Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 657017 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3620 Dátum: 2012. Január 16. - 17:41:21 »
Nem, Munch után jött még egy, ami sokkal jobb lett, mint a Munch. Valami fejvadásszal vagyunk, de tök vicces. :)

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Videojátékok
« Válasz #3621 Dátum: 2012. Január 16. - 20:14:52 »
Talán ez segít. 1 2

Igen köszi, ez segített,  plusz a gyakorló végén egy új egér, a jelenlegin valamiért nem érzékelte a görgőt...
Még egyszer köszi. :)
SD. EJC.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Videojátékok
« Válasz #3622 Dátum: 2012. Január 17. - 17:44:52 »
Tegnap éjjel utánaolvastam a Skyrimnak, hogy miben változott az előző részekhez képest. Meggyőzött, hogy ne akarjak játszani vele. Ahol esetleg még pozitív irányba történt is változás, többnyire még ott is van egy csomó negatívum. Nektek hogy tetszik a játék?


Egy túlértékelt, grafikailag felturbózott, ócska sztorival felruházott, sárkányokkal fűszerezett Fable. És még könnyű is. Igaz az elején amíg ezekre nem jössz rá tud szórakoztató is lenni.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #3623 Dátum: 2012. Január 17. - 18:12:59 »
Nekem most pont a Skyrim lett volna a soros most, az Assassin's Creed és az Arkham City kipörgetése után, de szerintem inkább a Splinter Cell Convictiont fogom tolni vizsgaidőszak után.  :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #3624 Dátum: 2012. Január 18. - 08:17:14 »


linkelte már valaki? Van benne 1-2 név, ami itt sok embernek be fog jönni.
This is a joke. A real practical Joke.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #3625 Dátum: 2012. Január 18. - 23:06:34 »
A PC Guru kövi számában ingyenes melléklet az Oddworld mind a 4 része PC-re!  :surp: Ha valaki játszik PC-n, azonnal csapjon le rá, nem fogja megbánni!
Nagyon gondolkozom én is a beszerzésén, az okoz fejtörést, hogy fog-e normálisan futni a gépemen. Ezek elég régi játékok, de az sg.hu szerint a játék rendszerkövetelményei (Oddworld the Oddbox):

Windows XP/Vista/Windows 7, Intel Core2, 512 MB (1 GB Vista/7 esetén), Nvidia 6600 vagy ATI X1600 256 MB, 6 GB tárhely

Az én gépem viszont "kissé" elavult. A konfigurációja:

Windows XP
AMD Athlon(tm) XP, 1.25 GHz, 768 MB RAM
videókártya: ATI RADEON 9550 128 MB

Mivel sok pc-szakértő van köztetek, nagyon hálás lennék, ha tudnátok segíteni a véleményetekkel, hogy fog-e normálisan futni a játék a gépemen, érdemes-e beszereznem.  :headscratch:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3626 Dátum: 2012. Január 18. - 23:21:07 »
Kissé elavult? Basszus, ez már lassan múzeumba való darab. ezen maximum egy Linux-szervert lehetne futtatni LAN-partikhoz.
Ennek ellenére az első három garantáltan futni fog, ugyanis azoknak a követelménye valahol a Pentium 1 környékén (~200 MHz), illetve 16-32 MB SD RAM-nál van. Amit ott láttál követelmények, a negyedik részhez tartoznak, amit már később adtak ki, és ami nem is platformer, hanem egy klasszikus akcióorientált FPS.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #3627 Dátum: 2012. Január 19. - 00:44:19 »
Oké, tudom hogy ócskavas, de ez van. :D Netezni és filmeket nézni lehet rajta, meg a régebbi gamék is elfutnak rajta. :D Igazából azért nem zavar annyira, mert konzol-párti vagyok, amióta van PS2-m, alig játszom PC-n. Kb. pár játék érdekelne pc-re, de a többi játék, ami érdekel, konzolos. Persze, ha majd lesz rá lehetőségem, le fogom cserélni a gépet egy izmosabb vasra, amin a Crysis is elfut legalább low grafikán. :D De szerintem előbb fogok PS3-at venni, mint pc-t cserélni. ;D (Ha bírja addig a vas, persze.)

Ennek ellenére az első három garantáltan futni fog, ugyanis azoknak a követelménye valahol a Pentium 1 környékén (~200 MHz), illetve 16-32 MB SD RAM-nál van. Amit ott láttál követelmények, a negyedik részhez tartoznak, amit már később adtak ki, és ami nem is platformer, hanem egy klasszikus akcióorientált FPS.
Köszi a választ! Valahogy én is így sejtettem, reméltem, hogy attól, hogy egy boxba dobálták össze a 4 játékot, még külön-külön telepíthetőek lesznek, és nem lesz gond a gépigény.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3628 Dátum: 2012. Január 19. - 07:34:31 »
Tökmindegy, ha egyben telepíthetőek, akkor is külön indulnak.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3629 Dátum: 2012. Január 19. - 08:42:56 »
Kissé elavult? Basszus, ez már lassan múzeumba való darab. ezen maximum egy Linux-szervert lehetne futtatni LAN-partikhoz.
Hülyeség, átlagos desktop-használatra vagy irodai munkára teljesen jó az. Mármint a hardver. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3630 Dátum: 2012. Január 19. - 08:56:57 »
Irodaira... két magos (2,8 GHz) procival, 4 GB RAM-mal, 7200-es vinyóval van, hogy szó szerint malmoznom kell a gép előtt, mert várnom kell, hogy kész legyen a munka. És ha még a másik projecten lennék, még rosszabb volna a helyzet, ott időnként egy dokumentum betöltésére kell várni fél percet. Fogunk is kapni állítólag nyár előtt új gépeket Core i5-ös és i7-es procikkal.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3631 Dátum: 2012. Január 20. - 14:31:09 »
 :dude:  :oh:

 :haj: :joy:  :pogo:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3632 Dátum: 2012. Január 20. - 14:51:03 »
Én is láttam, nagyon király lesz!  :D :D Bár Leon szimpibb volt a RE4-ben, de majd meglátjuk. :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3633 Dátum: 2012. Január 20. - 15:57:38 »
Ejh... és most megint visszamentek a zombis korszakba... :-\
Nekem vmiért az elmúlt két rész szimpibb vol végre nem zombik folytak a csapból is...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Videojátékok
« Válasz #3634 Dátum: 2012. Január 20. - 16:27:01 »
Ismét Leon és Ashley? Azt meg hogy? :o
Tejet kérek! Csokisat!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3635 Dátum: 2012. Január 20. - 19:15:22 »
Az nem Ashley volt, hanem Hunnigan, nem?

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Videojátékok
« Válasz #3636 Dátum: 2012. Január 20. - 21:41:27 »
Tuti, hogy Ashley- egy szőke hajú lány, és az a jellegzetesen idegesítő hang... :oh:
2:16-nál van :)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Január 20. - 21:45:30 írta Morbius »
Tejet kérek! Csokisat!

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3637 Dátum: 2012. Január 20. - 22:04:40 »
Lehetne Sherry is, elvileg vissza akarják hozni őt.
Amúgy csak én éreztem úgy a trailer alatt, hogy "Call of Duty: Modern Warfare 2... with ZOMBIES!"
Viszont legalább biztos lett, hogy az egész Operation Raccoon City vagy egy nagyon mellékes, vagy egy eleve nem kanonikus sztori.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3638 Dátum: 2012. Január 20. - 22:07:49 »
Tényleg ugyanaz a hangja. :) Ettől függetlenül 1:06-nál ott van Hunnigan is.
"Hey, Hunnigan... no glasses...
Forget the glasses!"  ;D

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Videojátékok
« Válasz #3639 Dátum: 2012. Január 20. - 22:20:50 »
Remélem ebbe a részbe is pakolnak ütős poénokat, a 4.-ben az volt a legnagyobb, amikor Ada odadobta Leonnak a Jet Sky kulcsát, és egy maci lógott rajta ;D
Tejet kérek! Csokisat!