Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656981 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Eddy

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 112
Re:Videojátékok
« Válasz #2280 Dátum: 2010. Július 30. - 22:41:27 »
nemtom de az egyik dimenziónak elég fura a grafikája tisztára meseszerű
na és xbox-ra is kiadják mert nekünk van

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #2281 Dátum: 2010. Július 30. - 23:02:06 »
Picit meglepődtem. A Stattered-ben a 4. dimenzió nem a fekete ruhás rész lesz, hanem az Ultis Szimbiótás. Ennek mi értelme volt?
Népszerű. Ismert. Mondj még nekem olyan alter Pók-sorozatokat, amikben megfelelően különbözik a főszereplő az összes többitől. India. Mangaverse. Az első bebukott, a második öt éve diszfunkcionális. Nem nagyon maradt más. Szerintem a noir is csak azért kerülhetett bele, mert viszonylag friss, és mostanában megint marha nagy divat lett (hiába nem készült gyakorlatilag a nagy fellángolásban semmilyen médiumban maradandó belőle).

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #2282 Dátum: 2010. Július 31. - 07:50:50 »
Népszerű. Ismert. Mondj még nekem olyan alter Pók-sorozatokat, amikben megfelelően különbözik a főszereplő az összes többitől.

1602, Zombi, Earth-X, vagy akár a House of M-et is megjátszhatták volna, Spider-Ham világa, vagy a szintén népszerű Spider-Girl, Reign, Unlimited. Bármelyikből jobb 4. világot lehetett volna kreálni.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #2283 Dátum: 2010. Július 31. - 12:18:49 »
1602, HoM, Zombiverse: egyik se Pókember-sorozat. Attól még, hogy szerepel bennük Pókember, nem köré építették. Az Ultimate-et, 2099-et igen, a Noirokban meg mindegyik külön univerzum, meg amúgy is a Marvel most próbálkozik egy komplett Marvel Noir imprint létrehozásával, szóval is hozzájárulhatott.
Spider-Girlben, Earth X-ben nincs is Pókember.
Az Unlimited egy felvizezett 2099, ha azt rakják bele, mindenki jogosan mondta volna, hogy megcsinálták ugyanazt kétszer, csak másképp néznek ki az ellenségek.
Spider-Ham bónusznak nem lenne semmi. ;D
A Reign már jobb ötlet, tényleg. Lehet, ott közrejátszott, hogy bár a kritikusok szerették, de a vevők annyira nem. Nemhiába nem készült el a folytatása, hiába lett a legeslegvégén nyitva hagyva a sztori neki ahelyett, hogy a legtöbbek által várt befejezést kapjuk.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #2284 Dátum: 2010. Július 31. - 12:21:28 »
Spider-Girlben, Earth X-ben nincs is Pókember.

De nem is azt mondtam, hogy Pókember legyen a játszható karakter, hanem lehetne May.

1602, HoM, Zombiverse: egyik se Pókember-sorozat. Attól még, hogy szerepel bennük Pókember, nem köré építették.

Azért én szívesen kipróbáltam volna az 1602-es világot. Bár az lehet túl Assasins Creed feeling lett volna.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #2285 Dátum: 2010. Augusztus 01. - 20:17:19 »

De nem is azt mondtam, hogy Pókember legyen a játszható karakter, hanem lehetne May.

Hohó, egy b*szottnagy shotgunnal New York utcáin.  :hehe:


Azért én szívesen kipróbáltam volna az 1602-es világot. Bár az lehet túl Assasins Creed feeling lett volna.

Tuti.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2286 Dátum: 2010. Augusztus 01. - 20:20:48 »
Szerintem a Spider-girl lett volna a legjobb 4. dimenziónak.
Az Ulti elég ratyi ötlet, hiszen az már egy komplett játékot kapott.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #2287 Dátum: 2010. Augusztus 01. - 21:28:12 »
Rakás screenshot SM:SD-ről ITT!

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Videojátékok
« Válasz #2288 Dátum: 2010. Augusztus 01. - 22:46:38 »
Az Ulti elég ratyi ötlet, hiszen az már egy komplett játékot kapott.
Ez mondjuk igaz, találhattak volna más univerzumból való Pókembert is simán. Ráadásul a fekete pókruha szinte alig volt Peter-ön, és nem is nagyon harcolt benne... :roll:

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #2289 Dátum: 2010. Augusztus 04. - 21:06:18 »
Megérkeztek az első screenshotok az új Mortal Kombat-ról!
Szerintem überzsírvirág!

Első kép
Második kép
Harmadik kép
Negyedik kép

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #2290 Dátum: 2010. Augusztus 04. - 21:35:48 »
Jesszusom, mi az a két görögdinnye Millenán? :o
Szépnek szép (a még mindig műanyag Sektort leszámítva... nem igaz, hogy még mindig képtelenek voltak a fejlesztők megoldani, hogy ne legyen minden 3D totál plasztik), csak a rajongók kicsit csodálkoznak, hogy ahhoz képest, hogy teljes univerzum-újraindítást, új karaktereket, teljesen új játékmenetet ígértek...
...most feldolgozzák a Trilogyt szép grafikával. Az irányítás 2D, a jelek szerint ugrik a légiharc, de szép lesz... és ennyi. Gyakorlatilag zéró ígéretet tartanak be, és ez már zsinórban a harmadik ilyen játék, ami eléggé csorbítja a fejlesztők renoméját, ami megint egész szépen állt a Deadly Alliance/Deception után.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #2291 Dátum: 2010. Augusztus 10. - 22:13:25 »
Hej, caramba, rohadt messze van jövő ősz... :-\

Gamer 365-ről van az infó:

A GameInformer friss számában olvashatók az első infók a jövőre érkező Batman: Arkham City-ről. Lássuk a lényeget!

Mi is az az Arkham City? Gotham egy lezárt része, lényegében a nyomornegyedet alakították át börtönvárossá. Ezért volt rá szükség, mert a régi Black Rock börtön és az Arkham Asylum elmegyógyintézet már nem volt képes befogadni a rosszfiúkat.

A sztori Two-Face tervére koncentrál: ő a Catwoman-t óhajtja megölni, hogy elismerést vívjon ki magának a börtönváros lakói között.

Az első részben összegyűjtött cuccokat áthozhatjuk a folytatásba (lesznek újak is, természetesen). Több puzzle-re és Riddler Challange-re számíthatunk, és kapunk mellékküldetéseket is. Harc komplexebb lesz, Batman ezúttal két támadást tud counterelni a korábbi eggyel szemben.

A Batman: Arkham City 2011 őszén érkezik, PC, PS3 és Xbox 360 platformokra.

FRISS: Befutottak az első, nem túl rózsás minőségű szkenek is. Ami látszik, az szájtátós:




SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #2292 Dátum: 2010. Augusztus 10. - 22:27:34 »
Todd: ha már játék: kész a Silent Hill angol verziója. :) A hétvégén átolvasom, aztán mehetünk.  :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #2293 Dátum: 2010. Augusztus 10. - 22:44:11 »
Egész szépnek néz ki az Arkham, de már a MK vs. DC-nél is eszembe jutott, hogy ez a hasig kivágott dekoltázsú Macskanő-jelmez kinek az agyából pattant ki? Mert egyetlen más médiumban nem használt soha ezidáig a karakter ilyet, ugyanis alkalmatlanná tenné arra, amiről szólna: a besurranó tolvajlásra.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2294 Dátum: 2010. Augusztus 11. - 07:30:29 »
Oké, Kaine, akkor majd neki esek.
Arkham city szerintem is jól néz ki. Two Face érdekes keveredése a filmnek, és a képregénynek.
Catwomen meg ha be akar surrani, majd felhúzza a cipzárt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #2295 Dátum: 2010. Augusztus 11. - 08:23:00 »

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Videojátékok
« Válasz #2296 Dátum: 2010. Augusztus 11. - 10:29:49 »
Imádom ezt a Jokert, szerintem roppant csini lett  ;)

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #2297 Dátum: 2010. Augusztus 11. - 10:37:14 »
Mikor szoknak le már erről a "nincs hely a börtönben? hmm átalakítunk egy nyomornegyedet börtönvárossá!" dologról az emberek, mikor már messziről ordít, hogy ROSSZ ÖTLET!  :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2298 Dátum: 2010. Augusztus 11. - 10:45:26 »
Én azért titokban reménykedtem, hogy kreatívabbek lesznek attól, hogy maradjanak az Arkham témánál.
Egy rakás jó Batman történet van még, amit felismerhetetlenségig ki lehet facsarni, hogy aztán a címbe biggyesszék.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Videojátékok
« Válasz #2299 Dátum: 2010. Augusztus 11. - 11:07:23 »
A trailer alapján rendesen összegyúrták a képregényes és a filmes Joker-t. :)