Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982081 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #8160 Dátum: 2010. Január 03. - 19:45:23 »
Az csak akkor dől meg, ha legalább 27 tag egyszerre van online. ;) Mert az, hogy csak bejelentkezik, az csak azt mutatja, hogy ma 27-en jelentkeztek be, de a legtöbb online (amit a statisztika is jegyez), az azt jelenti, hogy mennyien vannak egyszerre a fórumon. Mert bejelentkezettből korábban is volt már több mint 30, nem is egyszer.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #8161 Dátum: 2010. Január 03. - 19:46:39 »
Nem is tudtam hogy ö is tag :o
Milyen néven fut ??? :nemtudom: Csak nem BonJovi lookalike  ??? :twisted: :hehe:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #8162 Dátum: 2010. Január 03. - 19:47:34 »
Az is találó lenne, majd mondom neki, amúgy Gordin néven fut, de nem túlzottan aktív. ;D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #8163 Dátum: 2010. Január 03. - 19:48:16 »
Az csak akkor dől meg, ha legalább 27 tag egyszerre van online. ;)
Jaaaa...... :surp: Akkor már annyira nem is érdekes :-\
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #8164 Dátum: 2010. Január 03. - 19:50:09 »
A legaktívabb (most épp 27) mellett balra látszik a mai aktuális rekord (most épp 20).
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #8165 Dátum: 2010. Január 03. - 19:51:31 »
Téééényllleeeeg........... ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #8166 Dátum: 2010. Január 04. - 12:14:12 »
Srácok, van köztetek valaki, aki szokott eladni Vaterán? Infot szeretnék emberi nyelven, pontosan hogy működik és milyen feltételei vannak, stb.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:OFF
« Válasz #8167 Dátum: 2010. Január 04. - 12:26:27 »
Én árulgattam időközönként, de erősen ajánlom figyelmedbe, hogy olvasd el ezt, mielőtt bárminek nekikezdesz:
http://www.vatera.hu/help/index.php?c=23

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #8168 Dátum: 2010. Január 04. - 12:32:39 »
Ezt elolvastam, de olyan érzésem van, hogy van, ami nincs benne vagy jogászul van megfogalmazva. :D Köszi anyway. :)

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:OFF
« Válasz #8169 Dátum: 2010. Január 04. - 12:33:55 »
Konkrétan mi érdekel, eladás, vásárlás stb.?

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:OFF
« Válasz #8170 Dátum: 2010. Január 04. - 12:36:47 »
1 dolgot jól jegyezz meg!
Csomagolási költséget nem számíthatsz fel (már ha eladni szeretnél)!!! Tehát nem lehet odaírni az aukcióba, hogy boríték, doboz, ragasztó, csomagolóanyag árát felszámolod, mert azt az aukciót azonnal törölni fogják!!!!
Minden levelezésed, ami a Vaterán folyik, el van mentve, így utána tudnak nézni a huncutságoknak!!!
Nem szabad jutalékot csalni, elérhetőségeket (e-mail cím, telefonszám stb.) megadni stb.!

Egyébként személyes tapasztalatként csak annyit elmondanék, hogy a Vaterán kívüli e-maileket nem ellenőrzik, így abban olyan szépen kérnek csomagolási, boríték-költséget, ahogy csak lehet...pedig szabály-ellenes......
Én emiatt kaptam 1 figyelmeztetést, hogy beírtam az aukcióba, hogy 1 bubis boríték árát felszámolom.....azonnal törölték is az aukciómat....

A levelezésed mindig mentsd el, ill. ne töröld ki, mert ha valami kellemetlen dolog történne, esetlegesen azzal tudod alátámasztani az igazadat...
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 04. - 12:51:18 írta D-TOX »

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #8171 Dátum: 2010. Január 04. - 12:55:44 »
Köszi. :) Az eladás érdekel, van itthon csomó cuccom, amitől megválnék és inkább pénzt csinálnék belőle.
Oké, a csomagolás költséget igazából bele lehet venni a szállításba, még így is nyerek vele.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #8172 Dátum: 2010. Január 04. - 17:04:52 »
Megjött egy rendelésem a mycomicshopról, amit dec 12-én adtam fel, vagyis több mint három hét volt az út ide. Viszont úgy be volt csomagolva, dupla karton csomagolással, hátlappal, fóliával, hogy akár focizni is lehetett volna vele. :) Szerintem a csomagolásra nem lehet panasz. :) Az időre meg az árra annál inkább.
This is a joke. A real practical Joke.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #8173 Dátum: 2010. Január 04. - 19:53:19 »
Időre? Amikor az átlag 4-5 hét? Inkább marha gyors volt. És igen, az mcs-nél nemhiába nevezik atombiztosnak a csomagolást. Még magyar postás álló is, ami önmagában elég szépen jellemzi a csomag strapabírását.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #8174 Dátum: 2010. Január 04. - 20:23:33 »
Leszámítva, hogy a legutóbbi csomagunknak a sarka be volt törve, így majdnem minden egyes képregénynek a felső sarka gyűrött volt.  :drying:
De az idő tényleg gyors.

salander

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 148
Re:OFF
« Válasz #8175 Dátum: 2010. Január 04. - 20:59:43 »
http://www.bookdepository.com/book/9781600106156/Last-Resort

... És csak március végén jön ki. :/ Nem győzöm kivárni... De részenként akkor már nem veszem meg...

Nektek vannak rendeléseitek is ongoing képregényekre, hogy gyakorlatilag küldik amikor kijön... vagy mindent egyenként rendelgettek számonként?

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #8176 Dátum: 2010. Január 04. - 21:38:20 »
Változó. Kinek mi a zsánere, én új ongoing cuccokat ritkán veszek, a régieket meg általában nagyobb, ötös, tízes pakkokban rendelem. ;) Már akinek nincs előfizetése, mert annak küldik számonként, ha jól tudom... ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #8177 Dátum: 2010. Január 04. - 22:04:12 »
Ha ongoing alatt füzeteket értesz, azt nem. De ha simán úgy, hogy onnan történeteket, akkor egyre jobban gondolkozok egy-két Showcase Presentsen és Essentialön...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #8178 Dátum: 2010. Január 04. - 23:19:49 »

salander

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 148
Re:OFF
« Válasz #8179 Dátum: 2010. Január 04. - 23:25:40 »
Ha ongoing alatt füzeteket értesz, azt nem. De ha simán úgy, hogy onnan történeteket, akkor egyre jobban gondolkozok egy-két Showcase Presentsen és Essentialön...
Igen füzeteket. Aktuális "e"havi számokat.

Nem tudom... Ezekhez Showcase Presentsekhez meg Essentialokhoz már nagyon képben kell lenni az adott sorozatról. Hogy-hogy is ment régen... Én már annak örülök ha meg tudok bizonyosodni egy TPB-nyi anyagról, hogy az biztos érdekel / érdemes a megvételre az újabb cuccok közül. :]


Más kérdés: a Premiere HC -ban a HC az tudom, hogy Hard Cover; de mit jelöl a Premiere? Hogy első kiadás (nem jött ki összegyűjtve más formában)?