Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656921 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2520 Dátum: 2010. November 06. - 19:42:58 »
Egyedül egy dolog van benne, ami kreatív, az pedig az, ahogy a pokolszerű lényt kicsináló fickó használja a kezeit a végén.
Még az se új. A DMC 4, és a Bayonetta főhőse már szintén tudta ugyanezt a szellemkéz szerü megidézést. Valószinüleg elöttük is voltak már, csak most ők jutottak eszembe az utóbbi pár évből.
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 06. - 19:46:24 írta Todd »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #2521 Dátum: 2010. November 10. - 15:12:08 »



BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #2522 Dátum: 2010. November 10. - 15:27:49 »
Visszatérsz, és egyből elárasztasz minket videókkal és infókkal. ;D

Hát a Sega már befürdött a Vasember filmes adaptációjával, ettől se várok sok jót, bár ez ahogy nézem nem a filmen fog alapulni.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Videojátékok
« Válasz #2523 Dátum: 2010. November 11. - 08:20:45 »
Az X-men videó nekem nagyon tetszik, szépen lett megoldva, egy jó ötlet. ;)
A Kapis videó is tetszett, szerintem a gameplay is hasonló lesz ;)

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Videojátékok
« Válasz #2524 Dátum: 2010. November 11. - 08:40:08 »
Nem bírom ki, hogy ne rakjam be. :) Az egészhez hozzátartozik, hogy az egész Budapesten készült, és végig magyarok csinálták. :) Ilyenkor büszke vagyok. :) Aki pedig úgy gondolja, hogy ez nem kreatív, attól kérek egy saját készítésű CG videót, majd utána beszélgetünk a témáról. ;)
A videó nagyon jó minőségű, de szerintem sem kreatív. Játékátvezetőkben már százszor látott elemeket pakolnak egymás után, igazából a lassítások is a manapság divatos trendeket követik. De igazából semmi baj nincs vele, csak szerintem se hívhatjuk kreatívnak. Saját készítésű CG videót természetesen nem tudok mutatni. :)

Az X-men videó nekem nagyon tetszik, szépen lett megoldva, egy jó ötlet. ;)
Igen, főleg, amikor a szereplő hónaljszőréből előtűnik a másik figura. :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #2525 Dátum: 2010. November 11. - 16:18:17 »
És mi lett szépen benne megoldva? A régi Marveles képeket kifeketítették és egymásra pakolták. ;D
A szöveg utána jobban felcsigázott, 'én választom meg a sorsom', kivi vagyok mi lehet. Remélem ez a cucc nem a First Classre lesz kidobva, mer akkor valszeg vmi összecsapott dologhoz lesz szerencsénk,lásd film adaptációk. Egy független game jobb lenne.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #2526 Dátum: 2010. November 13. - 21:11:21 »
Sikerült egy (számomra) igazi klasszikus játékra szert tennem,méghozzá öt részre egyben 2990 pinzért. Anno a 90-es évek végén rengeteget játszottam az első részel és most a kigészitökhöz is hozzájutottam(Commando: Beyond the Call of Dutty, Commandos 2: Men of Courage, Commandos 3: Destination Berlin,  Commandos Strike Force).
Igazi türelemjáték(nem csak mész és lösz "azzanyád":violent: stilusban) szinte minden lépés után menteni kell :o
Egy kis izelitö  :nezze:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #2527 Dátum: 2010. November 13. - 21:46:18 »
Sajna csak az első két részre igaz az, a harmadik már egy sima akciójáték, a negyedik meg egy tök átlagos fps, de annak se túl izmos. Az első rész, pláne a kiegészítője viszont brutális. Azok igazi komoly játékok, sok gondolkodást igényelnek. Pláne az pálya, amin anélkül kell kinyírni egy tisztet, hogy bárki észrevenne, csak közben minden sarkon őrjáratok dekkolnak és a tisztet magát is egyszerre öt poszt nézi árgus szemmel. Pont pár hete szedtem elő ezt a sorozatot itthon unalmamban, és vittem végig a Commandos 2-ig. Utóbbi élvezetes és valami gyönyörű még ma is, de alapvetően simán végig lehet vinni, amint kitapasztalod a cigi-leüt-kötöz-elpakol négyes trükkjét.
Viszont a BtCoD-ből az a pálya, amin el kell fogni a német tisztet, máig az egyik kedvencem. Az egyik legszebb 2D-s pálya, amit eddig láttam. (Valamiért nehéznek élt az emlékeim közt, talán mert az volt a demóban, ahol a lehetséges cselekvések száma korlátozott volt, de most rájöttem, eléggé lineáris és adja magát. Ám attól még mindig a kedvencem maradt.)
Amúgy hol vetted, Mero? Mert ez kellene nekem is eredetiben.
És egy kis kiegészítés: az egyik legjobb menüzene szerintem a komplett kilencvenes évekből, szintén a BtCoD-ből: http://www.youtube.com/watch?v=C14uPHg--vE
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 13. - 21:48:19 írta talgaby »

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #2528 Dátum: 2010. November 13. - 22:32:55 »
Sajna csak az első két részre igaz az, a harmadik már egy sima akciójáték, a negyedik meg egy tök átlagos fps
Eegen én is csak az elsö 2 részért vettem meg :brow:

Amúgy hol vetted, Mero? Mert ez kellene nekem is eredetiben.
http://576.hu/webshop_software_details.aspx?Platform=PC&SelectedGameCategory=Strat%C3%A9gia&SelectedGameTitle=Commandos%20Ultimate%20Anthology%20%28TGM%29&SelectedGame=936a247a-9323-4d3a-a58c-88426366d5ad&SelectedGameCategoryID=89af097e-c7d3-4e10-8337-59841af8c5f3

Én webshopban rendeltem de  bármely BP.-i  vagy a Szegedi plázában található 576 Kbyte boltba meg tudod venni. Vagy 1-2 napon belül átvenni. Az enyémet a Nyiregyházárol hozták :o gondolom csak ott volt készleten  :headscratch: :nemtudom:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #2529 Dátum: 2010. November 14. - 18:58:36 »
Végigvittem a Resident Evil 2-t. Gaby, szerintem arra a táskára sokkal nagyobb szüksége volt Leonnak, mint Claire-nek. Leonnál láttam pár olyan részt, ahol nagyon szükség volt rá, itt meg annyira nem hiányzott.
A végső bunyó nem volt vészes, a rakétavetővel kapott kettőt, aztán annyi, a legvégén viszont már azt hittem, kampó lesz, de aztán csak megállt az a kocsonya. :)
Nagyon jó volt, már meg is rendeltem a játékot (ez a bátyámé), aztán kezdem újra. :)
Ma nekiálltam a Resident Evil: Dead Aim című lövöldözősnek. Még sose hallottam erről a részről, nemrég láttam és vettem meg a PeCsában a bolhán. Azt hittem, hogy olyan lesz, mint az a másik, amit Todd bátyja vett meg tőlem végül, az annyira nem tetszett. Ez tök más, rendes küldetés, mentésekkel, felvehető cuccokkal, mindennel. Játszottam vagy 4 órát, de még nincs vége. :) Eddig tök jó. :) Felváltva nyomjuk egy Bruce nevű sráccal és egy kínai nővel (vele ritkábban). Hajón kezdődött, de partot értünk és most az Umbrella egyik komplexumában vagyok, ez valami hulladéktároló sziget.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2530 Dátum: 2010. November 14. - 19:35:21 »
Akkor már viszonylag a végén vagy.
Sikerült működésre bírni hozzá a pisztolyt, vagy végül vezérlővel nyomod?

Jut eszembe kaine, csütörtökön kimentem a Game Show-ra, de nem volt egy nagy durranás.
Szinte csak Microsoft termékek voltak kinnt (X-box töménytelen mennyiségben), meg egy kevés Nintendo (néhány Wii formájában), Sony egy centi se (hülyék ezek, hogy ennyire nem nyomják magukat?).
Úgyhogy annyira nem fogott meg, viszont legalább hoztam néhány ingyen posztert, meg ott volt a Holdfényteam is, úgyhogy begyüjtöttem egy Resistance figurát akciósan (gyk: A Resistance egy Playstation exkluziv vedeójáték).
Legalább a jegy ingyen volt (nyertem két belépőt), úgyhogy azt is megspóroltam.
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 14. - 19:43:17 írta Todd »

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #2531 Dátum: 2010. November 14. - 20:07:55 »
Felváltva nyomjuk egy Bruce nevű sráccal és egy kínai nővel (vele ritkábban).
Te perverz állat ;D :twisted:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #2532 Dátum: 2010. November 14. - 21:16:50 »
Akkor már viszonylag a végén vagy.
Sikerült működésre bírni hozzá a pisztolyt, vagy végül vezérlővel nyomod?
Igazából eszembe se jutott pisztollyal, de szerintem nincs is pisztolyom a Ps2-höz, csak az 1-hez. Eredetileg csak betettem, hogy belenézzek, aztán ottragadtam pár órát. :)

Fura, hogy a Sony nem ment ki, akkor nem bánom, hogy lemaradtam. Edzésen tudtam meg, hogy volt, mert Palcsó Tomi kicsit késett, és ő onnan jött.

Felváltva nyomjuk egy Bruce nevű sráccal és egy kínai nővel (vele ritkábban).
Te perverz állat ;D :twisted:
Irigy vagy marhára, mi?  ;D :lol: :hehe:

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #2533 Dátum: 2010. November 14. - 21:22:29 »
Felváltva nyomjuk egy Bruce nevű sráccal és egy kínai nővel (vele ritkábban).
Te perverz állat ;D :twisted:
Irigy vagy marhára, mi?  ;D :lol: :hehe:
A  Bruce nevü srácra ? :o Megtarthatod ;D Viszont az Orientál Expresszre én is váltanék helyjegyet :hehe:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #2534 Dátum: 2010. November 14. - 21:29:10 »
Sajnos az összes ÜLŐhely foglalt.  ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2535 Dátum: 2010. November 15. - 08:47:24 »
Fura, hogy a Sony nem ment ki, akkor nem bánom, hogy lemaradtam.
A Sony magyarországi gazdaságpolitikája annyira eszméletlenül kaki, hogy arra nem létezik szó.
Semmi reklámot nem használ ki, csak várja a jószerencsét, aztán csodálkozik, hogy az X-box kiszoritja mindenhonnan, azzal, hogy kétszer emberközelibb szolgáltatást nyújt.
Magyar feliratok tömkelege, magyarországról elérhető netes rendszer, szite minden rendezvényen ott vannak.
Sony meg csak annyit nyújt, hogy "mi vagyunk a Sony, és a mi termékük jobb, és aki nem hiszi ezt el bemondásra, az hülye".

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #2536 Dátum: 2010. November 15. - 09:46:27 »
A MicroSoft, valljuk be, mindig is inkább a szlogenjeivel adta el a termékeit, mintsem azok minőségével, és ezt a szemléletet simán átvitték az Xboxra is. Plusz idehaza látatlanban azt mondanám, eléggé segít, hogy az MS-nek van hazai központja és a magyar nyelvi szolgáltatás felkerült a hivatalos erremindentlefordítunk-listájukra, ami ha tényleg kihat a konzolosra is, simán vihetik a piacot, ha a konkurencia nem reagál rá... márpedig a japánok nem hiszem, hogy fognak, egy olyan országban, ahol összesen nem laknak annyian, mint náluk egyetlen városban.
Meg, legyünk őszinték, ha a szokásos pénzügyi mohóságot nem vesszük bele, a Sony amíg hazai terepen viszi a piac legalább felét, addig gondjuk a legkevésbé sem lesz a konzolos szegmensben.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #2537 Dátum: 2010. November 15. - 09:47:51 »
begyüjtöttem egy Resistance figurát akciósan
Arra kíváncsi vagyok, volt néhány állati jól kinéző ellenfél. :)

A Sony különben meg kint volt a Computer Art Forumon 2 hete, ott PS Move-ban úszott a hely. Az meg hogy jött, hogy pont oda mentek ki és egy nekik teljesen szakmába vágó rendezvényre nem? :D

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Videojátékok
« Válasz #2538 Dátum: 2010. November 15. - 09:56:15 »
Öröm látni, hogy temetitek a Sony Ps-t. :) Nem hinném, hogy ez a rendezvény, vagy akár csak a magyar közönség bármi jelentőséggel bír a cég ügyeiben. :) Ha valaki a reklámszlogenek vagy a bemutatós partik miatt választ konzolt annak úgy kell egyébként is...

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #2539 Dátum: 2010. November 15. - 10:05:29 »
Ha valaki a reklámszlogenek vagy a bemutatós partik miatt választ konzolt annak úgy kell egyébként is...
Mélységesen egyetértek veled, de az emberek egy nagy része simán így választ nem csak konzolt, de kb bármit. Amúgy meg valószínűleg valami üzleti oka volt a dolognak, csak ehhez nyilván semmi közünk. :) Amúgy meg részemről imádom mind a Sony-t, mind a PS-t. :sweetheart: