Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656910 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #2701 Dátum: 2011. Január 23. - 12:31:01 »
Én biztos kipróbálnám.  :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2702 Dátum: 2011. Január 23. - 12:33:08 »
Jó de mindent kipróbálnál, amiben csoszogó hörgő pofákat kell szétlőni.
Bátyám ugyanilyen zombifan, mint te, mindent megvesz/megnéz/elolvas, amiben zombi van.
A Red Dead Redemption: Undead Nightmare-ről hallottál már.
Zombiinvázió+vadnyugat, nem éppen egy szokásos kombó, de jópofának tűnik. ;)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Videojátékok
« Válasz #2703 Dátum: 2011. Január 23. - 12:41:54 »
Én is oda vagyok a Zombis filmekért , de nagyon ritka jót találni belőle. A játékot meg biztosan kipróbálnám.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2704 Dátum: 2011. Január 23. - 13:57:51 »
Én is oda vagyok a Zombis filmekért , de nagyon ritka jót találni belőle.
Nekem már kezd egy kicsit csömöröm lenni belőlük, mint  vámpírokból is, pedig mindkét stílust bírtam valamikor.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #2705 Dátum: 2011. Január 23. - 23:37:03 »
Nekem már kezd egy kicsit csömöröm lenni belőlük, mint  vámpírokból is, pedig mindkét stílust bírtam valamikor.

Tényleg, ha már vámpírok, akkor emlékszel arra a Castlevania részre, ami PS2-re volt? :) Én most vettem elő megint és a PS3 grafikai tuningjával gyönyörű. :) Annyira jó vámpíros-kastélyos dark fantasy hangulata van. :sweetheart:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2706 Dátum: 2011. Január 24. - 08:26:06 »
Melyikre gondolsz, a Course of Darkness-re?
Az az igazság, hogy én sajnos egyik Castlevania-val sem játszottam még, de a legújabb részt mindenképpen beszerzem.
Ha már vámpír és játékprogram, akkor nekem a Legacy of Kain volt a favoritom.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #2707 Dátum: 2011. Január 24. - 09:05:57 »
Emulátoron mindenképp próbáld ki a Castlevania IV-et, az egyik legjobb SNES-es játék (meg egyben kis techdemo is volt akkoriban).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #2708 Dátum: 2011. Január 24. - 12:54:59 »
Tegnapelőtt elkezdtem a Silent Hill 1-et újra. Ezúttal betettem a Ps2-be (még sose játszottam 1-es játékkal a 2-ben), elsőre meglepett, hogy nem ismeri fel a Ps2 kártyát, hanem az 1-est kell beledugni. Másodikra az lepett meg, hogy bár menteni enged rá, ha kilépek, utána nem ismeri fel a mentést. Vagyis néhány óra játék után azzal szembesültem, hogy elölről kell kezdenem.
Na ehhez semmi kedvem nem volt, gondoltam, ideje felfedezni a Resident Evil 1 rejtelmeit, mert néhány éve úgy elakadtam benne, hogy se lőszer, se életerő nem maradt, és mindig megettek.
Most, úgy háromnegyed óra játék után meghaltam. Szomorúan vettem tudomásul, hogy a RE 2-höz hasonlóan itt sincs folytatás, hanem egyszerűen újraindul a játék, és az előző mentéstől kell folytatni. Ami persze az első mentés előtt a teljes újrakezdést jelenti. Jól elment a kedvem, de gondoltam, még egy esélyt azért adok neki. Második nekirugaszkodásra viszont eljutottam az egyik karakterrel több, mint a játék feléig. Tök jó, pár nyilvánvaló hibától eltekintve (grafika és térkép).  :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2709 Dátum: 2011. Január 24. - 13:16:50 »
Én többször játszottam PS2-n PS1-es gammával, de sose volt ilyen gondom. :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #2710 Dátum: 2011. Január 24. - 13:29:38 »
De 1-es kártyát tettél bele?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2711 Dátum: 2011. Január 24. - 15:57:42 »
Persze, mivel 2-es kártyára nem lehet 1-es játékot menteni.
Nem lehet, hogy magával a kártyával van gond, nekem is volt egy memóriakártyám, amit nem ismert fel a 2-es gép.
De így vittem végig pont a Silent Hill-t, amikor anyagot gyüjtöttem a képregényedhez, meg egyszer az Abe Exoddust, meg a Resi 1-et is.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #2712 Dátum: 2011. Január 24. - 21:03:39 »
Nekem 2 olyan kártyám is van, amit már a PSX sem ismer fel.  :drying: De ezt felismeri mindkettő, csak a Ps2 szerint roncsolódott a mentés.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #2713 Dátum: 2011. Január 25. - 18:25:54 »
Melyikre gondolsz, a Course of Darkness-re?
Most látom, hogy ps2-re két Castlevania is volt... én a korábbira, a Lament of Innocence-re gondolok. :)

Idézet
Az az igazság, hogy én sajnos egyik Castlevania-val sem játszottam még, de a legújabb részt mindenképpen beszerzem.
Amennyit láttam belőle (egyik ismerősöm mutatta), egy sima akciójáték lett, és nem volt Castlevania hangulata. :( De mivel a főhős gyakorlatilag egy picit gótikusabb Kratos, lehet, hogy neked tetszeni fog; nekem is csak az volt a bajom vele, hogy nem GOW címen megy. ;)

Idézet
Ha már vámpír és játékprogram, akkor nekem a Legacy of Kain volt a favoritom.
Ezt a témát mindig kibeszéljük; nekem is. ;D Ha már itt tartunk, ha valaki tud működő PS1-es Soul Reaver 1-et, szóljon nekem. :) Az enyém lefagy. :'(

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2714 Dátum: 2011. Január 25. - 18:31:33 »
Amennyit láttam belőle (egyik ismerősöm mutatta), egy sima akciójáték lett, és nem volt Castlevania hangulata. :( De mivel a főhős gyakorlatilag egy picit gótikusabb Kratos, lehet, hogy neked tetszeni fog; nekem is csak az volt a bajom vele, hogy nem GOW címen megy. ;)
Érdekes, amikor én mondtam ugyanezt az első videók alapján, pont te védted, hogy á nem, várjuk meg hogy végül mi lesz belőle.
Ennek ellenére a jó történet, hangulat, karakterek stb. miatt még simán lehet egy nagyon jó játék, de hogy a játékmenete totál GoW, némi Shadow of The Colossus-al fűszerezve, az sajnos tény.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #2715 Dátum: 2011. Január 25. - 18:46:27 »
Érdekes, amikor én mondtam ugyanezt az első videók alapján, pont te védted, hogy á nem, várjuk meg hogy végül mi lesz belőle.
Öö... simán lehet. :D Nagyon lekötött az a videó, és az alapján nagyon érdekelt az egész. Az ismerősömnél csak a játékmenetet láttam, a történetet nem, az meg tényleg totál GOW volt. Ami nem rossz, csak nem gótikus, én meg azt vártam. És főszereplőnek egy kecses lovag helyett kaptam egy kétajtós szekrényt. ;D ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #2716 Dátum: 2011. Január 27. - 16:15:58 »
Lesz co-op mód az Arkham City-ben.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2717 Dátum: 2011. Január 27. - 18:10:08 »
És Catwomen hangját Mary Elizabeth McGlynn fogja kölcsönözni benne.
Akinek ez a név nem mond semmit, az valószinüleg nincsen túlzottan otthon a Silent hill, Devil May Cry, és Resident Evil szériákban. Szóval a lényeg, hogy játékprogramos berkekben igen komoly személyiségről van szó, aki eddig elég jelentős munkákat adott ki a kezei közül.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #2718 Dátum: 2011. Január 27. - 22:46:23 »
a játékmenete totál GoW, némi Shadow of The Colossus-al fűszerezve, az sajnos tény.
Ez azért nem hangzik rosszul. :D De hozzáteszem, hogy nem ismerem a Castlevania játékokat (illetve snes emu-n lehet hogy már játszottam valamelyikkel, csak nem emlékszem rá :cavinton: ), ha a régi játékok hangulata más volt, az tuti nagyon zavaró a fanoknak. Kicsit amúgy a Spider-Man Shattered Dimensions-al volt ilyen érzésem, mikor tesóm számítógépén kipróbáltam, hogy oké-oké, jópofa, de ez nem egy nagybetűs Pókember játék, hanem egy sima akciójáték, amiben bármi más karakter is lehetne Póki helyett. A nagybetűs Póki játék nekem a Spider-Man 2 Movie Game (szigorúan ps2-s verzió), tavaly végigvittem, eszméletlen jó.:)

Egyébként kedd este végigvittem a Baldur's Gate: Dark Alliance-t. (PS2-s) :D Tetszett, nagyon jó kis game. Tény, hogy a sztorija nem olyan egetrengető (de azért voltak jó ötletek benne), viszont a játékélmény nagyon jó volt, nagyon szépen kidolgozottak a pályák, kellően változatosak és érdekesek a lények is benne, a víz pedig gyönyörűen meg van csinálva a játékban. Egyedül csak azt hiányoltam, hogy nincs intro videó a játékban, pedig egy ütős intro nagyon megadja egy játék alaphangulatát. De ezt leszámítva nagyon frankó a game. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #2719 Dátum: 2011. Január 27. - 23:07:03 »
Ja, de ezt a Jokeres videót meg is cáfolták, azt mondták hamis, egyé bizonyítékokat is bemutattak, meg mit tom én még mi volt, elvben vmi gyerek csinálta, mondjuk az nekem se tiszta, hogy mivel tudta ilyenre megoldani.
De az tény, hogy tényleg a grafika inkább Asylum, mint a City, meg elvben (ha lesz i vmi abból az első trailerből, ami tavaly kijött) Joker elég rossz állapotban lesz.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL