Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656911 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #3340 Dátum: 2011. Szeptember 12. - 21:12:38 »
És Ben.....2000 KM A MINIMÁLIS TÁVOLSÁG A GÉPEMTÖL !! :fatestapolo: Még csak rá se gondolj...  :violent:
:lol: Szerintem bugyoláld be a házatokat alufóliával, hátha az megvéd. :hehe:

Mi volt a fő ok, hogy visszaváltottál PS3-ra? Ennyivel rosszabb az XBox 360 gép, vagy inkább a PS3 exkluzív játékok volt az ok? (Látom kaine megelőzött, a két konzol öszehasonlítása engem is érdekelne :D )

Egyébként én is Playstation fan vagyok, bár PS3-am még nincs. Furán hangzik, de technikai adatoktól függetlenül is valahogy mindig szimpibb volt a PS2 mint az XBox, illetve a PS2 exkluzív játékok miatt is döntöttem a PS2 mellett annak idején.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Hoby

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 619
Re:Videojátékok
« Válasz #3341 Dátum: 2011. Szeptember 12. - 22:00:41 »

Furán hangzik, de technikai adatoktól függetlenül is valahogy mindig szimpibb volt a PS2 mint az XBox, illetve a PS2 exkluzív játékok miatt is döntöttem a PS2 mellett annak idején.

Pedig XBox-ra ott volt a Halo... ;).
De lehet, hogy az csak nekem abszolút kedvenc játék.
Mondjuk én is a PS tulajok táborát erősítem egy PSP-vel ;)
“Hard work pays off, dreams come true. Bad times don’t last, but BAD GUYS do.”

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3342 Dátum: 2011. Szeptember 13. - 12:44:50 »
Pedig XBox-ra ott volt a Halo... ;).
De lehet, hogy az csak nekem abszolút kedvenc játék.
Majdnem bárkinek az, aki kipróbála. Én is imádom, pedig alapvetően a legkevésbé sem vagyok oda az FPS-ekért.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #3343 Dátum: 2011. Szeptember 13. - 16:57:16 »
PS-re pedig a Metal Gear Solid széria, a Heavy Rain, a God of War széria, a Gran Turismo, az Ico, és a Shadow of the Colossus stb.
X-box akkor jó, ha FPS és sport játék mániákus vagy, ha a mélyebb alternatívabb dolgok is érdekelnek, akkor inkább a PS (vagy esetleg PC).
« Utoljára szerkesztve: 2011. Szeptember 13. - 17:08:06 írta Todd »

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3344 Dátum: 2011. Szeptember 13. - 19:27:28 »
Tehát komoly összehasonlítási alapod van. Mesélj. :)
Nekem az első PS3 60 GB 'fat" tipús volt ami úgy ment tönkre hogy Ben rágondolt. ;D A Blu-Ray olvasófej adatokat továbító 'kábele" tört meg,aminek majdnem egy új konzol ára volt a javítási költsége.
Ezért gondoltam kipróbálom az XBox-ot. Vonzott a híres-hírhedt Live! szolgáltatás és az exklúzív játékok(Halo,Forza,Gears Of War) Meg kell mondjam magával a géppel meg voltam elégedve. Csendesen,akadozás nélkül vitt minden játékot,és a kontrollernek is hangyafasznyival jobb fogása van mint a riválisnak. Ami nem tetszett hogy ha online akartál játszani akkor perkálni kellett. Nem is keveset. Egy évnyi online 'Gold" bérlet majd 14.000 Huf. Maradhattál 'Bronz" fokozatban is csak akkor nem fértél hozzá a demókhoz nem játszhattál online,nem vásárolhattál a LIVE! piac-ról. Magyarul nem ért sz*rt se.
A kontroller se rendelkezett beépített akkuval,külön 'play&charge" vagy akkudokkolót kellet vásárolni hozzá hogy tudjál játszani.

Ezen okok miatt váltottam vissza PS3-ra (beépitett akku,ingyen online játék) Plusz az exkúzív címek is kicsit erősebbek ezen az oldalon(InFamous,Resistance,Killzone,God of War,Metal Gear Solid,Uncharted....)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Videojátékok
« Válasz #3345 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 07:00:40 »
A lányom nyaggat most konzolért  , lehet,hogy karácsonyra meglepem őt , de még én sem tudom melyiket vegyem . A környezetemben több XBox van így nagyobb a lehetőség játékok beszerzésére ezért én talán erre hajlom. Hát meg nekkei a TEKKEN a mániája ( nem is tudom , hogy az van-e PS3-ra ).

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #3346 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 10:17:34 »
A Tekken meg PS exkluzív. :) (Legalábbis az első 5 azt volt, a 6-ról nem vagyok biztos...)

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #3347 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 11:18:33 »
A Tekken meg PS exkluzív. :) (Legalábbis az első 5 azt volt, a 6-ról nem vagyok biztos...)

Tekken 6 "Platform(s): Arcade, PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation Portable, Java ME (as Tekken Mobile)".

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #3348 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 12:05:31 »
Oh, köszi. :) Akkor nem szóltam. :D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3349 Dátum: 2011. Szeptember 16. - 12:20:29 »
De az se fekejtsd, hogy az xbox jóval öregebb, mint a ps3,Így annak az új rséze jóval hamarabb jön majd mint a ps, aztán egy csomó cucc meg már csak arra jön majd ki, bár valszeg nem mostanában lesz ez. De az online perkálás kicsit gáz... meg sztem maga a kontroller is. :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #3350 Dátum: 2011. Szeptember 16. - 12:26:08 »
Azért ne túlozzunk, nem jóval öregebb az. ;)
Amúgy is az ilyen másfél generációs konzolok rendre elbuktak (dreamcast, jobb volt mint a PS1, mégis bukta, vagy a Game Cube, ugyanígy a 2. generációban), tehát az, hogy abból hamarabb kell, hogy kiadják az újat (mert ez inkább kényszer, semmint szándékos törekvés, mivel a PS3 sok dologban már most is túlhaladta, és már sorra jönnek a modosított fejlesztett X360-ak) inkább hátrány, semmint előny.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Szeptember 16. - 12:29:56 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3351 Dátum: 2011. Szeptember 16. - 12:29:01 »
Igaz. Ami előbb jelenik meg, arra jóval több játék lesz választható, és ez abszolút befolyásolja a játék  népszerűségét.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #3352 Dátum: 2011. Szeptember 16. - 12:33:34 »
Most arra gondolok, hogy a MS elsiette az új gép kiadását, csak azért, hogy az első vevőket elhalássza a Sony elől. Csak így sok dolgot elsiettek (pl. a blu-ray, HD DVD csatában rossz lóra tettek), és ezért vélhetőleg az új konzoljukat is idő elött kell majd kiadniuk.
Ha megnézed, az X-box a PS2 után jött be, és hamarabb futott ki, nyílván olyan konzolt akar venni az ember, amivel 10 éven át játszhat, nem olyat, amit max 5-6 évig élvezhet.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3353 Dátum: 2011. Szeptember 17. - 17:05:14 »
Néhány 'új kép".
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3354 Dátum: 2011. Szeptember 17. - 18:05:34 »
Az utolsó kettő olyan, mint az Oddworld Abe. :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3355 Dátum: 2011. Szeptember 17. - 18:46:37 »
Hm, ammellett, hogy piszkosul várom már, kezdek tőle tartani egy kicsit... félek,h ogy rohadt nagy lesz a terep és elveszek benne... kb. a San andreassal is ez volt a bajom... :uhoh:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3356 Dátum: 2011. Szeptember 17. - 18:50:46 »
félek,h ogy rohadt nagy lesz a terep és elveszek benne... kb. a San andreassal is ez volt a bajom... :uhoh:
A való életben nem szoktál félni ettől? :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3357 Dátum: 2011. Szeptember 17. - 19:35:55 »
Hmhm, most hogy mondod... tényleg jobb szeretem a kis, otthonosabb helyeket. :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Videojátékok
« Válasz #3358 Dátum: 2011. Szeptember 18. - 11:50:11 »
Az a Joker egy vadállat  :twisted:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3359 Dátum: 2011. Szeptember 19. - 10:52:25 »
Hm, ammellett, hogy piszkosul várom már, kezdek tőle tartani egy kicsit... félek,h ogy rohadt nagy lesz a terep és elveszek benne... kb. a San andreassal is ez volt a bajom... :uhoh:
Pedig a San Andreasban eléggé nehéz volt eltévedni. A legnagyobb kihívást a fuvaros küldetések jelentették, de csak azért, mert volt két olyan kanyar, amit teherrel bevenni szinte lehetetlen volt. És nekem is pocsék a tájékozódásom, otthon Szegeden el tudok veszni. Szóval nem kell félni tőle. Valójában a terep közel sem olyan nagy.
A lenti képek viszont kicsit összezavarnak. Az első olyan, mintha öt, a második meg mintha egy tizenöt évvel ezelőtti játékból lenne (hogy van már renderelve az a köpeny?). A jokeres és az alsó kettő meg remekül néznek ki. De így olyan érzésem van, mintha az Unreal 3-as motor skálázhatóságának két végletében készültek volna ezek a képek.