Szerző Téma: A főoldal hírei  (Megtekintve 326852 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2380 Dátum: 2010. December 20. - 11:15:44 »
Ezt úgy kéne megvalósítani, hogy lennének a városokban kijelölt területek ezeknek, ahol kedvükre festhetnek, fújhatnak, ragaszthatnak. De fogadjunk, hogy oda meg nem járna senki, mert abban nem lenne már semmi "csibészes"...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2381 Dátum: 2010. December 20. - 12:17:13 »
Ácsi, félreértéseket elkerülve, én nem szoktam házak falára tegelni, graffitizni... :uhoh:
Csak matricázok, azt ha akarják (és ahogy sokszor meg is teszik) egy mozdulattal, maradék nélkül el lehet távolítani, sőt ilyen rossz időben még le is ázik, elkopik stb, nem örökéletű. Mondom, az értelmetlen rongálásnak énis az ellene vagyok, viszont az inteligens street art-ot szeretem.


http://www.bspcn.com/2008/09/15/pedestrian-street-art-by-peter-gibson/

És kérlek ne redukáljátok az összes tegelő elleni undorotokat le, egyetlen emberre; rám...
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 20. - 12:23:24 írta Kanaszta »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2382 Dátum: 2010. December 20. - 12:28:46 »
Speciel egyedül én kérdeztem személyesen tőled, hogy ennek mi értelme van (azóta sem kaptam értelmes választ), a többiek általánosságban beszéltek.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2383 Dátum: 2010. December 20. - 12:36:59 »
És kérlek ne redukáljátok az összes tegelő elleni undorotokat le, egyetlen emberre; rám...

Ki haragszik itt rád?

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2384 Dátum: 2010. December 20. - 15:56:45 »
Nyugi kanaszta én se haragszom rád de próbáld kicsit a másik oldal szemszögét is kipróbálni. Gürizel egy házért, rendbe hozatod kívülről. Tök örülsz neki.

Erre jön egy kis s*ggfej és ráírja a nveét...  :drying: Szerintem ez nem sokban különbözik attól hogy ha én egy Mercedes Benz oldalára írnám a monogramom valami minta segítségével...

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2385 Dátum: 2010. December 20. - 16:10:56 »
Ezeknek énis ellene vagyok, hiszen semmi művészi értéket nem érzek bennük. Viszont pl amiket linkeltem is, azokban látok kreativitást, művészetet.
Ezek azok a dolgok melyek mosolyt csalnak a hétköznapokba. Ha mész az utcán és meglátsz egy ilyen lebegő zacsi kutyát nem az az első reakció hogy elneveted magad? Persze sajnos vannak olyanok aki rögtön tönkretennék, de ez is benne van a pakliba.
Sőt még hasznunk is lehet ezeknek a firkáknak. Pl a Moszkva téren pár transzformátorra mókás arcokat festettek, az iparos srácok, hogy az embereknek jobb kedvük legyen...
Csak azt tudom mondani neked pepo, alkoss valami jót és megtudod mi értelme van. ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2386 Dátum: 2010. December 20. - 16:22:57 »
És kérlek ne redukáljátok az összes tegelő elleni undorotokat le, egyetlen emberre; rám...
Ki haragszik itt rád?
Én. Elkezdett egy mondatot és az első szó után félbevágta, én meg itt most töröm az agyam, mit akarhatott írni.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2387 Dátum: 2010. December 20. - 16:31:42 »
Elkezdett egy mondatot és az első szó után félbevágta, én meg itt most töröm az agyam, mit akarhatott írni.
Csak összetévesztette a szóközt a vesszővel és a sima vesszőt a pontosvesszővel. Legalábbis úgy már van értelme. :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2388 Dátum: 2010. December 20. - 17:00:57 »
Tudom. Smiley-kat kéne tennem a csesztetések mögé... :)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2389 Dátum: 2010. December 20. - 17:19:25 »
Ezeknek énis ellene vagyok, hiszen semmi művészi értéket nem érzek bennük. Viszont pl amiket linkeltem is, azokban látok kreativitást, művészetet.

Akkor tisztázzuk, a tegelésben nincs semmi művészet. Akármilyen csicsásan írod oda a neved. Öncélú és max a saját fényezésedre jó meg hogy mások rühelljenek  :hehe:
De mily érdekes a tegelők sose a polgári nevük és a címük írják fel más házára  :lol:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2390 Dátum: 2010. December 20. - 18:08:21 »
De ki beszélt itt saját nevekről???  :uhoh:
Tegelni általában rövidítéseket szoktak, mondogrammokat, de nem a saját nevüket.
Bandák, klubbok neveit szokták felírni; BST, STZ, EOK, SDO...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2391 Dátum: 2010. December 20. - 18:15:33 »
És akkor az lenne vicces, meg a művészi alkotás, hogy ilyen BST, STZ, EOK, SDO betűkódokat ragasztgattok?

Akkor már miért nem MZ/X?

Aki alkotni, meg művészkedni akar, vegyen egy rajzlapot, ceruzát, oszt rajzoljon. Vagy fessen. Vagy hajtogasson varázscsákot. Vagy mittudomén, de mindezt otthon. Mert amit a tegeléssel csináltok, az nem más, mint  a köz és magántulajdon elcsúfítása.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2392 Dátum: 2010. December 20. - 18:19:32 »
 :lol: hát megáll az eszem! Most utoljára mondom el: ÉN NEM TEGELEK!
matricáztam régen, meg néha most is. Itthon megrajzolom a matricát és kint felragasztam, ennyi. nem házak falára firkálok...

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2393 Dátum: 2010. December 20. - 19:37:00 »
Most már mindegy Kani...Az ítélet, villamosszék! :hehe:
"Live for nothing or die for something, your call."

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2394 Dátum: 2010. December 20. - 20:25:29 »
Hát igen, Kanaszta a fórum ügyeletes rosszfiúja. Ezen már nem változtathat ő sem  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2395 Dátum: 2010. December 20. - 21:01:38 »
Vazze... mi az a tegelés?  :hehe: Graffitit mi is kaptunk. Úgy nézett ki, hogy sok éve megvettünk egy üzlethelyiséget. Még a felújítás/beköltözés időszakában jártunk, csináltattunk egy bazinagy reklámtáblát fémből, felmatricázva, és egyetlen nappal a felrakás előtt valaki alkotott egy hatalmas nagy graffitit a házfalra, a bejárat mellé, ahova a reklámtáblát szántuk. Alapjában véve nem nézett ki rosszul, de természetesen nem hagyhattuk le miatta a reklámot, így egy szakember rátette a táblát, vagyis a graffiti kemény 1 napig volt látható. Ez láthatóan baromira nem tetszett az alkotójának (pedig csak rosszkor volt rossz helyen), mert le akarta tépni éjjel a reklámtáblát.
Szerencsére jól odaragasztották az apacsok (aki tudja, honnan eme idézet, piros pont :) ), úgyhogy csak a legszélét sikerült neki felhajlítania.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2396 Dátum: 2010. December 20. - 21:07:05 »
Szerencsére jól odaragasztották az apacsok (aki tudja, honnan eme idézet, piros pont :) )
A hős Winnetou kalandjai. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2397 Dátum: 2010. December 20. - 21:09:05 »


« Utoljára szerkesztve: 2010. December 20. - 21:11:07 írta Ben Reilly »

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2398 Dátum: 2010. December 20. - 22:13:18 »
Most már mindegy Kani...Az ítélet, villamosszék! :hehe:

és a facebookról is töröltetjük a profilodat Kanaszta !  :lol:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A főoldal hírei
« Válasz #2399 Dátum: 2010. December 21. - 11:38:15 »
Most már mindegy Kani...Az ítélet, villamosszék! :hehe:

és a facebookról is töröltetjük a profilodat Kanaszta !  :lol:

Ami nincs is? :stupid: ;D