ott hoztam össze magam olyan emberkékkel, akikkel az életben sosem jött volna össze. Upsz, kivéve a mostanit. Nem is nagyon játszottam azóta. :P De egyébként az építgetős résszel én is nagyon jól elvoltam. :)

Áh, hogy lehet elérni a pasiknál, hogy többet törődjenek a barátnőjükkel?! :(

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #7207 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 11:57:34 »
Áh, hogy lehet elérni a pasiknál, hogy többet törődjenek a barátnőjükkel?! :(
Jól kell választani. ;D
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #7208 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 11:59:51 »
Vagy trükkösnek kell lenni. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #7209 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 12:02:01 »
Áh, hogy lehet elérni a pasiknál, hogy többet törődjenek a barátnőjükkel?! :(
Elméletben egyszerű, a férfiak mindig azt szeretik, ha ők irányítanak, szóval az a nők dolga, hogy úgy irányítsák a férfiakat, hogy azok azt higyjék, hogy még mindig ők irányítanak. ;)
Persze a gyakorlati rész már nehezebb, de az már a ti dolgotok. ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #7210 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 12:04:05 »
Amúgy ez jellemző, a Sims a fiuknak lényegében csak egy lakástervező program, míg a csajoknak amolyan megcsinálunk mindent, amit az életben nem szabad jellegű dolog. ;D
Hát figy, ha normálisan telt volna a játékban az idő, én is generáltattam volna a karaktereimmel egy bébit, de így inkább hagytam a francba. ;D
Tényleg, a GTA is tök jó volt. :D PC-s játékok közül még nagy kedvencem volt a Hitman 2 és a Need For Speed 4. :D

Egyik barátnőm elég elborult dolgokat szokott csinálni benne  :stupid:  ;D
Mint például? :D Én emlékszem, belefullasztottam a medencébe a karakteremet. :hehe:

Idézet
Upsz, kivéve a mostanit. Nem is nagyon játszottam azóta. :P
Na, ilyen szempontból akkor jó hogy nincs szükség már a játékra, mi? ;D

Idézet
Áh, hogy lehet elérni a pasiknál, hogy többet törődjenek a barátnőjükkel?! :(
Hát én ebben nem vagyok nagy szakértő, hülyeségeket meg nem akarok mondani, megvárom mit tanácsolnak az okosabbak... Esetleg Ju, mint szintén leányzó, hátha tud valami jó tippet adni... Ju?
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #7211 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 12:08:22 »
Egyik barátnőm elég elborult dolgokat szokott csinálni benne  :stupid:  ;D
Mint például? :D Én emlékszem, belefullasztottam a medencébe a karakteremet. :hehe:
Egyszer elkezdtem egy olyan menetet, hogy két tajrokkert beköltöztettem egy kéglibe, aztán ami a csövön kifért. Az egyik elhízott, mint valami disznó, aztán Heavy Metálra aerobikoztattam naphosszat, míg a másik gerincre vágta a környék összes nőnemü egyedét, pl. a barátnőjét megcsalta az anyjával, ráadásul úgy, hogy mindkettő ott volt a házban.
De aztán max egy nap alatt ráuntam az egészre.

Marslakoo

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 75
Re:OFF
« Válasz #7212 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 12:13:20 »
Mintha sok választási lehetőségem lett volna. :P Mármint elhihetitek, hogy nem én határoztam úgy egy verőfényes reggelen, hogy na akkor mától kezdve belé leszek szerelmes. :) Majd egy éven keresztül mélyen hallgattam a dologról. Addig bírtam elviselni a viselkedését, mármint hogy néha úgy tűnt neki sem lenne ellenvetése, máskor meg totál reménytelennek tűnt a dolog. Majd úgy döntöttem egy őrültebb pillanatomban, hogy elmondom neki lesz, ami lesz, legfeljebb minden edzésen totál égni fog a fejem.  :-[

Másrészről meg valóban jobb választás lett volna egy kevésbé elfoglalt egyed. :P De mint említettem nem volt választási lehetőségem.  ;D Egyszer csak beütött a krach, bár utólag átgondolva valójában inkább szép fokozatosan.

Én emlékszem, belefullasztottam a medencébe a karakteremet. :hehe:
Azt hiszem ő is megölt pár simet, szerintem a legkülönbözőbb módokon. Meg múltkor említette, hogy valamelyikben csinált egy nemzetiségi pereputtyot és beköltöztette valami lerobbant lakóházba a családot, meg én nem is tudom. :D Azt inkább meg sem említem, hogy az új Sims-szel kapcsolatban milyen reményei voltak. :P

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #7213 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 12:26:06 »
Áh, hogy lehet elérni a pasiknál, hogy többet törődjenek a barátnőjükkel?! :(
Ez egy nagyon jó kérdés, de eléggé típusfüggő. :) Van akinél semmivel. A húgom volt barátja pl csak azután jött rá mennyire hiányzik neki a húgom, miután a tesóm szakított a sráccal. De neked kéne tudnod, hogy a pasid mire vágyik.  :D Ez amolyan a szerelem elvakít dolog lehetett. Összejössz valakivel, nagy a lamour, és csak később jössz rá, hogy nem is ismered. :)
Egyébként meg én azt mondom, a legjobb az, ha senki tanácsát nem fogadod meg, és csak magadra hallgatsz.   ;)
This is a joke. A real practical Joke.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #7214 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 12:28:57 »
Azta :o Ahogy igy olvasom a topic-ot,mintha A Harcosok Klubja(bunyó) keveredne a Lesz Ez Még Igy Se(szerelmi bonyodalmak)-vel és még egy kis Tron(videójáték)-os beütése is van :hehe:
Lassan átmehetek a filmes topic-ba ;) :lol:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #7215 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 12:32:05 »
Másrészről meg valóban jobb választás lett volna egy kevésbé elfoglalt egyed. :P De mint említettem nem volt választási lehetőségem.  ;D Egyszer csak beütött a krach, bár utólag átgondolva valójában inkább szép fokozatosan.
Na jó, akkor mostantól komolyan. Legyen akármilyen elfoglalt, az nem normális, ha erre hivatkozva nem foglalkozik veled eleget. Én is nagyon elfoglalt vagyok (dolgozom, HZs-zem, fejlesztek egy... magánprojektet, ami elég nagy munka), mégis minden nap több órát foglalkozom a barátnőmmel, a hétvégéket pedig szinte mindig teljesen rászánom. Beszéld meg a barátoddal.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #7216 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 12:32:52 »
Áh, hogy lehet elérni a pasiknál, hogy többet törődjenek a barátnőjükkel?! :(
Hát nem is tudom :headscratch: Mindig elhalmozom az  asszonyt törödésel ha térdre borul elöttem ;D Akkor még közben is törödök vele :brow: Megsimogatom néha a feje bubját ;D :lol:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #7217 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 12:34:08 »
Hát nem is tudom :headscratch: Mindig elhalmozom az  asszonyt törödésel ha térdre borul elöttem ;D Akkor még közben is törödök vele :brow: Megsimogatom néha a feje bubját ;D :lol:

Megfogadom a tanácsod.  :lol: :lol:
This is a joke. A real practical Joke.

Marslakoo

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 75
Re:OFF
« Válasz #7218 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 12:45:27 »
Nem tudom. Mármint elég sokáig próbáltam meggyőzni magam, hogy nem is vagyok szerelmes belé. :P Illetve rosszabb napjaimon csokorba szedtem a rossz tulajdonságait (márpedig akadt egy pár, amitől a hajamat téptem volna), és NEM használt.  :headscratch: Majd fél év epekedés után rájöttem, hogy totálisan el vagyok veszejtve, hibák ide vagy oda. :) Úgyhogy nálam azért a rózsaszín szemüveg sosem volt annyira rózsaszín.

Mondjuk tény, hogy akadt ellenvetés, hogy biztos jól járok-e, ha megmondom neki, hogy mi a helyzet nálam. Bár meglepő módon jól jöttem ki a dologból.  :oh: Igaz kb. két-három nap kellett a vallomás után, hogy kiderüljön végre, hogy most akar valamit, vagy sem.  :headscratch: Csak engem néha kikészítenek, ezek a "fáziskésések".

Még hivatkozni sosem hivatkozott a dologra konkrétan, legfeljebb csak olyan szinten, hogy túlóráznia kell, vagy már volt programja aznap délutánra. És sokat a heti három edzés sem segít, bár legalább láthatom, és jól megverhetem. Kár hogy ő az erősebb. De ha ma nem sikerül elkapnom egy fordulóra, majd szombaton beszélek a fejével, hogy igazán szánhatna rám több időt is. :(

És sorry, hogy ilyenekkel fárasztom a társaságot, de rettenetesen szenvedek...

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #7219 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 12:46:31 »
Todd :lol: :lol: :lol:

Nekem amúgy az a véleményem, hogy ha egy pasi tényleg szereti és komolyan veszi a barátnőjét, akkor törődik vele és igenis szakít rá időt. Illetve vannak olyan férfitípusok, akinél a munka/haverok/hobbi az elsődlegesek, illetve a barátnőjüket is egyfajta "haverként" kezelik. Az ilyen pasiknak olyan barátnő kell, aki nem igényel sok törődést, mert önmagában is jól elvan, szereti a szabadságát, csak időnként igényel egy kis szeretgetést. Szóval ez férfitípustól is függ, meg attól is hogy mennyire komoly a love. De nem szeretném ha ebből az jönne le, mintha a pasid ellen akarnék beszélni... Szerintem próbáld felhívni magadra a figyelmet, pl öltözködj kicsit kihívóbban ha találkoztok, próbálj neki kedveskedni valamivel. Ha erre nem figyel fel és nem veszi a lapot, akkor le kell ülnötök kettesben beszélgetni, és elmondanod neki hogy mi a problémád a kapcsolatotokkal, illetve hogy mit vársz el egy párkapcsolattól. Hátha ez segít.


Azta :o Ahogy igy olvasom a topic-ot,mintha A Harcosok Klubja(bunyó) keveredne a Lesz Ez Még Igy Se(szerelmi bonyodalmak)-vel és még egy kis Tron(videójáték)-os beütése is van :hehe:
Lassan átmehetek a filmes topic-ba ;) :lol:
Akkor most beszéljünk a hüvelygombáról! :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.