Szerző Téma: A főoldal hírei  (Megtekintve 326839 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: A főoldal hírei
« Válasz #460 Dátum: 2007. December 24. - 22:49:43 »
Értem. Csak érdekes hogy ugyanakkor a külföldiek nyomtathatták nálunk a képregényeket a külföld számára. :hehe:

Egyébként beleolvastam a Stan Lee interjú folytatásába is, jópofa. Mintha kb egy kávézóban beszélgetnének, jól elnosztalgiáznak. :D 
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #461 Dátum: 2007. December 24. - 23:25:58 »
Idézet
bár tény, hogy rá illik a legjobban a leírás
Nekem rögtön ő jutott eszembe.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #462 Dátum: 2007. December 26. - 14:58:50 »
Nah, lassan vége a Karácsonynak. Az ember, már várja az ünnep előtt egy háttel, készül rá meg minden, aztán puff...elszáll...mindegy, ilyne az élet :)(Karácsony vége iránti kesergésemet hallottátok) :D
De legalább nagyon jó az Elektrás kép a főoldalon! ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: A főoldal hírei
« Válasz #463 Dátum: 2007. December 26. - 15:49:18 »
Hopp, tényleg jó képek! :D Egyszer igazán hozhatná nekem Supergirl is az ajándékokat... ;D (Azért csak most vettem észre a képeket, mert nekem közvetenül a fórumra mutató link van betéve a kedvencekbe :D)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #464 Dátum: 2007. December 26. - 17:12:53 »
Nagyon jó képek.  :D Pont terveztem én is egy ilyen karácsonyi galériát, csak kevés képem volt hozzá, azért nem csináltam meg.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: A főoldal hírei
« Válasz #465 Dátum: 2007. December 26. - 17:43:52 »
Jó az interjú, de sajnos lassan tudok vele haladni, a mérete miatt. De nem baj, biztos megéri. :D A képek meg jók lettek.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: A főoldal hírei
« Válasz #466 Dátum: 2007. December 27. - 17:50:09 »
En is elolvastam.
Ennyire csipazod a Demanot?? :roll: ;D ;D Az jo jel!!
Amit meg megemlitenek, hogy a NA biztos nem a karakterektol jo. Tehat nem hinnem, hogy neked azert tetszik, pedig azt mondtad, altalaban azt szereted egy tortenetben. Bendis egyszerre csak 1 karakterrel kepes foglalkozni. DD-ben DD-vel, Pokiban Ben Bacsival... :hehe:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #467 Dátum: 2007. December 27. - 18:11:38 »
Az NA-ban meg Luke Cage-dzsel foglalkozik rengeteget, gyakorlatilag az ő csapata a mostani Angyalbanda.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #468 Dátum: 2007. December 27. - 23:54:34 »
Ennyire csipazod a Demanot??

Tényleg bírom, hol derül ez ki?  :D
Idézet
Amit meg megemlitenek, hogy a NA biztos nem a karakterektol jo.

Szerintem de.   :D

Drake

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 188
Re: A főoldal hírei
« Válasz #469 Dátum: 2007. December 28. - 10:23:41 »
Kellemes meglepetés volt ez az interjú (úgy értem, nem számítottam ilyesmire, amikor vagy két napja megint erre tévedtem :)), köszi, hogy fáradtál vele. Egy pár dolgot már tudtunk rólad, kaine (pl. azt tudtam, hogy a Zöld Manó a kedvenced), de ez tényleg teljes körű volt - főleg a hosszabb lélegzetű válaszaid tetszettek, pl. Gwen Stacy kapcsán. Engem igazán ez a folyamatos gyűjtő-szenvedélyed nyűgözött le, azért, mert én már többször abbahagytam és újrakezdtem a képregények olvasását-gyűjtését.

Ez a külföldi-képregények-hazai-nyomása nekem is teljesen új és meglepő... Én a 80-as években sehol nem láttam ilyeneket, mindössze néhány német nyelvű zsebkönyvet a helyi antikváriumban.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #470 Dátum: 2007. December 28. - 10:33:35 »
Jah, ott is meglepődtem olyanniyra, hogy először azt hittem rosszul olvasok és már a 80-as évek elején jelentek meg nálunk PÓkemberek. :D Biztos olcsóbb volt.

Jah, jut eszembe, most nincsenek statisztikáid az oldalt illetően? Érdekelne hányszor nézték meg az oldalt.(főleg, hogy direkt nem a fórummal kezdem mostnár :D)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #471 Dátum: 2007. December 28. - 16:12:35 »
A 70-as évek végétől kezdődött itthon is ez a nagy képregény-mánia, ami engem is magával ragadott. Arra egyáltalán nem emlékszem, mennyibe kerültek akkor pénzben számítva, de olyan 84 körül, amikor már a második sorozatomat szedtem össze a svédekből, akkor 30 ft körül volt darabja. A kemény borítósok 40 ft. Amikor meg már a holland kiadások jöttek, azok egységesen 40 forintokért mentek a bolhán, csak éppen abból annyi volt, hogy nem győztem pénzzel.  :D A svédek kiadtak havi 48 oldalt (nyáron 64-et), és kész, a hollandok viszont címenként adták ki, vagyis havi három újság (aminek a vége más cím, mint ahogy nálunk is ilyen lett nem sokkal az indulás után).
Akkoriban ez még elég sok pénz volt, én annak idején 33 ft-os órabérben dolgoztam 3 műszakban.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #472 Dátum: 2007. December 28. - 16:39:02 »
Meg viszonyításul, ha jól emlékszem, amikor '89-ben elindult a Pókember, akkor 34 forint volt egy szám ára.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #473 Dátum: 2007. December 28. - 16:54:50 »
Ez a külföldi-képregények-hazai-nyomása nekem is teljesen új és meglepő... Én a 80-as években sehol nem láttam ilyeneket, mindössze néhány német nyelvű zsebkönyvet a helyi antikváriumban.
Akarsz képeket róla?  :D
pepo, nincs most oldal statisztika, mióta tlofos lettem.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #474 Dátum: 2007. December 28. - 16:59:20 »
Ez a külföldi-képregények-hazai-nyomása nekem is teljesen új és meglepő... Én a 80-as években sehol nem láttam ilyeneket, mindössze néhány német nyelvű zsebkönyvet a helyi antikváriumban.
Akarsz képeket róla?  :D
Én akarok. Kiváncsi vagyok rá.  :D

De egyébként múltkor (valamikor nyáron) mondtad, hogy regisztráltál valami figyelőre, és akkor közölted is, hogy honnan hányan nézték meg az oldalt.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #475 Dátum: 2007. December 28. - 18:44:10 »
Igen a figyelőre gondoltam.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #476 Dátum: 2007. December 28. - 19:35:29 »
Igen, az valami nemzetközi volt, ami azóta behalta magát.  :headscratch:

Drake

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 188
Re: A főoldal hírei
« Válasz #477 Dátum: 2007. December 28. - 20:09:04 »
Akarsz képeket róla?  :D

Igen, én is kiváncsi lennék rá  ;).

Meg viszonyításul, ha jól emlékszem, amikor '89-ben elindult a Pókember, akkor 34 forint volt egy szám ára.

Egész pontosan 38 Ft, ami állati nagy pénz volt akkoriban, úgy kellett anyámnak könyörögni, hogy vegye meg (a helyi élelmiszerboltban láttam először) ;D.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #478 Dátum: 2007. December 28. - 21:04:03 »
Akkor szerintetek az a 39 ft ma menniybe kerülne?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #479 Dátum: 2007. December 28. - 21:31:34 »
Kb 400-500 forintot jelentene ma.