Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982201 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #7320 Dátum: 2009. Augusztus 19. - 21:12:17 »
Ne használd, erősen átverés jellege van. Küldd el privátban a linket, hétvégén megnézem, tudok-e valamit kezdeni vele.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #7321 Dátum: 2009. Augusztus 19. - 21:17:20 »
Azért raktam be ide, mert szerintem is kacsa az egész. De most néztem a linket, és már törölték az oldalt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #7322 Dátum: 2009. Augusztus 20. - 11:32:46 »
Nem tudom ti mit terveztek mára, de nekem már megvolt a nagy Augusztus 20.-i búcsújárás. Kb 15 perc alatt körbejártam a helyi banzájt, vettem egy kg török mézet, aztán néztem pár percig ahogy a körhintáról lekászálódó nyomorultak hogyan rókázzák ki a korábban a pecsenyésnél vagyonokért vásárolt sült kolbászt és sört, és miután jó alaposan kiröhögtem magam rajtuk indultam is haza.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #7323 Dátum: 2009. Augusztus 20. - 12:24:18 »
Nem tudom ti mit terveztek mára, de nekem már megvolt a nagy Augusztus 20.-i búcsújárás. Kb 15 perc alatt körbejártam a helyi banzájt
:o Jó nagy alapterületü lehetett  :hehe:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #7324 Dátum: 2009. Augusztus 20. - 12:29:00 »
Hát, nekem még el sem kezdődött. Még gondolkodom, hogy benevezek a falunapon a sörivó versenyre, ha más nem azért, hogy aztán hulla részegen csápoljak este az MC Hawer koncerten... ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #7325 Dátum: 2009. Augusztus 20. - 12:58:03 »
Nem tudom ti mit terveztek mára, de nekem már megvolt a nagy Augusztus 20.-i búcsújárás. Kb 15 perc alatt körbejártam a helyi banzájt
:o Jó nagy alapterületü lehetett  :hehe:

Egy focipálya kábé, ahol a helyi 3. osztályos válogatottat rendszeresen tönkreverik a környékbeli községek merev részeg focistái.

hogy aztán hulla részegen csápoljak este az MC Hawer koncerten... ;D

Hozzánk Koós "Kislány a zongoránál" Jancsi jön. A faszi olyan piás, hogy amikor tavaly majálison fellépett itt egy Dopeman számra kezdett tátogni amit a hülye hangmérnök véletlenül alákevert.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #7326 Dátum: 2009. Augusztus 20. - 14:13:12 »
Hehe, az kemény lehetett.  ;D Bár a közönségnek nem hiszem hogy nagyon tetszett volna. :hehe:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #7327 Dátum: 2009. Augusztus 20. - 15:23:40 »
Este 9-kor lépett vagy inkább kúszott a színpadra, addigra már mindenki hulla részeg, szóval fel se tűnt, csak a kevés kivételnek akik nem isznak mint én.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #7328 Dátum: 2009. Augusztus 20. - 15:57:44 »
Szégyeld magad.  ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #7329 Dátum: 2009. Augusztus 20. - 16:05:10 »
A Klub óta egyfolytában szégyellem.  ;D Amúgy kíváncsi lennék van-e annyi alkohol a világon, aminek hatására Jancsi bácsival elénekeltethetném a Panda dalt?  :headscratch:

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #7330 Dátum: 2009. Augusztus 20. - 20:13:06 »
Majd a hangmérnöknek elviszed a Panda dalt pendrive-on, Ő meg bejátssza Jancsi bácsinak a fellépésén.  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #7331 Dátum: 2009. Augusztus 20. - 20:58:15 »
Én lementem a családdal egész napra egy kis tóparti üdülőbe ismerőshöz. Nagyon jó volt, fürdés, meg végtelen nyugalom, bográcskaja.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #7332 Dátum: 2009. Augusztus 21. - 12:35:34 »
sok igazság van benne, olvassátok végig!
http://www.youtube.com/watch?v=L_mzaleognA
This is a joke. A real practical Joke.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #7333 Dátum: 2009. Augusztus 21. - 13:14:52 »
...leszámítva persze, hogy úgy... hm, kétharmada nem igaz.
DE
Egy dolgot remekül bizonyít nekem, amit már olyan tíz éve felismertem: a magyarok nem azért fogynak, mert ilyen az ország, hanem mert legalább hatszáz éve bebizonyították, hogy életképtelenek. Az a fura, hogy még vagyunk. Igaz, nagyban segített ebben az, hogy mindig mások vezettek minket, különben ez a nép már réééééééég eltűnt volna.
És félreértés ne essék, én is ilyen vagyok, csak én legalább felfogtam és beismerem.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #7334 Dátum: 2009. Augusztus 21. - 13:21:38 »
A mi hibánk az, hogy mindig mások vezettek minket? Mi akartuk, hogy a tatárok a törökök meg az oroszok megszálljanak minket? Mi akartuk hogy a habsburgok elpuszítsák az ősi magyar történelmet, hogy eltöröljék a nyelvünket, és a hagyományainkat? Szerintem messze tulmutat rajtunk az egész. Tudom én is hogy milyen a magyar, mindig a rosszat látja meg legelőször, de érdekes módon időröl időre kinő ebből egy-egy nagy és elismert személy, ez nem fura? Az érdekes az, hogy a történelem folyamán mindg belelépünk ugyanabba a sz@rba.
This is a joke. A real practical Joke.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #7335 Dátum: 2009. Augusztus 21. - 13:29:18 »
Fura, a lengyeleket többet szívatták, országuk is később lett, állandóan elnyomták őket úgy, hogy a magyaroké kész Hawaii volt mellette, most meg ők a régió legígéretesebb és legjobban fejlődő országa. Igaz, ők nem sírnak és panaszkodnak folyton, talán ebben lehet valami. Mert a politikusok máshol is ilyenek, az ÁFA - egy bizonyos párt hangzatos állításaival szemben - még a kontinensen se nálunk a legmagasabb, és a GDP-t is igazság szerint termeljük, csak mindenkit annyira leköt, hogy sírjon - a videó készítőjével együtt - és a múltat emlegesse - amiről a jelek szerint csak homályos sejtelmei vannak - hogy elfelejt élni.
Na, EZÉRT életképtelen ez a nép. Ja,  meg azért, mert nem tud örülni semminek, és ha igen, a szomszéd rögtön jön, hogy keresztbe tegyen neki, mert mit van pofája örülni, legyen neki is rossz. Amire legalább büszkék lehetünk, mert sikerült a kivándorlásainkkal világszinten elterjesztenünk ezt az igét. Ollé meg ilyenek.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #7336 Dátum: 2009. Augusztus 21. - 14:10:03 »
igazad van az egészbe, de az se elenyésző tény, hogy lengyelország kb 3× akkora mint magyarország
This is a joke. A real practical Joke.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #7337 Dátum: 2009. Augusztus 21. - 14:19:26 »
Oroszország meg 100-szor, aztán szét lehet nézni ott is.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #7338 Dátum: 2009. Augusztus 21. - 14:36:01 »
szovjetunió nem hiába volt világhatalom, és még oroszországként is nagyon sokat megörzött az akkori erejéből. Nekik ott olyan iparuk volt, hogy azt a mai napig tényleg meg lehet nézni.
This is a joke. A real practical Joke.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #7339 Dátum: 2009. Augusztus 21. - 15:12:23 »
de érdekes módon időröl időre kinő ebből egy-egy nagy és elismert személy, ez nem fura?
Mint mindenhol máshol. Mi lenne ebben a fura?

Ha már ilyen nemzeti téma jött elő, akkor itt van egy a cikk. Olvas, beismer, elkerül.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?