Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656962 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3420 Dátum: 2011. Október 10. - 11:45:13 »
Aha ez az amit láttam, csak nem írja melyik ruha skin van benne.
Na akkor kaja után megejtek egy telefont.

Amúgy az 576-tól nem jött semmi, így vlaszeg sikerült a törlés, így ha ez nem jön össze akkor megrendelem délután.

Szerk:
No, franc még nem tudják, jövőhét elején kell visszahívnom őket... nem tom addig kibírom e ;D
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 10. - 11:51:29 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3421 Dátum: 2011. Október 10. - 12:53:22 »
No, franc még nem tudják, jövőhét elején kell visszahívnom őket... nem tom addig kibírom e ;D
Nem valószinű hogy más DLC lenne benne mint az 576 -nál. ;)
De  10.21 -nél úgyse kapod hamarabb kézbe a stuff-ot. :brow:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3422 Dátum: 2011. Október 10. - 13:02:31 »
576-ot kerüld el. Sajnos nekem is tpasztalnom kellett, hogy a szuperakciós termékeik ára is eléggé magas ahhoz képest, amennyiért megszerezhetem adott játékokat.
Én inkább a Steamet javaslom, mintha már beindították volna PS3-ra és Xbox 360-ra is. eleve egy kicsit olcsóbb a boltinál, és előrendelésre ott is mindig alap a 10% engedmény. Nem is említve, hogy ha az ember türelmes, simán levihetik egy 1 éves játék árát is 50%-kal 24 órára. Én is, amióta van ez a munkahelyem, majdnem az összes engem érdeklő játékomat lecseréltem legálisra, csak én kizárólag digitálisra.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3423 Dátum: 2011. Október 10. - 13:16:56 »
No, franc még nem tudják, jövőhét elején kell visszahívnom őket... nem tom addig kibírom e ;D
Nem valószinű hogy más DLC lenne benne mint az 576 -nál. ;)
De  10.21 -nél úgyse kapod hamarabb kézbe a stuff-ot. :brow:
Kérdés, hogy lesz e akkor még belőle. :D Deengem szinte csak az Earth one kosztüm érdekelne... így ha nem az lesz benne akkor lehet marad az 576, másra nem akarok "kidobni" pénzt, mégha drága is az 576.

Gab, mi az a Steam, linket tudsz adni?
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3424 Dátum: 2011. Október 10. - 14:23:19 »
Gugli azt adja ki legalsőnek a steam keresőszóra. Amúgy ez. Ha jól emlékszem, talán a legnagyobb videojáték-webáruház jelenleg.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3425 Dátum: 2011. Október 10. - 14:24:49 »
Áh, akkor azt találtam meg én is, csak biztos nem voltam benne.
Köszi.

Szerk: ja nem, nem ezt találtam meg, akkor duplán köszi a linket. :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3426 Dátum: 2011. Október 10. - 18:35:43 »
Kérdés, hogy lesz e akkor még belőle
1001 % hogy lesz még Ez annyira NEM Limited Edition  hogy csak (mittudomén) 1.000.000. példányt volna készült belőle. ;) És ha a megjelenés előtt 8 nappal még van 30 db ,akkor nem is fogják az 576 - nál elkapkodni. :)

Én inkább a Steamet javaslom, mintha már beindították volna PS3-ra és Xbox 360-ra is.
Csak Pc -re találtam. :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 10. - 18:40:34 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

exactlee

  • Közönséges bűnöző
  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 65
Re:Videojátékok
« Válasz #3427 Dátum: 2011. Október 11. - 02:42:50 »
Steam olcsóbb, mint a boltok? Mióta? Legfeljebb az éppen akciós játékok. Általában az üzletek 576, CD Galaxis, stb, vagy nagyobb online boltok pl. zavvi, gog jóval olcsóbbak.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3428 Dátum: 2011. Október 11. - 09:49:53 »
A GoG igen, de ott eléggé limitált a választék (mondjuk pont onnan van a legtöbb játékom ennek ellenére). Amúgy a kedvenc online boltom.
Ott van még a GamersGate, csak ott ritka hülyén van megoldva a letöltés/telepítés; meg az IGN Direct2Drive-ja, aminél a játékok fele nem vehető meg IP-maszkolással sem. Plusz konzolon csak Steam van (van már amúgy... hír volt róla egy éve), meg a saját boltok. És eddig, hogy őszinte legyek, egy olyan játékom sincs Steamről, ami ne kerülne jelenleg közel kétszeresébe CDGalaxisban vagy 576-ban: 2700 HUF volt a Fallout 3 GOTYE (boltban majdnem 6e), 2300 HUF a GTA IV + Liberty Stories (boltban 10e), hogy két kissé erőteljes példát mondjak.
És mellé bejön, hogy mindkét üzletben vettem olyan lemezt, ami gyári hibás volt, de amikor visszavittem, a vállukat vonogatták, hogy az én bajom. Úgyhogy inkább megveszem digitálisan, és akkor nem kell azon görcsölnöm, mikor döglik meg a lemez, plusz a D2D cuccainak kivételével nincs "csak kétszer teheted fel és aztán esdekelhetsz az emelt díjas ügyfélszolgálatunkon, hogy megint feltehesd a saját játékodat" védelem se rajtuk.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 11. - 09:52:10 írta talgaby »

exactlee

  • Közönséges bűnöző
  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 65
Re:Videojátékok
« Válasz #3429 Dátum: 2011. Október 11. - 20:22:32 »
De ezeket akciósan vetted... a Fallout 3 GOTY most éppen 30 euro, a Gta IV Complete meg 35, ha most akarnád őket megvenni boltban jobban járnál. A steames akciók valóban jók, nem is azt kifogásoltam, ill. vannak jó kezdeményezéseik (pl. én most egy Renegade Ops four packra ruháznék be, ha találnék hozzá embereket), de általában nem olcsóbb.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #3430 Dátum: 2011. Október 15. - 18:33:29 »
Elvileg október 19-étől lesz ingyenes a DC Universe Online. Már csak azt kéne tudni, hogy az ingyenességbe a játék letöltése is beletartozik-e, mint a LotRO-nál, vagy azért meg kell venni a lemezt. Remélem, az előbbi.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3431 Dátum: 2011. Október 15. - 19:27:38 »
A FAQ-jukban szerintem azt írják, hogy az előbbi lesz. Egyébként szobatársam nézett bemutatókat róla a gépén, ott nagyon gagyinak és unalmasnak tűnt.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #3432 Dátum: 2011. Október 15. - 22:09:56 »
http://kotaku.com/5850162/

----------------

A FAQ-jukban szerintem azt írják, hogy az előbbi lesz. Egyébként szobatársam nézett bemutatókat róla a gépén, ott nagyon gagyinak és unalmasnak tűnt.

Mert az is.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3433 Dátum: 2011. Október 16. - 15:25:31 »
Na cool, a jövő évi Amazing "kötelező film adaptáció" Spider-man trailerje kikerült, gondolom a hétvégi Conon vetítették.


A trailer alapján nagyon úgy tűnik, hogy visszatértek a teljes város bejárhatósághoz, ennek mondjuk én nagyon örülök. :spidey:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3434 Dátum: 2011. Október 16. - 15:30:35 »
Te BuB nem szoktad olvasni az előző hsz -ket ?
http://kotaku.com/5850162/
Egyébként mi a helyzet a Batman AC Limited Edition-al ??
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3435 Dátum: 2011. Október 16. - 20:26:25 »
Ja, azt hittem az vmi reagálás volt az előtte lévő hozzászólásra, a linket meg nme néztem :D


Még semmi, holnap, vagy kedden hívom vissza őket, de valszeg húzok az 576-ba, mer ott még még Dlc is elérhető lesz a skinen kívül.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3436 Dátum: 2011. Október 17. - 18:57:51 »
Uccsó Launch Trailer.  :)

Oohhmamma.. :oh: :oh:
Már CSAK 4 nap !
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3437 Dátum: 2011. Október 17. - 20:41:23 »
Állítólag Cat sztorija külön is játszható/érthető, az egy külön rész lesz. Szóval télleg olyasmi lehet, mint a Resident 4 ben Ada része.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3438 Dátum: 2011. Október 17. - 21:38:35 »
Az nagyon jó lehet. :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3439 Dátum: 2011. Október 18. - 09:36:29 »
Na, még nem szóltak vissza az 576-ból... remélem végül nem kettőt akarnak rámrakni a múltkorival együtt...  :uhoh:

Az 576 így ír a Macseknőről:

A Batman Arkham City az év egyik legjobb, legnépszerűbb játékának ígérkezik, és az 576 KByte különleges ajánlatával most az élmény még teljesebb lehet. A megannyi Batman-gonoszt felvonultató játékban természetesen Batman a központi hős, de minden újonnan megvásárolt játékban - minden platformon - ott lapul egy kupon, amit online beváltva a Macskanő is elérhető lesz. Ő rendes egyjátékos történetet kapott, megannyi különleges mozdulatot és egyedi harci mozdulatot. A Macskanő irányítása teljesen új élményt ad, ráadásul a mestertolvaj meséje megvilágítja az Arkham City rejtélyes eseményeit.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 18. - 10:53:43 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL