Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656894 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Videojátékok
« Válasz #1820 Dátum: 2010. április 21. - 20:35:14 »
Menj fel az Allcomics oldalára és olvasd el.

Most próbálok regisztrálni az Allcomics-on, de nem értek valamit,  kéne egy kis segítség!
Azt mondja "az Avatar megadása kötelező" Nem tudom mit kéne írnom a 'megjelenítés' mezőbe.
Ha egy kicsit jobban megnézed, tudsz válogatni a szerón lévők közül is. Egyébként meg az elérhetőséget (linket) kell beírnod, mint ahogy pl. ezen az oldalon is. ;)

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Videojátékok
« Válasz #1821 Dátum: 2010. április 21. - 21:01:08 »
A Noir-t amúgy én is ajánlom, ha még nem olvasta volna valaki. :D Az AC-n eddig 3 rész van fent, az utolsó meg hamarosan.
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 21. - 21:05:01 írta benya11 »

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #1822 Dátum: 2010. április 21. - 21:13:39 »
Nekem annyira nem jött be az egész Noir univerzum, bár dicséretes, hogy új fénybe mutat meg pár hőst és a hozzájuk tartozó világot.

Ahogy azt mondani szoktam, az új sokszor azért jó, mert nem a régi - és ez igaz fordítva is.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #1823 Dátum: 2010. április 21. - 21:59:44 »
Számomra a két legjobb Pókember játék még mindig a két PlayStationra megjelent legrégebbiek. Annak idején marhára tetszett (főleg az első, az Enter: Electroban túl sok másolás volt, de még mindig király volt). Az első mozifilmes még elment, de utána egyik sem tetszett már. Viszont a régieket még a mai napig előszedegetem és végignyomom.  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #1824 Dátum: 2010. április 21. - 22:54:51 »
A régi alatt mit értesz? Mert akár az ataris is lehet, elvégre bőven éltél már, amikor az kijött...

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #1825 Dátum: 2010. április 21. - 23:02:07 »
Nekem ez volt az első és szinte egyetlen. Kicsi koromban teljesen odavoltam érte.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Videojátékok
« Válasz #1826 Dátum: 2010. április 22. - 06:18:53 »
A régi alatt mit értesz? Mert akár az ataris is lehet, elvégre bőven éltél már, amikor az kijött...
Hogy én ezzel mennyit játszottam gyerekkoromban.  :D

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Videojátékok
« Válasz #1827 Dátum: 2010. április 22. - 08:33:33 »
 :D :D :D Pókember vs. R2D2.  :D :D :D A játékok közül ne hagyjátok ki a Maximum Carnage-hoz készített (Sega, SNES) akárhány bites csodát sem. A maga idejében ez is nagyon nagynak számított.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1828 Dátum: 2010. április 22. - 08:35:36 »
Sok embert ismerek, akiknek még mindig az az igazi etalon Pókember játék.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #1829 Dátum: 2010. április 22. - 11:17:15 »
Számomra a két legjobb Pókember játék még mindig a két PlayStationra megjelent legrégebbiek. Annak idején marhára tetszett (főleg az első, az Enter: Electroban túl sok másolás volt, de még mindig király volt). Az első mozifilmes még elment, de utána egyik sem tetszett már. Viszont a régieket még a mai napig előszedegetem és végignyomom.  :D

Igen, majdnem én is így lennék, ha nem került volna kezem közé a Spider-Man:WoS. Ez szerintem feeling és gameplayben a toppon van, megkockáztatnám a Legjobb Pókember Játék címet is, viszont még elfogultan is kaptam minuszokat a voice-actingben (pl. a Pókfej hangja mindig szimpatikus, bár a stílusa az ízlésemre vall), és sok elem a storiba kicsit "amcsisan" volt felépítve, gondolok arra, mikor sok esemény "csak úgy", következmény nélkül történik, illetve meggondolatlanul. Legszembeötlőbb, mikor Spidey megszökteti a Tinkerert a börtönből - tudom, hogy sosem bratyizik Póki a hatóságokkal, de azt is tudom, hogy ő azért dolgozik, hogy börtönbe juttassa a bűnőzőket, ezért inkább hamarabb jutna eszébe egy nem-kedvelt Shield ügynök v. rendőrtiszttel megdumálni ezt az ötletet, mintsem megjelenni a börtönnél és -seszó- sebeszéd-stílusban kihozni egy veszélyes-eszü bűnözőt (mert természetes, hogy A Pók kezéből nem szökik sehova, de, ha rossz kezekre kerűl - mint tudjuk - ajajjjj  ;D ). Abba meg nem kötök bele, hogy "sőt még elengedheti Rinót is", mivel az a játék egy különlegessége, hogy tudsz választani, hogy "szimbiótásan" hozod a döntéseid vagy racionális pókfejjel  8) .
Tehát igen, ennek is vannak hiányosságai, minuszai és az a szomorú, hogy még ezekkel is szerintem a mezőnyben ez a legerősebb Pókember videojáték. Ez meg azért szomoru, mert siralmas a konkurencia. Azt mondjátok, Ulti Spidey játék? Én azt mondom, hogy míg élvezhető nagyon és színfolt a többi SP játékokban, addig nem tudta hozni azt, amit a WoS hozott a combat terén pl. és úgy over-all hangulatba is.

Najó befejeztem, bocsi, hogy hosszúra sikerült,  :-[

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Videojátékok
« Válasz #1830 Dátum: 2010. április 22. - 11:27:13 »
Jó de azért a játékokat is úgy hasonlítgassuk már össze, hogy mikor jöttek ki és mi is volt a szint előtte. A WoS nem az Ultival egyidőben jött ezért elvárható, hogy sokkal több mindent nyújtson. Ennek ellenére a története egy hatalmas baromság, míg az Ulti-é egész jó lett, még az Újvilág Pókembert is sikerült élvezhető szintre emelnie. ;) A WoS mindenesetre nagyon jó trailerrel büszkélkedhet. ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #1831 Dátum: 2010. április 22. - 11:30:11 »
Nekem személy szerint az Ultimate Alliance 1-2 is nagyon bejött.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #1832 Dátum: 2010. április 22. - 11:38:25 »
Nem volt rossz az a Wos, sőt nekem majdnem jobban bejött mint az Ulti.
Az Ulti csak amiatt tetszett igazán mert rövid, és még a mellék küldetésekkel is gyorsan végig vihető.
A Wos sztorija nem olyan gáz, vannak benne hibák persze, de jól kiaknáza a szimbiótákat.
És ami negatívum, az petey hangja, de az nagyon. ;D
A hangulat amikor szimbik "elfoglalják" a várost, nagyon odabasz.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #1833 Dátum: 2010. április 22. - 12:26:05 »
Számomra a két legjobb Pókember játék még mindig a két PlayStationra megjelent legrégebbiek. Annak idején marhára tetszett (főleg az első, az Enter: Electroban túl sok másolás volt, de még mindig király volt). Az első mozifilmes még elment, de utána egyik sem tetszett már. Viszont a régieket még a mai napig előszedegetem és végignyomom.  :D

Ugye arra gondolsz amikor Octopusra a végén rámászott a Carnage szimbióta...

A vicc az hogy 2 napja álltam neki vagy 100-adszorra (már ha erre gondolsz) de le kellett törölnöm mert egy résznél nem engedett tovább.

Ami nagy kedvencem a gameben hogy sokféle ruhát össz lehetett kombózni. Skarlát Pók szerkóban vagy fekete szerelésben végig tolni a gémet mekkora feelinges volt.  8)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #1834 Dátum: 2010. április 22. - 12:55:04 »
Jaja, és ez az ami még hiányzott a Wos-ban... :'(
Bár a psp-n elvben majdnem minden Póki cucc benne volt...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #1835 Dátum: 2010. április 22. - 14:27:54 »
Szerintem meg a történet megállta a helyét, merész volt, de nem ment át baromságba. Egy komoly témát dolgoztak fel, komoly probléma, komoly következményekkel, ami megadta a Pókfejnek a lehetőséget, hogy igazán hős legyen.

Eh, és mikor már nincs ereje az embernek lelkiismeretesen világot menteni, hát akkor...
Spider-Man: Friend or Foe  ;D


ez kajak az új Mario  :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #1836 Dátum: 2010. április 22. - 21:13:59 »
Viszont a régieket még a mai napig előszedegetem és végignyomom.  :D

Ugye arra gondolsz amikor Octopusra a végén rámászott a Carnage szimbióta...
Igen, arra. Azt nevezem réginek. A korábbiakból csak kettőt láttam, egyik se volt említésre méltó. Ebben igazi Pókembert kaptunk. A mozgása, a hangja, a poénjai, hanghordozása, minden klappolt.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #1837 Dátum: 2010. április 23. - 14:46:08 »
Viszont a régieket még a mai napig előszedegetem és végignyomom.  :D

Ugye arra gondolsz amikor Octopusra a végén rámászott a Carnage szimbióta...
Igen, arra. Azt nevezem réginek. A korábbiakból csak kettőt láttam, egyik se volt említésre méltó. Ebben igazi Pókembert kaptunk. A mozgása, a hangja, a poénjai, hanghordozása, minden klappolt.

Bizony és kopásig is játszottuk a PS karokat  :P

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1838 Dátum: 2010. április 23. - 14:59:57 »
Annó mindkét részt full 100 %-ra kipörgettem, begyüjtöttem minden képregényt, posztert, stb-t. Nagyon jó volt.
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 23. - 15:22:50 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #1839 Dátum: 2010. április 23. - 15:09:50 »
Szerintem a 10%-kal még nem volt meg minden képregény.  :D
Én egyet nem mertem felvenni sose: a végén, amikor a Carnage-Octopus elől menekülsz, az pontosan 5 perc, lemértem. Amíg nem ismered kívülről a pályát, addig esélyed sincs elmenekülni előle. Első játéknál vagy 40-szer kezdtem újra.  :D Na, az uccsó képregény itt van, úgy a 4-4,5 percnél.  ;D Picit kinn a jó útvonalból, vagyis ki kellett hozzá zökkenni a ritmusból. Általában, ha eddig eljutottam, akkor már sikerült végig, úgyhogy itt sose mertem megkockáztatni, hogy emiatt elbukjak.  :)
A legjobban a Scarlet Spider ruhával szerettem játszani különben.