Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982295 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #7220 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 13:06:44 »
Idézet
Illetve vannak olyan férfitípusok, akinél a munka/haverok/hobbi az elsődlegesek, illetve a barátnőjüket is egyfajta "haverként" kezelik. Az ilyen pasiknak olyan barátnő kell, aki nem igényel sok törődést, mert önmagában is jól elvan, szereti a szabadságát, csak időnként igényel egy kis szeretgetést.
Ez lennék én. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Marslakoo

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 75
Re:OFF
« Válasz #7221 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 13:12:26 »
Vagy arról, hogy mennyit lehet kapni szándékos emberölésért.  :hehe: Kedves barátomat lehet hamarosan utoléri a végzete, ami az én formámban fog alakot ölteni. Futni, mi... Én sokkal jobb gyakorlatot is tudnék a felesleges energiáinak levezetésére.  :brow: Úgyhogy ma már csak abban reménykedhetek, hogy engem is hajlandó magával vinni, illetve, hogy tényleg visszahív, mikor megy. A végén még tényleg azt kell higgyem, gondjaink vannak.  :headscratch: :(

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:OFF
« Válasz #7222 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 13:15:36 »
Látom az off topic átment a szerelmes szívek szállodája topicba.  ;D

Áh, hogy lehet elérni a pasiknál, hogy többet törődjenek a barátnőjükkel?! :(
Hát nem is tudom :headscratch: Mindig elhalmozom az  asszonyt törödésel ha térdre borul elöttem ;D Akkor még közben is törödök vele :brow: Megsimogatom néha a feje bubját ;D :lol:

 :lol: :lol: :lol:Nem tudom, hogy van-e külön Hozzászólás Oscar díj, de ha van én neked ítélem, Mero. :lol: :lol: :lol:

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #7223 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 13:17:32 »
Futni, mi... Én sokkal jobb gyakorlatot is tudnék a felesleges energiáinak levezetésére. :brow:
Izgasd fel, aztán szaladj el előle, végül hagyd, hogy elkapjon, és így meglesz mindkettő. ;D
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #7224 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 13:25:27 »
Futni, mi... Én sokkal jobb gyakorlatot is tudnék a felesleges energiáinak levezetésére. :brow:
Izgasd fel, aztán szaladj el előle, végül hagyd, hogy elkapjon, és így meglesz mindkettő. ;D
Hát nem is tudom :headscratch: Z futottál már álló f@s.......izé :-[ 'ütvefúróval" ??? Eléggé kényelmetlen lehett :nemtudom: :hehe:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #7225 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 13:28:32 »
Vagy arról, hogy mennyit lehet kapni szándékos emberölésért.  :hehe:
Nem gond, ha jól tudom, van jogász kolléga is itt a fórumon. :lol: De azért szerintem próbálj meg beszélni a pároddal, mielőtt drasztikusabb módszerekhez nyúlsz. :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #7226 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 13:54:44 »
:lol: :lol: :lol:Nem tudom, hogy van-e külön Hozzászólás Oscar díj, de ha van én neked ítélem, Mero. :lol: :lol: :lol:
Thank you,thank you very much. I' would like to thanks to the Forum in Hungary(such a lovely place) and to all my friends who accepted my F*ck ass behavior,as i am today :twisted: Thank's again and Good Night!
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #7227 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 13:56:43 »
Nekem az szokott bejönni, ha normálisan megbeszélem a párommal, mi a baj és nem próbáljuk meg kitalálni, hogy mit szeretne a másik. ;) De tényleg, igaza van zozinak, az nem kifogás, hogy elfoglalt. Ami fontos, arra mindenki tud időt szakítani. A kommunikáció a lényeg, anélkül minden emberi kapcsolat (akár haver, barát, párkapcsolat) csak döcög.

Marslakoo

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 75
Re:OFF
« Válasz #7228 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 14:03:44 »
:lol: :lol: :lol:Nem tudom, hogy van-e külön Hozzászólás Oscar díj, de ha van én neked ítélem, Mero. :lol: :lol: :lol:
Thank you,thank you very much. I' would like to thanks to the Forum in Hungary(such a lovely place) and to all my friends who accepted my F*ck ass behavior,as i am today :twisted: Thank's again and Good Night!
Szeptemberben egyetemen el is dicsekszem mindenkinek, hogy van egy Oscar díjas ismerősöm. :P

Nekem az szokott bejönni, ha normálisan megbeszélem a párommal, mi a baj és nem próbáljuk meg kitalálni, hogy mit szeretne a másik. ;) De tényleg, igaza van zozinak, az nem kifogás, hogy elfoglalt. Ami fontos, arra mindenki tud időt szakítani. A kommunikáció a lényeg, anélkül minden emberi kapcsolat (akár haver, barát, párkapcsolat) csak döcög.
Köszi! :) Talán sikerült meggyőznöm, hogy a futás helyett velem jobban jár. Azért kop-kop-kop. És majd ha végre kettesben leszünk könyörtelenül lecsapok rá, ha más nem kikötözöm az ágyhoz, de végig hallgatja mit szeretnék mondani. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #7229 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 14:05:27 »
Idézet
Illetve vannak olyan férfitípusok, akinél a munka/haverok/hobbi az elsődlegesek, illetve a barátnőjüket is egyfajta "haverként" kezelik. Az ilyen pasiknak olyan barátnő kell, aki nem igényel sok törődést, mert önmagában is jól elvan, szereti a szabadságát, csak időnként igényel egy kis szeretgetést.
Ez lennék én. :D
Megjegyzem ebben én is magamra ismertem...
És majd ha végre kettesben leszünk könyörtelenül lecsapok rá, ha más nem kikötözöm az ágyhoz...
Hát ha velem is csinált volna ilyet a barátnőm, tuti együtt maradunk, aztán ha már úgyis kikötöztad... :brow:
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 13. - 14:07:17 írta Todd »

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #7230 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 14:08:04 »
, ha más nem kikötözöm az ágyhoz, de végig hallgatja mit szeretnék mondani. :)
Ha már kikötözöd :brow: akkor szerintem MINDENT meg lehet vele beszélni(IGEEEN......IGEENNNN,UGY VAN AHOGY MONDOD DRÁGÁM,CSAK NE HAGYD...NE...NE HAGYD ABBA ;D :twisted: ) És ez saját tapasztalat ;) :lol:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #7231 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 14:09:11 »
Látom, eggyre jár az agyunk. ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #7232 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 14:17:24 »
Sőt, utána ha mégsem ért egyet, akkor el lehet játszani az Elemi Ösztön híres nyitójelentét.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #7233 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 14:23:58 »
Micsoda perverz társaság! :lol:

Talán sikerült meggyőznöm, hogy a futás helyett velem jobban jár. Azért kop-kop-kop. És majd ha végre kettesben leszünk könyörtelenül lecsapok rá, ha más nem kikötözöm az ágyhoz, de végig hallgatja mit szeretnék mondani. :)
Ez a beszéd, kapd el a grabancát. :D
Különben is, ki az a hülye, aki futni megy, mikor a barátnője otthon várja egy kellemes esti romantikázásra? ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #7234 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 14:28:50 »
Tom mindig rátapint a lényegre. :)
This is a joke. A real practical Joke.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #7235 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 14:29:17 »
Micsoda perverz társaság! :lol:
Még te beszélsz? Te akartál még a hüvelygombáról is beszélni.  ;D

Idézet
Különben is, ki az a hülye, aki futni megy, mikor a barátnője otthon várja egy kellemes esti romantikázásra?
Hát igen. Ez tényleg nem egy normális beállítottság. A futás úgysem emészt el annyi kalóriát és energiát, mint a "romantika". De amúgy én is azt tudom mondani, mint amit zozi. Én is elfoglalt vagyok, rengeteget dolgozom, stb, mégis tudok szakítani időt az asszonyra. Bár a szexuális életünk már nem olyan aktív, mint 8 éve, de jól elvagyunk egymással.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #7236 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 14:31:30 »
Bár a szexuális életünk már nem olyan aktív, mint 8 éve, de jól elvagyunk egymással.
'-Ugyan már apjuk,csak próbáld meg...
-CSÖND legyen asszony,öregember nem sportkocsi" :hehe:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #7237 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 14:37:37 »
Nem ezért nem olyan aktív.  ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #7238 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 14:44:46 »
Hát igen. Ez tényleg nem egy normális beállítottság. A futás úgysem emészt el annyi kalóriát és energiát, mint a "romantika".
Mi az hogy, a szex a legjobb fogyokúra, itt is van egy kis kalóriaszámláló:

Ruha levétele
A beleegyezésével.......................12 kalória
A beleegyezése nélkül..................187 kalória

A melltartó levétele
Mindkét kézzel...........................8 kalória
Egyik kézzel............................12 kalória
Egyik kézzel, miközben pofoz............37 kalória
Szájjal.................................85 kalória

Gumióvszer felhúzása
Erektált céltárgyra......................6 kalória
Erekció nélkül.........................315 kalória

Előjáték
A csikló megkeresésével..................8 kalória
A G pont megkeresésével.................92 kalória
Egyikkel sem törődve.....................0 kalória

Aktus közben
A partnert megemelve....................12 kalória
A padlóra fektetve.......................8 kalória

Pozitúra
Misszionárius póz.......................12 kalória
69-es póz fekve..........................8 kalória
69-es póz állva........................112 kalória
Bevásárlókocsi póz.....................216 kalória
Olasz csillár póz......................912 kalória

Orgazmus
Valódi.................................112 kalória
Színlelt...............................315 kalória

Utójáték
Az ágyban fekve maradni.................18 kalória
Kiugrani az ágyból......................36 kalória
Megérteni, miért ugrott ki az ágyból...816 kalória

Második erekció produkálása
16 és 19 éves kor között................12 kalória
20 és 29 éves kor között................36 kalória
30 és 39 éves kor között...............108 kalória
40 és 49 éves kor között...............324 kalória
50 és 59 éves kor között...............972 kalória
60 éves kor felett....................2916 kalória

Öltözés
Csendben................................32 kalória
Sietve..................................98 kalória
A férj/feleség ajtónyitását hallva....1218 kalória

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #7239 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 14:55:08 »
Ez a kalóriaértékelő nagyon ott van a szeren! :D

"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"