Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656806 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3660 Dátum: 2012. Február 04. - 22:45:51 »
a játék állítólag gyenge.
Én jó kritikát hallottam róla. :headscratch: Mármint a multi részéről.
Persze ahány fórum annyi vélemény. :nemtudom:
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 04. - 22:49:55 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3661 Dátum: 2012. Február 05. - 09:03:59 »
A multiját sok helyen dicsérik, de amint az kifullad... :roll: Márpedig, valljuk be, tömeggyilkolós ko-op játékok voltak előtte és lesznek utána is, konzolokon és PC-n egyaránt.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #3662 Dátum: 2012. Február 05. - 18:16:58 »
Na meg vannak, akiknek nincs lehetőségük multiplayerben játszani, vagy simán csak a single player módot favorizálják.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3663 Dátum: 2012. Február 16. - 15:07:19 »
He, MEro, hallottad, hogy lesz Magyar Store?
http://playstationcommunity.hu/note/6844

Ha átlehetne valahogy menteni a trófeáimat, tuti, hoznék létre egy magyar accountot.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3664 Dátum: 2012. Február 16. - 15:26:35 »
Ha már: beijesztettek, hogy a 60 gigás PS3-ak hajlamosak elfüstölni, ha túlmelegszenek, elveszítve vele minden tárolt adatot. Tudtok valami módszert a mentések kimentésére? Mivel memókártyája nincs.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3665 Dátum: 2012. Február 16. - 15:55:06 »
Jobbára én is ezért adtam el a 80-as fatemet, és vetttem egy slimet, 360 gigával, most már vígan van helyem is és letudtam menteni a DCU-it is.
Először mi pendrivrea próbáltuk kimenteni a cuccokat, ez ment is, csak volt egy kettő, ami jó nagy volt és az nem fért már rá...
Így végül a Fatet nem egyből adtam el, megvártam hogy megkapjam a Slimet, és opti kábelellel összeköttötük a két gépet, úgy mentettem át minden adatomat...
Öröm az ürömben,hogy végül csak a mentéseimet mentettem át, mert a sok demó, már túl sok volt valszeg neki és 80%-os résznél mindig megállt és nem sikerült a mentés, így utána olvasva letöröltem a demokat és csak a mentéseket vittem át. Úgy simán 5 pperc alatt meglett.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3666 Dátum: 2012. Február 16. - 16:15:47 »
Hát, ebben az a bökkenő, hogy addig nem akarok másikat venni, amíg ez jó. A 80 gigással is ugyanez volt a helyzet? De a pendrive-ra ráfértek a mentések? Más nekem nincs, illetve csak az, amikor egy játék feltelepíti magát, de az úgyse fontos.
Egyszer Todd adott nekem egy pendrive-os mentést, de az nem működött nálam.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3667 Dátum: 2012. Február 16. - 16:28:51 »
Nekem csak kicsi penem van, és pölö a Res5 vmi 4 giga körül volt... így az kapásból nem fért rá, ahogy a Gta 4-sem.
Az meg hogy működnek -e... jó kérdés, nem tom, nem próbáltam ki, azt az egyet sem...

A 80 gigásommal sok bajom nem volt, inkább csak, hogy jó párszor fagytak a játékaim, mondjuk a slimnél is lefagyott már, de hírrül se annyit, mint a fatnél (lekopog)...
Inkább csak kezdtem kifogyni a helyből, alig volt már 16 giga szabad helyem, így a DCU-ról pölö nem is mertem álmondi (mondjuk kari óta nem nagyon vettem elő, hiába, az Uncharted 3 azért klaszisokkal jobb nála ;D ), meg elértem a 3 évet, és akikkel nyomultam az utóbbi időben multiban mondták, hogy a Fat-ek olyan 3 évet bírnak pont, és ez a sok fagyásom is lehet már annak a jele...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3668 Dátum: 2012. Február 16. - 16:52:13 »
Most már megkérdezem: mi az a Fat?  ;D
Mármint csak a RE5 mentése volt 4 giga?  :surp: Vagy csak együtt engedi menteni, kiírni?
Nekem még csak egyetlen egyszer fagyott le a PS3-am, ellenben a PS2 az egyik RE4-nél már sokszor.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3669 Dátum: 2012. Február 16. - 17:40:28 »
Van a ps3 slim, a legújabb gép variáns, ami már elég vékony.
ÉS van az első kiadás, a Fat, azért, mert elég nagy darab és a Slimhez képest télleg kövér. ;D

A 4 gigát most hasra ütés szerűen mondtam, de akörül van a mentése, meg mintha lenne egyéb fijljai is... :headscratch:
Ha azt kimented a másik gépre, akkor meglesznek a mentett állásaid, ott folytatod ahol abbahagytad.
Ja és az optikábellel nem csak a mentéseimet mentettem át, hanem a teljes profilom. Így nem kellett újra csinálnom a profilom, újra regelnem a ps store-on, nem vesztek el a trófeáim stb.
Mondjuk, ha beindul ez a magyar store, valszeg újra kell csinálnom egy Hun profilt, hogy tudjak vásárolni...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3670 Dátum: 2012. Február 16. - 18:46:36 »
A profil adatait a helyi gépen tárolja? Ez eléggé valószínűtlennek tűnik.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3671 Dátum: 2012. Február 16. - 18:46:52 »
He, MEro, hallottad, hogy lesz Magyar Store?
Yup.Márc.2
Ha átlehetne valahogy menteni a trófeáidat, tuti, hoznék létre egy magyar accountot.
Remélem a store-ban vásárolt cuccokat is át lehet vinni.Tegnap vettem meg a RDR-t..... :drying:

« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 16. - 19:33:46 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3672 Dátum: 2012. Február 16. - 21:56:55 »
Van a ps3 slim, a legújabb gép variáns, ami már elég vékony.
ÉS van az első kiadás, a Fat, azért, mert elég nagy darab és a Slimhez képest télleg kövér. ;D
Ja, így már értem. :) Akkor az enyém is duci.

Idézet
Ja és az optikábellel nem csak a mentéseimet mentettem át, hanem a teljes profilom. Így nem kellett újra csinálnom a profilom, újra regelnem a ps store-on, nem vesztek el a trófeáim stb.
Hát én nem regisztráltam magam. Egyszer akartam csak, de akkor volt valami probléma a szerverükkel, és pont nem lehetett. :) Pedig 30+ végigjátszás után szerintem a RE5-ben valahol az élen járhatok megszerzendő cuccok tekintetében. :) Megvan minden cucc, minden BSAA jelvény, vagy mi, az összes fegyver maxig fejlesztve és végtelenítve, minden figura (kivéve a bővített kiadásban van 2-3 extra, ami még nincs - de ha az a feltétele, hogy S-re kihozni minden pályát, akkor nem is lesz  :hehe:) Easy és normál szinten minden pálya S eredményű (Super, vagy Splendid?), hardon csak a nagy trollos az, ami A. Very hardon pedig mind S, kivéve a troll és a hajó előtti, amikor 7 percig kell rohangálni Wesker elől (az a hülye csaj mindig elszalad mellőlem, hiába hívom vissza, és egyből lelövik. Ezen a szinten pedig 2 mp alatt meghal, ha nem vagyunk mellette).

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3673 Dátum: 2012. Február 16. - 22:09:11 »
Amelyek nagy valószínűséggel semmit sem érnének, mert ezek a rendszerek azt nézik, hogy mit érsz el, nem azt, hogy mi van a mentéseidben. Vagyis hacsak nem nyomod le élőben bejelentkezve ezt mind újra, akkor a játékban hivatalosan ugyanúgy egy kezdő maradsz.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #3674 Dátum: 2012. Február 16. - 22:25:11 »
Fú, már a RE5-ben is 30 fölött jársz a végigjátszásokkal? ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3675 Dátum: 2012. Február 16. - 22:28:33 »
Igen, az nem olyan jó, mint a 4, azért csak ott. :)

tg: nem baj, úgyse akarok bejelentkezni. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3676 Dátum: 2012. Február 16. - 23:00:16 »
Ami szép, csak lehet, egy idő után sehogy se fogod megúszni. Nem csodálkoznék, ha konzolokon is eljönne az a páratlan parasztság, hogy csakis élő netkapcsolat mellett, saját fiókos azonosítással lehet egy játékot elindítani. A Valve-ot valahogy iszonyatosan rühellem, amiért elterjesztette ezt...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3677 Dátum: 2012. Február 17. - 08:48:59 »
Sajnos már pedzegetik, hogy lesznek ilyen letöltős játékok is, méghozzá a RE háza táján.  :drying: Hát, addig még van egy-két szép évem hátra. :)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3678 Dátum: 2012. Február 17. - 20:44:49 »
Tudja valaki hol lehet ez megszerezni (Amazon&Ebay kizárva) angol nyelven ?
Lehetőleg újonnan. Kb. 40$ érne meg szállítással együtt.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 17. - 21:26:38 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3679 Dátum: 2012. Február 18. - 09:11:04 »
Tessék.
Tíz font sincs szállítással. És újszerű.