Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981953 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:OFF
« Válasz #900 Dátum: 2007. December 11. - 01:36:37 »
Faterom egyik kedvenc storyja, mikor valamikor 1980-ban jottek valami ismerosok Londonbol latogatni minket es csodalkoztak, hogy nekunk van melegvizunk meg televizionk. (persze ekkor en meg nem eltem, de a sztorit nem 1szer hallottam mar)
Egyebkent kicsit tenyleg tul "trendi" ez az ultimate mar. Kivettek a szivarokat a szajbol (Rozsinak Jean torolte ki a fejebol allitolag), mindenfele melegek meg mas börszinüek stbstb.
Nem vagyok ezek ellen, de ez olyan mint megvaltoztatni a törtenelmet kicsit. Leforgatnak megint a Casablancat, csak most a Fekete csavo nem a zongoranal lenne, hanem o lenne a zsaru, meg senki sem cigizne, helyette mindenki tofu pudingot nyalogatna.

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:OFF
« Válasz #901 Dátum: 2007. December 11. - 18:23:05 »
Tudod az a rühadt esélyegyenlőség. Én azt nem értem, hogy ha jóra akarják nevelni a gyerkőcsöket, akkor miért tesznek be nem hetero karaktereket az Ultimate-be?
A félelem nélküli

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #902 Dátum: 2007. December 11. - 18:29:03 »
Mert az, hogy vkit a szexuális orientációja folytán kiközösítenek, minden, csak nem jó. És ha látják, hogy akár egy szuperhősnél is előfordulhat, talán nem úgy kezdik, hogy hülyebuzi, hanem hagyják élni. Társadalmilag annyiban nem különbözik ez a rasszizmustól.

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:OFF
« Válasz #903 Dátum: 2007. December 11. - 19:07:19 »
oké, de elsönek is vegyük figyelembe, hogy Mutánsokról beszélünk! Az egész életük arról szól, hogy kiközösítés, erre meg még buzulnak is. Haggyuk már és legyen ugyanaz a story kicsit felturbozva!

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:OFF
« Válasz #904 Dátum: 2007. December 11. - 19:25:58 »
Szerinted mennyire egészséges egy gyerek lelikivilágára nézve, hogy azt látja, hogy miután Kolosszus megmenti a fél világot szépn lesmárolja Sarkcsillagot, majd a beteljesülő katarzis gyanánt jól megannuszolja?
A félelem nélküli

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #905 Dátum: 2007. December 11. - 20:20:53 »
Hát számomra is undorító, de el tudok képzelni fordított helyzetet. Szegény kamasz érzi magán, hogy a fiúkhoz vonzódik, stb., de mindnehol csak a heteroszexualitást látja, meg mindenhol elítélik, lelki gondokat fog okozni neki, szorongást, meg ilyeneket. Itt kezdődik  apszichopaták karrierje. És ha megnézzük, azért sajnos eléggé emelkedő a homoszexuálisok száma egy ország összlakosságához képest...és végülis, anniyra nincsen sok homokos karakter, az összeshez képest. Nekem inkább attól fordul fel a gyomrom, hogy egy Kolosszust tettek homivá, akinek az eredeti univerzumban igencsak meghatározó volt a szerelme Kittyvel. Akkor már miért nem Pókember lett homokos?  :drying:
Olyan karaktereket kéne b*zivá tenni, akinek nem volt enniyre egyértelmű a hovatartozása.... :drying:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #906 Dátum: 2007. December 12. - 10:16:16 »
Pókemberről a leleplezéséig a fél Marvel azt hitte, hogy meleg, egyébként. ;D
Egyébként a számuk tényleg elenyésző. Talán nincs egy tucat meleg Marvel-hős, és vannak vagy kétezren összesen. Ebből is jelenleg úgy-ahogy főszereplő Sarkcsillag (bár ő a feltámasztása óta eltűnt), az idegen csaj a Runawaysben, a Young Avengers párja (Hulkling és Wiccan) és az Ulti Kolosszus (Sarkcsillag ottt se nagyon bukkan fel). Közülük a tinicsapatos kiadványokban foglalkoznak inkább ezzel a témával, az Ultiban egyetlen sztori van, ahol kicsit többet foglalkoznak Kolosszusékkal (meg a Sinisteresben van egy jelenet, de az marha jópofa, kegyetlen homofóbnak kell lenni ahhoz, hogy az ember ne röhögjön). Úgyhogy ez nekem egy picit olyan vihar egy pohár vízben dolog... UtliXM-ben engem pl. jobban zavar, hogy Magnetoból mi lett, meg mondjuk Rejtélyből.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #907 Dátum: 2007. December 12. - 11:36:40 »
Vagy Kábelből.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #908 Dátum: 2007. December 12. - 11:55:41 »
Õ az elejáén volt eélg gyatra a Cable c. sztori szerintem eég gyenge volt, de azóta Kirkman megemberelte magát, és egész normális figurát kezd kihozni belőle. Eléggé merészen elszakadt a régitől, de nem csinálja végső soron rosszul.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #909 Dátum: 2007. December 12. - 16:29:19 »
Akkor már miért nem Pókember lett homokos?  :drying:
Na az tenne be!  :lol: Szép kis szerelmi háromszögek lettek volna Harryvel, meg Flash-sel.  ;D De Pókember barátnői is legendásak, Gwen, Mary Jane, Felicia. Ezt mégse lehetett figyelmen kívül hagyni.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #910 Dátum: 2007. December 12. - 16:43:28 »
Miért? Azok is alakítottak volna egy szerelmi háromszöget akkor ott maguk között. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #911 Dátum: 2007. December 12. - 17:03:18 »
Azt kiadtam volna.  :lol:

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:OFF
« Válasz #912 Dátum: 2007. December 12. - 19:41:03 »
Az a baj ezzel az egész homokos-homofób dologgal, hogy a buzik, leszbik, biszexek úgy álítják be magukat, mintha totál természetes lenne a szexuális orinetáltáságuk. Ez teszik visszataszítóan erőszakos módon. A mádia pedig esélyegyenlőség címszóval még támogatja is őket. (Gondoljunk bele, hogy mekkora volt az ováció, amikor az egyik képviselőnk bejelentette, hogy buzi) És sajnos ennek hatására jónéhány fiatal gondolja úgy, hogy teljesen természetes, ha egy sajátneműre rágerjed. Pont emiatt a szexuális szabad(os)ság miatt nő meg ennyire a különböző szexuális abberrációban szenvedők száma., ami magával vonja a kultúrális változást, ami tovább élteti a homo- és biszexualitást, ami miatt egyre többen csábulnak el az efféle abberrált szexualitás felé. Lényegében egy 22-es csapdája a dolog. A végén megérjük azt, hogy a heteroszexuálisok olyan kisebbségben lesznek, hogy az emberiség lassú kihalásra lesz ítélve.
A félelem nélküli

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #913 Dátum: 2007. December 12. - 22:30:49 »
Spermabankok mindig lesznek...  :roll:

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:OFF
« Válasz #914 Dátum: 2007. December 12. - 22:47:48 »
Csak nem biztos, hogy lesz igény a dologra.
A félelem nélküli

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #915 Dátum: 2007. December 12. - 23:21:18 »
Melyik képviselő jelentette be??? :o

Amúgy a homosexualitás egy genetikai hiba...ha szigorúan nézzük, mutánsok. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #916 Dátum: 2007. December 13. - 00:08:32 »
Csak nem biztos, hogy lesz igény a dologra.
Miért ne lenne? Az utód nevelés mindig is alapvető vágyai közé tartozott az emberiségnek. Most is lehet olvasni arról, hogy homokosok örökbe fogadnak gyerekeket, vagy mesterséges megtermékenyítést választanak, lásd Jodie Foster. A homoszexualitás nem embergyűlöletről szól. Legalábbis szerintem ők is ugyanolyan emberek, csak éppen nem természetes szexuális irányultsággal, amiről viszont a legtöbben nem tehetnek.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #917 Dátum: 2007. December 13. - 00:15:29 »
Igen, nem ritka, hogy homokos pár gyereket szeretne. Én csak a szegény gyereket sajnálom...ilyen szülőkkel elég nagy az esélye rá, már csak a környezete miatt is, hogy homokos lesz. Mindenesetre én sohasem engedélyezném ezt a dolgot, esélyegyenlőség ide, vagy oda. természetellenes.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #918 Dátum: 2007. December 13. - 00:42:09 »
Ebben viszont egyetértünk. Szerintem se kéne homokos párnak gyereket nevelnie. Gondoljunk csak az iskolás éveire a gyereknek.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #919 Dátum: 2007. December 13. - 07:24:52 »
Ezzel én is egyettértek. Persze elhiszem, hogy egy gyereknek még mindig jobb egy meleg párnál felnőni, mint egy árvaházban, de ezzel károsan befolyásolhatják annak a gyermeknek a lelki és akár a testi nevelkedését. Nagy károkat okozhatnak ezzel a gyermeknek, és mivel csak mostanában indult be ez a lehetőség, az embereknek fogalmuk sincs, hogy ez majd milyen hatással lehet a melegek által nevelt gyermekekre, csak majd felnőnek, akkor derülhet ki, hogy az a gyerek is szexuálisan ferde, pedofil, stb, amit esetleg vissza lehet vezetni arra, hogy milyen szülők nevelték.