Szerző Téma: A főoldal hírei  (Megtekintve 326818 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #220 Dátum: 2007. Október 12. - 14:21:15 »
Nem árulom el, ki volt az.  :D Esetleg annyit, hogy a kettő közül az egyik nem a Kingpintől fog megjelenni.  ;)
Nem, Pepo, nem a tied volt, a Child Withinnek előfeltétele, hogy a jelenlegi 5 Marvel könyvem nagyon jól menjen, különben pénzem se lesz rá. Szóval ez csak terv még, de volt kettő, amiről már tudok, hogy meg fog jelenni.  ;) Főleg, hogy az egyik az én tavaszi Marvel könyvem lesz.  :D
Nagyon sajnálom, hogy nem tudsz jönni, a nyereményed akkor átadom a következő kalapból kihúzottnak, szerintem köszöni szépen.  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #221 Dátum: 2007. Október 12. - 14:30:20 »
Affene, majd' 25% és mégsem jött össze... :( legalább az én egyik tippem volt az? Nyugodtan megmondhatod, mert már gőzöm sincs, mi a fenéket írtam lehetséges megjelenésre... :headscratch:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #222 Dátum: 2007. Október 12. - 17:03:09 »
Idézet
Pepo, nem a tied volt, a Child Withinnek előfeltétele, hogy a jelenlegi 5 Marvel könyvem nagyon jól menjen, különben pénzem se lesz rá. Szóval ez csak terv még, de volt kettő, amiről már tudok, hogy meg fog jelenni.
Kár. :'(
Idézet
agyon sajnálom, hogy nem tudsz jönni, a nyereményed akkor átadom a következő kalapból kihúzottnak, szerintem köszöni szépen.
Hát még én hogy sajnálom! :'(
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #223 Dátum: 2007. Október 23. - 21:31:11 »
Bár nem kifejezetten a főoldal híre, de beregiztem a google analitikába, vagy mi a rákba, és mostantól tudom hányan nézik a spidertomot világszerte. Két napja van nyilvántartás, ezalatt 270-en nézték meg itthonról, 3 szlovákiából  :surp:, 1-1 Franciaországból, Németországból, Romániából és Kanadából.  :surp:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #224 Dátum: 2007. Október 23. - 21:34:49 »
Nem rossz két napra. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #225 Dátum: 2007. Október 23. - 23:54:24 »
Nah ez egy igen hasznos kis funkció lesz...de gondolom ha én egy IP címmel megnézem százszor egy nap, akkor az egy százassal dobja meg a statisztikát igaz?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #226 Dátum: 2007. Október 24. - 00:03:00 »
Valószínű. Biztos nem IP címenként jelzi.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #227 Dátum: 2007. Október 24. - 11:22:35 »
Akkor is érdemes a fórumot a főoldalról elérni. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: A főoldal hírei
« Válasz #228 Dátum: 2007. Október 24. - 15:41:39 »
Ez ugye konkrétan a tlof-os ST oldal, vagy a fórum is beletartozik? :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #229 Dátum: 2007. Október 24. - 17:07:49 »
Nem, a fórum nem.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #230 Dátum: 2007. Október 28. - 23:51:15 »
Új hírek a főoldalon, és az Új BA borítója is.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #231 Dátum: 2007. Október 29. - 06:59:57 »
Jól néz ki. :D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: A főoldal hírei
« Válasz #232 Dátum: 2007. Október 29. - 13:25:59 »
A "Kitörés" felirat valahogy nem jön be rajt.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #233 Dátum: 2007. Október 29. - 13:59:40 »
Tényleg fura, eredetiben más stílusú volt ez a felirat, nem? :headscratch:
Egy apróság viszont... a címfeliratot elsőre úgy olvastam, hogy az "új bosszú" angyalai. emélem érthető, mi a gondom... hogy olyan, mintha az új bosszúnak lennének angyalai, ami hülyeség. Nem lehetne vhogy úgy megoldani, hogy az "Az Új" feliratok a "Bosszú"-nak kb. 2/3-a legyen magasságra? Így elkülönülne hogy új is, meg bosszú is, meg Angyalok is.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #234 Dátum: 2007. Október 29. - 14:09:07 »
A képregényen belül a Kitörés szó nagyon hasonló betűtípussal volt. ;)

Egy apróság viszont... a címfeliratot elsőre úgy olvastam, hogy az "új bosszú" angyalai. emélem érthető, mi a gondom... hogy olyan, mintha az új bosszúnak lennének angyalai, ami hülyeség. Nem lehetne vhogy úgy megoldani, hogy az "Az Új" feliratok a "Bosszú"-nak kb. 2/3-a legyen magasságra? Így elkülönülne hogy új is, meg bosszú is, meg Angyalok is.

Most, hogy mondod, valóban. Az volna jó, ha a Bosszú felirat az A betűre kerülne, mint ahogy az régebben is volt. Így jobban elkülönülne Az Új-tól. De ha már a nyomdban van, akkor nehéz lesz változtatni rajta.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: A főoldal hírei
« Válasz #235 Dátum: 2007. Október 29. - 14:24:10 »
Kicsit tényleg összefolyik az Új a bosszúval... ezen kívül viszont király a borító. ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #236 Dátum: 2007. Október 29. - 19:26:59 »
Én is úgy látom, ahogy a fentebb szólók.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #237 Dátum: 2007. Október 29. - 20:20:23 »
Az volna jó, ha a Bosszú felirat az A betűre kerülne, mint ahogy az régebben is volt. Így jobban elkülönülne Az Új-tól.
Ugyanúgy csináltuk, ahogy az eredeti volt. Így a legkisebb az esélye, hogy a Panini visszaküldi azzal, hogy nem megfelelő valamiért. Ha beletettük volna az A-ba a Bosszút, az úgy nézne ki, hogy A ANGYALAI - és közelről -  BOSSZÚ.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: A főoldal hírei
« Válasz #238 Dátum: 2007. Október 29. - 20:33:30 »
Nekem is tetszik az új borító, engem nem zavar a felirat sem. Annyi a bajom (ezzel nem lehet mit csinálni), hogy szerintem Póki és Rozsi feje kicsit fura. De ez legyen a legkisebb probléma.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #239 Dátum: 2007. Október 29. - 23:17:57 »
Pókit valahogy a legjobb rajzolók nem tudnka rajzolni. Se Land, se Finch..egyedül Cho PÓkija tetszett.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"