Szerző Téma: A főoldal hírei  (Megtekintve 326826 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: A főoldal hírei
« Válasz #660 Dátum: 2008. április 11. - 19:12:49 »
Tomi, láttam a Cool-os interjút, és csak egy kérdésem lenne. :hehe: :hehe: :hehe:
Mi futott át az agyadon, amikor az a szőke nyálgép a Vertigo felnőtes tartalmáról az erotikára asszociált?
Olyan perverz vigyor futott át az arcán, amikor azt mondtad, hogy a Vertigo felnőtteknek szól, hogy szinte sütött. Legszívesebben letéptem volna a máját, a tudatlan parasztjának.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #661 Dátum: 2008. április 11. - 19:26:05 »
Ben, nem vagy te egy icipicit erőszakos? ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: A főoldal hírei
« Válasz #662 Dátum: 2008. április 11. - 19:31:45 »
Nem, és aki azt meri állítani hogy én jártam a szomszédnál azzal a véres baltával egy mocskos hazudozó @?!%§ és elmehet a jó <=%%@-ba  ;D
Csak azon húztam fel magam, hogy Tomival szembe odaraktak egy csókát, akiről lerí, hogy még a Donald Kacsát sem látott életében, és a tudása nem terjed tovább a napi Garfield elolvasásásnál a Klikk-ben.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #663 Dátum: 2008. április 11. - 20:04:53 »
Az országban valószínűleg nincs még ötezer aktívnak mondhatott képregényolvasó sem (most nagyon szigorúan a nem-gyerek nyugati képregényeket nézve... mangával és kicsikkel nem hinném, hogy olyan rossz volna a helyzet...). Mennyi lenne ugyan az esélye, hogy pont egy olyan ember kerül műsorvezetői székbe, aki ért hozzá? Már az szép, hogy elhívták kaine-t... még ha sokat megint nem is tudott beszélni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #664 Dátum: 2008. április 11. - 21:09:22 »
Na, a Knet főoldalán ott volt az interjú... Tomi, azért néha picit lehetnél erőszakosabb is, itt is inkább a másik fél beszélt többet (a KKK-n is elég hallgatag voltál meghívott előadó létedre). :D De a Vertigo-reklám azért simán becsúszott. ;D
Nem vagyok erőszakos fajta.  ;) Szívesen beszélek, de csak, ha van rá hallgatóság. Szerintem jó srác volt a műsorvezető, gondolom neki meg van adva, hogy pörögni kell.  ;)
Mi futott át az agyadon, amikor az a szőke nyálgép a Vertigo felnőtes tartalmáról az erotikára asszociált?
Semmi az égvilágon, megszoktam, hogy ez a legelső, amire ennek hallatán az emberek asszociálnak.  ;) Különösen, amikor téma lesz, hogy Yorick egyedül marad annyi nő között.  ;D A nő nem sok vizet zavart.


Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: A főoldal hírei
« Válasz #665 Dátum: 2008. április 12. - 08:58:31 »
Igen azt láttam, hogy a csaj frankón elvolt a laptop-al amit elé raktak, aztán vigyorogjon. De annyi azért elvárható lenne egy műsorvezetőtől vagy a riportertől, hogy még az interjú előtt rákérdezzen pár dologra, egy kicsit tájékozódjon, és ne úgy kezdje minden mondatát, hogy ehhez meg ahhoz a képregényhez hozzáérhetek-e. A srác béna, de te jó voltál.  :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #666 Dátum: 2008. április 12. - 11:36:41 »
Nekem szimpi volt, hogy megkérdezte, sőt, hogy egyáltalán tudott róla, hogy bizony vannak olyanok, amiket érinteni is tilos.  :D

Segítséget kérek. Én is letöltöttem a videót, de csak hang van, kép nincs. Kér egy DirektX progit, amit szintén letöltöttem valahonnan, de még mindig nincs kép. Mi lehet a gond?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #667 Dátum: 2008. április 12. - 11:48:56 »
Eléggé nyál feje volt a srácnak egyébként, meg nagyon bugyuta dolgokat kérdezett, de Leonál sokkla jobb volt azért. Korrektebb, vagy hogy mondjam.

Milyen lejátszót használsz kaine?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #668 Dátum: 2008. április 12. - 12:09:19 »
Leggyakrabban BS Playert, de ami jön.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: A főoldal hírei
« Válasz #669 Dátum: 2008. április 12. - 12:24:31 »
Próbáld lejátszani DivX lejátszóval, az mindent lejátszik akármilyen a fájl kiterjesztése vagy a formátuma, kivéve a quicktime-ot.
http://www.divx.com/
Azt viszont jó lenne tudni milyen operációs rendszer fut a gépeden, mert ha XP, az addig nekem nem játszott sokféle video fáljlt, amíg fel nem tettem a Service Pack 2-est. Ingyenesen letölhető javítóprogram, ami a videók mellett még sok minden mást is feljavít, hátránya, hogy kb 1 órás a telepítési időm és utána újra kell indítani a gépet, de megéri:
http://pcforum.hu/letoltes/2964/Windows+XP+Service+Pack.html
Az én tudományom eddig tart az informatikában, remélem látod majd magad a gépen.  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #670 Dátum: 2008. április 12. - 12:55:15 »
Kaine, amiket írtál eddig, abból arra lehet következtetni, hogy codec problémád van, vagyis nincs megfelelő dekodoló a gépeden. Amit tudok ajánlani, az az ffdshow kis codec-csomag. Ha azt felteszed, akkor mindet le fogsz tudni játszani, anélkül, hogy újabb videolejátszót kellene feltelepíteni a gépre, és mellesleg XP alá ez a legjobb codec-csomag. Könnyű feltelepíteni, ingyenes (csak írd be a keresőbe, biztosan találsz helyet ahonnan letöltheted, például itt is van egy, leírással együtt), és a másik nagy előnye, hogy nem olyan, mint az eddig ismert borzalmas codec-pack-ek, mint például az ACEmegaCodecPack ami még a jövő hetet is felrakta gépre, sokszor nem kevesebb mint 100 megányi adatot feltelepítve, amitől csak csigalassú és instabil lett a gép. Átlagban 3 mega az egész és mindent lejátszik, akármilyen lejátszóval.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #671 Dátum: 2008. április 12. - 13:01:06 »
Hát nekem korábban k-lite pakom volt, de ace-re váltottam. Az igaz, hogy 100 megát is foglal, de az nem vág haza valahogy...és egyáltalán nem lassította be  agépet.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #672 Dátum: 2008. április 12. - 13:12:59 »
Köszönöm mindenkinek, Sepi linkje tűnt a legegyszerűbbnek, és működik is vele.  ;) :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #673 Dátum: 2008. április 12. - 13:16:28 »
Azért az Ace se olyan vészes, nekem 13-14 mega most összesen, igaz, én az elején magam állítottam be, mi kell onnan. A full install kész öngyilkosság.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: A főoldal hírei
« Válasz #674 Dátum: 2008. április 13. - 13:50:19 »
Megnéztem én is a Cool TV-s interjút, tényleg nagyon rövid lett, de ehhez képest jól sikerült szerintem. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #675 Dátum: 2008. április 13. - 18:30:28 »
Szerintem sem lett rossz, jó fejnek tűnt a srác. Elég idétlen a "Szerinted melyik magyar sztárnak van a legjobb teste?" felirat ott alul. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #676 Dátum: 2008. április 13. - 22:41:45 »
hiába nézem Leo bamba fejét a cool honlapján, sehol sem találok videót az eseményről.
valami link vagy hasonló plíz?

Kaine: Ace az jó, de kissé régi, plussz felrak néha tök felesleges cuccokat (lásd pepo 100 megás beszólását). Az én ajánlatom egy Matroska Splitter és egy ffdshow. Meg hozzá a legfrissebb mediaplayer classic. De egybe megtalálod a CCCP-ben, vagyis a combined community codec pack-ben. Ha pedig a lejátszó (mplayerclassic) nem játsza rendesen a MOV-okat vagy a RM-eket akkor egy "qtlite"-ot az apple-eknek és egy "realalt"-ot a realmediákhoz. Ezek mind exe-k és csak felrakják a maguk kis kódeküket.
(linkeket nem rakok, mert csak beírod googlebe és kidobja a legfrissebbet. Az egész csak 4-5 mega, és mindent lejátszik, plussz mindent be lehet állítani vele könnyedén.)

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #677 Dátum: 2008. április 13. - 22:43:28 »
valami link vagy hasonló plíz?
A Knet letöltései között fent van: KLIKK
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #678 Dátum: 2008. április 13. - 22:49:06 »
Köszi, már telepítettem, és minden oké vele.  ;)

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #679 Dátum: 2008. április 14. - 18:51:02 »
Kaine: előre megbeszélitek igaz, hogy mik lesznek a kérdések, igaz? Vagy csak adás előtt 10 percel?
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 14. - 18:56:03 írta Kakarotto »