Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 657020 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4040 Dátum: 2012. Augusztus 07. - 20:58:21 »
WTF ?
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4041 Dátum: 2012. Augusztus 07. - 23:00:42 »
Én játékteremben már láttam fénypisztolyos Rambo játékot, nem is olyan rég.

A Gow 3 szerintem a 2-től mindenképpen jobb, legalábbis a 3 beli sztori jobban tetszett (a 2-ben lényegében nem is volt). Szerintem is távolabbi a nézőpont, de ez engem sose zavart annyira. Számomra a GOW-ban mindig sokkal egysíkúbbnak tüntek a bunyók, mint mondjuk a Devil May Cryban. Általában egy két kombóval nyomtam le mindet, és nem éreztem rá késztetést, hogy változatosabban harcoljak. + Az alternatív fegyverek is elég trék az alaphoz képest.
A Boss fightok viszont frankók benne.
Ha a 2-től jobb, akkor már tuti tetszeni fog, mert nekem a 2 is nagyon bejött. ;D

Számomra a GOW gyenge pontja a harcok. A hangulata király, a feladatok (az elsőben) nagyon jók, ügyességi részek, minden, csak túl sokat kell bunyózni benne.
A harc valóban egysíkú kissé, de ezzel úgy vagyok, hogy hát istenem, nem egy Tekken. A hasonló stílusú játékok zömében ugyanilyen a bunyó, csépelni kell a szörnyeket és kész. De azért a kivégző mozdulatok, illetve a fejleszthető kombók/mágia visz bele egy kis változatosságot. De ezt leszámítva a játék többi része zseniális, és a bunyót is úgy adagolják, hogy mindig a megfelelő pillanatban jön egy ügyességi vagy fejtörős rész. :) A játékmenet, a hangulat, a látványos átvezető videók... Imádom. :)

Amúgy a Genjiben, meg az Onimushában még folyton újra is teremnek a szörnyek, ha egyik pályarészről visszamész egy másikra. ;D Úgyhogy a nagy szörnyáradatokat már megszoktam. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #4042 Dátum: 2012. Augusztus 08. - 11:30:13 »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4043 Dátum: 2012. Augusztus 08. - 13:49:45 »
Idézet
a kép megpillantásakor először beugrott: ez túl szép! És igen, úgy vélem, a játék egy next-gen cucc lesz…
Ezen mi a fene a túl szép? Tavalyelőtti PC-s játékok néztek így ki.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4044 Dátum: 2012. Augusztus 08. - 18:15:40 »
Knzoljátékos szinten se olyan álleejtős. Nem értem mi ezen olyan beszarás.
Amúgy poén, hogy már vagy 6 éve megy az aktuális konzolgeneráció, és még nincs kitűzve az új. Ez elég jó eredmény. Mondjuk pillanatnyilag én is nehezen tudom elképzelni, hogyan lehet ezt még fejleszteni.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 08. - 18:18:48 írta Todd »

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4045 Dátum: 2012. Augusztus 08. - 18:49:19 »
Már 6 évesek az újgen konzolok? :o Hát maradjanak is addig aktuálisak míg nekem is lesz egy. ;D
Amúgy meg a konzoloknál végülis pont ez a lényeg, hogy megveszed, aztán x évig nem kell újat venni.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4046 Dátum: 2012. Augusztus 13. - 13:54:02 »
Nofene, csak most olvasom, hogy az EA beperelte a Zyngát másolás miatt. Elég komoly tudathasadás lesz most a játékosok között, hisz itt van valami, ahol nem csak, hogy az EA-nak kéne szurkolni, de mindenki tudja, hogy nekik van teljességgel igazuk. És ezt úgy, hogy idén az EA volt a leggyűlöltebb cég az USA-ban a szórakoztatóiparon és az IT-n belül.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #4047 Dátum: 2012. Augusztus 13. - 14:04:10 »
Ki mit másolt?  :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4048 Dátum: 2012. Augusztus 13. - 14:16:02 »
Zynga a Sims Socialt. Most olvasgatok utána. Ha a Zynga vezetősége nem dönti be szándékosan a céget (amire mondjuk volna reális okuk), akkor ha az EA fejeseinek van esze és elmennek a legvégéig, sok szempontból elég jól jöhetnek ki egy komoly harcból.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #4049 Dátum: 2012. Augusztus 13. - 14:18:55 »
Az egyik legkedveltebb facebookos játékot.  :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4050 Dátum: 2012. Augusztus 13. - 18:04:23 »
Ha a Zynga vezetősége nem dönti be szándékosan a céget (amire mondjuk volna reális okuk)
Volna bizony. Valahol láttam egy gafikont pár hete a játékosaik számának alakulásáról, már csak töredéke annak, mint mikor a csúcson voltak. Gyorsan jött, gyorsan ment.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4051 Dátum: 2012. Augusztus 13. - 20:02:49 »
Akkor nézd meg a részvényárfolyamukat. Simán lehet, hogy az EA-nek nem lesz sokáig mit perelnie.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4052 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 09:08:13 »
 :spoiler:
Devil May Cry (Gameplay Trailer - Plates-Formes et Boss Géant)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4053 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 15:33:21 »
Azt hiszem ez lesz az első olyan Star Wars játék aminek egy trailer alapján megadom a bizalmat. Várós.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #4054 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 17:43:37 »
Azt hiszem ez lesz az első olyan Star Wars játék aminek egy trailer alapján megadom a bizalmat. Várós.

igen, szerintem mindenki felkapta rá a fejét:D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4055 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 18:12:15 »
Én nem. Nekem a Star Wars minden, csak nem ez. Már a zenéje se illik az univerzumhoz semennyire se.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4056 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 18:15:49 »
Oké,de gondolom te  Star Wars fan vagy. Én úgy érzem ez inkább azokat próbálja meg megcélozni akik nem annyira jártasak ebben az univerzumban. :headscratch:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4057 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 18:20:48 »
Inkább azokat, akik megvették a Modern Warfare-t

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4058 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 19:32:58 »
Ez mitől volt SW?  :surp:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4059 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 19:37:15 »
Hogy azt mondták. Lucas és a cégének a logikájával soha ne akarj vitatkozni. Plusz tényleg van reális esély arra, hogy jó játék legyen, a Lucashoz köthető cégek közül még mindig a játékfejlesztő részleg tudja a legjobb arányban felmutatni az igazán és komolyan sikeres (és jó) termékeket.