Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656995 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #2740 Dátum: 2011. Január 29. - 22:57:49 »
Todd,Kaine:Már ezért a 2 játékért érdemes beszerzni egy ilyet   :brow:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #2741 Dátum: 2011. Január 29. - 23:27:33 »
Ez melyik RE volt? Egy új? Akkor megszakad a hagyomány, hogy Chris után Leon jön?  :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2742 Dátum: 2011. Január 30. - 08:26:25 »
Tudtommal ezek a játékok jönnek a Sony masináira is. :headscratch:
És igen, ez egy új Resi trailer-e.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2743 Dátum: 2011. Január 30. - 08:50:51 »
Mizu a játékcserével? Lassan megtehetnénk. Mondjuk a klubtól a börzéig?  :brow:
Hát, nem tudom, mivel ahhoz elöbb nekem kellene elkérni bátyámtól a GC-t, ő meg már nem is lakik nálunk, így ez egyre bonyolúltabb.
Az alábbi játékokat tudom felajánlani, amik talán érdekelhetnek.
PS3: God of War 3, Heavy Rain, Devil May Cry 4.
PS2: Shadow Of The Colossus, Devil May Cry3.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #2744 Dátum: 2011. Január 30. - 13:26:56 »
Hát ezek nem igazán. A GOW 1 baromi nagy volt, de a 2-vel szó szerint csak kínlódtam, annyira nem jött be.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #2745 Dátum: 2011. Január 30. - 13:41:09 »
A GOW 1 baromi nagy volt, de a 2-vel szó szerint csak kínlódtam, annyira nem jött be.
Tényleg? :surp: Pedig szerintem a 2 is teljesen rendben volt. Más volt a hangulata, mint az 1-nek, de ettől függetlenül nekem tetszett. Mondjuk az első részben Pandora temploma nagyon hangulatos volt, az verhetetlen. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2746 Dátum: 2011. Január 30. - 13:52:15 »
A 3 egyértelműen jobb volt a 2, szerintem is az a trilógia leggyengébb darabja.
A többiről meg annyit, hogy egyszer igazán kipróbálhatnád Kaine, hogy vannak még kiválló videójátékok a Resident Evil-en, meg a Silent Hill-en kívül.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 30. - 13:58:48 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #2747 Dátum: 2011. Január 30. - 14:11:16 »
Oddworld 1-4, Haunting Ground, Spider-Man 1-3, X-Men, Bust a Move :D, God of War, Time Crisis 1-2, House of the Dead 2-3, Jackie Chan, Soulblade, Soul Calibur, Tekken, Alone In The Dark 4-5, Monster Inc., Powerpuff Girls.
Ezek azok, amikre emlékszem, hogy (többször is) végigvittem őket. Ezeken kívül is megpróbálkoztam még jónéhánnyal, de elég hamar rájövök, ha nem tetszik. Ilyenek voltak például a GOW2, Fatal Frame, az a küldetéses japán horror, aminek már van 2. része is, Alias, Fahrenheit, MGS2, az az iskolás horror, ahol öten megyünk felváltva, Dino Crisis 2 (ez annyira nem volt rossz, csak elakadtam vele), stb.
Szerintem a videójáték is csak a képzeletünk meghosszabbított része. Ha szereted a fantasy témát, akkor tetszeni fognak a fantasy kalandok is, ha nem, akkor lehet az bármilyen jó fantasy játék, akkor se jön be. Én kedvelem a horrort és az olyan akciójátékokat, ahol érdekes a környezet, vagy a szereplők. Nem kell nekem minden videójátékot kipróbálni, vagy megismerni.  ;) Különösen azért nem, mert mi ketten teljesen eltérő nézeteket vallunk a műfajról. Én azt vallom, hogy a nevében is szereplő "játék" legyen, vagyis szórakoztasson a cucc, te jobban szereted benne a kihívásokat, vagyis akár 2-3 órát eltöltesz ugyanott egy bunyó kedvéért. Számomra az unalmas, mert én az élmény kedvéért játszom. Innentől már eleve lehetetlen, hogy ugyanazok a játékok tetszenek mindkettőnknek.  ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2748 Dátum: 2011. Január 30. - 14:27:31 »
Nem minden videójátékot akarok megismertetni veled, csak azokat, amik pont abba a kategórába tartoznak, amiket saját bevallásod szerint is kedvelsz. Tudom, hogy mik a nézeteid videójátékos téren, pont ennek függvényében emeltem ki ezeket  címeket.
Nem mondom 100 %-ra, hogy mind tetszene neked (sőt a Shadow of The Colossus marha nagy rizikó, mert az annyira eltér minden mástól).
A DMC-re igen komoly esélyt látok, mert az egy nagyon pörgős és hangulatos akciójáték (ráadásul a Resi-s banda kezei közül került ki), amiben szinte lehetetlen elakadni, a Heavy Rain pedig témáját tekintve tűnik nagyon olyannak, hogy az tetszhet neked.
Jut eszembe, a PS3-as Alone in the darkot végigvitted már? Kiváncsi vagyok a véleményedre.
Kihívás terén meg ne panaszkodjon aki képes végigvinni a Resi 4-et professzionálon, meg a Silenteket 3-as meg 4-es extra hardon.
Egyébként ha már így szóba került, számomra egy játékprogramban a történet, a hangulat, és a karakterek a legfontosabbak, nem feltélenül keresem azokat a gammákat, amikben magasabb a kihívás, de ha úgy alakúl nem riadok meg tőle. A jó hangulatu érdekes játék képes akár a gyengébb már már idegesítő megvalósítást is elfeledtetni velem. Tökéletes példa erre a Driv3r.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 30. - 14:45:12 írta Todd »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #2749 Dátum: 2011. Január 30. - 14:51:43 »
A Red Dead Redempitont próbáljátok ki. Az baromi nagy, benne van minden ami miatt régen a kisgyerekek mindig Cowboyosat akartak játszani :D rohadt hangulatos végig lovagolni a nagy tájakon, és a vihar éjszaka hihetetlen, ahogy belátod az egész teret és a villám végig cikázik.
És a sztori... hu, na az nagyon odabasz.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #2750 Dátum: 2011. Január 30. - 14:54:40 »
Engem most az ingyenessé vált Champions online hozott lázba. Most töltöm a klienst és reménykedem benne hogy elindul a gépen.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2751 Dátum: 2011. Január 30. - 15:04:31 »
A Red dead-et mindenképpen ki akarom majd próbálni, csak megvárom, amíg egybe kiadják a két történetet.
Most amúgy a GTA 4 Complete Editionnal nyomulok. A Gay Tony-s, meg a Lost and damned történeteket már végig is vittem. Ezek közül, a burnya Tóni testöreként való ténykedés jött be jobban, tiszta Vice City hangulata volt.
A fő történetbe most kezdtem bele, de ez a szerb menekülttel bíbelődés annyira nem fogott meg.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #2752 Dátum: 2011. Január 30. - 15:06:17 »
A Red Dead Redempitont próbáljátok ki.
Been there,done that ;D
Te PS3-an nyomod?
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #2753 Dátum: 2011. Január 30. - 15:18:30 »
A Red dead-et mindenképpen ki akarom majd próbálni, csak megvárom, amíg egybe kiadják a két történetet.
Most amúgy a GTA 4 Complete Editionnal nyomulok. A Gay Tony-s, meg a Lost and damned történeteket már végig is vittem. Ezek közül, a burnya Tóni testöreként való ténykedés jött be jobban, tiszta Vice City hangulata volt.
A fő történetbe most kezdtem bele, de ez a szerb menekülttel bíbelődés annyira nem fogott meg.
A gta 4-et úgy volt, hogy multhéten kölcsön adja az angol ismerősöm, csak közbe másik haverom is itt volt, ő meg itthagyta az Amry of Two-t, jelenleg azzal nyomulok, az inline résztől előre félek, a sztori viszont elég jó, bár rövid, mondjuk annyira nem fogott meg :D
Szóval reményeim szerint 3-4 hét múlva kiakasztom teljesen, aztán elkérem a GTa-t is.

Mero: jap, lassan másfél éve megvan, cirka 7-8 játékom van, jópárat meg kölcsön kaptam haveroktól ;D. Van jópár kedvencem, kötelező darabokként, Batsy Arkham, Tf is tök jól sikerült, Wolvie Origins is (szinte az egyetlen olyan game, ami kenterbe veri a filmet, pedig az ilyen kiadványok sorra buknak :hehe:), és a képregény nélküli kedvencek az Uncharted, a Red Dead is tetszett, Brütal Legend elment, a God3 nekem meg nem annyira jött be, látványos meg minden, de a sztori gáz...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #2754 Dátum: 2011. Január 30. - 15:23:34 »
Én inkább FPS párti vagyok(MOH,CoD)De nem vettem meg a GTA tipúsú game-ket(pölö Mafia 2) de ami örök kedvenc az a MGS 1-2 :brow:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2755 Dátum: 2011. Január 30. - 15:27:32 »
Nekem bejött a GoW 3 sztorija, fényéveket rávert a2. részre, ami tényleg full agyatlan volt.
Főleg az jött be, hogy be merték játszani azt a tragikus finálét, ami igazán illett a játékhoz, csak ritkán merik megölni az aranytojást tojó tyukót (és könyörgök, hogy senkinek se jusson eszébe feltámasztani, de ez úgyis csak idő kérdése).
Én meg mondom öszíntén eleve eldöntöttem, hogy kapcsolt termékkel nem fogom koptatni a PS3-at, úgyhogy az ilyen filmes szutykokat kerülöm, mint a tüzet. Az Uncharteddel már szintén régóta szemezek.
Mero: És mi van az MGS 3-al?
FPS-eket annyira nem csípem, mivel azok általában igen minimálisan építenek a szereplők, történet, hangulat triumvirátusra (max az utolsó amit nyújtani tudnak).

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #2756 Dátum: 2011. Január 30. - 15:30:59 »
He, akkor nem láttad a legeslegvégét a Gow3-nak?
Amúgy ennek a fényében tetszene a Red Dead ;D
Ja, még a Killzonanl is nyomultam, eddig az egyetlen, amit nem tudtam kiplatinázni, az már nagyon húzós volt, mind a veterán, mind az Online szutyok része. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #2757 Dátum: 2011. Január 30. - 15:36:07 »
He, akkor nem láttad a legeslegvégét a Gow3-nak?
De láttam.
Attól, hogy eltünik Kratos holtteste szerintem még nem következik rögtön, hogy feltámad, főleg, hogy veszített vagy 15 liter vért, inkább csak amolyan kiskapu, amit ha akarnak kihasználnak, ha akarnak nem. És remélem, az utóbbi teljesül.
Mint ahogy egyenlőre még nem is kezdenek vele semmit. Én a helyükben inkább környezetében váltanék a játékprogramban, például elővehetnék azt a GOW 1-es videót, ahol a jelenkorba folytatják a történetet.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #2758 Dátum: 2011. Január 30. - 15:37:26 »
Jut eszembe, a PS3-as Alone in the darkot végigvitted már? Kiváncsi vagyok a véleményedre.
Nem, egy részen elakadtam vele, azóta pihen. Elakadásokkor (ha többszörre sem sikerül továbbmenni) előveszek más játékokat, és egy időre pihentetem azt, hogy ne unjam meg.
Idézet
Kihívás terén meg ne panaszkodjon aki képes végigvinni a Resi 4-et professzionálon, meg a Silenteket 3-as meg 4-es extra hardon.
Épp ez a lényeg. :) Vannak olyan gémek, amik megérdemlik a kínlódást.  :D Csak sajna mint a fehér holló. A Resi 4-nél is vért izzadtam sokszor, de a 2-nél is, hogy a szekrénykulcsot megszerezzem. :) De ami megéri, az megéri. :)
Todd: majd jön egy GOW: Origins... :)




BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #2759 Dátum: 2011. Január 30. - 15:38:40 »
He, akkor nem láttad a legeslegvégét a Gow3-nak?
De láttam.
Attól, hogy eltünik Kratos holtteste szerintem még nem következik rögtön, hogy feltámad, főleg, hogy veszített vagy 15 liter vért, inkább csak amolyan kiskapu, amit ha akarnak kihasználnak, ha akarnak nem. És remélem, az utóbbi teljesül.
Mint ahogy egyenlőre még nem is kezdenek vele semmit. Én a helyükben inkább környezetében váltanék a játékprogramban, például elővehetnék azt a GOW 1-es videót, ahol a jelenkorba folytatják a történetet.
Ismered azt, hogy  Aranytojás tojó tyúkot ugyse vágják le ;D de kitudja...
 
Gow 1-es videó? Ez nekem új... :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL