Szerző Téma: A főoldal hírei  (Megtekintve 326818 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #680 Dátum: 2008. április 14. - 21:25:20 »
Egyik sem. Amikor a reklám ment, akkor mentem be kipakolni, közben bedrótoztak. Leültem, maradt még vagy 30 mp, azalatt feltettek egy kérdést, ami igazából az első kérdés lett. Legalább belejöttem a válaszba. Még megkérdeztem, hogy beszéljek-e, vagy kérdeznek, de ennyi.

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #681 Dátum: 2008. április 14. - 21:49:30 »
ennyire unprofessional a cool... pfúú. Azért tűnt előre megbeszéltnek elsőre az egész, mert megkérdezte, hogy vannak e börzék, csak gondoltam a srác volt hülye, hogy össze-vissza kérdezgetett. De azért látszott, hogy ideges voltál :D Ha picit jobban öszpontosítasz simán átvehetted volna az irányítást és arról beszélhettél volna amiről ténylegesen akarnál, mert a srác kissé túl sokat habogott ahhoz képest, hogy ez lenne a munkája.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #682 Dátum: 2008. április 14. - 22:09:14 »
Nem vagyok anyira pörgős/agresszív, mint amennyire egy ilyen munkához kell, azaz ledumált volna úgyis. Meg nekem is könnyebb, ha kérdeznek.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #683 Dátum: 2008. április 14. - 22:57:27 »
Átvehette volna az irányítást és a misztikus erőivel a saját akaratát kényszeríthette volna az összes cool-osra, meg a nézőkre is. Sőt, mindez megtörtént, csak kaine anniyra ügyes, hogy már a keze sem kell neki és sehogy nem veszed észre, csak amikor azon kapod magad, hogy már 3 Venom könyvet is vettél, pedig előtte egy képregényed sem volt. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #684 Dátum: 2008. április 17. - 21:59:12 »
Kikerült a főoldalra az első 4 ajánló oldal.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #685 Dátum: 2008. április 18. - 07:05:33 »
Most nem azért, de hol van itt olyan, hogy "Előzetesek menüpont"? Mert maximum "Előkészületben" van. ;) Így egy kicsit félrevezető tud lenni a hír. Mondjuk én nem olvasom el az előzetes oldalakat, megvárom a könyvet, :D de ahogy néztem a dupla oldalon üres a Zöld Manó bubija (gondolom spoileres), csak kár, hogy nem a normálisan összeillesztett dupla oldlt kaptuk.  :-\

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: A főoldal hírei
« Válasz #686 Dátum: 2008. április 18. - 09:45:12 »
Jól néznek ki a képek! :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #687 Dátum: 2008. április 18. - 15:38:22 »
Azért van Sepi, mert a nyomdának leaadandó fájlokban sincs összerakva. De annál jobban néz majd ki a könyvben.  ;)

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re: A főoldal hírei
« Válasz #688 Dátum: 2008. április 18. - 23:58:30 »
Még nem vettem meg egyik könyvet sem, de most átnéztem az előzetes oldalakat és baromira meggyőzőek. Csak nagyvonalakban ismerem a sztorit, de már ezekröl az oldalakról sütött, hogy ez egy ízig-vérig Pókember történet abból a fajtából, amit szeretek. Nekem nagyon meghozta a kedvem a vásárláshoz. Az oldalak is baromi jól lettek válogatva, színte minden oldal után éreztem magamban azt jóleső késztetést, hogy tovább lapozzak. Hogy lehetett annyira vak a Pannini, hogy nem ezzel nyitott? Minden benne van, ami egy Pók-sztoriba kell, viszi előre a történetet is, nincs töltelék szaga és láthatóan nem akar felrúgni semmit az eddigi dolgokból. És még csak nem is egy megdicsősült múltat akar megidézni. Csak kerüljek Alexandra közelbe...
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #689 Dátum: 2008. április 19. - 00:21:36 »
Hogy lehetett ilyen vak? Jó kérdés, de nagyon vakok voltak szegények...örök talány, hogy miért nyomatták a fősorozatot.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #690 Dátum: 2008. április 19. - 07:28:35 »
Egyszerű, pont azért mert ekkor vette át JMS az írását, és odakint (meg európa szerte) ezek a részek sikeresek voltak. Pont ez volt a Rozsomákkal is. Én is kérdeztem magamtól (meg persze a fórumokon is), hogy miért kellett egy ilyen történettel nyitni, amikor ennél vannak sokkal jobbak is. Arra is az volt a válasz, hogy amerikában is ezek a részek dobták meg a Wolverine képregény eladásait, és európában is mindenhol sikeres volt. Tehát egyszerűen a Panini csak a máshol jól bevált receptet akarta csinálni, ami más országokban bejött. Csakhogy mi magyarok válogatósak/finnyások vagyunk, ez van, ezért bukott a Panini.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #691 Dátum: 2008. április 19. - 08:57:37 »
Hogy miért nem a Marvel Knights Spider-Mannel nyitott a Panini?
Nos... az első ok valószínűleg, hogy Amerikában még az első száma sem volt képes annyit se eladni, mint az Amazing. És Millar szakaszának végére már egy orbitális szakadék volt a két sorozat között. Ilyen eladások mellett egy átlagosnak feltételezett piacon értelmes ember a jobban teljesített sorozattal mutatkozik be, nem beszélve arról, hogy csak az Amazing a fő Pókcím.
A másik meg... ez a történet 2004 közepén indult. Ha a Panini ezzel nyit és marad is a sorozaton, akkor - feltételezve, hogy dupláznak az első év után itt is - mára már a One More Day-nél kellene kb. tartanunk. És ezzel úgy mentünk volna át az Otheren, hogy azt se tudjuk, ki az a Morlun, mi az a Pókistenség, meg nagy átlagban mi történt Peterrel, hogy került a Bosszú Angyalai közé stb.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #692 Dátum: 2008. április 19. - 10:41:57 »
Ezek a misztikus katyvaszok Romita Jr rajzaival sikeresek voltak Európában? :ohmy:
Azannya...hát akkor már tényleg velem van a baj. (mondjuk érdekes módon a ritka szánalmas One More Dayt, meg Brand New Day-t is elég szépen vették, meg a Civil Wart is...amcsiban a történetek minősége, meg az eladott példányszám között nincs nagy összefüggés.)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #693 Dátum: 2008. április 19. - 10:53:05 »
ez a történet 2004 közepén indult. Ha a Panini ezzel nyit és marad is a sorozaton, akkor - feltételezve, hogy dupláznak az első év után itt is - mára már a One More Day-nél kellene kb. tartanunk. És ezzel úgy mentünk volna át az Otheren, hogy azt se tudjuk, ki az a Morlun, mi az a Pókistenség, meg nagy átlagban mi történt Peterrel, hogy került a Bosszú Angyalai közé stb.
Szerintem Punkológus sem arra gondolt, hogy az egész MK SM-et adták volna le, hanem hogy leadják ezt az első 12 részt, aztán átváltottak volna az Amazingre, mondjuk Deodato-tól. ;)

Ezek a misztikus katyvaszok Romita Jr rajzaival sikeresek voltak Európában? :ohmy:
Nézz körül a többi európai ország Paninis honlapján. Egyébként még mindig tartom azt az állítást, hogy a németeknél jelennek meg a legjobb képregények. Nekik mázlijuk van. Például van ott Tarot is. :D http://www.paninicomics.de/tarot-s10288.html
De itt van, tessék megnézni, hogy milyen Marvel-es képregények futnak jelenleg náluk: http://www.paninicomics.de/marvel-s1.html

« Utoljára szerkesztve: 2008. április 19. - 10:55:44 írta Sepi »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: A főoldal hírei
« Válasz #694 Dátum: 2008. április 19. - 11:03:59 »
Jóságos Atyaúristen. 52 cím és ez csak Marvel. Kezdem magam egyre szarabbul érezni. :( :'( :'(

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re: A főoldal hírei
« Válasz #695 Dátum: 2008. április 19. - 12:01:29 »
Sepi mondja jól, az első 12-re gondoltam, nem olvastam még, úgyhogy nem tudom, mennyire illeszkedik a kontinuitásba, mennyi Pók-misztikum van benne (Millart ismerve, gondolom semmi), de ezerszer közelebb áll ez a karakter a Magyarországon megismert Pókemberhez, mint a JMS féle
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #696 Dátum: 2008. április 19. - 12:01:55 »
Nekem is jobb lett volna, ha nem nézem meg azt a linket. :-\
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #697 Dátum: 2008. április 19. - 12:28:19 »
Punkológus: Millar írta. Szerinted mennyire illeszkedhet akkor bármiféle kontinuitásba? ;D
Válasz: az égegyadta világon, abszolúte sehogy. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #698 Dátum: 2008. április 19. - 16:12:02 »
Arra is az volt a válasz, hogy amerikában is ezek a részek dobták meg a Wolverine képregény eladásait, és európában is mindenhol sikeres volt.
Az egyetlen különbséget nem vették figyelembe. Hogy máshol folyamatosan voltak Marvel képregények, így a sok egyforma történet után persze, hogy sikeres volt egy zúzós, vendégszereplős sztori. De egy ilyennel indítani, hát több, mint buktagyanús.
Azt viszont én se értem, hogy miért csak Amazing ment, de mivel mindenhol az a leghúzóbb cím, hát gondolom azért.

Amerika után a németek adják ki a legtöbb képregényt, a legjobb minőségben (amivel rávernek az eredetiekre is), engem nem lepett meg amit láttam (Ben, nem is 52, van benne poszterújság is  ;D ). Sokkal inkább az a 300 oldalas Pókember-könyvsorozat, amiben évfolyamokat gyűjtenek össze, és kb. 10 000 ft az ára. És már a 19.-nél járnak!  :surp:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #699 Dátum: 2008. április 19. - 16:20:55 »
Tanuljunk meg németül és diszidáljunk. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"