Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982315 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #60 Dátum: 2007. Július 05. - 22:32:35 »
Új képregényeket inkább Grifternél találsz. Az ő boltja a Blahán van, a 7-es busz megállójában. Rákóczi-udvar, első emelet.
Az Eduárd az Opera mellett van, a Dalszínház utca 8-ban.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #61 Dátum: 2007. Július 05. - 22:52:47 »
Köszi. Majd elnézek oda, még úgysem jártam ilyesféle képregényboltban, csak Hollandiában.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #62 Dátum: 2007. Július 05. - 22:58:14 »
Ó, az a jó sok holland Pókember... de bírtam őket.  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #63 Dátum: 2007. Július 05. - 23:18:00 »
Én még 96-ban voltam kint, de akkor még nem érdekeltek annyira a külföldi képregények, csak kiváncsiságból benéztem, hogy hogyan is néz ki ez arrafelé.

ZoliZoltánRegi

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • A Denevérember
Re:OFF
« Válasz #64 Dátum: 2007. Július 06. - 16:29:52 »
Most én duplán lettem regisztrálva vagy mi ?  :-[

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #65 Dátum: 2007. Július 06. - 16:37:54 »
Nem lettél duplán regisztrálva. Sajnos az előző fórum regisztrációi elvesztek, így mindenkinek újra kellett regisztrálnia.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #66 Dátum: 2007. Július 06. - 16:38:13 »
Ez tetszeni fog néhányatoknak!  :hehe:

http://www.sarok.org/users/versek/m_190754/

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #67 Dátum: 2007. Július 06. - 16:41:48 »
Nem rossz. ;D :lol:

ZoliZoltánRegi

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • A Denevérember
Re:OFF
« Válasz #68 Dátum: 2007. Július 06. - 16:42:47 »
Nem lettél duplán regisztrálva. Sajnos az előző fórum regisztrációi elvesztek, így mindenkinek újra kellett regisztrálnia.

Jah oké.csak mert nem értettem,hogy most mitől lett mindenkinek ugyan annyi hsz-e ,mint volt mielőtt behalt a másik...na mindegy.   :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #69 Dátum: 2007. Július 06. - 16:44:59 »
Egy páran a fórum moderátoraival teszteltük egy hétig az új fórumot, hogy nehogy megint négy nap után meghaljon és ezért keletkezett párunknak megint annyi hsz, mint amennyi az előzőn volt.

ZoliZoltánRegi

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • A Denevérember
Re:OFF
« Válasz #70 Dátum: 2007. Július 06. - 16:46:11 »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #71 Dátum: 2007. Július 06. - 19:33:07 »
Érdekes... vha a hippikről írtak hasonló gúnyversecskéket... majd a tizenéves-vagyok-de-k*a-lázadok-a-rendszer-ellen-amiről-fingot-se-tudok rockerekről/punkokról satöbbi... most az emosokat nagy divat fikázni... vhogy nem úgy tűnik, hogy az emberiség olyan sokat változna generációnként...

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #72 Dátum: 2007. Július 06. - 19:57:14 »
Hmm, az Emo létrejött, mert azt akarták, hogy létrejöjjön, egy egész üzletág tervezte meg a létrejöttét. De ez nem jelenti azt, hogy nincs létjogosultsága. Mert ha nem hozták volna létre mesterségesen, akkor magától létrejött volna. Persze más névvel, más kellékekkel, valamennyire más mentalitással is, de létrejött volna. Mint minden más "alternatív életstílus" (hippi, rocker, punk, black) ez is csak választ próbál adni a világra. És ha ez a válasz inkább elfogadhatóbb sok embernek, mint a világ, akkor a világgal igen súlyos problémák vannak. Ha ez az emos-s életérzés sokaknak követendőbb példa, mint a normális társadalmi keretek, akkor a társadalom válságban van. Ez utóbbit neves szakemberek az emo nélkül is megállapítják :D. Miért lenézendőbb egy emo-s, mint egy átlagember, ki minden hétfőn megnézi a Győzikét, kinek a legfontosabb témája a Barátok közt, aki mindennapi robotmunkáját végzi számára megmagyarázhatatlan célból és okokból. Aki gyűlöli az emosokat, az nem igazán fogta fel a lényeget: ők nem egy betegség, ők csak a betegség egyik tünete.
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #73 Dátum: 2007. Július 06. - 20:01:39 »
Hát, ezzel nem nagyon tudok egyet érteni...ezek a kis undorító Tokio Hoteles majmok, kínjukban nem tudnak mit csinálni, hát emoznak....sírnak, rínak. Pedig milliárdnyi olyan ember van, akinek sokkal nagyobb problémáik vannak...mégsem követik ezt a szarságot.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #74 Dátum: 2007. Július 06. - 20:06:52 »
Tudod mit? Én vhogy jobban elviselem az ilyen világfájdalmat - ami marhára nem új dolog, még a fiatalabb korosztály körében sem, mehetünk vissza a viktóriánus Angliáig vele - mintha kimenne egy olyan banda koncertjére, ami azt üvölti artikulálatlanul, hogy döntse meg a rendszert és hozza el az imádott anarchiát és káoszt a világba... volt ilyen korszaka is a világnak.

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #75 Dátum: 2007. Július 06. - 20:10:31 »
Éppen hétfőn megyek egy ilyen koncertre :lol: Másrészt ez a sztereotípia éppen olyan hamis, mint az emos versike ;)
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #76 Dátum: 2007. Július 06. - 20:12:15 »
Most mondjam azt, hogy ezzel nem leptél meg? :lol:
Egyébként persze, hogy hamis. Ha igaz volna, egy rendszer se tűrné meg az ilyesmit.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #77 Dátum: 2007. Július 06. - 20:20:33 »
Én az ilyen anarchista sztereotíp emberkéket is rühellem...annka kegyetlen nagy értelme lenne, amit ők akarnak.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #78 Dátum: 2007. Július 06. - 20:27:23 »
Annak is csak ugyanannyi értelme van, mint a világnak vagy az emo életérzésnek. De teszem hozzá, hogy a sztereotíp embereket én is rühellem, lehet az bármilyen.
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #79 Dátum: 2007. Július 06. - 21:13:10 »
Hú, nem akartam civil wart indítani, csak poén volt az egész...  :surp: