Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656894 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3880 Dátum: 2012. Június 19. - 21:07:35 »
Ja, a Póki 2-ben és az Ulti Pókiban is elvben házakra lőtte.
De mintha még a web of Shadowsban is oda lőtte volna. :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Parrosbajusz

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 92
Re:Videojátékok
« Válasz #3881 Dátum: 2012. Június 19. - 23:06:28 »
 :D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3882 Dátum: 2012. Június 20. - 10:23:30 »
Na ez poén ;D

Azért remélem jóval több alter ruci lesz benne. :spidey:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

venom87

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 159
Re:Videojátékok
« Válasz #3883 Dátum: 2012. Június 20. - 10:32:08 »
Nem rossz!De ennek mi értelme van?  :headscratch:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #3884 Dátum: 2012. Június 20. - 10:38:41 »
Poén, amit max 1-2 percig élvezel, aztán visszaállítod alapra. Mint általában az alter rucikat, nagyon kevés játékban fordult elő, hogy használtam volna az alter skinneket (Silent hill originsben a börkabátos Travis frankó volt, meg a Tomb Raider: Legend beli skinnek, most az új Mortalban a klassic rucik, és kábé ennyi.).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3885 Dátum: 2012. Június 20. - 14:38:29 »
Tényleg? Én állandóan használom őket. Általában az alapszerkónál mindig van egy jobb.
RE: Zero: Rebecca bőr ruha. RE4: 1. alternatív ruha mindkettőjüknek RE5: itt is mindkettőjüknél mást használok SHO: itt is. SH4: Nurse ruha poén volt egyszer. Haunting Ground: a western ruha klassz. Pókember (PSX): itt mindig a Scarlet Spider ruhával megyek, annyival jobban néz ki a többinél.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #3886 Dátum: 2012. Június 20. - 22:29:15 »
Engem baromi sok apróság kizökkent a játékmenetből extra szerkóknál. Pl. ha nem illik az adott környezetbe, így a poén szereléseket sose bírom, meg a túlzó űber-szexi cuccokat sem. Szintén nem csípem, ha az videó-jelenetkben nem az a cucc van a csókán, szóval így kevés gamma felel meg eme kritériumoknak.
Pedig szinte minden játékban megszerzek minden ruhát, aztán sokszor már csak megnézem őket, azt jónapot. Az Sh 3-ban heather farmer poló kombóját is csíptem. Ami meg zseniális volt, az a filmes Pókember játékban a Zöld Manó irányítása, na azt imádtam (kár, hogy nem pókember ellen kellett nyomulni vele). :)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Június 20. - 22:33:32 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3887 Dátum: 2012. Június 20. - 22:43:49 »
SH3-ban én mindig a célkeresztes pólóban megyek, valamiért mindig X-Menre emlékeztet. :)
Akkor viszont a SHO-nál bajban voltál, mert ott kellett az alter póló sokszor egy új cél eléréséhez.
RE4 második extra ruha? Leonon kegyetlen (század eleji gengszter), de a csajon a páncél megfizethetetlen.  :lol: Persze így ő sebezhetetlen: ha rá tartod a fegyvert, lecsukja a sisakrostélyt, és lőheted akár a rakétavetővel is.  ;D Sokszor szórakoztam azzal, hogy direkt otthagytam őt a nagyobb szörnyeknek, hogy foglalja le őket, addig én meg Leonnal csináltam a dolgomat. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #3888 Dátum: 2012. Június 20. - 22:46:43 »
Nekem a Resi 4-esek pont a vicc mivoltuk miatt nem jöttek be annyira. Az 5-ben a régi Stars-os ruci viszont tetszett, azt sokszor használtam.
Viszont a merchaneries mód az egy frankó extra játék, több gammába is tehetnének ilyesmit.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Június 20. - 22:50:10 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3889 Dátum: 2012. Június 21. - 09:05:42 »
A RE4 ilyen téren kiváló, mert a jó hosszú főjáték mellett ott egy igen hosszú plusz Adával, plusz a merchaneries is tisztességesen hosszú, és még a survival játékok is ott vannak.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3890 Dátum: 2012. Június 21. - 19:36:16 »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #3891 Dátum: 2012. Június 21. - 19:52:29 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3892 Dátum: 2012. Június 21. - 22:49:11 »
Ha már RE......
Sajnos a Silent Hill HD verziója szánalmasan leégett, és félő, hogy ez sem lesz jobb. A RE4 egy gyönyörű szép játék, pedig még Ps2-re jött ki. Mégis csodálatosan fest, nagyon hangulatos. Abszolúte semmi értelme "szebb" kiadásban újra kiadni.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #3893 Dátum: 2012. Június 21. - 23:49:34 »
Az Re 4 már lett HD-sítva, szerintem.
Azt jobban furcsálom, hogy a Resi 1-ből miért a Directors Cut került rá, miért nem a ReMake?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3894 Dátum: 2012. Június 22. - 09:01:07 »
Huhuh, ha már az Alter cuccok Pókiban, még 3 másik ruci is lesz.
http://www.comicbookmovie.com/fansites/TheAlexLynch/news/?a=62121

Asszem nekem a kedvencem az öv nélküli lesz. ;D (nem is értem, miért lett öve a játékban,... az első előzetesekben még híre hamva se volt övnek... aztán csak úgy rárakták... :roll:)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3895 Dátum: 2012. Június 22. - 09:16:52 »
Azt jobban furcsálom, hogy a Resi 1-ből miért a Directors Cut került rá, miért nem a ReMake?
Alighanem azért, mert a Remake továbbra is GameCube exkluzív. Melyik a Director's Cut?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #3896 Dátum: 2012. Június 22. - 10:53:09 »
Az exkluzivitás állapota addig tart, amíg ki nem adják más konzolra,különösebb jelentősége nincs, főleg nem egy előző generációs konzol esetén.
Alighanem itt is csak a megúszásról van szó, mert azt minimális munkabefektetéssel lehetne PS3-ra portolni.  :headscratch:
Így viszont nagy vonalakban az egész gyűjteménynek nincs semmi vonzereje. Az RE4-et már csak azért sincs értelme szebb kiadásban újra kiadni, mert alapból szebb volt, mint a PS2-es, mivel az egy lefelé portolás volt. Amúgy meg kiadták már PS3-ra, de amilyen sügérek, tuti a PS2-es verziót portolták át.
A Directors Cut egy késöbbi PS1-es kiadás, amiben újra lettek színezve (iszonyat giccses neon szinekben, Wesker sárga haja pl. ultra gay) a introjelenet, meg hosszabb és durvább is valamivel.

Ergó vedd meg újra a játékot ezért az 5 percért.
Szerk: Pár apró modosítást is tartalmazott. Pl. beginner fokozatot, meg könnyitett célzást, és egy-egy extra rucit+ a Resi 2 demóját (gondolom ehhez nyilván nem adják).
« Utoljára szerkesztve: 2012. Június 22. - 11:08:24 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3897 Dátum: 2012. Június 22. - 11:24:29 »
Hát ez tényleg nem volt nagy szám. A régi intró még jobban is tetszett. Csak a végén a szereplők bemutatása volt jó, bár Chris pont nagyon messze volt a jelenkoritól.
Tényleg semmi csábító nincs ebben a gyűjteményesben. Legfeljebb azoknak, akik nem ismerik a régieket. Mondjuk az is fura, hogy az X-Box gyűjtőiben más játékok vannak.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3898 Dátum: 2012. Június 25. - 09:12:32 »
Hűha... újabb rucik.
http://www.comicbookmovie.com/fansites/TheAlexLynch/news/?a=62257

Kezd olyan érzés elfogni, mint anno az első Playstationos Pók játéknál, ott volt ennyi rahedli ruha. :D
Gondolom, márha lesz még ilyen ruha leleplezés, a legjobbakat a végére hagyják... vlaszeg egy klasszik kinézet és egy fekete Pókruhát még megjátszanak.
Amúgy az a vörös ruha nagyon klafa, az az új Vörös Pók, nem?
Úgy nézem ő lesz a második kedvenc játszható ruhám a mozison kívül. :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Videojátékok
« Válasz #3899 Dátum: 2012. Június 25. - 21:28:27 »
Nem tudom volt-e már:
http://www.gamestar.hu/avengers-battle-for-earth-hivatalos-datum-es-borito.html

Avengers: Battle for Earth - hivatalos dátum és borító