Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982081 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #7880 Dátum: 2009. Október 28. - 21:19:10 »
Igen ez az.  :oh: Átkozottul jó.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #7881 Dátum: 2009. Október 28. - 22:00:34 »
http://csali.deviantart.com/gallery/

Ezek nagyon művészi képek. Elborult egy elméje lehet, de jó fotós, hatalmas fantáziával.
This is a joke. A real practical Joke.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #7882 Dátum: 2009. Október 29. - 09:15:52 »
Művészi oké, kétségtelen, fantáziadús is, de mi a ráktól elborult valaki, aki ilyen képeket csinál?
Mi ebben az elborult? :headscratch:
Amúgy nagyon jó képek.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #7883 Dátum: 2009. Október 29. - 09:51:22 »
az alternativitás szintje az elborult.
This is a joke. A real practical Joke.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #7884 Dátum: 2009. Október 29. - 16:43:07 »
Ilyen képet én is csináltam a gitáromról, de én anno szándékosan. :) Bár nem tudom mivel tudnám bizonyítani a készítés dátumát. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #7885 Dátum: 2009. Október 29. - 16:43:33 »
asszem sikerült válaszolnom neked gg. ha nem szólj  :hehe:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #7886 Dátum: 2009. Október 29. - 16:49:29 »
John Caldwell a legjobb! ;)
This is a joke. A real practical Joke.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #7887 Dátum: 2009. Október 29. - 16:53:51 »
A túrót ! Jeffrey Stone !  ;D  :D  ;)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #7888 Dátum: 2009. Október 29. - 16:57:03 »
Eléggé meglepődtem, amikor először megtudtam, hogy ugyanaz a kettő. :) Majdnem az összes cherubion könyvet ő írta így. :)
This is a joke. A real practical Joke.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #7889 Dátum: 2009. Október 29. - 16:59:21 »
Így van.  :D És még van egy kiló álneve a galádnak.

Apropó ! Ajánlom figyelmedbe az új saját honlapját: http://caldwell.karcolat.hu/

Sok érdekesség van fenn

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #7890 Dátum: 2009. Október 29. - 17:04:30 »
Apropó ! Ajánlom figyelmedbe az új saját honlapját: http://caldwell.karcolat.hu/
Sok érdekesség van fenn
:oh: :oh:
Király! köszi!  :D
This is a joke. A real practical Joke.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #7891 Dátum: 2009. Október 29. - 17:19:50 »
Az egyik jó álneve pl a " Hombre Jimenez"  :hehe: vagy " Jessica J Brutal"  :D

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #7892 Dátum: 2009. Október 29. - 18:09:01 »
Köszönöm én is .

Elfelejtettem leírni a képeken a szöszi a szomszéd csaj
http://csali.deviantart.com/gallery/

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #7893 Dátum: 2009. Október 29. - 21:05:04 »
Nekem Bredan a barbár az egyik kedvenc szereplőm tőle. Hogy skandar Graun mellett az olyanokról, mint laxius, meg yrunta már ne is beszéljünk. :)
This is a joke. A real practical Joke.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #7894 Dátum: 2009. Október 29. - 21:15:00 »
Skandi a Best, Amúgy bírom még Ywerd/Ylmor/Yliant, Yamael, Kucsum, bredan stb, stb. rengeteg jó figurája van.  :D

Apropó, az Orkháború című kötet megvolt neked GG ?

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #7895 Dátum: 2009. Október 29. - 21:16:58 »
Megvan, igen. Két kötetes, ki is olvastam. Nem olyan igazi Skandar Graunos, de izgalmas, nem rossz.
This is a joke. A real practical Joke.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #7896 Dátum: 2009. Október 29. - 21:46:49 »
Aranyváros ?

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #7897 Dátum: 2009. Október 29. - 22:18:45 »
Aranyváros ostroma? Az is megvan, de az annyira nem maradt meg bennem.
Viszont most nézegettem az oldalt, amit linkeltél.
A lélektáncba nem vagyok biztos, hogy megvan-e. És az orktánc az ami tuti nincs meg. Ezeket olvastad, milyenek?
Amin meg megint totálisan ledöbbentem, hogy mark f wilson is Ő???
Csomó terminátoros könyvét olvastam, anélkül, hogy tudtam volna. és rohadt jó könyvek voltak azok is. Fantasztikus ez az ember.
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #7898 Dátum: 2009. Október 29. - 22:58:47 »
Klassz honlapja van.  :D A Káosz is jó volt, de "csak" jó. Az Éj sorozatot viszont imádtam. A Worluk átka is tetszett, nem is tudtam, hogy azt is ő írta. :)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #7899 Dátum: 2009. Október 30. - 09:35:20 »
Aranyváros ostroma? Az is megvan, de az annyira nem maradt meg bennem.

Szerintem a legjobban sikerült sharedworld antológia a Cherubion kiadótol  :D

A lélektáncba nem vagyok biztos, hogy megvan-e. És az orktánc az ami tuti nincs meg. Ezeket olvastad, milyenek?

Mind megvan  :D A Léketánc szoszo, viszont abban van benne az első Skandi prequel regény. A sztori a fiatal Skandiról szól akit éppen Netar nevelget a   Rontás Erdejében ( azért nyugi nem valami pedo story  :hehe: ) Az Orktánc is egy jól sikerült antológia egész véletlen abban van a 2. kisSkandi regény, amely ott folytatódik ahol a Lélektánc abbamaradt, de ebben az antológiában van még egy emlékezetes írás Rascal Farkasvadsága, az nagyon bejött nekem.
Amúgy nekem személy szerint nem tetszik maga az ötlet hogy Skandinak prequelt írnak, ezt mondtam is Istvánnak (Caldwellnek) de lehet csak azért mert ortodok Káosz Szava hívő vagyok és nem szeretem ha belepiszkálnak  :hehe: Viszont egész jó dolgok is kisülnek ezekből a prequelekből, pl biztos emlékszel hogy a Vérkáosz végén amikor a bárkán visszautaznak az időben Skandi lát egy kis orkot, nos a kis ork is látta a felnőtt Skandar Graunt és ez a rész feelinges a Lélektáncban, az Orktáncban meg a kis Skandi nevelőapja van nagyon eltalálva aki egész véletlenül szerepelt az Orkháborúban is  :P és még várható hogy ez a két figura összefut majd pár buzogány csapásra.  :D Coool.  8)

Amin meg megint totálisan ledöbbentem, hogy mark f wilson is Ő??? Csomó terminátoros könyvét olvastam, anélkül, hogy tudtam volna. és rohadt jó könyvek voltak azok is. Fantasztikus ez az ember.

Igen. Ő Mark F Wilson is  :D Eleinte én se tudtam hogy ő írta őket de gyanakodhattam volna mert nagyon "magukatolvasatós" könyvek voltak azok is. Bár a Mark F Wilsonba amennyire tudom másik is be-besegítettek.  :headscratch: De a nagy részét ő írta.

Apropó, ha gondolod írd meg neki nyugodtan mennyire fantasztikus  :D Regelj be a fórumra és a Publikáló írókban ott a topicja "Nemes István" néven, mindig visszaír amikor benéz, amennyire láttam ma reggel is írt be a fórumba, mondd neki hogy én küldtelek.  :hehe: :hehe: :hehe:

Klassz honlapja van.  :D A Káosz is jó volt, de "csak" jó. Az Éj sorozatot viszont imádtam. A Worluk átka is tetszett, nem is tudtam, hogy azt is ő írta. :)

A Worluk átkán alapul a mostani Worluk világa. Igazából egy tervezett trilógia első része a Worluk átka de a folytatásokra azóta sem került sor. Ami szerintem nem is baj, jó ez a kis balladai homály.  :D
Az Éj trilógiája meg alap ahogy van  :D A Hajnal trilogiáját is ő írta, amit mostanában folytat egy arra végre érdemes író Douglas Rowland, ez a sorozat "Cherubion alkonya" néven fut és a régi triumvirátus félistenek visszatérnek még hozzá nem is akárhogy  :D (megjegyzem nálam ők voltak a legjobb karakterek az Éjben) Eddig 3 szép vaskos kis könyv jelent meg az Alkony témábna és készül a 4. Kb jövő valamikor jön ki.  :P Apropó a 3. részben egy bizonyos Silver nevű figura is felbukkan.  8)

Jó hogy vannak itt is páran akik értik a témát  8)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 30. - 09:37:09 írta Silver »