Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656433 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #1560 Dátum: 2009. December 12. - 20:24:32 »
Nekem is megvan mind a 6 része, ami megjelent.  :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #1561 Dátum: 2009. December 12. - 20:28:51 »
Akkor így meg is van a két ember.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #1562 Dátum: 2009. December 13. - 08:33:31 »
Hopp-hopp, még alig jött ki a Batman Arkham Asylum, már is itt egy video, amit a második részt vezetné fel.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1563 Dátum: 2009. December 14. - 10:13:37 »
Kiváncsi vagyok, most majd mit találnak ki, mert gondolom nem még egy Arkhamos játékot nyomnak.

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Videojátékok
« Válasz #1564 Dátum: 2009. December 17. - 16:07:57 »
A videóból kiderül, hogy nem arkham lesz. És vannak utalások benne a Macskanőre, Black Maskra, Kétarcra és Pingvinre is.
Más.
Végigvittem életem első Metal Gear Solidját, A Snake Eatert-t. (3. rész). 24 órámba és egy percembe került, és életem egyik legnagyobb élménye volt, egy könnycseppet is majdnem elmorzsoltam. Hihetetlen élmény volt, komolyan. Leírhatatlan.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1565 Dátum: 2009. December 17. - 21:05:07 »
Gondoltam, hogy tetszeni fog.
Habár kronológiailag, az első rész, talán ez a legkivállóbb mind közül, azért remélem, hogy a többiben sem fogsz csalódni.
Amúgy szerintem a PS 2 legjobb játékai között van, az tuti, és grafikailag semmi sem multa felül az öreg feketén.
Szerencsére még sok meglepetést tartogat az első végigvitel után is, mivel baromi nagy a bejárható terület, és sok helyen több megoldás is van egy-egy feladatra.
Amúgy meg ha már így belementünk, mesélj egy kicsit, mi tetszett leginkább, melyik bosfight volt például a legemlékezetesebb?
Nekem személy szerint a The End elleni a kedvencem, iszonyat egyedi, őrületesen hosszúra tud elnyúlni, és még sehol se találkoztam ehhez hasonlóval.

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Videojátékok
« Válasz #1566 Dátum: 2009. December 17. - 21:22:02 »
"This...is The End."
Az nem hogy életem egyik legjobb játékélménye volt, hanem életem egyik legjobb élménye. Hideo Kojima valami olyat alkotott meg ott, hogy azt felülmúlni ilyen játékban szinte lehetetlen. Ötletes, egyedi, hátborzongató, szívbemarkoló (főleg amikor a The Sorrow-nál jön a Vég szelleme, és a papagája kiáltja hogy "Grandpa! Grandpa!" Na az nagyon szívszorító volt) és hihetetlenül adrenalin dús volt. Engem először el is kapott, és a börtönben ébredtem fel. Csak hasaltam a fűben, kerestem a mikrofonnal, és ő meg afejemhez tartotta a fegyvert... Illetve Snake fejéhez na, de nagyon beleéltem magam. A Fear, Pain kicsit sablonos és egyszerű volt, de hamar lezajlottak, szóval nem zavartak sok vizet. Volgin karakterét nagyon bírtam, akárcsak Ocelotot. Amikor a repülőben a végén a pisztolypárbaj volt, azt hittem kiugrik a szívem a helyéről. :D A Sorrow is nagyon bejött a maga módján. És hát igen, ne feledjük el a Boss elleni csatát, aminek a kezdetén már tudjuk a végét, de amikor nekünk kell meghúzni a ravaszt, akkor én tétováztam..
Szívesen beszélgetek még róla bármennyit, bármikor. :) A végén a besorolásom egyébként Cápa lett. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1567 Dátum: 2009. December 17. - 21:46:29 »
Tényleg, a végső párbajt megnyerted Ocelotnál? Mert annak a párbajnak 4 különböző féle végkimenetele lehet.
Ocelot nagy arc, és ha tetszett, annak is örülni fogsz, hogy ő mindegyik részben szerepel.
Ja és a pisztolypörgetéseit, egy japán zsonglőr bemocepelésével vették fel, mert ekkora már Hideo Koyima ráunt arra, hogy egy csomó hülyegyerek azzal jön, hogy lehetetlen ilyen trükköket csinálni egy pisztollyal, úgyhogy amit láttál, az valóban lehetséges.
The Endnél én is sokszor jártam így, először úgy gyöztem le, hogy pont úgy jött ki a lépés, hogy egy fa két oldalán álltunk egymással szemben, egyikünk sem mozdult, mert akkor a másik lőtt volna, és végül egy gránátot dobtam át hozzá mandínerből.
A Feares küzdelemnek nagyon predator szga volt, de nem volt rossz az se, volt pár rohadt étel nálam, eldpbáltam a pályán, és amikor kifáradt jóül megkajálta őket, én meg csak bevártam, hogy mikor megy el rókázni, és a fejéhez szorítottam a sörétest.

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Videojátékok
« Válasz #1568 Dátum: 2009. December 17. - 21:55:31 »
Én a Feart kb egy helyben állva lőttem szitává, a hőlátást használva. Ocelotnál ő nyert, de vaktöltény volt nála, szóval kb kiröhögtük egymást, aztán továbbállt. :D
Egyébként a játék számtalan helyen volt szinte teljesen életszerű, az olyan apróságoktól, mint a mérgező pók a falon, piócák a mocsárban... Egyébként az első 1-2 óra nagyon nehezen ment a sok Splinter Cell után, de amikor megtanultam a mechanizmust, állat lett. Ja, és nem vagyok egy túlzottan hazaszerető jellegű ember, de a játék vége arra késztetett, hogy én is tisztelegjek. Ilyen nagy hatással csak a Shadow of the Colossus volt rám, és valamilyen szinten a Mafia is.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1569 Dátum: 2009. December 17. - 22:05:01 »
Ocelotnál én is szinte mindig ezt a verziót kaptam. ;D
Amúgy szerintem is baromi életszerű lett a játék, példul ettöl jobb sérülésrendszerrel sehol sem találkoztam még, és már tuti nem is fogunk, mivel már nem divat gondolkozásra késztetni a játékosokat.

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Videojátékok
« Válasz #1570 Dátum: 2009. December 17. - 22:11:49 »
De egyébként durva, hogy eddig csak PS2-n találkoztam ilyen művészi dolgokkal. (a nextgen konzolokhoz nem volt szerencsém).
Ott van az MGS, a Colossus, az Okami, az ICO és valamilyen szinten még a God of War is. Bár az Okamival még szinte semennyit nem játszottam.
Igen, a sérülésmodell nagyon jó ötlet volt. Ja és ami még nagyon tetszett, hogy amikor Para Medicnél mentettünk, utána mindig volt egy kis diskurzus a 60-as évek filmjeiről. Ja és még valami. Az első eset volt, hogy az első 3 óra játék alatt körülbelül egy órányi átvezető animáció volt. Ez elsőre nagyon fura volt, ám ezek a részek annyira fantasztikusak voltak, hogy rettentően izgultam nézésük közben. Főleg amikor lehetőség volt megnyomni az R1-et. ;)
Tényleg, neked mik a kedvenc PS2- játékaid?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1571 Dátum: 2009. December 17. - 22:31:01 »
Ja tényleg, a James bondos beszélgetés különösen tetszett. Azon szakadtam a röhögéstől. Amúgy az R1-et érdemes többször is megnyomni a videók alatt, mert sokszor vannak, amolyan rejtett R1-s részek is.
Párat tudok is fejből, a végén a Volginos résznél, amikor belecsap a villám, feltűnik sorrow (ő okozta a vihart) , a másik meg az ünnepélyén a játék legvégén ha lenyomod az R1-et láthatod, hogy ott van Ocelot a jelenlévők között.
Amúgy a kedvenc PS 2-es játékaim a Silent Hill 2, Devil May Cry 3, Shadow of the Colossus, Metal Gear Solid 3, Soul Reaver 2, God of war ja és persze a Fahrenheit.
Az Okamiról sok jót hallottam, de igazábol semmit se tudok róla, az ICO-t régóta be akarom szerezni, de még sajnos nem tudtam.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 17. - 22:35:09 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #1572 Dátum: 2009. December 17. - 22:59:27 »
életem egyik legnagyobb élménye volt, egy könnycseppet is majdnem elmorzsoltam. Hihetetlen élmény volt, komolyan. Leírhatatlan.
Ha még azt is írtad volna, hogy totálisan lesokkolt a vége, és folytak a könnyeid, akkor tudtam volna, hogy a Silent Hill 2-ről beszélsz.  :D

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Videojátékok
« Válasz #1573 Dátum: 2009. December 17. - 23:12:36 »
A vége? Melyik vége? Volt egy pár. :D Szeretem azt is. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #1574 Dátum: 2009. December 17. - 23:14:42 »
Először az "Igazság", majd az In Water ending.  :)

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Videojátékok
« Válasz #1575 Dátum: 2009. December 17. - 23:17:51 »
Az In Watert sosem láttam, csak olvastam róla. De azt sajnálom, hogy a kutyásról lemaradtam. :D Viszont az UFO-s megvolt. :D Hatalmas.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #1576 Dátum: 2009. December 17. - 23:40:23 »
Szerintem meg tudod nézni feltöltve itt-ott. Bár az úgy az igazi, ha elsőre azt kaptad meg, nekem mákom volt.  :) A Dog ending pedig újrajátéknál simán behozható.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #1577 Dátum: 2009. December 18. - 15:04:23 »
Assasin's Creed 4 részes netes minisorozat a játék forgalmazójától, aki szereti a gótikus dolgokat annak biztosan tetszeni fog





Innen letölthető egyben eredeti nyelven életkor igazolás után
 http://www.bigdownload.com/games/assassins-creed-2/pc/assassins-creed-lineage-full-movie-hd/

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Videojátékok
« Válasz #1578 Dátum: 2009. December 18. - 16:40:27 »
Megnéztem szerintem jó.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1579 Dátum: 2009. December 18. - 17:27:04 »
életem egyik legnagyobb élménye volt, egy könnycseppet is majdnem elmorzsoltam. Hihetetlen élmény volt, komolyan. Leírhatatlan.
Ha még azt is írtad volna, hogy totálisan lesokkolt a vége, és folytak a könnyeid, akkor tudtam volna, hogy a Silent Hill 2-ről beszélsz.  :D
Kaine nem akarlak kiábrándítani, de az MGS 3 vége simán van olyan megható, mint az SH 2,ellenben játékélményt tekintve viszont futamhosszakat ver az sh 2-re. ;)
És én azért nem szoktam dobálózni az ilyenekkel.