Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982296 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #780 Dátum: 2007. November 09. - 23:24:40 »
Aha, persze... ;D :roll: :hehe:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #781 Dátum: 2007. November 10. - 10:40:38 »
Valaki nem tud valamit Punkológusról? Mert már jó ideje nem volt errefelé. Remélem nem megint tüntetni ment külföldre. :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #782 Dátum: 2007. November 10. - 11:13:31 »
Néha eltűnik pár hónapra. Utána mndenféle szürke, nagyszemű lényekről folyik a téma, majd visszatérünk a normál kerékvágásba. :D

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:OFF
« Válasz #783 Dátum: 2007. November 10. - 20:16:20 »
Én tudom hogy lehet visszacsalni!
Mindenki kezdje el becézni, hogy Punki, azt nagyon nem szereti és seperc alatt visszaír, hogy a kuvaanyad!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #784 Dátum: 2007. November 10. - 21:07:22 »
 :lol: :lol: :hehe:

Különben tévében láttam Reed Richardst és Max Dillont is! Az előbbinek tökre nyúlt a bőre (a csontja nem), de nagyon! Az utóbbi pedig fel volt töltve elektromossággal, jó, nem 1 millió volttal, mint Elektro, de például felizzott a villanykörte a kezében!

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #785 Dátum: 2007. November 11. - 11:26:15 »
Én tudom hogy lehet visszacsalni!
Mindenki kezdje el becézni, hogy Punki, azt nagyon nem szereti és seperc alatt visszaír, hogy a kuvaanyad!

Igen, magam is tanusítom hogy ez beválik :D

ratoHC

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:OFF
« Válasz #786 Dátum: 2007. November 11. - 12:06:16 »
hali mindenkinek na hogy tetszikaz uj profilképem? ;D én csináltam :D made in ithon ;D ;) a baj csak az h semiköze a képregényekhez
de nevezzük ki a comic smile nak  ;) tökjo lenne :P
".....és Isten a 7. napon HellSpawn-t lapozgatott!"

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re:OFF
« Válasz #787 Dátum: 2007. November 11. - 16:28:02 »
hali mindenkinek na hogy tetszikaz uj profilképem? ;D én csináltam :D made in ithon ;D ;) a baj csak az h semiköze a képregényekhez
de nevezzük ki a comic smile nak  ;) tökjo lenne :P
Mivel én személyesen is ismerlek,bátran kijelenthetem,hogy mintha csak az önarcképedet raktad volna ki :hehe:Amúgy király lett :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #788 Dátum: 2007. November 11. - 18:12:58 »
Mivel én személyesen is ismerlek,bátran kijelenthetem,hogy mintha csak az önarcképedet raktad volna ki :hehe:
Ezek után én is szívesen megismernélek!  :lol:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #789 Dátum: 2007. November 11. - 18:53:29 »
Ma átestem egy laza autókázáson Gödöllő és Budapest között a frissen szakadó hóban. Persze a rádió folyamatosan azt mondta, hogy nincs fennakadás az utakon, ehez képest a kb 15-20 km-es utat mindössze két és fél óra alatt tettem meg. Mert 10 centis hó az utakon és naná, hogy mindenkinek nyárigumi volt az autóján. :roll: Így minden emelkedőn kerülgethettem a sok mazsolát. Persze én könnyen voltam a négykerék hajtású terepjáróval, de így sem volt egyszerű.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #790 Dátum: 2007. November 11. - 19:01:16 »
Máskor menj biciklivel, és nem leszel dühös. :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #791 Dátum: 2007. November 11. - 19:04:08 »
Most sem voltam dühös, csak a sok bénán mulattam, hogy senki nem készült fel erre.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #792 Dátum: 2007. November 11. - 20:31:00 »
Budapestet azért szeretem - bár ez azért vidéken is igaz -, mert ha leesik fél milli hó vagy öt csepp eső, az autósoknál kitör a tömeghisztéria, és senki se mer ötödik intergalaktikus csigasebességnél gyorsabban menni, aki meg mégis véletlenül megteszi, az képes bámulatosan keresztbeállni az úton... :roll:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #793 Dátum: 2007. November 11. - 21:56:52 »
Mai hír, hogy a 8 végtagú kislány műtétje sikerült, felébredt, és már sikerült megmozdítania a lábujjait is.  :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #794 Dátum: 2007. November 11. - 23:19:16 »
Láttam én is a riportot erről a kislányról a tv-ben, nagyon durva lehetett az a műtét... :o Kisebb csoda szerintem hogy ilyenekre képesek a dokik.
Amúgy ha valaki négy tök egészséges karral születne az szerintem tök hasznos is lehetne az illetőnek. Csak sajnos a mai világ valszeg nehezen fogadná be őt, állandóan csúfolnák valszeg. :-\
Egyébként 1-2 hónapja láttam egy dokumentumfilmet a kétfejű lányról, azt láttátok? Tulajdonképpen sziámi ikrek, csak olyan durva szinten nőttek össze hogy közös testük van, csak épp két külön fejük. És az egyik kezet csak egyikük, a másik kezet csak a másik testvér érzékeli asszem. ehhez képest baromira megtanultak beilleszkedni, még baseballozni is tudnak! És mentálisan is teljesen rendben vannak, mint két testvér. Suliba járnak, még autót is vezetnek. Szóval döbbenetes dolgokat produkál néha az élet.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #795 Dátum: 2007. November 12. - 06:44:03 »
Ilyesmiről egyszer a Hihetetlen, De Igaz című dokumentumfilmsorozatban (aminek Dean Cain volt a házigazdája :D ) is volt szó. Ott mutattak egy olyan disznót, aminek egy feje volt és két teste. :o Egy állattartóról szólt egyébként a riport aki összegyűjtötte az ilyen genetikailag hibás (mutáns  ;D ) állatokat. Volt ott két fejű kígyó, öt vagy hat lábú tehén, stb.

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:OFF
« Válasz #796 Dátum: 2007. November 12. - 08:46:42 »
Csipáztam én azt műsort. Anyámon mindig nagyot röhögtem, amikor meglátta Dean Caint. Két másodpercig áll, aztán megkérdi: Te ez nem a Superman?
A félelem nélküli

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #797 Dátum: 2007. November 12. - 12:23:29 »
Idézet
Kisebb csoda szerintem hogy ilyenekre képesek a dokik.
Cha! Majd nézz meg engem! ;D :lol:
Idézet
Amúgy ha valaki négy tök egészséges karral születne az szerintem tök hasznos is lehetne az illetőnek. Csak sajnos a mai világ valszeg nehezen fogadná be őt, állandóan csúfolnák valszeg. Határozatlan
Egyébként 1-2 hónapja láttam egy dokumentumfilmet a kétfejű lányról, azt láttátok? Tulajdonképpen sziámi ikrek, csak olyan durva szinten nőttek össze hogy közös testük van, csak épp két külön fejük. És az egyik kezet csak egyikük, a másik kezet csak a másik testvér érzékeli asszem. ehhez képest baromira megtanultak beilleszkedni, még baseballozni is tudnak! És mentálisan is teljesen rendben vannak, mint két testvér. Suliba járnak, még autót is vezetnek. Szóval döbbenetes dolgokat produkál néha az élet.
Pont tegnap láttam én is valamyleik csatornán...kegyetlen, hogy így kell leélni az életüket. De ilyenkor nekem mindig a sok depressziós, meg öngyilkosjelölt jut az eszembe, hogy nekik milyen problémáik vanak...csak nézzenek rá az ilyen emberekre!
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #798 Dátum: 2007. November 12. - 12:59:19 »
De ilyenkor nekem mindig a sok depressziós, meg öngyilkosjelölt jut az eszembe, hogy nekik milyen problémáik vanak...csak nézzenek rá az ilyen emberekre!

Én máskor is csodálkozom azon, hogy milyen problémáik vannak embereknek... tök sok olyan emberrel beszélek, aki ki van borulva vagy éppen teljesen ideg, hogy 3 teljes napig javítják a tv-jét és nem tudja nézni se ő, se a gyerekei... :roll: Ilyenkor mindig megfordul a fejemben, hogy elmagyarázom nekik, mi mindent csinálhatnának a tvzés helyett... pl beszélgethetnek. :P

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #799 Dátum: 2007. November 12. - 17:12:39 »
DeCaprio mondta a Véres gyémánt forgatása után, hogy ott elbeszélgetett egy csomó emberrel, és miután hazament, teljesen jelentéktelennek tűntek az ismerősei problémái...

Dean Cain?? Nem is tudtam, de kár!!!  :(