Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656995 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Videojátékok
« Válasz #4260 Dátum: 2012. Október 23. - 13:36:48 »
Ez az, köszi szépen  ;D  ;D  ;D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4261 Dátum: 2012. November 04. - 21:23:24 »
0:21-nél easter egg.  :stark:
« Utoljára szerkesztve: 2012. November 04. - 21:25:18 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4262 Dátum: 2012. November 06. - 14:23:52 »
Valaki nyomul már az AC3-al? Múlthét kedden kézhez is kaptam valszeg az elsők egyike lehettem (aztán szerda este, amikor haverral próbáltuk a multit koppantunk is rendesen, mer egy gyerek már 44-es level szintű volt, 1 napi játék után :roll:, nem semmi, nem sokat nyomulhatott a sztorival... :roll: ), úgy voltam vele várok péntekig, de nem bírtam ki, már aznap elkezdtem a sztorit. Eszméletlen jó volt látni, hogy minden magyarul van, bár itt-ott pár percig gondolkoznom kellett a menüben, hogy mi-mi lehet... ;D
De a sztori szöveg kárpotól mindenféle bugért, ami sajnos akad a gameben... a szöveget nagyon jól megoldották, adtak hozzá itt-ott ilyen régies beütésű szavakat is, főleg az elején, amikor még nem Connorral nyomulok, hanem az apjával süt róla az angol úriember. A sztori is kapásból egy kibeb@b&$zottul-kurt@ nagy (bocs, máshogy nem tudom leírni, hogy milyen nagy, mert téééélleg nagy) csattanóval indul (/zárul az első szekvencia).
Még nagyon az elején vagyok, eszméletlen sok mindent lehet látni, csinálni (rengeteg mellék küldetés van), nagyon jó az állatvilág, tényleg sok mindent vettek a Red Deadből, de még azt is feltúrbózták(ezúttal már váltzoznak az évszakok is, és az idő is telik, esteledik, eddig ilyen nem volt a sorozatban). Hatalmasak a tájak, kellően szép a grafika, minden klapol benne, és mint mondtam, rohadt jó élmény magyarul látni mindent, bár még sokszor nagyon szokatlan, hogy ne figyeljek ezúttal az angol szövegre annyira, és csak olvassak inkább ;D
(amúgy már nyomultam pár perce, amikor tudatosult bennem, hogy hoha, az összes háttér infót is elolvashatom most már, jó, eddig is olvasgattam őket, de így azért sokkal maradandóbbak lesznek, és hihetetlen dumája van az angol gyereknek, olyan szúrkálódások vannak benne, hogy jókat röhögcsélek rajta. :D)
Mero? Nyomulsz már vele?
« Utoljára szerkesztve: 2012. November 06. - 14:25:35 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #4263 Dátum: 2012. November 06. - 18:11:14 »
Jó neked hogy már megvan ;)
Azt kérdezném, hogy hogyan oldották meg az évek, évszakok múlását?
Gondolom nem csak 1 évet ölel fel a történet, és kicsit ciki lenne, ha egy történeti év alatt már harmadjára van tavasz ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4264 Dátum: 2012. November 06. - 18:42:35 »
Mero? Nyomulsz már vele?
Nyet.  :roll: :'(
A Borderlands 2 U.L.E elvittea pínzt és választhattam börze vagy AC3. A börzét választottam. Aztán gondoltam megveszem  e hónapban,de most a CoD: B.O. 2 P.E és a FC3 I.E játékokra van lefoglalva a költségvetés. :smcents: De rajta van az 'Egyszer majd megveszem" listámon. 
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4265 Dátum: 2012. November 06. - 18:52:55 »
Furi, mer vmi olyasmit hallottam, hogy itthon az AC kenterbe vert előrendelésileg és megvételileg is egy B betűs játékot(hirtelen a Borderlands-re gondoltam, de most nem vagyok már biztos benne :headscratch:), csak ennyit dob rajta, ha vmi magyar végre ;D

Comicb:
Egyelőre nyarat, és telet fedeztem fel, és ez a sztoriban változik, az egyik részében még tél van a kövi történetszál már nyáron megy. (ősz és tavasz sztem kiesett...), de az eső esik attól néha, és a napszakok változnak, kb mint a gta-ban. :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #4266 Dátum: 2012. November 06. - 19:19:04 »
Bamm!


slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #4267 Dátum: 2012. November 06. - 19:38:19 »
Hát ezt már elég rég reklámozzák, szóval nem hatott egy "Bamm"-ként...

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4268 Dátum: 2012. November 06. - 20:09:50 »
BuB,erről hallottál ?
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #4269 Dátum: 2012. November 06. - 20:11:57 »
Hát ezt már elég rég reklámozzák, szóval nem hatott egy "Bamm"-ként...

A videó új. A Bamm meg referencia a játék típusához...mert, bamm, eh. Mindegy.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #4270 Dátum: 2012. November 06. - 20:41:54 »
Valaki nyomul már az AC3-al?
Még nem. Nem tudom, elfut-e a pc-men... ha igen, nem sok dolog tart majd vissza tőle. :D

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #4271 Dátum: 2012. November 06. - 21:00:30 »
Valaki nyomul már az AC3-al?
Még nem. Nem tudom, elfut-e a pc-men... ha igen, nem sok dolog tart majd vissza tőle. :D

Engem tudom mi fog visszatartani. A vizsgaidőszak.  :uhoh:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #4272 Dátum: 2012. November 06. - 21:04:50 »
Engem tudom mi fog visszatartani. A vizsgaidőszak.  :uhoh:
Nekem olyankor még a pasziánsz is érdekes volt. ;D Az eredményeimet viszont inkább ne kérdezzétek...

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #4273 Dátum: 2012. November 06. - 22:42:14 »

Engem tudom mi fog visszatartani. A vizsgaidőszak.  :uhoh:
[/quote]
De régen éltem át ilyeneket... Én az Asghan-nal vagy később a Max Payne-nel voltam így.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4274 Dátum: 2012. November 07. - 01:43:22 »
Én meg mostanában egy tök régi játékra vagyok rákattanva: az Age of Mythology-ra.  ;D Nagyon jó kis game, és még ennyi idő után is tetszetős a grafikája. :D És a legjobb, hogy gond nélkül elfut a gépemen. ;D A kampány módban a görögök küldetéseit végig vittem, már az egyiptomiakkal nyomulok. Baromi jó, csak nagyon időigényes cucc. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Videojátékok
« Válasz #4275 Dátum: 2012. November 07. - 02:03:24 »
Azzal még sosem játszottam, viszont mostanában én meg az Age of Empires trilógiát tolom. :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4276 Dátum: 2012. November 07. - 06:49:26 »
Abból a harmadik rész egy szégyen lett sajna. De a második, pláne a kiegészítővel, máig egyik kedvenc stratégiám. Ott tényleg nem az a lényeg, hogy ki képes másodpercenként hatezret kattintani, mint egy AkármiCraft akárhányadik részében, hanem tényleg stratégiát kell felállítanod. Plusz az igazán nagy pályákon a középkori Rambót se lehet játszani, mert csak szövetségessel végigvihető hosszú távon.
A Mythologies is remek játék, de csak kampánymódban, sajna skirmishben vagy nincs hely építkezni, vagy a gép egy picit túlzásokba esik. Tom, ha eddig lassúnak tűnt, akkor az északiakat vagy imádni fogod, vagy nagyon gyűlölni, mert náluk az egyetlen épkézláb taktika a folyamatos előrenyomulás: nincs semmi statikus védelmi rendszerük, és utánpótlási vonalat se lehet igazán kialakítani velük.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #4277 Dátum: 2012. November 07. - 06:53:28 »
Azzal még sosem játszottam, viszont mostanában én meg az Age of Empires trilógiát tolom. :D
AoE-ből a 2 résszel játszottam rengeteget :)

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4278 Dátum: 2012. November 07. - 10:17:30 »
Az elite mangudai hordáim legyőzhetetlenek voltak. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4279 Dátum: 2012. November 07. - 10:47:35 »
BuB,erről hallottál ?

Nop... de nem is érint, megvan mind a 4 rész, most azért ilyet nem veszek ;D ( az első, meg a Revelations nem is tetszett annyira... :-\)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL