Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656806 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4320 Dátum: 2012. November 28. - 16:55:58 »
Ju, tuti nem hagyom abba, mivel megvan a 2 is.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #4321 Dátum: 2012. November 28. - 17:00:04 »
Én az ACI és II-t 2-szer, a Brotherhoodot és a Revelationst 3-szor toltam végig. Ez utóbbi kettő eddig a csúcs számomra. Könyvben pedig a negyediket (Jelenések) olvasom. Teljesen magával ragadó az egész történet, és a könyvekkel csak kiegészül az egész. Nagyon várom már a III-at. Kíváncsi vagyok, hogyan folytatják a történetet, milyen újabb titkok derülnek ki, milyen rejtélyek maradnak, és persze milyen lesz az új környezet, idő és a karakter.
« Utoljára szerkesztve: 2012. November 28. - 17:02:02 írta slider78 »

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4322 Dátum: 2012. November 28. - 19:47:53 »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4323 Dátum: 2012. November 28. - 20:08:14 »
A legjobb ez volt benne: "Like Skyrim with guns!"
Magyarán mint a Bethesda-féle Falloutok. Csak most dzsungelben. EA-től lopott sztorival.
Ez a játék vagy nagyon jó lesz, mert ügyesen vettek át mindent a Left 4 Deadtől kezdve a Call of Duty: Black Modern Ops Combined Brigade Front Red Final Declassified Hour 8-on és a Falloutokon át a jó ég tudja miig... vagy annyi hülyeséget lopkodtak össze, hogy ugyanolyan unalmas techdemó lesz (de már az sem, mert a tavalyi Battlefield túlhaladta grafikailag, ha jól látom), mint az első kettő.
Viszont a trailer hangulatos. Tényleg az összes létező sikerjáték potenciális közönségét egyszerre próbálják lenyűgözni. ;D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4324 Dátum: 2012. November 28. - 22:40:37 »
A legjobb ez volt benne: "Like Skyrim with guns!"
Ha Skyrim alatt annyit értünk, mint amennyit Vérpisti felfogott belőle, akkor biztosan.

Nekem a "GUNS AND WEAPONS" tetszett. Ki nem találtam volna. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4325 Dátum: 2012. December 01. - 18:17:37 »
For talagaby.
Katt
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4326 Dátum: 2012. December 01. - 21:46:52 »
Ööö... kösz... de igazából ezen játékok egyike se nagyon érdekel... :uhoh:

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #4327 Dátum: 2012. December 01. - 23:32:33 »
Elvileg jövő tavasszal.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4328 Dátum: 2012. December 02. - 11:05:26 »
Ööö... kösz... de igazából ezen játékok egyike se nagyon érdekel... :uhoh:
Azt nem tudhattam....  :headscratch:
Csak láttam hogy Steam,és te ugrottál be...
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #4329 Dátum: 2012. December 11. - 15:17:13 »
For Mero

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4330 Dátum: 2012. December 19. - 10:20:36 »
Tegnap járt nálunk a "Jézuska", azaz szüleimtől kaptam egy új, korszerű számítógépet + monitort a régi múzeumi darabok helyére. :D Úgyhogy végre pótolhatom a (legalább 5-6 éves) lemaradásomat PC-játékok terén. (Ha tényleg világvége lesz, akkor nagyon  :censored: :angered: leszek.)

Ennek örömére rögtön ki is próbáltam az új Csodálatos Pókember játékot (mi mással kezdene egy képregényrajongó, ha nem képregényadaptációval? ;D ). Bár még viszonylag az elején vagyok, tetszik a játék. :D Kicsit lassan indult be a játékmenet, de mostanra már kezd majdnem olyan élvezetes lenni, mint a PS2-es Póki játékok. A grafika csúcsszuper, nem ilyen látványhoz van szokva a szemem, úgyhogy ámulok rajta. Pedig gyenge beállításokkal megy, tegnap próbálgattam a különböző beállításokat, hogy megtaláljam a legkedvezőbb paramétereket, minimumra vett effektekkel viszonylag nagy felbontásban is simán fut a játék. Még így is döbbenetes, milyen részletesen meg van rajzolva Póki ruhája, nagyon élethű a figura, a mozgások is tök jók. Alapvetően nem rossz ötlet, hogy a fajkeresztezéses szálat vitték tovább a sztoriban, csak a hátránya, hogy így elég hasonlóan néznek ki a főbossok (legalábbis Rinó és Skorpi elég hasonló lett, bár még csak Rinóval találkoztam "élesben"). Viszont tetszik, hogy nagyon logikusan épül fel a történet és ezzel együtt a játék is, ahogy haladunk előre, fokozatosan nyílik ki előttünk Pókember világa. Nagyon király, hogy a küldetések között haza lehet mászni a pókbarlangba. ;D Az irányítás is jó, bár kicsit szokni kell. A web rush nézet nagyon hasznos és látványos újítás, tetszik. Szóval eddig pöpec a játék. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4331 Dátum: 2012. December 19. - 10:39:52 »
Annak mióta van PC-s változata? :headscratch:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4332 Dátum: 2012. December 19. - 10:49:29 »
Már jóideje. :D Szerintem a konzolos verziókkal egyidőben jöhetett ki. De a Batman játékoknak is van PC-s változata, úgyhogy engem nem lepett meg, hogy Pókinak is készítettek.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4333 Dátum: 2012. December 19. - 10:56:02 »
POnt, hogy nem, mert a Batmanek megvannak, tudtam róluk, amkor azonban kijött ez az ASM, akkor a gameplay videók alapján még gondoltam is, hogy megveszem PC-re, mert akkora másolata az Arkhamnek (csak sötét, komor hangulat helyett még elviselhetően irritáló "poénkodással"), hogy azt a receptet nagyon nagy tehetséggel lehetne csak elrontani. Csakhogy akkor még minden hír/wikis oldal megerősítette, hogy konzol-exkluzív.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #4334 Dátum: 2012. December 19. - 10:57:43 »
szüleimtől kaptam egy új, korszerű számítógépet + monitort a régi múzeumi darabok helyére. :D
Jééézusom, nem mondod?! :D Szuper! ;D Ideje lehetett. ;)

Vesszetek össze. ;D :P

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4335 Dátum: 2012. December 19. - 11:31:42 »
Jééézusom, nem mondod?! :D Szuper! ;D Ideje lehetett. ;)
Hát igen... Te láttad a régi gépemet, neked nem kell mondanom, milyen tarthatatlan állapot volt. :D De azért ennyi év után fura volt megválni tőle. Ha belegondolok, mennyi évet kibírt... Jóban-rosszban együtt voltunk... *szipp* De azért nagyon örülök az újnak. ;D

Csakhogy akkor még minden hír/wikis oldal megerősítette, hogy konzol-exkluzív.
The world changes! ;D Most már megveheted. :)
Különben tényleg erős Arkham-koppintás, de ettől még jó. (Vagy pont ezért jó? ;D ) A sikeres újításokat előszeretettel másolgatják. :)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #4336 Dátum: 2012. December 19. - 13:17:05 »
Hát igen... Te láttad a régi gépemet, neked nem kell mondanom, milyen tarthatatlan állapot volt. :D

Hát, eléggé... :D Csodálom, hogy nem olvadtak ki a szemeid. ;)

Idézet
De azért ennyi év után fura volt megválni tőle.
Mindig az. ;) Én a telefonokkal vagyok így. Olyan érzés, mintha megcsalnám a régi, kedves telefonomat a csilli-villi újjal. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4337 Dátum: 2012. December 19. - 13:37:29 »
Mindig az. ;) Én a telefonokkal vagyok így. Olyan érzés, mintha megcsalnám a régi, kedves telefonomat a csilli-villi újjal. :D
Rezgős?  :hehe:  :-[

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #4338 Dátum: 2012. December 19. - 13:45:03 »
Már az első telefonom is rezgős volt. :D A macskám rá szokott feküdni néha. :P :hehe:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4339 Dátum: 2012. December 19. - 13:47:17 »
Tényleg? Azt hinném, a cicák nem bírják az ilyesmit.  :)