Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656982 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Videojátékok
« Válasz #2000 Dátum: 2010. Június 12. - 23:17:32 »
Ez elmebeteg!!!
Csak Darth Vader hiányzik belőle, hogy terrorizálja a macikat...
Hehe, ott a pont Benyó  ;)

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #2001 Dátum: 2010. Június 13. - 11:42:00 »
Hogy mi baromságot kitudnak találni. Ez a Naughty Bear bakker... ez hihetetlen nagy agyblokk!  :stupid:

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #2002 Dátum: 2010. Június 15. - 03:48:12 »
Hohó!

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Videojátékok
« Válasz #2003 Dátum: 2010. Június 15. - 07:13:09 »
Jó az előzetes , nekem annyira hasonlít a főszereplő egy színészre , de nem tudom kire. :headscratch:

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #2004 Dátum: 2010. Június 15. - 07:17:37 »
Nekem az elsőt játszva mindig a Sam Worthington srác jutott eszembe, aki a Terminatorból is ismert. Nem arra gondolsz véletlenül?
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 15. - 07:32:21 írta Szilánkmentes »

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #2005 Dátum: 2010. Június 15. - 09:00:51 »
Ez biza überjó trailer...  8)

A Kotor2 (asszem 2) előzetese is simán odavert a filmeknek ahogy ez is. Lehet rá kéne állni az ilyen filmek készítésére. És nem nem nem és nem a dedósoknak animált kaki Wars nem számiít.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Videojátékok
« Válasz #2006 Dátum: 2010. Június 15. - 09:05:55 »
Jó az előzetes , nekem annyira hasonlít a főszereplő egy színészre , de nem tudom kire. :headscratch:
Nekem az elsőt játszva mindig a Sam Worthington srác jutott eszembe, aki a Terminatorból is ismert. Nem arra gondolsz véletlenül?
Ha rá is gondoltok nagyot tévedtek. Ugyanis Sam Witwer-re hasonlít a főszereplő és nem véletlenül, ugyanis ő alakítja Starkillert. ;) Képregényes körökben a Smallville-ből ismert, ő játszotta Doomsday-t. ;)
http://www.tvjab.com/wp-content/uploads/2008/06/samwit2.jpg

A video egyébként marha jó, kedvenc mozdulatom, a robbantás is benne van. És úgy látom akkor most már két fénykarddal is lehet nyomulni ezentúl. Egészen a végéig azt kérdezgettem, hogy oké, de ki lesz az ellenfele, hiszen az első részben már lenyomtuk vele a legnagyobbakat is, de az utolsó képsorok alapján nem fog unatkozni a hősünk. :)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 15. - 09:12:55 írta holloo »

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #2007 Dátum: 2010. Június 15. - 09:46:31 »
Hohó 2.!


Állak a padlón! :shocking:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2008 Dátum: 2010. Június 15. - 10:18:25 »
Nekem a force unleashed sem igazán jött be. Nagy SW rajongó léván kissé túlzásnak érzem már a részek közötti hézagok ilyeténmódon történő betömését. Szívesebben látnék egy a régi filmeket feldolgozó igényes játékot, ilyen ugyanis nem volt az elmúlt nagyjából 20 évben (leszámítva a Battlefrontot, de az ugye más műfaj, és nem volt túl történetorientált).
Egy kissé ezt az animációs filmecskét is parasztvakításnak tartom, ráadásul sokan mondják mindig ezekre, hogy miért nem ilyenek lettek az új SW filmek. Pedig ha egy modern akciófilmet csináltak volna belőlük, ugyanígy háborogtak volna a rajongók, mint így.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Videojátékok
« Válasz #2009 Dátum: 2010. Június 15. - 10:58:35 »
A rajongók mindig háborognak. :) Egyébként én is (ahogy szerintem sok más "SW-fan" is) inkább az extended univerzumot csípázom és nem a filmeket. Úgyhogy ezek a játékok nekem kimondottan  tetszenek, semmi kedvem nincs a film eseményeit 100x-orra újra végigvinni. Annak tényleg semmi értelmét nem látom. Ellenben itt van az utóbbi évek SW (király) játékok: Jedi Power Battles, Republic Commando, Kotor 1-2, Battlefront 1-2, Revenge of the Sith, Bounty Hunter, Unleashed és most jön a 2. :) Nem beszélve az online MMoRPG-kről, mondjuk én pénzt nem adok ilyenekért, de a videók alapján (szerintem) a legjobb a piacon. Ezek mind mind hozzáadtak valamit a filmek történetéhez, megpróbálták árnyalni az amúgy "nem túl" árnyalt képet.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 15. - 11:17:51 írta holloo »

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #2010 Dátum: 2010. Június 15. - 12:44:57 »
Szerintem is nagyrészben k*rva jó SW játékokat kaptunk. A Jedi Knightoktól elkezdve, Republic Commando, KOTOR, stb.Persze, mint mindenben, itt is léteznek kivételek. De nekem még az Unleashed is kimondottan élvezhető játék volt, még PSP-re is megvettem. Ezek az utóbbi trailerek meg nem kivételek.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Videojátékok
« Válasz #2011 Dátum: 2010. Június 15. - 14:02:41 »
Szépek, csak hát nekem ez már túl...
Nah szóval nem star wars... énis osztom Todd véleményét, h azért ennyire nem kéne a hézagokat pótólni...
Viszont a 2. videóba a klónok nagyon jól néznek ki, kicsit durvábbak mint a megszokott sima klónkatonák vagy esetleg az elit klónok, ARC trooperek vagy Parancsonokok. Azokról nincs valami concept kép esetleg már?  :brow:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2012 Dátum: 2010. Június 15. - 15:56:20 »
hooloo, melyik az utóbbi 20 évben tudtad te a filmek eseményeit századszorra végigvinni? ;D
Az EP 3-as játék egy rakás trágya volt, egyedül a versus mód ért benne valamit. Az extended universe-t én is csipázom, csak mivel az már annyira ki lett tágitva szinte egy percet nem lehet hozzácsapni, itt meg egy igen komplett és szerintem Darth Vaderhez igen nem méltó eseménysort csaptak hozzá. Darth Vadernek tanítvány, na ne??
A Force Unleashed is max középszerű játéknak tekinthető.
Maga a játék története végtelenül kiszámítható, és bárgyú, egyetlen szerethető, vagy azonosulásra képes karakter sincs benne. Starkiller meg egy vicc.
A párbeszédek hihtetlenül abszurdak. A fejemet fogtam, miközben jó hangulatban poénkodva érkeztek a főszereplők szabályos népírtást tartani. A főhös meg most mi? Jedi, vagy sith, mert amíg Darth Vader oldalán volt, pedig mindenki elött titkos volt, hogy ő Vader tanítványa, mégis azonnal vágta mindenki, hogy ő ki. Amnt elhagyta Vadert, rögtön mindenki Jedi-nek nézte.
Tényleg ezen múlik, hogy valaki Jedi? Hogy milyen színű a fénykardja, mert max ennyi változott a srácban, a személyisége, a motivációja nem. De még a Jedik se érzékelik, hogy csupán kék fénykarddal egy sith jelent meg nekik?
Ennyi erővel ha darth Vader lecseréli a kardját, akkor mindenki Jedinek hiszi.
És akkor arról ne is beszéljünk, hogy a technikai kivitelezés egyenesen alúlmúlta az elvártakat. Tudtam, hogy ne számítsak egy Devil May Cry/God of War kaliberü látványra, és tudtam hogy vélhetőleg az irányítás se lesz olyan frankó, de hogy ilyen telibek*rt bugos posvány írányítású játékot adnak ki PS 3-ra az szégyen. Emelett a játékban egyetlen élvezetes maradandó bossfight sem volt, a helyszínek mindegyike csőbefingás, és még csak nem is hangulatos. Tudom rohadt menő most a kardos/karatéjjozós játkmenet, de azért ezt mások magasabb szinvonalon űzik.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 15. - 16:09:20 írta Todd »

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #2013 Dátum: 2010. Június 15. - 17:18:32 »
Én azt hiszem egyedül az I. rész játékaival próbálkoztam és azok után nem is érdekeltek az SW game-k (Igaz vagy 8 éve nem játszom  :hehe:) De nagyon jók ezek a trailerek a gamekhez, Lucasnak meg kéne köszönni a munkáját oszt menjen vissza a Skywalker ranchre...

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Videojátékok
« Válasz #2014 Dátum: 2010. Június 15. - 20:23:34 »
Nem úgy van, hogy mindíg cak két sith van? Mester és tanítvány (aztán a a tnítvány megöli a mestert :hehe:). Ebben videóban elég sok volt, bár alaig tudtam megfigyelni.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #2015 Dátum: 2010. Június 15. - 20:31:10 »
Nem. Ez a Régi Köztársaság korában játszódik. A mandalóriaiak megtámadták a Köztársaság peremvidékét, a Köztársaság pedig a Jedi Rend segítségére szorult, a Tanács azonban nem akart vaktában belevágni a harcba. Revan és Malak jedi lovagok nem tudták tétlenül nézni, ahogy a mandalóriaiak világokat pusztítanak el, ezért több száz jedivel együtt ellenük vonultak, a Tanács tiltása ellenére. A háború során többségük elsodródott a sötét oldal felé. Őket látod a videón. A videóban Revan van arcot befedő páncélban, Malak pedig a furcsa állkapcsú.

Egyébként csak nagyjából 1000 évvel Yavin előttől van két Sith, és Palpatine után már nem így volt.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 15. - 20:34:42 írta zozi56 »
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #2016 Dátum: 2010. Június 15. - 20:52:59 »
A mandalóriaiak megtámadták a Köztársaság peremvidékét, a Köztársaság pedig a Jedi Rend segítségére szorult, a Tanács azonban nem akart vaktában belevágni a harcba. Revan és Malak jedi lovagok nem tudták tétlenül nézni, ahogy a mandalóriaiak világokat pusztítanak el, ezért több száz jedivel együtt ellenük vonultak, a Tanács tiltása ellenére. A háború során többségük elsodródott a sötét oldal felé.
Geek :hehe:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #2017 Dátum: 2010. Június 15. - 20:54:08 »
Annyira tudtam, hogy ezt megkapom. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Videojátékok
« Válasz #2018 Dátum: 2010. Június 15. - 21:10:34 »
Malak mesternek speciel nem furcsa az állkapcsa, hanem le van szakadva neki, és helyette egy fém betét van.

Ez az előzetes meg szép és fasza, csak akad vele pár probléma. Hogy lehet a köztársasági katonáknak már ilyenkor, 4000 évvel a Birodalom előtt a klónokéhoz hasonló páncélja, holott azokat a mandalor páncélokról mintázták. MIvel itt még háborúban álltak velük, kötve hiszem, hogy valamelyik mandalor csak úgy brahiból odaadta a Köztársaságnak a páncélok "liszenszét".

Tök fantáziadús, hogy gyakorlatilag minden sith egy fehér bőrű, beesett szemű, szétégett pofájú gépember ala darth vader.

Arányosak az erőviszonyok: Egyik-másik sith lovag olyan kemény, hogy egy sima köztársasági katona sitty-sutty fellöki és arrébb tessékeli, míg a másik meg olyan erős, hogy elbír azzal a jedi csajjal, aki nyilván egy nagyon nagy hatalmú jedi lehet, a puszta kézzel az Erő segítségével képes megállítani egy lézerkardot.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #2019 Dátum: 2010. Június 15. - 21:14:21 »
Én tudom, hogy később leszakad neki, de itt a videóban nekem még nem úgy tűnt, mintha fém lenne ott. És nem mandalor, mandalóriai.

A nő meg nem Bastila?
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 15. - 21:16:24 írta zozi56 »
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?