Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656873 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #3980 Dátum: 2012. Július 17. - 09:42:00 »
Na, frenetikus, most olvasom, hogy két glitches trófeája is van a Póki gamenek, az egyk kapásból az, hard végig játszás, amivel "szenvedek" négy napja... másik meg, hogy ki kell farmolni a képességeimet fullosan...  remek... :roll:

mi az a glitch trófea?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #3981 Dátum: 2012. Július 17. - 09:56:28 »
Geek emlékmű, Nerd obeliszk.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3982 Dátum: 2012. Július 17. - 12:31:54 »
Na, frenetikus, most olvasom, hogy két glitches trófeája is van a Póki gamenek, az egyk kapásból az, hard végig játszás, amivel "szenvedek" négy napja... másik meg, hogy ki kell farmolni a képességeimet fullosan...  remek... :roll:

mi az a glitch trófea?
Az , hogy hiába csinálod meg, vmiért nem adja meg az ahhoz járó trófeát.. tehát valszeg rossz, máshogy nem tom jellemezni. :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3983 Dátum: 2012. Július 17. - 13:33:28 »
Mondjuk amennyire Batman-koppintás, valószínűleg a maxolás nem lesz nagy kunszt. Az Arkham Citynél már 60%-tól úgy mentem, hogy amint jött egy új kütyü, kapából lehetett fejleszteni, mert rég a maximális szinten voltam és csak arra vártak a pontok, hogy valamire elhasználhatóak legyenek.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3984 Dátum: 2012. Július 17. - 20:53:00 »
Resident Evil 6 - Comic-con Trailer
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3985 Dátum: 2012. Július 17. - 21:15:38 »
Leon sokat komolyodott a 4. rész óta. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3986 Dátum: 2012. Július 17. - 22:04:01 »
Leon sokat komolyodott a második rész óta. Már a negyedikben se sokban emlékeztetett az egykori karakterre.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3987 Dátum: 2012. Július 17. - 22:11:51 »
Szerintem ott csak a grafikai különbségek miatt, nem? Illetve hát annyiban mindenképpen, hogy a 2-ben egyszerű kezdő rendőr volt, a 4-ben meg már kommandós, vagy mi.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3988 Dátum: 2012. Július 17. - 22:17:27 »
A 2-ben egy naiv és jószándékú fiatal zsaru volt, a negyedikben meg már egy kőkemény különleges ügynök, aki lazán leállt késharcolni egy edzett veteránnal. Látványosan sokkal morózusabb és harcedzettebb lett. De Chris is a markánsabb városi kommandósból elég keményen átment egy kész bioterror-ellenes Rambóba, aki előbb kapja elő a Nagypapát, mintsem a bilincset. (Meg Ada is ipari kémből egy nindzsa lett.) Egyedül talán Claire az egyetlen, aki még valamennyire megmaradt az értelmes hétköznapi élet talaján a totális militarizmus helyett.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3989 Dátum: 2012. Július 17. - 22:31:46 »
REvolúció. :) Jill is hasonló lett, pedig ő csak valami orvos volt.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3990 Dátum: 2012. Július 17. - 22:40:35 »
Nem, Jill besurranó tolvaj volt, Rebecca Chambers az orvos.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3991 Dátum: 2012. Július 17. - 23:33:58 »
Ja tényleg Rebecca.  :)

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #3992 Dátum: 2012. Július 18. - 00:32:44 »
Mondjuk amennyire Batman-koppintás, valószínűleg a maxolás nem lesz nagy kunszt. Az Arkham Citynél már 60%-tól úgy mentem, hogy amint jött egy új kütyü, kapából lehetett fejleszteni, mert rég a maximális szinten voltam és csak arra vártak a pontok, hogy valamire elhasználhatóak legyenek.

hát ja nagy tartogatom a pontokat de rájöttem h felesleges...

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #3993 Dátum: 2012. Július 18. - 20:58:46 »
Na, végeztem a Pókkal, (szerencsére megkaptam a hardért járó trófeát is, így nem feleslegesen kezdtem azzal...), egész jó volt... de a "mozijai" zavart, hogy ilyen belsős nézetes izéket kaptunk... jobb lett volna sima szokásos videókat kapni (kedvencem az volt, amikor megsérül és lefekszik aludni és maszkban van... arra is lusták voltak, hogy "leszedjék" róla a maszkot emiatt...)
Amúgy nem rossz a sztori, de naaaagyon kíváncsi vagyok én arra, hogy ebből mennyit fognak megőrízni az esetleges második mozi filmre az ottani írok... (amúgy ebből kiderült, hogy Connorsnak van családja... sajna ez a filmből hiányzott)

Szerk: he cool, itt is van a credits után egy jelenet. (amivel majdnem le is nullázták a sztorit, így sok hatással nem lehet a második filmre...)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Július 18. - 21:01:18 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #3994 Dátum: 2012. Július 19. - 23:21:20 »
Amúgy nem rossz a sztori, de naaaagyon kíváncsi vagyok én arra, hogy ebből mennyit fognak megőrízni az esetleges második mozi filmre az ottani írok...
Semmit. Az ilyen gammák csak amolyan spin-offok, sosincsenek semmilyen hatással a filmre.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #3996 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 21:19:12 »
Resident Evil 6 Forest Cemetery Gameplay - Ada Wong

Resident Evil 6 Agent Hunt Mode
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3997 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 21:32:45 »
Wow. Resident Prince of Evil Persia. Csak a falon futás hiányzott.
Batman-féle kábelpisztollyal. És olyan ipari szintű célzásrásegítővel, hogy már én szégyellem. (Tényleg ennyire nem lehet konzollal célozni egér vagy fénypisztoly nélkül?)
A gameplay előzetesek alapján egyre inkább tartok attól, hogy ezt a játékot vagy elkönyvelik egy újabb sablon platform-akciójátéknak, vagy a nem lefizetett magazinok iszonyatosan darabjaira fogják kapni - jobban, mint az Operation: Racoon Cityt. Ráadásul a Capcom mostanában nem igazán a szíve csücske a játékos társadalomnak.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #3998 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 21:41:54 »
Kábelpisztolya volt mindig is Adának. Engem kicsit inkább egy Silent Hill részletre emlékeztetett.
Ahogy elkapta a zombi kezét, az azért mutatott valamit. :)
Nekem eddig nagyon tetszik.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 01. - 21:48:25 írta kaine »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #3999 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 21:51:22 »
Volt a ló...himbilit neki. Ez a széria egykor egy túlélő horror volt. Egy szál, retikülben elférő 9 mm-ese volt két tárral meg a ruganyossága, nem egy Bőregér szerszámosöve.