Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656789 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3380 Dátum: 2011. Szeptember 23. - 20:43:12 »
Azt értem, hogy Batman miért nem öli meg Jokert végre, de miért nem töri el mindkét térdét? Utána Joker soha nem tudna járni, vagyis alig tudna beavatkozni újra Batman életébe.
---
Megvettem ma az új Hulk játékot. Csak nekem új. És megrendeltem a Shattered Dimensions Pókembert is.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #3381 Dátum: 2011. Szeptember 24. - 08:21:15 »
Azt értem, hogy Batman miért nem öli meg Jokert végre, de miért nem töri el mindkét térdét?

Volt már rá példa, de egy olyan világban ahol Batman is vissza tud jönni miután eltörték a gerincét szerinted számít ez valamit?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3382 Dátum: 2011. Szeptember 24. - 08:22:37 »
Na a Shatteredet már én is tervezem egy ideje, bár most meg jön a Bat2 meg az Unch 3, így valszeg megint marad jövő február körülre, addigra legalább már jóóól lemegy az ára. :D Mondjuk addigra meg megjelenik az új...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3383 Dátum: 2011. Szeptember 24. - 19:01:37 »
Ben: igaz, de itt van még egy: a Pléhsuszter hogyhogy nem vonult még vissza? Ugye ő abból él, hogy kütyüket készít gazfickóknak, akik aztán az első balhéból kifizetik neki. Csakhogy Pókember többnyire elkapja őket már az első balhénál, vagyis sose tudnak neki fizetni. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #3384 Dátum: 2011. Szeptember 24. - 19:06:31 »
Van még olyan, hogy szakmai lelkesedés.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #3385 Dátum: 2011. Szeptember 24. - 20:03:01 »
Na meg azért nem mindenkit kap el az első balhénál. :D Mondjuk az nagyobb szívás lehet, ha a másodiknál kap el. :hehe: Kapsz egy szuperrucit/kügyüket, az első balhé után kifizeted a Pléhsusztert, aztán mikor végre saját magad számára rabolnál, Póki lekapcsol. :hehe: A felszerelésedet meg elkobozzák a börtönben.

Mondjuk így belegondolva vicces, hogy ha egy szupergazfickót sittre vágnak, akkor nem csak, hogy nem semmisítik meg a szupergöncét, de még ugyanabban a börtönben is tárolják, hogyha a csóka megszökik akkor a cuccát is magára kaphassa... :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3386 Dátum: 2011. Szeptember 24. - 20:28:16 »
Oki dokinak volt egy olyan esete, hogy a csápjai máshol voltak, mint ő, de magához hívta őket.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #3387 Dátum: 2011. Szeptember 24. - 20:55:48 »
Igen, az igaz, bár ő spéci eset, mivelhogy távolról is tudja a csápokat mentálisan irányítani.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3388 Dátum: 2011. Szeptember 26. - 18:10:51 »
Ifjúságom idejének nagy részét vette el a GOLDENEYE(igen nagybetűkel) N64 változata. Annak idején 2 N64 controllert is elemésztett nálam a game.

Sajnos elkavartam valahová a játékot, így hooooosssszúú évek óta nem élveztem a GOLDENEYE hangulatot. Szomorúságomat tetézte hogy a feljavított változat Nintento Wii exklúzív. VOLT. :brow:

Egészen mostanáig. Ugyanis október végén megjelenik PS3,&XBox 360 -ra egyaránt. Nem teljesen azt kapjauk mint a Wii -re,de (lassan) 14 után én nem válogatok.Már elő is rendeltem.  :oh:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #3389 Dátum: 2011. Szeptember 26. - 18:21:42 »
Azt értem, hogy Batman miért nem öli meg Jokert végre, de miért nem töri el mindkét térdét? Utána Joker soha nem tudna járni, vagyis alig tudna beavatkozni újra Batman életébe.
Kaine, az első rész végén, szerintem Jokernek épp csontja nem hiszem hogy maradt, mivel a legtöbb kiszúrta a bőrét.
Most meg köszöni szépen ismét itt van, csak egy kicsit heggesebb az arca (de már ez is több, mint ami a legtöbb játékban előfordul valakivel egy az övéhez hasonló átalakulás után).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3390 Dátum: 2011. Szeptember 26. - 19:09:20 »
Jól van, Joker már csak ilyen. :)
Megvettem ma a Spider-Man: Shattered Dimensions című játékot. Remélem, jó lesz, eddig csak jókat hallottam róla.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3391 Dátum: 2011. Szeptember 27. - 19:49:17 »
For BuB:


Kaine, milyen a Spider-Man: Shattered Dimensions ?
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3392 Dátum: 2011. Szeptember 27. - 21:08:23 »
Hát ez valahogy nem izgat. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #3393 Dátum: 2011. Szeptember 27. - 21:20:26 »
Ha adnának hozzá hidden bladet is akkor kellene  :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3394 Dátum: 2011. Szeptember 27. - 21:35:44 »
Hell Yeah ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #3395 Dátum: 2011. Szeptember 27. - 22:23:59 »
Lehet az is mutatták, csak nem láttuk  :lol:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #3396 Dátum: 2011. Szeptember 28. - 11:13:41 »


X-Men: Destiny


Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #3397 Dátum: 2011. Szeptember 30. - 12:47:20 »
Na megrendeltem az ICO-t. sajnos nem az eredti 2001-es papirtokos képeslapokkal teletűzdelt változatot, csupán a 2005-ös műanyagtokos újrakiadottat, de marhára örülök ennek is, és egész baráti áron szereztem be.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3398 Dátum: 2011. Szeptember 30. - 13:23:02 »
Elkezdtem a Spider-Man: Shattered Dimensionst. Az első pálya Kravennel van, sima Pókemberként. Ez semmiben nem különbözött a már PSX-es első Pókember játéktól: különböző magasságokban kellett rosszfiúkat verni, miközben megtalálni pár platformot. Kraven béna volt (karakterre és kinézetre is), a bunyó pedig kicsit God of War-os volt. :)
A második pályánál választhattam, hogy melyikkel akarok lenni a maradék 3 Pókember közül. Mivel a tréning bevezetőben mind a néggyel voltam, egyértelmű győztes lett a 2099-es Pókember. Hát az lenyűgöző volt. New York 2099-ben... nincsenek rá szavak. A legfuturisztikusabb sci-fiben sincsenek ilyen városok, ilyen hangulat, meg minden. Baromi jól nézett ki, eleve az első feladat, hogy a 2099-es Vészmanót kell ütni zuhanás közben, az állat jó. :) Na de aztán kicsit leakadtam, mert nem sikerült megverni őt a végső (?) harcnál, kicsit nem tudom, hogy kell elérni őt a levegőben, miközben én egy teraszon állok. De még csak kétszer próbáltam, aztán mentem aludni (már a 2099 előtt menni akartam, de annyira magával ragadott, hogy egy időre kiment az álom a szememből). :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3399 Dátum: 2011. Szeptember 30. - 14:17:44 »
És a 2099-es az az a Migueles fickó, vagy Peter? Mert mintha az új játékban Peter lenne a 2099-es göncben is... :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL