Szerző Téma: A főoldal hírei  (Megtekintve 326821 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #800 Dátum: 2008. Június 02. - 23:30:00 »
Mivel mindössze két fiatalabb srác volt, akkor te lehettél az, akitől megkérdeztem, hogy te írtál-e a fórumra olyat, hogy nem gáz-e, ha fiatalabbak is jönnek. Már csak azért is te lehettél, mert a másik srácot elvitte az anyja.  :D

Gari

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 61
Re: A főoldal hírei
« Válasz #801 Dátum: 2008. Június 02. - 23:32:37 »
Igen, ez már teli találat. Mindenki kap egy hátbaveregetést.  :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #802 Dátum: 2008. Június 02. - 23:49:13 »
Vicces, mert akkor ezek szerint csak egyetlen ember volt, aki nem fórumos, akit az anyja hozott-vitt.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #803 Dátum: 2008. Június 02. - 23:52:08 »
Hú, vajon ki lehetett akkor a 15. harcos? :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #804 Dátum: 2008. Június 03. - 06:28:22 »
Akik leghátul ültek, azok kik voltak (akik már a vetítés után érkeztek)?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #805 Dátum: 2008. Június 03. - 09:47:57 »
Lénárd Laci a srác, a börzéken mindig jelen van, ismerem látásból. A lány, gondolom a barátnője.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: A főoldal hírei
« Válasz #806 Dátum: 2008. Június 03. - 11:20:55 »
Hát persze, én is emlékszem ám rád! ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #807 Dátum: 2008. Június 04. - 00:06:20 »
Új cikk a főoldalon!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #808 Dátum: 2008. Június 04. - 00:12:52 »
Luke Cage!
Várj, ez nyilvános lesz?? Kitty Pride-ot akartam mondani!!
Alal Bendis. Ez kegyetlen jó volt. :lol:

De ezek se rosszak:
Bárki, akit Frank Cho rajzol!
CHRIS YOST – író (Új X-Men, X- Force)

Erre nem igazán tudok válaszolni (talán Jessice Drew, ő érdekes), de azt marhára szeretném tudni, hogy Bendis Luke Cage-et fog-e mondani. Mert, ha nem, akkor hazudik.
BRIAN REED – író (Captain Marvel, Ms. Marvel, New Avengers: Illumina
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #809 Dátum: 2008. Június 04. - 00:17:20 »
Bendisen én is nagyot röhögtem!  :lol:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #810 Dátum: 2008. Június 04. - 09:12:32 »
Csak három megjegyzés:
-A "Galaktusz"-on eléggé felhördültem. Minden vackot eredetiben hagysz, itt meg alkalmazod azt a rémes átiratot?
-Psylocke magyarul Psziché. Ha már mindenki más le lett fordítva, legyen ő is.
-És ha Bendisnél magyarul voltak ott a sorozatcímek - sőt, Yostnál is, aki a v2-es New X-Ment írta, aminek nem sok köze van a FuMaX-féléhez -, Straczynskinél, Slottnál és Quesadanál miért maradt eredetiben? :nezze:
Egyébként Bendisről azt hittem, köztudott, hogy neki meg Luke Cage a szerelme. :lol:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #811 Dátum: 2008. Június 04. - 09:37:43 »
Pont nemrég mondtad te, hogy Bendis szerelmes Cage-be. Gondoltam csak poén, persze anniy igaz, hogy egyik sokat szerepeltetett karakter mostanság. Dehogy ő maga is egyből rávágja...ez kész. :lol:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #812 Dátum: 2008. Június 04. - 11:25:55 »
-A "Galaktusz"-on eléggé felhördültem. Minden vackot eredetiben hagysz, itt meg alkalmazod azt a rémes átiratot?
Figyi már Gaby, az még oké, hogy a képregényeken rendszeresen ki vagy akadva, na de egy sima cikken?  :drying: Most őszintén: nem mindegy, hogy hogy lett írva? Itt olvastad először és utoljára, nem annyira nehéz túllépni rajta.  ;)
Idézet
-Psylocke magyarul Psziché. Ha már mindenki más le lett fordítva, legyen ő is.
Ezt nem tudtam viszont. Kijavítottam mindkettőt. Galactust csak miattad. :)
Idézet
-És ha Bendisnél magyarul voltak ott a sorozatcímek - sőt, Yostnál is, aki a v2-es New X-Ment írta, aminek nem sok köze van a FuMaX-féléhez -, Straczynskinél, Slottnál és Quesadanál miért maradt eredetiben? :nezze:
Ami megjelent magyarul, azt lefordítottam, ami nem, azt nem. Ennyi az egész, nem annyira bonyi.  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 04. - 11:39:43 írta kaine »

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re: A főoldal hírei
« Válasz #813 Dátum: 2008. Június 04. - 11:28:20 »
Hát ezek nagyon jók voltak , főleg a Luke Cage-s és a Frank Cho-s beszólás. :lol:

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: A főoldal hírei
« Válasz #814 Dátum: 2008. Június 04. - 11:33:36 »
Quesada - Mókuslány   :hehe:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #815 Dátum: 2008. Június 04. - 12:10:49 »
Ami megjelent magyarul, azt lefordítottam, ami nem, azt nem. Ennyi az egész, nem annyira bonyi.  ;)
Jó, de Straczysnki Amazingje megjenet magyarul Hihetetlen Pókember néven, mégis eredetiben van. Kyle-nak és Yostnak pedig az égvilágon semmi köze az Új X-Menhez, azt Morrison írta, Kyle-é a Morrison távozása után 2 évvel New v2-vé átnevezett Academy sorozat, aminek még a szereplőinek sincs sok köze a FuMaX-féléhez, teljesen másik sorozat (legfeljebb Mike Carey-nél lehetne akkor odaírni, ő viszi most a Morrisonos sorozatot Legacy néven). Ezért nem értem benne a logikát, pláne, hogy a magyarul esélytelen SMLMJ is ott van lefordítva... :headscratch:
Idézet
Figyi már Gaby, az még oké, hogy a képregényeken rendszeresen ki vagy akadva, na de egy sima cikken?  :drying: Most őszintén: nem mindegy, hogy hogy lett írva? Itt olvastad először és utoljára, nem annyira nehéz túllépni rajta.  ;)
Nem. Hivatalos kiadói honlapon jelentetted meg úgy, hogy te vagy  akiadványiad oroszlánrészének fordítója. Ha egy ekkora cikkban ejtesz két névfordítási és két szerkesztői jellegű hibát, az szerinted egy átlag idetévedőnek milyen üzenetet közvetítene?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #816 Dátum: 2008. Június 04. - 12:45:33 »
Jó, de Straczysnki Amazingje megjenet magyarul Hihetetlen Pókember néven, mégis eredetiben van. Kyle-nak és Yostnak pedig az égvilágon semmi köze az Új X-Menhez, azt Morrison írta,
Az Amazinget azért nem fordítottam le, mert az lehetett volna Hihetetlen is és Csodálatos is. Ha pedig New X-Ment olvasok, akkor az Új X-Men, írótól teljesen függetlenül.  ;)
Idézet
Nem. Hivatalos kiadói honlapon jelentetted meg úgy, hogy te vagy  akiadványiad oroszlánrészének fordítója. Ha egy ekkora cikkban ejtesz két névfordítási és két szerkesztői jellegű hibát, az szerinted egy átlag idetévedőnek milyen üzenetet közvetítene?
Ebben igazat adok, bár az sehol sincs, hogy ezeket a cikkeket én fordítottam volna.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #817 Dátum: 2008. Június 04. - 13:11:29 »
Jól van, te tudod, de azt azért most mondom, hogy az egyik az X-Men v2 átnevezve, a másik meg az Academy X átnevezve, és teljesen különböző sorozatok. Ha esetleg még szükség lesz rá valahol. :D
És persze, nincs ott, de attól még a kiadó honlapján van és egy angol szöveg magyar fordítása. Szóval nem kell ahhoz konkrét személy, hogy a kiadódhoz lehessen kapcsolni. Azért mondom, hogy azért vigyázz az ilyesmire. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #818 Dátum: 2008. Június 04. - 17:03:31 »
Oké, igyekezni fogok és kösz, hogy szóltál.  ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #819 Dátum: 2008. Június 05. - 13:09:09 »
Újabb strip került fel. Loli Loves Venom címmel.