Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656921 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #3720 Dátum: 2012. Március 03. - 20:52:14 »
Tomahawk. Valószínűleg rézbőrű lesz a főhős.
:omg: Mentségemre legyen mondva, hogy ma kb 4 órát aludtam... Kicsit nehezen foghat az agyam, hogy nem kapcsoltam rögtön. :-[

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3721 Dátum: 2012. Március 04. - 19:14:37 »
Ja, rézbőrű lesz.
És az egész cucc nagyon hasonlít a Red Dead redemptionra majd. Hét igen, jótól nem szégyen lopni. ;D
Psncommunity-n volt:
-lesznek évszakok (nyár, tél stb. (azér remélem évszakokat még tudod hogy csak 4 van XD)
- lehet egyszerre 2 fegyvert is viselni
-itt is lesz az chain-kill (sikeres kill után egyből lehet a másikat is ölni)
-a lopakodást teljesen újra-értelmezték
- a főhős, Connor, egy amerikai (indián), aki úgy nézki csatlakozik az amerikai forradalmárokhoz George Washington-hoz, Benjamin Franklin-hez és Charles Lee-hez
- ilyen fegyverek lesznek hogy: tomahawk, pisztoly (rendes), íj, és persze a hidden blade
-a pókemberes mászás itt is vissza tér, de itt már fára és más szokatlan környezeti elemre is lehet majd mászni
-az erdőben állatok is lesznek mint például szarvas és medve
-lehet majd vadászni rájuk, megnyúzni és eladni a bőrüket, bundájukat a teljesen megújított gazdaságban
-lezsnek itt is puzzle-ok mint a 2-ben a Truth és a Br-ben is, de itt NEM Subject 16 adja majd őket
-harc közben lehet emberi pajzsot használni, és a célpont rendszer teljesen törölve lett (hála a jó istennek), helyette egy auto-target rendszer lesz ami még dinamikusabbá tesz a harcot

Képek:
http://playstationcommunity.hu/note/6935
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #3722 Dátum: 2012. Március 04. - 21:50:13 »
Köszi az infót! :)
Látom, megmarad a shortblade. Az első AC óta a kedvencem. :)

-lezsnek itt is puzzle-ok mint a 2-ben a Truth és a Br-ben is, de itt NEM Subject 16 adja majd őket
Szuper! Tökjól megtörték a játékmenetet. :) a Revelations után logikus, hogy nem 16... :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3723 Dátum: 2012. Március 04. - 22:04:42 »
hm, jóhogy csak pillanatra néztem a spoilerre :D májusban akarom megvenni az R-t, most toltam rajta egy hónapot, mer haver elvben pesten beszerzi olcsón nekem a Killzone3-at meg az Infamos 2-t...
 kivi vagyok már rá nagyon, a Broterhood elég keményen zárult... bár nekem a kettő még mindig jobban bejött, a Br-en nagyon érzett, hogy ezt most csakúgy gyors összedobták, és kellett meglovagolni az annyira divatos Multiplayert is (ami mondjuk elég merész/érdekes lett). :-\
Viszont nekem most a 3-ban sztem nagyon hiányozni fog Ezio... amennyire ellenszenves volt a 2 elején a fiatal, kezdő, ficsur, annyira megkedveltem a végére. Kivi vagyok vajon a halálig követjük-e, ha már a kettő a születésével kezdődött.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 04. - 22:06:52 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #3724 Dátum: 2012. Március 04. - 22:07:41 »
Jól hangzik, biztos jó game lesz. :D

Az Assassin's Creed Brotherhood-ot volt szerencsém kipróbálni tesóm számítógépén, karácsonykor. Sajnos elég keveset volt időm játszani vele (pár órát kb), úgyhogy nem igazán tudok komoly ítéletet mondani a játékról. Viszont az ennyiből is lejött, hogy nagyon minőségi és összetett játékról van szó, a grafika szuper, és tényleg poén volt hogy mindenhova fel lehetett mászni. ;D Viszont meg tudom érteni, hogy egyesek kezdetben miért tartják unalmasnak: a kezdő küldetések nem túl izgik (odáig nem jutottam el, hogy ténylegesen bérgyilkosként tevékenykedhessek). Persze tény, hogy ezek is a történet részei, ízléstől is függ, hogy ki milyen tempójú játékot szeret. Engem a kezdő küldetések nem tántorítanának el a játék végigtolásától, de biztos vannak, akiket elriaszthat. Ha egyszer lesz PS3-am, biztos be fogom szerezni rá, a többi részével egyetemben. 
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 04. - 22:10:29 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #3725 Dátum: 2012. Március 04. - 22:39:18 »
hm, jóhogy csak pillanatra néztem a spoilerre :D
Sorry...  :-\

Idézet
a Broterhood elég keményen zárult... bár nekem a kettő még mindig jobban bejött
Jaja, nagyon kemény volt... :-\ Nekem a Brotherhood a kedvencem a sorozatból, szerintem zseniálisan van összerakva, még a 2-nél is jobban. Imádtam a mellékküldetéseket, főleg az assassinationöket. :)

Nekem is hiányozni fog Ezio, amennyire egy kis olasz piperkőc volt az elején, annyira meg lehetett szeretni később. Akkor már a korábbi hülye húzásai is olyan viccesen aranyosnak hatnak.

Idézet
Kivi vagyok vajon a halálig követjük-e
Majd meglátod. :)

Viszont meg tudom érteni, hogy egyesek kezdetben miért tartják unalmasnak: a kezdő küldetések nem túl izgik (odáig nem jutottam el, hogy ténylegesen bérgyilkosként tevékenykedhessek).
Hogy én mennyire élveztem azokat a korai küldetéseket! :D Annyira megalapozták a hangulatot és tökéletesen bemutatták a játékmenetet. :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #3726 Dátum: 2012. Március 04. - 23:06:18 »
Hogy én mennyire élveztem azokat a korai küldetéseket! :D Annyira megalapozták a hangulatot és tökéletesen bemutatták a játékmenetet. :)
Gondoltam, hogy az volt a céljuk, csakhát ugye ha az egész játékból csak azokat van időd kipróbálni, az úgy nem olyan nagy fun. ;D Persze nyilván ez az én egyéni szoc problémám, nem a játék tehet róla. :)  Viszont az nagyon poén volt, amikor a játék elején a kisbabát kellett mozgatni. :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #3727 Dátum: 2012. Március 04. - 23:31:38 »
Viszont az nagyon poén volt, amikor a játék elején a kisbabát kellett mozgatni. :lol:
Na én azon fogtam a fejem. Mondjuk az is közrejátszhatott, hogy alapjáraton nem szeretem a gyerekeket, a babákat meg még kevésbé. ;)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3728 Dátum: 2012. Március 05. - 15:07:20 »
Na, cool, megnyitott a magyar Store.
http://playstationcommunity.hu/note/6949
Ha elfogad otp kártyát, asszem estére nyomok is egy Uncharted dlc-t :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #3729 Dátum: 2012. Március 05. - 18:47:05 »
Már van trailer is!  :oh:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Videojátékok
« Válasz #3730 Dátum: 2012. Március 07. - 03:57:29 »
Jön a The Walking Dead: The Video Game című játék.  :brow: Első screenshotok.



« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 07. - 04:01:00 írta BlackArrow »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3731 Dátum: 2012. Március 07. - 07:46:28 »
Copying every god damn over-clichéd zombie-themed game ever... with a franchise!
Avagy hogyan klónozzunk le gyorsan egy olcsó kis zombis játékot és adjuk el mégis várhatóan nagy pénzért. :)
Csoda, hogy csak most jutott valaki eszébe.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #3732 Dátum: 2012. Március 09. - 21:07:30 »
Nem tudom mikori játék, de ajánlom mindenkinek, aki fent van a facebookon. Én eddig nagyon jól elvagyok vele.
http://apps.facebook.com/avengersalliance/
This is a joke. A real practical Joke.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #3733 Dátum: 2012. Március 09. - 21:16:46 »
Már volt róla szó.  :hehe:
Ben, Mero és jómagam toljuk. Én már 26-os vagyok.
Király játék szerintem.
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3734 Dátum: 2012. Március 09. - 21:17:30 »
Én is belekezdtem, de aztán hívott a munka. :)

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #3735 Dátum: 2012. Március 09. - 21:35:57 »
Összehozza a fórumtagokat ez a játék.  ;D
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #3736 Dátum: 2012. Március 09. - 22:06:21 »
Én megfogadtam, hogy nem játszom fb-játékokkal. De ez a Marvel játék csábítóan hangzik... ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

mekmek0

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 42
Re:Videojátékok
« Válasz #3737 Dátum: 2012. Március 09. - 22:08:10 »
Egy hete már én is játszok vele, már a hatos szinten vagyok.Csak ajánlani tudom.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #3738 Dátum: 2012. Március 09. - 23:27:19 »
én egy nap alatt lettem 8as :) Mit csináltál egy hétig? :)
This is a joke. A real practical Joke.

mekmek0

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 42
Re:Videojátékok
« Válasz #3739 Dátum: 2012. Március 10. - 16:31:24 »
Nem sokat játszottam vele.