Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656435 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Videojátékok
« Dátum: 2007. Július 02. - 19:49:09 »
Nem csak Silent Hill...  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 29. - 22:17:50 írta Sepi »

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #1 Dátum: 2007. Július 02. - 20:16:20 »
Köszi! :D

jöjjön is rögtön egy cikk: http://index.hu/tech/szoftver/mtkv070625/ 
Van benne 2 videó is, az első az MK brutalitását illusztrálja ( ;D ), a második a lényegesebb ---> az MK meghódítja a Wii-t! :D
(Tudom hogy már megint az MK-val jövök, de most totál Deception lázban vagyok, annyira jó! ;D :-[)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #2 Dátum: 2007. Július 02. - 21:31:43 »
Érdekesnek tűnik ez a mozgásérzékelős kezelés, de nekem túl hadonászósnak tűnik egy Mk-hoz. mire az ember végigtolna egy legnehezebb szintű bajnokságot, elzsibbadna a karja... :lol:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #3 Dátum: 2007. Július 02. - 21:39:10 »
Ezért írták régen valahol hogy a Wii fanokat arról leet megismerni hogy marha izmos karjuk van. :lol: Különben a másik probléma, amit említettek ebben a cikkben is, hogy a függőleges fel-le mozgatást csak akkor érzékeli helyesen, ha egy picit sem térsz ki oldalra. Különben félkörnek veszi a gép... :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4 Dátum: 2007. Július 02. - 21:50:33 »
 :lol: Ez jó. De közben eszembe jutott, hogy miket fog itt még a Lucasarts tarolni Sw-s játékokon, amikben van fénykard-párbaj... ;D
Tényleg, ha már Deception-láz... elfelejtettem megkérdezni, hogy GC-n, vagy vmi netképes gépen tolod-e? Annyira kíváncsi lennék egyszer egy első kézbeli élménybeszámolóra arról, amit Jim Carey anno megjósolt a Kábelbarátban...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Videojátékok
« Válasz #5 Dátum: 2007. Július 02. - 21:57:58 »
Az új Starcraftról mi újság van? Punkológus megint szerelmes lett bele elvileg. :lol:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6 Dátum: 2007. Július 02. - 21:58:42 »
Van új StarCraft? Mik ki nem derülnek...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Videojátékok
« Válasz #7 Dátum: 2007. Július 02. - 22:00:15 »
Vagy csak lesz. Nem vagyok képben én sem...csak jelenleg ez az a játék, ami egy kicsit érdekel.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #8 Dátum: 2007. Július 02. - 22:03:03 »
Hát, engem inkább már akkor egy Tiberian Twilight érdekelne. A StarCraftban egyedül a története tetszett, a játékmenete az idegeimre ment. A kiegészítőnél pláne, ami egy az egyben ugyanolyan volt, mint a WarCraft II kiegészítője, még csak meg se erőltették különösebben magukat vele.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Videojátékok
« Válasz #9 Dátum: 2007. Július 02. - 22:16:47 »
Ez  a Tiberian Wars ez micsoda? Gondolom C&C játék..és készülőben klehet, mert nemrég jött ki a nagy dobásuk, a Tebrium Wars. NOD rulezz!
Valami bővebbet nem tudsz az  általad említett játékról?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #10 Dátum: 2007. Július 02. - 22:20:35 »
De közben eszembe jutott, hogy miket fog itt még a Lucasarts tarolni Sw-s játékokon, amikben van fénykard-párbaj... ;D
Hú, az brutál jó lehet! ;D
Idézet
Tényleg, ha már Deception-láz... elfelejtettem megkérdezni, hogy GC-n, vagy vmi netképes gépen tolod-e?
Nem, PS2-n játszom, de csak single playerben, a netes játékhoz vmi kiegészítő kábelt kéne venni asszem... meg nem is tudom, hogy működik a netes dolog, lehet-e egyáltalán ingyen játszani, vagy fizetős... Mondjuk szívesen kipróbálnám a netes játékmódot is, de ez még nagyon a távoli jövő zenéje.
Viszont pár karakterrel már legyőztem a főgenyát, és a Konquest módban megnyitottam az összes pályát és karaktert, igaz némi segítséggel. :D :hehe:

Én a Starcrafttal nagyon keveset játszottam anno. Mondjuk alapból nem vagyok stratégiai játék fan, de talán a Tiberian Sunnal játszottam a legtöbbet (mondjuk azon is csak pár pályán jutottam át, aztán meguntam :hehe: ).
   
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #11 Dátum: 2007. Július 02. - 22:29:52 »
pepo: Semmit. Úgy egy éve kijött egy videó, ami mutatta, hogy a Generals játékmotor-generálta kis átvezető valamijei után csak visszatértek az élőszereplős átvezetéshez, de egyébként semmit se tudok róla. Ja, de egyet igen: a gépemnek esélye se lesz elindítania, a Generalsnál már kicsit köhögött helyenként...
Tuberian Sun... húúú, azzal mennyit toltam. Emlékszem,  a kiegészítőtt annyira szétbuheráltam, amennyire csak lehetett, de volt is pár vicces csata a gép ellen... ;D

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Videojátékok
« Válasz #12 Dátum: 2007. Július 02. - 22:52:15 »
Még csak harangozzák, de nekem már az is elég. ;D Sajnos még csak a büdös szemét protossok egységeit mutogatják a honlapon, mikor én a zergekre várok... No de nem baj, a Starcraftot már azóta újra végig nyomtam, mostanában akarok nekiállni a Brood War-nak. Egyébként itt a honlapjuk: www.starcraft2.com. Érdemes a videokat megnézni. (Most látom, hogy lesz ostrom tank ebben is, asszem pezsgőt bontok :D)

Egyébként életem legynagyobb szerelme játékok terén a Commandos, a maga idegölő szöszmötölésével és sikonyálásra késztető nehézségi fokozataival.
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Videojátékok
« Válasz #13 Dátum: 2007. Július 02. - 23:01:10 »
Ááá.....csupa-csupa régi, sosem múló emlék a régi szép játékos korszakból. A Tiberien Sunt majdnem anniyt toltam, mint a HeroesII-őt. Pedig az éjjel-nappal ment. A Commandos is nagyon sokat volt nyüstölve anno.

"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #14 Dátum: 2007. Július 02. - 23:02:44 »
A kiegészítő után azt kell mondanom, hogy az alapjáték az utolsó két küldetést leszámítva annyira nem is nehéz... a második részen játszottam még, az meg sajna legnehezebben is többnyire "figyelem elterel, cigi ki, leüt, kötöz, kifoszt..." ismételgetése. A Beyond the Call of Duty viszont egy olyan rohadt szemét nehéz játék, hogy imádom. Kész csoda, hogy a konzoljátékok időszakában kiadtak ilyesmit is. ;D

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Videojátékok
« Válasz #15 Dátum: 2007. Július 02. - 23:13:23 »
Jah a Commandos 2 egy vicc, ha egyszer szerzel egy puskát, akkor a fél német hadsereget le lehet írtani. Ha jól emlékszem, akkor az utolsó pálya volt az Eifel tornyos. Na az egy külön vicc, egyszerüen feljöttem a metróból és azt mondtam a megfelelő 2 embernek, hogy futás a tankhoz és simán oda tudtak futni a zárótűz közepette. Utána megmár csak le kellett lődözni a németeket. De hasonló volt az a japcsi pálya, ahol egy anyahajóra kell feljutni. Na ott elég volt a kémcsajjal beszállni a teherautóba és mindenkit legázolni ;D A Beyond the Call of Duty-ra gondoltam, mikor sikitófrászt emlegettem :D Az a kegyetlenség netovábbja
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #16 Dátum: 2007. Július 03. - 11:46:37 »
Nekem tetszik a SC2, kedvesem nagy fan. :) Grafikailag tökjól néz ki a játék, de sztem még egy kicsit turbóznak rajta. A játékmenet izgalmasnak látszik, én bírom a protossokat. ;) Az az egyetlen baja, hogy stratégia és az nekem nem fekszik. :-\

Tom: Európában nem lehet neten PS-ezni, nincs kiépítve a hálózat. Ezt csak a japánok élvezhetik. Ezért sem adnak ki nálunk jópár hálózatos játékot, pl a .hack-et sem.

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Videojátékok
« Válasz #17 Dátum: 2007. Július 03. - 12:43:16 »
Idézet
én bírom a protossokat
Én úgy voltam vele mindig is, hogy nincs azaz isten, aki kivédje 150 hydra támadását. Egyszerűen imádom a zergek tatárjárás szerű invázióit ;D
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Videojátékok
« Válasz #18 Dátum: 2007. Július 03. - 13:47:56 »
Én általában az emberekkel ynomtam. Nem hagyom el fajomat. :P
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Videojátékok
« Válasz #19 Dátum: 2007. Július 03. - 13:54:43 »
Õk voltak a második kedvenceim. Főleg 12 ostrom tank + 12 góliát összeállítást csíptem benne, de szerettem azt is, ha minden percben le tudtam dobni egy atombombát ;D
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...