Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656806 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4020 Dátum: 2012. Augusztus 05. - 21:34:59 »
Én eddig az első 2-t vittem végig, de mindkettő nagyon tetszett (főleg a 2.).
Nekem is megvan az első kettő(épp Ju-tol vettem meg az elsőt) és jövő héten jön meg a U3 Explorer E..
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #4021 Dátum: 2012. Augusztus 05. - 22:09:50 »
én mondjuk még az új AC3 ra is kíváncsi leszek

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4022 Dátum: 2012. Augusztus 05. - 22:26:28 »
Hát, így elsőre nem fogott meg. Túl Tomb Raideres nekem.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4023 Dátum: 2012. Augusztus 06. - 09:35:30 »
Hát, így elsőre nem fogott meg.
Próba csersznye. Legalább az elsővel tegyél próbát. Én már úgyis kivégeztem,csak fogja a port. Elküldöm neked ha gondold.Börzén meg visszaadod.
én mondjuk még az új AC3 ra is kíváncsi leszek
Arra Én is. Kicsit hezitáltam mivel az első kettő kiesett,de végül meggyőztem magam  ;D és előrendeltem a F.Editiont. :)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 06. - 09:40:16 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4024 Dátum: 2012. Augusztus 06. - 10:49:46 »
Az első mire jelent meg?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #4025 Dátum: 2012. Augusztus 06. - 11:03:46 »
Az első mire jelent meg?
PS3 az is.

Túl Tomb Raideres nekem.
Én azért vettem meg anno, mert azt hittem, hogy végülis egy Tomb Raider lesz Lara Croft nélkül. De nem. Nagyon nem. Ezért inkább eladtam. ;)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4026 Dátum: 2012. Augusztus 06. - 11:35:02 »
Én azért vettem meg anno, mert azt hittem, hogy végülis egy Tomb Raider lesz Lara Croft nélkül. De nem. Nagyon nem. Ezért inkább eladtam. ;)
Jó vétel volt.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #4027 Dátum: 2012. Augusztus 06. - 16:36:10 »
Hát, így elsőre nem fogott meg.
Próba csersznye. Legalább az elsővel tegyél próbát. Én már úgyis kivégeztem,csak fogja a port. Elküldöm neked ha gondold.Börzén meg visszaadod.

Az első nem lett olyan jó a 2 meg az utána jövő részek jók én modnjuk csak 2 vel játszottam több haverom ac fan ők a könyvet is olvasták és mesélnek róla sokszor, és am tényleg elég jó az elején én is cska fintorogtam rá de most már azt mondom h jó játék, meg a 3 rész nagyon részletes lesz grafikailag is meg midnen.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4028 Dátum: 2012. Augusztus 06. - 18:17:06 »
Kaine és mi az Unchartedról beszélünk, nem az AC-ról. ;)

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #4029 Dátum: 2012. Augusztus 06. - 20:20:50 »
jaaa akk bocsi :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #4030 Dátum: 2012. Augusztus 06. - 21:45:06 »
Kaine és mi az Unchartedról beszélünk, nem az AC-ról. ;)
Valóban. Az AC szuper és csak ajánlani tudom. :D

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #4031 Dátum: 2012. Augusztus 06. - 21:47:09 »
Kaine és mi az Unchartedról beszélünk, nem az AC-ról. ;)
Valóban. Az AC szuper és csak ajánlani tudom. :D

Nothing is true, everything is permitted. ;)
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #4032 Dátum: 2012. Augusztus 06. - 22:06:04 »
Nothing is true, everything is permitted. ;)
Amen to that. :)
"There will come a day in which men no longer cheat each other. And on that day we will see what mankind is truly capable of."

(Imádom innen az idézeteket :))

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #4033 Dátum: 2012. Augusztus 06. - 22:14:34 »
Én is olvasom a könyveket. (Első kettőt eddig.)
Ezt Giovanni mondta, őt idézte talán Machiavelli. :headscratch:

Én azt mondtam az egyik spanomnak az angol tanszéken, hogy "The restoration of the English Department has begun".  :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #4034 Dátum: 2012. Augusztus 06. - 22:21:28 »
A könyveket még nem olvastam... lehet h belenézek az elsőbe. Szerinted érdemes elolvasni, vagy inkább csak egy rókabőr?

Ezt Giovanni mondta, őt idézte talán Machiavelli. :headscratch:
Giovanni mondta eredetileg, Machiavelliben nem vagyok biztos...

Én azt mondtam az egyik spanomnak az angol tanszéken, hogy "The restoration of the English Department has begun".  :hehe:
Has it now, really? :lol:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4035 Dátum: 2012. Augusztus 07. - 09:10:28 »
Na most, hogy újra a saját gépem elött vagyok, jobban utána néztem ennek a last of usnak. Kaine, ha ez látszólag bejön neked, nyugodtan tégy egy próbát az Uncharteddel is, mert az irányítás totál ugyanaz, de a képi világ is (a hangulat nyilván nem).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4036 Dátum: 2012. Augusztus 07. - 11:44:35 »
Megpróbálom, de engem nem a körítés az, ami megfog egy játékban, hanem a sztori, vagy játszhatóság. Ebben a sztori tűnik jónak.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4037 Dátum: 2012. Augusztus 07. - 12:38:24 »
Amúgy az Uncharted demoja annó nekem se tetszett (annyira), mivel nekem is egy Tomb Raider utánzatnak tünt, de aztán amikor láttam az első 2 részt elég jó pénzért, mégis megvettem (többek közt azért is, mert a Tombi amúgy nekem is tetszett), és rájöttem, hogy mind irányításban, de főleg hangulatban és történetvezetésben teljesen más. A 3.-at is valamikor szeretném begyűjteni.
A könyv viszont nem hagyott mély nyomot bennem, nem volt rossz, de semmit sem tesz hozzá a játékok történetéhez, csak egy lightos azoktól különálló kaland.

Nem rossz a GOW3, de nem is eget rengető. Pörgős, az jó benne, de mintha sokkal távolabbról látszódna a főhősünk, vagyis a bunyók majdnem egysíkúak benne.
Ha az előző két rész színvonalát eléri, akkor már elégedett leszek vele. :) Egyszer volt alkalmam kipróbálni, láttam a játék elejét, már attól is lehidaltam. ;D
A Gow 3 szerintem a 2-től mindenképpen jobb, legalábbis a 3 beli sztori jobban tetszett (a 2-ben lényegében nem is volt). Szerintem is távolabbi a nézőpont, de ez engem sose zavart annyira. Számomra a GOW-ban mindig sokkal egysíkúbbnak tüntek a bunyók, mint mondjuk a Devil May Cryban. Általában egy két kombóval nyomtam le mindet, és nem éreztem rá késztetést, hogy változatosabban harcoljak. + Az alternatív fegyverek is elég trék az alaphoz képest.
A Boss fightok viszont frankók benne.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 07. - 12:54:10 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4038 Dátum: 2012. Augusztus 07. - 13:42:33 »
Számomra a GOW gyenge pontja a harcok. A hangulata király, a feladatok (az elsőben) nagyon jók, ügyességi részek, minden, csak túl sokat kell bunyózni benne.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4039 Dátum: 2012. Augusztus 07. - 17:01:27 »
Az Unchból kihagytad Drake nagyszerű jellemét. ;D
Már az első rész első jelenetében is annyi poén van, hogy meglehet szakadni a röhögéstől (hihetetlen jó az arc mimika is a cuccban, és a szinkron hangok is zseniálisak), és ez végig kíséri, eszméletlen beszólásai vannak neki. ;D
Nekem az egyik kedvenc soroaztom ps-en. És ritkán mondok ilyet, de a multija is hangulatos, az egyetlen multi, amit a mai napig nyomok még.

Az Ac meg magyar lesz, kap magyar feliratot, várós lett a 3. rész emiatt nagyon.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 07. - 17:03:19 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL