Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656798 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Videojátékok
« Válasz #3600 Dátum: 2012. Január 11. - 13:48:45 »
Egy szót em értettem abból amit írtatok  ;D de ez a videó nagyon élethűen nézett ki. Biztos mocap-el vették fel a mozgást.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3601 Dátum: 2012. Január 11. - 15:03:01 »
Kani: ez a játék arról szól, hogy visszamegyünk a RE 2 játékba, ahol Leonnal és egy csajjal próbáltuk megakadályozni a vírus elterjedését, és leleplezni az Umbrella vállalatot, miközben birkóztunk az elterjedt zombikkal. Ebben a játékban az Umbrella embereivel vagyunk, akiknek az a dolguk, hogy semlegesítsék Leonékat, hogy ne derüljön ki a disznóság, amit csináltak.  :) Eközben persze az utcán ténfergő zombikkal is meg kell küzdeni.
Nagyon érdekes ötlet különben, szívesen ki is próbálnám, ha a szemetek nem az új Sony hordozható (a PSP utódja) gépére hoznák ki kizárólagosan.  :drying:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Videojátékok
« Válasz #3602 Dátum: 2012. Január 11. - 15:38:28 »
Szóval a genyákkal kell játszani? nem lehet választani a két csapat közül?

Hoby

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 619
Re:Videojátékok
« Válasz #3603 Dátum: 2012. Január 11. - 16:27:53 »
Nagyon érdekes ötlet különben, szívesen ki is próbálnám, ha a szemetek nem az új Sony hordozható (a PSP utódja) gépére hoznák ki kizárólagosan.  :drying:

Ezt miből gondolod? A játék wikipédia oldala alapján nem is jön ki PS Vitára, csak PC-re, Xbox 360-ra és PS3-ra. ;)
“Hard work pays off, dreams come true. Bad times don’t last, but BAD GUYS do.”

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3604 Dátum: 2012. Január 11. - 17:41:13 »
Úgy, hogy kaine keveri az Operations Racoon Cityt a Revelationszel, a Vitát pedig a 3DS-sel.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3605 Dátum: 2012. Január 11. - 21:17:30 »
Ez minden.  ;D De legalább a sztoriban nem tévedtem.  :hehe:
Csak most néztem meg a klippet, hát lenyűgöző. Nehéz ilyet mondani, de érdekesebb, mint a kövi Silent Hill rész eddigi bemutatói - és előzetes dolgai. Filmen is megnézném, annyira jól nézett ki, játszani vele király lesz.  :)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3606 Dátum: 2012. Január 12. - 20:35:16 »
Nehéz ilyet mondani, de érdekesebb, mint a kövi Silent Hill rész eddigi bemutatói - és előzetes dolgai.
Az új Resident résszel viszont vannak aggályaim.
játszani vele király lesz.  :)
Itt ugye az a cél, hogy az első két rész szereplőit állítsuk meg az Umbrella megbízásából, nehogy elterjedjen a hír. Vagyis ki kell nyírnunk őket. Én még játék szintjén sem élvezek semmiféle olyan játékot, ahol embereket kell megölni.
Ööööö... :headscratch:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3607 Dátum: 2012. Január 12. - 22:01:31 »
Igen, itt van némi ellentmondás, de valójában még nem érzem át, milyen lesz ezzel játszani. Maga a játék, a játékmenet, minden nagyon jónak tűnik, még nem tudom, milyen érzés lesz az eddigi hőseimet kinyírni. De mivel épp őket kell, akikkel eddig játszottam, inkább lesz ironikus, szerintem.  ;) Mivel későbbi játékokban is felbukkantak már, egyértelmű, hogy ez csak alter verziója azoknak, így annyira nem aggódom.

A két hsz közötti időben jöttek ki az előzetesek. Csak koncepció alapján nem tűnt jónak ez a game, de már kezd erősen meggyőzni, hogy tetszeni fog. :)

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Videojátékok
« Válasz #3608 Dátum: 2012. Január 15. - 18:21:49 »
Lenne egy kérdésem:
A Spiderman 3-ban (PC változat) hogyan tudom átugorni a legelső küldetést, azt, amikor megtanulom használni a figurát, kombókat, meg hogy mit mivel csinálok. Mert az elején ki ír még valamit a küldetésben, hogy automata tab használat vagy nem tudom én mi, és már milliószor nekifutottam ennek, de egyszer nem enged át. Ez a tab gomb, elméletileg valamilyen belassító izé, és ezt kéne automatikusan használnom? Majd az üzenet után bejön két rosszfiú, azokat elintézem, és újból kezdi, hogy nem ez így nem jó, lássuk még egyszer. Már az idegeimre megy, hogy már az elején nem tudok tovább menni.
SD. EJC.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3609 Dátum: 2012. Január 15. - 20:53:09 »
Talán ez segít. 1 2
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3610 Dátum: 2012. Január 15. - 21:26:07 »
For Kaine:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3611 Dátum: 2012. Január 15. - 21:57:15 »
Köszi, kíváncsi leszek rá. Bár nekem nagyon jó a jelenlegi verzió is. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3612 Dátum: 2012. Január 15. - 22:33:43 »
Pedig az első részre azért alaposan ráférne egy technikai ráncfelvarrás. Meg mondjuk a következő kettőre is a konzolos változatokon.
Másrészt meg... direkt megnéztem a videót HD-ban. Tudom, hogy a youtube gyakorlatilag lemészárolja a videóminőséget még 1080p-n is, de ha ez az előzetes a kiadandó játékból van, eléggé csúnya átverésnek tűnik, mert az egész annyi, hogy engedélyezték a nagyobb felbontást, semmi motorjavítás vagy textúracsere. Ami azért eléggé messze van a HD-tól.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3613 Dátum: 2012. Január 15. - 22:46:09 »
Pedig az első részre azért alaposan ráférne egy technikai ráncfelvarrás. Meg mondjuk a következő kettőre is a konzolos változatokon.
Szerintem nem játszottál velük. Az első résznek már két éve megvan a remake-je, a 2. és 3. rész pedig úgy tökéletes, ahogy most van. Gyönyörű helyszínek, képek és minden, ami csak kell. A HD verziót például újraszinkronizálták, ami jól tudjuk, mit jelent.  :drying:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3614 Dátum: 2012. Január 15. - 22:51:39 »
A Shattered Memories tudtommal nem remake, hanem egyfajta reboot. És ha az első játékot egy az egyben csinálják újra HD-re, akkor az új szinkronnal veszíteni nem lehet.
A 2-3-mal játszottam PC-n, ahol akkor még dívott, hogy konzolos átiratoknál nem csak teszünk köré egy emulátort, és csókolom, hanem tényleg adaptálták a motort is - szóval esélyes, hogy amin én játszottam, szebb volt, mint a konzolos (ami "esélyes" alatt azt értem, hogy nézegettem már később videókat, és tudom, hogy feljavították PC-re a grafikát, méghozzá textúrák tekintetében néhol nem is kicsit). Mégis simán el tudnak azok is viselni egy 2048×2048-as újratextúrázást, élsimítást, és persze egy jó kis 5.1-es hangot. Ez utóbbi elég keményen megdobhatja a játékélményt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3615 Dátum: 2012. Január 15. - 22:59:09 »
És ha az első játékot egy az egyben csinálják újra HD-re, akkor az új szinkronnal veszíteni nem lehet.
Mégis játszottál vele.  ;D  ;D "Don't shoot!"  :D

7:40-nél.  :)

Idézet
Mégis simán el tudnak azok is viselni egy 2048×2048-as újratextúrázást, élsimítást, és persze egy jó kis 5.1-es hangot. Ez utóbbi elég keményen megdobhatja a játékélményt.
Ahogy néztem eddig a HD verziót, csak annyit láttam, hogy jobban csillog a kép... de különben nekem a SH2 grafikája a mai napig abszolút tökéletes, nem hiszem, hogy jobb lenne másképp. Ugye a SH sorozatban van ki-be kapcsolható zajszűrő is, amit, ha leveszünk, egészen más élményt ad a játék. Itt most olyan, mintha használnák, és az nem biztos, hogy csak pozitív lesz. A hangban persze igazad van, jobb lehet 5.1-ben minden háttérzaj, de a szereplők hangja, ha más lesz (és amennyire tudom, más lesz), mi, HC SH-fanok sikítani fogunk - és nem az örömtől.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Január 15. - 23:14:52 írta kaine »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3616 Dátum: 2012. Január 15. - 23:20:42 »
Szerintem nem jószántukból szinkronizálják újra, hanem mert tényleg Dolbyban lesz az egész, és a régi sztereó felvételekből azt eléggé bajosan lehetne értelmesen kikeverni. Ebből a szempontból kicsit olyan lehet a helyzet, mint az MK remasternél, ahol teljesen új színészekkel veszik fel az animációkat.
Amúgy nem, nem játszottam vele, csak még régen, talán még a youtube előtt (vagy inkább a youtube felkapottsága előtt) néztem meg egy speedthrough videót vele.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3617 Dátum: 2012. Január 15. - 23:31:07 »
Tegnap éjjel utánaolvastam a Skyrimnak, hogy miben változott az előző részekhez képest. Meggyőzött, hogy ne akarjak játszani vele. Ahol esetleg még pozitív irányba történt is változás, többnyire még ott is van egy csomó negatívum. Nektek hogy tetszik a játék?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3618 Dátum: 2012. Január 16. - 16:52:47 »
A PC Guru kövi számában ingyenes melléklet az Oddworld mind a 4 része PC-re!  :surp: Ha valaki játszik PC-n, azonnal csapjon le rá, nem fogja megbánni!

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Videojátékok
« Válasz #3619 Dátum: 2012. Január 16. - 17:30:11 »
A PC Guru kövi számában ingyenes melléklet az Oddworld mind a 4 része PC-re!  :surp: Ha valaki játszik PC-n, azonnal csapjon le rá, nem fogja megbánni!
Jíhá! Azt hittem csak három része van: Abe's Odessy, Abe's Exodus, Munche's Odessy