Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981959 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:OFF
« Válasz #920 Dátum: 2007. December 13. - 09:33:02 »
Ott a pont. Teljeséggel igaz a dolog. De ha belegondolunk a képregényes analógiába: Adott egy szuperhős, aki valamilyen szinten példakép. Nos kiderül, hogy ő meleg. Ugye a rajongótábora két felé szakad. Aki megutálja, meg aki elfogadja a dolgot. Az új olvasók meg egyből ezt az oldalát ismerik meg és természetesnek tartják, hogy ilyen. És mint példaképet, majmolni fogják, ergo esély van arra, hogy a szexuális orientációját is befolyásolja az olvasónak.

Elég cinkus dolog, deképzeljátek el, hogy egy magyar szülő azért perli be a MARVEL-t, vagy a DC-t, mert egy szuperhőse miatt lett meleg a gyereke. (Mert sajnos mindenkiben megvan az erre való hajlandóság és többen az ilyen példát látva nem is próbálják leküzdeni a frede hajlamokat.)
A félelem nélküli

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #921 Dátum: 2007. December 13. - 15:24:10 »
Na szerintem eleget rágódtunk a buz... meleg képregény szereplőkön, és kiderült, hogy nem vagyunk homofóbok, mi mindenkit egyformán utálunk.  ;D
Hoztam új témákat is:
 http://www.sideroad.com/comics/contents.html

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #922 Dátum: 2007. December 13. - 17:24:50 »
Idézet
Ott a pont. Teljeséggel igaz a dolog. De ha belegondolunk a képregényes analógiába: Adott egy szuperhős, aki valamilyen szinten példakép. Nos kiderül, hogy ő meleg. Ugye a rajongótábora két felé szakad. Aki megutálja, meg aki elfogadja a dolgot. Az új olvasók meg egyből ezt az oldalát ismerik meg és természetesnek tartják, hogy ilyen. És mint példaképet, majmolni fogják, ergo esély van arra, hogy a szexuális orientációját is befolyásolja az olvasónak.
Szerintem anniyra nem rossz a helyzet. Én eléggé melegellenes vagyok, de ha valakinek a példaképréől kiderül, hogy meleg, nem kell feltétlen elforduljon tőle. Nem a sexualitás amiatt vált példaképpé...azok az értékek, amik azzá tettk, továbbra is megvannak, sőt, amikor nem tudta, hogy meleg, már akkor is megvoltak. Max nem fogja aniyra szeretni, de nem kell, hogy utálja emiatt.
Máskülönben meg, aki enniyre fanatikus hülye, hogy a példaképe miatt ő is buzi lesz, az meg is érdemli.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re:OFF
« Válasz #923 Dátum: 2007. December 13. - 21:57:24 »
Az már nem fanatikus,hanem egyenesen beteges,ha valaki azért lesz meleg,mert a példaképe is az.Az ilyen embernek van egyáltalán egyénisége?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #924 Dátum: 2007. December 13. - 22:31:35 »
Máskülönben meg, aki enniyre fanatikus hülye, hogy a példaképe miatt ő is buzi lesz, az meg is érdemli.
:lol: Ez tényleg butaság. Senki nem lesz meleg csak azért, mert valakitől ezt látta. Erre hajlam kell.

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:OFF
« Válasz #925 Dátum: 2007. December 14. - 08:38:35 »
Az már nem fanatikus,hanem egyenesen beteges,ha valaki azért lesz meleg,mert a példaképe is az.Az ilyen embernek van egyáltalán egyénisége?

Az a baj, hogy manapság egyre kevesebb embernek van igazi egyénisége. Aki meg kirí valamiben a többi közül egyből leugatják. (Személyes középiskolai példa.)

:lol: Ez tényleg butaság. Senki nem lesz meleg csak azért, mert valakitől ezt látta. Erre hajlam kell.

A hajlam mindenkiben megvan, csak van a legtöbb emberben lappang, vagy másként tör a felszínre. (Lásd az anális zsexet.)
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 14. - 08:40:12 írta Daredevil »
A félelem nélküli

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #926 Dátum: 2007. December 14. - 11:47:24 »
Ez eléggé sarkítás. Persze a hajlam mindnekiben megvan, mert mindnekinke megvan az a génje...de ilyen alapon mindnekiben megvan a hajlam a sarlósejtes vérszegénységre, vagy a down kórra is. Szerintem.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:OFF
« Válasz #927 Dátum: 2007. December 14. - 14:33:57 »
Elismerem sarkallatos példa.

Amúgy mi a helyzet azokkal akik börtönbe kerülnek? Ott melegként nyomják, de a sitt után visszaállnak a nőre?
A félelem nélküli

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re:OFF
« Válasz #928 Dátum: 2007. December 14. - 17:06:30 »
Hát igen,ez egy érdekes kérdés :headscratch:



Más téma:valaki nem tudja hogy a Semicnél mennyiért lehet megrendelni régi Pókokat?

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #929 Dátum: 2007. December 14. - 17:15:54 »
Ha abból indulok ki, hogy az 50-ben a 72 oldalasokat 425-ért lehetett megrendelni és börzén is ennyiért vettem őket, akkor szerintem úgy, mint a börzén: 300Ft/db.

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re:OFF
« Válasz #930 Dátum: 2007. December 14. - 17:31:36 »
Köszi

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #931 Dátum: 2007. December 14. - 17:39:17 »
Nincs mit! ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #932 Dátum: 2007. December 14. - 18:16:29 »
Idézet
Amúgy mi a helyzet azokkal akik börtönbe kerülnek? Ott melegként nyomják, de a sitt után visszaállnak a nőre?
Nme tudom, de nem is érdekel. Nem is akarok tudni róla. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #933 Dátum: 2007. December 14. - 18:21:06 »
Vegyétek elő a Pókember könyvet, megemlítik a témát!  ;)

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:OFF
« Válasz #934 Dátum: 2007. December 15. - 12:33:45 »
Akkor szerintem itt jegeluk a buzi témát.
A félelem nélküli

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #935 Dátum: 2007. December 19. - 13:33:09 »
Na ehhez nekem is hozzá kell szólnom! :D

Szerintem teljesen rendben van, hogy vannak meleg szuperhősök. Ez olyan, mint a filmekben a kötelező néger szereplő. Amúgy meg szerintem az alapján kéne megítélni az embereket, amilyen a személyiségük, nem pedig az alapján, hogy otthon a Bélát vagy a Jolánt... khm... szóval értitek.
Oké, lehet, nem kéne gyereket nevelniük, mert befolyásolnák és nem lenne neki jó a környzet... de sok hetero párnak sem kéne engedni, hogy gyerekük legyen, például az alkoholistáknak, mert az is legalább annyira rossz hatással van a gyerekre.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #936 Dátum: 2007. December 19. - 14:25:35 »
Jól beszél a hölgy!  ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #937 Dátum: 2007. December 21. - 15:54:58 »
A lányom egy zseni.  ;D Imádja csapkodni a klaviatúrát, úgyhogy a múltkor jól elállított valamit itt. A felbontás a kétszerese lett, a betűk baromi nagyok, de csak ezen a fórumon, sehol máshol. Ez volt úgy egy hete. Már lassan meg is szoktam, de elhatároztam, hogy megkeresem, hol kell visszaállítani. Erre ma visszaállította.  ;D

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:OFF
« Válasz #938 Dátum: 2007. December 21. - 16:36:14 »
Ha így halad kitalált egy olyan PR-remdszert, amivel a kötelező olvasmányokat lecseréhetjük JMD-képregényekre. ;D
A félelem nélküli

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #939 Dátum: 2007. December 21. - 16:56:30 »
Íme egy újabb példája annak, hogy a mai fiatalok mennyivel ösztönösen jobban értenek a számítógéphez, mint az öreg generációk... :lol: