Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656806 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3960 Dátum: 2012. Július 13. - 11:54:48 »
Egy óra agyatlan zombimészárlás. :) Én elsőre 33 nap alatt végeztem a távval.
http://ajanlo.kapu.hu/jatekok/post.php?id=2087gc96435ede97c11ef

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #3961 Dátum: 2012. Július 13. - 13:43:10 »
Kipróbáltam, elsőre 31 nap. Nagyon beteg játék :-) Főleg a végén a "videó" :-)

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Videojátékok
« Válasz #3962 Dátum: 2012. Július 13. - 16:16:10 »
Nagyon jó ;D
Tejet kérek! Csokisat!

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #3963 Dátum: 2012. Július 14. - 22:52:48 »
??? Nekem még 1 órától számol visszafelé.
http://www.deadpoolgame.com/
« Utoljára szerkesztve: 2012. Július 14. - 22:56:19 írta Fantomex »
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3964 Dátum: 2012. Július 15. - 08:38:35 »
Érdekesnek tűnik, de sok nem derült ki a sztoriból, de gondolom, ezt a tesert nem is azzal akarták eladni :D
A végén a szöveg nagyon jóó ;D
És külön tetszett, hogy a hangja ugyanaz, aki a rajzfilmben is volt, jóhogy a Marvel nem kevergeti úgy a hangokat, int a Dc szokta.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #3965 Dátum: 2012. Július 15. - 15:05:01 »
Na most játszok a Tha Amazing SPIDERMAN játékkal
nem sokat toltam még de leírom az eddig dolgokat:

Grafika: Xboxon játszok vele hát láttam már jobbat is kb a batman arkham asylumra emlékeztet.Jól kivan dolgozva Póki ruhája de a közeli képek a játékról nem annyira fúúúk bár pc-n vmivel jobb lesz gondolom(de ne várjatok tőle sokat) viszont ahogy a várost kidolgozták az szép kifejezetten(jó közelről nézve nem, de a sima hálóhintázásnál adja nagyon)

Történet:A film után játszódik ahol tartok ott 1-2 részben ugrált ide oda h 16 órával később meg 30 perccel később. Amit kiszűrtem az a lényeg h vannak fertőzött lények akiket majd meg kell állítani és a város emberei is fertőződnek, és vannak az Oscorp robotjai akik a fertőzött lények elkapására vannak, így minket is megpróbálnak megsemmisíteni mert "fertőzöttek vagyunk" aztán a többi majd kirajzolódik még az elején kimentjük Dr. Conorst a börtönből és vele próbálunk megoldást találni és találkozhattok majd Rhino val és Skorpióval is(elég realisztikusan lettek ábrázolva kicsit fura volt)

Kezelhetőség: Kicsit nehézkes de hozzálehet szokni

Mozgás: Pókit nagyon jól megcsinálták (pók)emberszerű mozgás, a harcokban is nagyon jól lettek megcsinálva mozgásilag meg minden arra sok hangsúlyt fektettek. Maga a harc pedig mint a Batman és itt is skillezhetjük magunkat meg harcilag meg hálóilag. És van egy plusz "dolog" megnyomom a gombot és lelassul az idő és az álarc mögül nézhetjük a terepet és több lehetőséget felad hogy hova ugorjunk és milyen pózba érkezzünk meg(ez is nagyon látványosan lett megoldva amikor az ugrást valósítja meg) plusz ebben a nézetben támadhatunk rá ellenségekre meg látjuk őket hogy hol vannak(megint kis Batman fíling)

Extra: lehet majd több pókruhát választani(mivel az elején vagyok csak az alapot tudom,de van egy szekrény tele hellyel és még csak ez a ruha van ott), Képregényeket lehet gyűjtene(és szerintem azokat el is olvashatjuk majd),XP rendszer is van. A menü nagyon látványos ha ki meg belépünk a játék közben sztem. Töltéskor olvashatunk segítséget a játékkal kapcs és az utca embereinek üzeneteit. A város mint egy élő organizmus autók emberek, napszakok is vannak szóval szépen meglett csinálva.

Ahogy elkezdünk játszani annyira nem volt nagy szám, de amikor az első nagyobb ellenség jött az nem volt semmi igazán hangulatos volt a csata az nagyon megfogott.

Szóval eddig összességében ha nem zavar h sikeres játékokból összeverbuvált pókemberrel játszol és szereted a pókembert akkor ezt is szeretni fogod szerintem(bár azt írják h "rövid" a játék menet vki 15 óra alatt játszotta ki(kinek mi a relatív és hogy a plusz dolgokat mindet összegyűjtötte e)

aztán ha találok benne új dolgokat meg ha hosszabban játszottam vele és van vmi olyan amit le kell írnom akkor leírom :D

ja és igen a levegőbe vagy a madarakba lövi a hálót de egy idő után észre sem venni.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Július 15. - 15:08:27 írta hudekira »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3966 Dátum: 2012. Július 15. - 15:26:08 »
Ja, épp Merot akartam faggatni, hogy ő nem írja le a véleményét a gameről, elvben már ő ki is vesézte. :D
Én is péntek este mozi után tettem vele egy próbát, azóta tolom mindennap.
Póki tényleg klafa, bár nekem elsőre furi a mozgása... kicsit túl gyors, és ha ugrok valahova, soha nem vagyok benne biztos, hogy pölö felugrik e pont a korlátra, vagy dobozra, de végülis mindig ott köt ki...
A hálóhintázás télleg klafa lett, bár a versenyeknél lehet zavaró lesz ez a közeli kamera... a verekdések jük, csak furi, hogy nem tom még, hogy egy-némelyik ütést hogy hozza elő... úgy néztem nicsenek kombók benne, csak a négyzetet kell nyomkodni és mindig máshogy üt...
A város télleg klafa lett, bár furi, hogy megint csak Manhetten játszható... de tetszett, hogy van egy külön lakásunk, és úgy nézem onnan ismét elérhetőek lesznek a küldetések majd.
A sztori (még az elején vagyok), de remélem, hogy nem ebbe az irányba mennek majd el a filmbe, hogy ilyen "mutáns korcsok" lesznek az ellenfelei... Allister Smythenak örültem, na ő még soha nem volt játékba, és így már értelmet nyertek is a robotok.
Itt is rengeteg kis mellék küldetés lesz/van, a legjobb eddig a fényképzés, az tetszik eddig, nagyon hajaz a Batman Riddler trófeáira. És Bruce Cambell is remek szerepet kapott. ;D
Az extra rucik elvben a comicsok gyűjtögetésével lehet majd megnyitni (ami összesen, 700, igen, 700 comics lapot jelent, és óriási plusz, hogy 10-15 comicsot add ki, amiket meglehet nézni/olvasni, és ez Hd-ban nagyon pöpecül néz ki ;D), kapásból meglett a mozis szerkő, le is cseréltem arra egyből, jobban bejön, mint ez az újított mozis szerkó. Tetszik, hogy sérül a ruci is, akciók végére felfedezhető szakadások a ruhán.
Szóval eddig jó, összetettebb, mint a Web of Shadows, a szinkron is jobb, bár furi, hogy nem a mozis hangok vannak benne...

Bár az érdekel, hogy vajon a következő mozis részre, mennyit fognak ebből a sztoriból megtartani, mert elvben ez a folytatása a filmnek, ugyibár... :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #3967 Dátum: 2012. Július 15. - 15:38:33 »
igen most akartam írni a ruha szakadást :D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3968 Dátum: 2012. Július 15. - 17:07:39 »
Ja, épp Merot akartam faggatni, hogy ő nem írja le a véleményét a gameről, elvben már ő ki is vesézte. :D
Ja én már 60-70 %-ban kiveséztem ,már csak a guide -omra várok,hogy 100% -ban kipörgessem.
A hálóhintázás télleg klafa lett, bár a versenyeknél lehet zavaró lesz ez a közeli kamera...
Nem lesz az.  ;)
a verekdések jük, csak furi, hogy nem tom még, hogy egy-némelyik ütést hogy hozza elő... úgy néztem nicsenek kombók benne, csak a négyzetet kell nyomkodni és mindig máshogy üt...
Végül is 3 gombos kombó között mozog a játék. az OSPHONE -on tudod upgradelni a kombókat. Pl. : Háló erőssége, Ellenfélről visszapattanás és azonnali web-strike megint, stb...
A sztori (még az elején vagyok), de remélem, hogy nem ebbe az irányba mennek majd el a filmbe, hogy ilyen "mutáns korcsok" lesznek az ellenfelei...
De. Úgy 60%-ban.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #3969 Dátum: 2012. Július 15. - 18:36:25 »
kapásból meglett a mozis szerkő, le is cseréltem arra egyből, jobban bejön, mint ez az újított mozis szerkó.

melyik mozis szerkó? vagy ps3on tolod mert ott van az exclusive ruhás maszkos szemüveges sapis cucc.

nekem alapból csak ez az öves van plusz amiket fényképezek.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3970 Dátum: 2012. Július 15. - 19:09:51 »
kapásból meglett a mozis szerkő, le is cseréltem arra egyből, jobban bejön, mint ez az újított mozis szerkó.

melyik mozis szerkó?
Ami öv nélkül van. Alapból ott van a szekrényben.
vagy ps3on tolod mert ott van az exclusive ruhás maszkos szemüveges sapis cucc.
  :o
Speciel Én nem találtam olyat.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #3971 Dátum: 2012. Július 15. - 19:14:25 »
kapásból meglett a mozis szerkő, le is cseréltem arra egyből, jobban bejön, mint ez az újított mozis szerkó.

melyik mozis szerkó?
Ami öv nélkül van. Alapból ott van a szekrényben.
vagy ps3on tolod mert ott van az exclusive ruhás maszkos szemüveges sapis cucc.
  :o
Speciel Én nem találtam olyat.

youtuben ott van nézz a szerkó után ha ps3as van.
nekem a mozis szerkó alapból nincs ott csak 1 ruha az az öves szerkó(a mozifilmben az övre nem emlékszem h rajta lenne)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3972 Dátum: 2012. Július 15. - 19:30:13 »
youtuben ott van nézz a szerkó után ha ps3as van.
Az addig oké,hogy neki megvan,de ez nem PS3 függő. Lehet hogy a előrendelői DLC volt,vagy éppen abban az országban épp ez volt az extra hozzá.  :nemtudom:
nekem a mozis szerkó alapból nincs ott csak 1 ruha az az öves szerkó
Ott kell az legyen.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #3973 Dátum: 2012. Július 15. - 19:51:49 »
én lefényképezem de nincs ott :D

hát azt olvastam nem egy helyen h ps3 exclusive nem tudom

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3974 Dátum: 2012. Július 15. - 20:43:21 »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #3975 Dátum: 2012. Július 15. - 21:25:45 »
én lefényképezem
Mit is ?  :headscratch:

a szekrényt h nekem az a ruha nincs benne :D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3976 Dátum: 2012. Július 15. - 21:58:35 »
No, a vigilante cucc van még benne a szekrényben. Ps3 store-on ingyen volt egy-két napig, vagy lehet még mindig ingyen van... :headscratch: nem tom, Mero, nézd meg és töltsd le, ingyen volt, talán még most is úgy van.
Boxon tuti nem volt, ott nem nagyon szoktak ingyen cuccot osztogatni. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3977 Dátum: 2012. Július 15. - 23:08:18 »
Kicsit más: Mivel "új" játékokat csak akkor veszek, ha egyrészt már kijött a teljes játék (ami, mint látom, manapság kb. a hivatalos megjelenési idő + 8-16 hónap, amíg a kivágott 30-50%-ot lesznek kedvesek DLC-kben megjelentetni), másrészt valami digitális áruházban elviselhető ára lesz... így csak most volt szerencsém az L. A. Noire-hoz. Ami eddig elég ékes példája annak, hogyan kell megtévesztően reklámozni. Ugye ez lenne az, amit ésszel kell játszani, és nem egy újabb GTA-féle Rockstar-játék. Ennek ellenére eddig az első 15-16 ügyből 13 a következőképpen nézett ki:

A játék 80%-a ilyen akciójelenetek tömkelege, nyomozás igazából nincs - a nyomozás abból áll, hogy megnézünk minden bizonyítékot, majd elmegyünk a következő helyszínre, ott ugyanez, és a végén egy videóban megoldódik az ügy. Gondolkodni semmit nem kell, egyedül a vallatások szívathatnak meg, de az egy sima próba-szerencsejáték visszatöltögetésekkel, semmi egyéb.
A történet maga amúgy erős, viszi a játékot, de az azon kívüli részek unalmasak, ismétlődőek, csapnivalóak, és néha kész kínszenvedések (gyűjtögetősdi, ráadásul igazából a semmiért, mert egyik után sem kap az ember semmit max egy achievementet, ami aztán hatalmas jutalom). Nagyon tipikusan egyszerjátszós, aztán egy életre elfelejtős, túlsztárolt vacak. (És ahogy elnézem a Metacritiv felhasználói részét, a többség is így véli.)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #3978 Dátum: 2012. Július 16. - 12:30:34 »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3979 Dátum: 2012. Július 17. - 07:50:35 »
Na, frenetikus, most olvasom, hogy két glitches trófeája is van a Póki gamenek, az egyk kapásból az, hard végig játszás, amivel "szenvedek" négy napja... másik meg, hogy ki kell farmolni a képességeimet fullosan...  remek... :roll:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL