Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656894 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #3180 Dátum: 2011. Június 09. - 17:35:56 »
Az a gyanúm támadt, hogy Chamberből csináltak csajt.

-------------


« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 09. - 18:25:23 írta Ben Reilly »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3181 Dátum: 2011. Június 09. - 19:51:04 »
Egyik se, a játékhoz készítették.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #3182 Dátum: 2011. Június 09. - 22:23:37 »
Egyik se, a játékhoz készítették.

Ez sokmindent megmagyaráz. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3183 Dátum: 2011. Június 09. - 23:27:28 »
A Hitman jó? Sose láttam a játékot, csak a filmet.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3184 Dátum: 2011. Június 09. - 23:34:56 »
Nagyon jó. Bár egyszer mintha említetted volna, hogy nem szereted a lopakodós játékokat, akkor ez sem fog neked tetszeni.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3185 Dátum: 2011. Június 10. - 00:00:36 »
Tényleg nem szeretem, köszi.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3186 Dátum: 2011. Június 10. - 21:11:51 »
Zombiirtás kicsit MÁSKÉPP. ;D  :fatestapolo:


És hagyományos módon. :violent:
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 10. - 21:17:16 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3187 Dátum: 2011. Június 10. - 21:32:08 »
Az elsőnek egyértelműen a Zombiland adta az ötletet.  :D De - gondolom paródiaszinten - beletettek pár egyéb horrorból "módszereket" a zombik megállítására, mint a Fatal Frame-ből hogy lefotózzák őket, meg a Silent Hill: Shattered Memoriesből, hogy fényfáklyát tesznek a földre. :)

Az új Resident résszel viszont vannak aggályaim. Itt ugye az a cél, hogy az első két rész szereplőit állítsuk meg az Umbrella megbízásából, nehogy elterjedjen a hír. Vagyis ki kell nyírnunk őket. Én még játék szintjén sem élvezek semmiféle olyan játékot, ahol embereket kell megölni. A RE-ben ugye zombikat irtunk, a SH-ben meg szörnyeket. Ezzel semmi bajom, sőt, élvezem is, de soha nem volt affinitásom például háborús játékokkal játszani.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3188 Dátum: 2011. Június 10. - 22:09:21 »
Nem csak neked vannak aggályaid, az összes RE-fannak. Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy a Call of Duty-vá válást hogy fogják fogadni hosszú távon. Lehet, ezzel is az lesz, mint a Castlevenia-sorozattal. csak itt a platformerből labirintusalapú japán rpg-vé válás helyett túlélőhorrorból tucat észnélküllövöldözök akciójátékká válik, mert abból ugye nincs még elég Battlefield és Call of Duty. :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3189 Dátum: 2011. Június 11. - 09:33:38 »
Hát... öö... nem semmi... :o

Egy ilyen technológiával úgy megnéznmék egy egész estés filmet... 100-szor jobban használják a karakterek erejét, mint Lucas bá valaha is tette... :roll:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Videojátékok
« Válasz #3190 Dátum: 2011. Június 11. - 12:18:21 »
Nagyon látványos.
Tényleg szép lenne akár egy szuperhősös film , akár egy Star Wars film.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Videojátékok
« Válasz #3191 Dátum: 2011. Június 11. - 13:13:10 »
A Hitman jó? Sose láttam a játékot, csak a filmet.

Szerintem nagyon jó, játszottam mindegyik résszel. Nem kifejezetten lopakodós, lehet nyugodtan halomra lőni az ellenfelet. :D A 4. résznek a grafikája is szép, változatosak a fegyverek és lehet fejleszteni is őket. Egy próbát megér.
Tejet kérek! Csokisat!

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #3192 Dátum: 2011. Június 11. - 13:38:46 »
Ezek alapján van egy gyanám, hogy kaine 100 %-ig biztos benne, hgy ez nem az ő játéka.
lehet benne lopakodni, de ha nem akarsz, akkor nyugodtan halomra is lőhetsz egy rakás ártatlan embert. :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 11. - 15:23:43 írta Todd »

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Videojátékok
« Válasz #3193 Dátum: 2011. Június 11. - 13:39:50 »
Egy ilyen technológiával úgy megnéznmék egy egész estés filmet... 100-szor jobban használják a karakterek erejét, mint Lucas bá valaha is tette... :roll:

Tényleg elég szép videó. Nekem más az előző is nagyon tetszett. A játékkal nem játszottam, de biztos az is elég látványos.
Amúgy ez melyik részek elött játszódik? Pár karaktert felismertem, de pl az az elit rohamosztagos parancsnokot nem nagyon tudom hova tenni. Mondjuk piszok jól néz ki ;)

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Videojátékok
« Válasz #3194 Dátum: 2011. Június 11. - 14:04:07 »
Igen, már láttam ezt a DMC-s videót, első látásra nagyon úgy tűnik, hogy teljes joggal voltak aggályaim az új irányvonal miatt, mert ez bizony mozgás közben is pocsék.
Szerintem nem volt ezzel semmi gond, már amennyit ki tudtam venni belőle, a vágó vagy a rendező nagyon kreatívan (és ész nélkül :) ) nem tartotta egy helyben a kamerát még egy ütés erejéig sem. Az elején a zene viszont marha jó...
És akkor ez most reboot vagy előzmény? Mert az eleje egy kicsit félrevezető...
Egy ilyen technológiával úgy megnéznmék egy egész estés filmet... 100-szor jobban használják a karakterek erejét, mint Lucas bá valaha is tette... :roll:
Üdvözöllek az SW extended univerzumában... ;D
Tényleg elég szép videó. Nekem más az előző is nagyon tetszett. A játékkal nem játszottam, de biztos az is elég látványos.
Amúgy ez melyik részek elött játszódik? Pár karaktert felismertem, de pl az az elit rohamosztagos parancsnokot nem nagyon tudom hova tenni. Mondjuk piszok jól néz ki ;)
Ha nem változtattak rajta akkor a KOTOR előtt/után/és közben fog játszódni és remélhetőleg megválaszolnak benne elég sok megmaradt kérdést, amit eredetileg a KOTOR 3-nak kellett volna...

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #3195 Dátum: 2011. Június 11. - 15:34:06 »
Igen, már láttam ezt a DMC-s videót, első látásra nagyon úgy tűnik, hogy teljes joggal voltak aggályaim az új irányvonal miatt, mert ez bizony mozgás közben is pocsék.
Szerintem nem volt ezzel semmi gond, már amennyit ki tudtam venni belőle, a vágó vagy a rendező nagyon kreatívan (és ész nélkül :) ) nem tartotta egy helyben a kamerát még egy ütés erejéig sem. Az elején a zene viszont marha jó...
És akkor ez most reboot vagy előzmény? Mert az eleje egy kicsit félrevezető...
Egyfelöl a területek baromi üresek, és semmitmondóak, láthatólag a harcrendszer nagyon komoly egyszerüsödésen ment keresztül, a lények az előző részek kreatív, sokszor mitológia alapokból építkező lényei, helyett pusztán az ocsmány beleznivaló förmedvények rendszerre építenek.
Minden tekintetben az eddigi leggyengébb második részt juttatja eszembe.
A reboot/előzmény témában még mindig nem tudok konkrét választ.
A zene az elején hangulatos valóban, sőtaz egész vidinek az elje a legjobb, amíg a szép ködös hangulatos élettel telinek tűnő (gyalogosok az utcán, mikor láttunk ilyet egy DMC-ben !) váro gyorsan átalakul egy neonszínekben pompáző förmedvénnyé.
Hangsúlyozottan csak erre a vidire vonatkozik a véleményem, még sokminden változhat.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 11. - 15:54:14 írta Todd »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3196 Dátum: 2011. Június 11. - 16:13:56 »
Ha nem változtattak rajta akkor a KOTOR előtt/után/és közben fog játszódni és remélhetőleg megválaszolnak benne elég sok megmaradt kérdést, amit eredetileg a KOTOR 3-nak kellett volna...
Például hogy ha egyszer a KotOR 2-ben az ember orra elé azt tolják, hogy Revan nő volt (ami logikus is az első rész tükrében), akkor miért férfi hivatalosan? Vagy ami még jobban érdekel, hogy ki volt az, aki valószínűleg igen komoly mennyiségű tudatmódosító szer fogyasztása után olyanokkal állt elő a KotOR 2-ben, mint az előhalott csillagromboló, a teljesen kipusztított Jedi-rend (ahhoz képest képregényekben és a mostani MMORPG-ben se tűnnek túl kihaltnak), vagy a kedvencem, hogy a a slusszpoén szerint exxxtrém meditálással meg tudjuk ölni az Erőt?

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3197 Dátum: 2011. Június 11. - 16:18:20 »
Idézet
Például hogy ha egyszer a KotOR 2-ben az ember orra elé azt tolják, hogy Revan nő volt (ami logikus is az első rész tükrében), akkor miért férfi hivatalosan?
Ezt mikor változtatták meg és miért?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #3198 Dátum: 2011. Június 11. - 17:02:32 »
Hát... öö... nem semmi... :o

Egy ilyen technológiával úgy megnéznmék egy egész estés filmet... 100-szor jobban használják a karakterek erejét, mint Lucas bá valaha is tette... :roll:
Szerintem ez baromi gynege volt.
A teljes video alatt azt éreztem, hogy mident láttam már csak egy kicsit másképp.
Rohamosztagosok, Csillagrombolók, millenium Falcon, R2-es droidok, és még sokáig sorolhatnám, és mindez állítólag több ezer évvel a régi részek elött.
Ha annyire máskor játszódik ez történetileg, akkor miért nem tudnak ilyen szinten elszakadni a szokásos dolgoktól. Miért kell mindent egy minimális változtatással újra eljátszani. Tudom, hogy mindent ki lehet magyarázni, de szerintem ez így totál fantáziátlanság.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3199 Dátum: 2011. Június 11. - 17:12:15 »
zozi: Fogalmam sincs, a wiki- és wookiepediás bejegyzés alapján is Revan hivatalosan férfi. Elvileg a KotOR-képregényben is volt pár cameója visszatekintésekben, és férfinak ábrázolták. Igazság szerint ez, bár erőltetik, okoz azért némi visszásságot a rajongóknál, mert BioWare-játék lévén hiába lehetséges sokfajta megoldás, a sztori alapvetően eléggé egy bizonyos karakter köré van írva. És bár élvezetes a Bastila-románc, mert annyira fel lehet idegelni bastilát, hogy az már egyszerűen imádnivaló, de érezhetően a női karakternek írt Carth-románc a kidolgozottabb és van konkrét vége (kétféle is). Nem beszélve arról, hogy a női karakterekkel még Juhani is kavarhat elvileg ugye.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 11. - 17:13:49 írta talgaby »