Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656982 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4180 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 11:49:09 »
Elkezdtem játszani a Borderlands 2 -vel. Ez egy FPS-RPG hibrid. Az első 2 óra az dögunalom. Végül is itt meg kell tanulnod az RPG szabályit,akár ismered őket akár nem. Na de utána. Félelmetesen beindul és az FPS veszi át a játékmenet 85% -át. A maradék 15% a loot-olás(zsákmányszerzés) teszi ki. Szinte mindenhol vannak felnyitható loot chest-ek,pénzkazetták,hordók,szekrények amiből lehet (és kell is) lőszert,fegyvert,pénzt szerezni.Az elsőre igen nagy szükség van mivel ez nem egy Cod végtelenített lőszer tartalékkal. Jobb estben épp annyi lőszert zsákmányolsz vissza (ha nem kevesebbet) mint amennyit ellőttél.
És ami még csak most kezd kibontakozni.A fegyverek. K*******tt sok fegyver. Pontos számot nem tudok de úgy 100 millió (nem,nem írtam el) fegyverkombináció létezik.
Én még csak játék elején vagyok,de ajánlom.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4181 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 11:59:14 »
Pontos számot nem tudok de úgy 100 millió (nem,nem írtam el) fegyverkombináció létezik.
Ilyenekre szoktak manapság írni achievementeket, hogy használd mindegyiket legalább egyszer, és kapsz 50 olyan pontot, ami semmire nem jó, de mégis gyűjteni akarod. :)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4182 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 12:03:30 »
Pontos számot nem tudok de úgy 100 millió (nem,nem írtam el) fegyverkombináció létezik.
Ilyenekre szoktak manapság írni achievementeket, hogy használd mindegyiket legalább egyszer, és kapsz 50 olyan pontot, ami semmire nem jó, de mégis gyűjteni akarod. :)
Lehet hogy van ilyen,de mivel még nem jött meg a game guide -om ezt a hírt sem megerösiteni se cáfolni nem tudom.  :)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4183 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 12:08:22 »
Idézet
Félelmetesen beindul és az FPS veszi át a játékmenet 85% -át. A maradék 15% a loot-olás(zsákmányszerzés) teszi ki
Tehát a tutorial után 0% marad RPG-re? :D

Idézet
Pontos számot nem tudok de úgy 100 millió (nem,nem írtam el) fegyverkombináció létezik.
Az nem sok. Mint 42 fegyverfajta mellett 8 slot (binomiális együttható).
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4184 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 12:19:34 »
Idézet
Félelmetesen beindul és az FPS veszi át a játékmenet 85% -át. A maradék 15% a loot-olás(zsákmányszerzés) teszi ki
Tehát a tutorial után 0% marad RPG-re? :D
Igaz.  :)
Ha nem is 0 de 1% .Szintlépésekkel,és side quest-kel szerzhetz skill pontokat amit aztán a skill treen-n oszhatsz el.
De minél magasabb szinten vagy annál nehezebb ezeket megszerezni. És végül is ennyi.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Videojátékok
« Válasz #4185 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 22:36:44 »
Én meg nekiálltam megint a Res 4-nek ;D Időnként újra előveszem, mindig jó újra szöszölni vele. :)
Tejet kérek! Csokisat!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4186 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 22:47:58 »
Nekem 1 hónap után már hiányzik a hangulata, és újrajátszom. :)
Most megvettem az Uncharted 2-t, de még nem kezdtem el.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #4187 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 16:33:20 »
Én most a Batman Arkham City-vel játszom, és lenyűgöző... :o
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4188 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 17:11:27 »
Majd kíváncsi leszek, a 435. Rébusz-trófea felkajtatása közben is ezt gondolod-e. (Akik nem ismernék: nem túlzás, 440 van benne.) ;D Amúgy tényleg iszonyat jó játék.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #4189 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 17:19:13 »
 ;DHát igen ott még nem tartok.De Zsaszt már majd nem elkaptam.Most éppen Mr. Freezetől jövök miközben szegény tv riportereket mentek ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4190 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 18:32:06 »
Majd kíváncsi leszek, a 435. Rébusz-trófea felkajtatása közben is ezt gondolod-e.
Ezt úgy írod, mintha kötelező lenne kajtatni utána, és mintha baj lenne, hogy ennyit tettek bele.
Amúgy a rébusz trophyk megfejtése már az 1-ben is kifejezetten szórakoztató volt.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #4191 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 19:16:05 »
Én már azt is élvezem amikor ide-oda vitorlázok és megpihenek egy háztetőn,majd kihalgatom a bűnözők beszélgetését és levadászom őket ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4192 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 19:43:49 »
Ezt úgy írod, mintha kötelező lenne kajtatni utána, és mintha baj lenne, hogy ennyit tettek bele.
Amúgy a rébusz trophyk megfejtése már az 1-ben is kifejezetten szórakoztató volt.
Kötelező, mert a sztori része a túszok kiszabadítása.
És igen, sok van. Rohadt sok. Ha nem számítom a challenge pályákat, akkor a céltalan őgyelgés nélküli tiszta játékidő kétharmada csak ezeknek a felkutatása, ami rengeteg.
Ugyanakkor inkább ezek a szórakoztatóak, mert pár kivételtől eltekintve (ballonvadászat, démonfejvadászat, harci kihívások) eléggé dolgoztatják az agyat. Az előző részben pont, hogy egy nyűg volt, hogy csak az utolsó három-négy rohadt trófea miatt végig kellett menni megint az egész tetves játékon, hogy a végén adjon egy jó nagy semmit, ráadásul gyakorlatilag nulla ész kellett hozzá, csak a megfelelő kütyüt kellett birtokolni.
Ám ez akkor sem változtat azon, hogy a Cityben nagyon sok van belőlük. Ráadásul nagyon hamar érdemes rájuk hajtani, mert a tonna XP-vel az eleinte gyilkos bunyók is teljesíthetővé válnak.

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Videojátékok
« Válasz #4193 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 20:27:18 »
Én csak végigjátszást néztem de ott két három rébusz trophyn kívül többet nem kellett kötelezően megoldani a fősztori lejátszásához.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4194 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 20:29:58 »
A "fősztori" a történet kb. fele. Gondolj rá úgy, mint egy mini GTA-ra, ott is a sztorival töltött játékidő halovány töredéke a központi történet.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4195 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 20:47:41 »
Éppen erre mondtam, hogy nem "kötelező". A koca játékosok lejátszák a fő történetet, és akit jobban érdekel a dolog, folytathatja tovább. Ez szerintem így tök jó.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #4196 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 21:09:01 »
Ez így is van.De ez egy olyan játék, amit a sztori végével nem teszel le ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #4197 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 21:40:30 »
Öö... srácok... győzte már meg bárki tg-t egy játékkal kapcs? ;D Komolyan nem emlékszem olyanra, hogy egy vita így ért volna véget. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4198 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 21:49:44 »
Tehetek én róla, hogy nem ismerik fel az univerzális igazságokat?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #4199 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 21:54:32 »
Le kell rántsalak a magas lovadról. Azt soha nem mondtam, hogy én a te véleményeddel értek egyet. ;)