Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656873 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4360 Dátum: 2012. December 28. - 23:51:21 »
Tényleg az. Köszönet Merónak, hogy kölcsönadta az 1. részt. :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4361 Dátum: 2012. December 29. - 09:27:54 »
Wowowow :o
Chloéval is végig lehet vinni a gamet? Azta ez tök új... pedig én is már vagy 5-ször végig toltam... :headscratch:
(az egyik kedvenc poénos részem, amikor mennek Tenzinnel a jég barlangba és Nate mondja neki, hogy mit próbálkozik a kötél dobással úgyse sikerül, azt akárhányszor megnézem mindig szakadok a röhögéstől ;D )


Ja, Tom, téged nem zavart , hogy le kellett fényképezni minden harcnál a főgenyát? Jó párszor elég nehéz feladat... :-\
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 29. - 09:29:53 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4362 Dátum: 2012. December 29. - 10:11:08 »
Nekem a kedvencem a legvége, hogy:
- 1-10-ig, mennyire féltél, hogy meghalok?
- Négy.
 ;D
A másik meg, amikor a vége felé a nagy kapun kell túljutni.
- Finom legyél. Ne keltsünk nagy feltűnést.
- Finom. Ja. Meglesz.  ;D ;D

Úgy tudod változtatni, hogy vedd meg Chloe első kapható ruháját a Bonus szekcióból, és aktiváld.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #4363 Dátum: 2012. December 29. - 11:45:32 »
A Young elvben nem jön Ps-re... legalábbis én ilyesmit tok...
A hivatalos Facebook oldala szerint "Young Justice: Legacy will release on Xbox 360, PS3, 3DS, DS and PC in February 2013."  ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4364 Dátum: 2012. December 29. - 12:58:08 »
A Chloéval vigigvitel csak ugyanolyan extra skinnes, mint a többi, vagy normális külön karakter? Mert én minden skinnt megvettem, és ki is próbáltam őket, de mivel Nate hangjuk volt (vagyis csak a külső változott meg), így nagyon kiábrándító volt használni őket. Vagy átsiklottam valami felett.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4365 Dátum: 2012. December 29. - 13:15:20 »
Köszönet Merónak, hogy kölcsönadta az 1. részt. :)
You are welcome. Az ASM nem kell ?
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4366 Dátum: 2012. December 29. - 14:22:35 »
Nekem a kedvencem a legvége, hogy:
- 1-10-ig, mennyire féltél, hogy meghalok?
- Négy.
 ;D
Ja, a bóhos is nagyon jó rész ott ;D

Amúgy tetszik, hogy tele van ilyen poénokkal, adja a hangulatot, és van még egy két ilyen rejtett cucc is, amikor felérsz a hotel tetejére és ott a medence szinte csábít, hogy ugorj bele és ha megeszed, akkor játszák a Marco Poló mondókát ;D

Idézet
Chloéval vigigvitel csak ugyanolyan extra skinnes, mint a többi, vagy normális külön karakter? Mert én minden skinnt megvettem, és ki is próbáltam őket, de mivel Nate hangjuk volt (vagyis csak a külső változott meg), így nagyon kiábrándító volt használni őket. Vagy átsiklottam valami felett.
Jaaa, tééélleg, mintha ezt próbáltam volna akkor és mintha tényleg meg maradt volna a hang... :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4367 Dátum: 2012. December 30. - 12:40:06 »
Nálam a Web of Shadows könnyen ott van a topban. Rohadt' tetszett az a játék, a mellékkarakterek, a stori, a combat, majdnem minden jó volt benne. Ha még nem játszottad, megéri bepótolni. Nameg benne van a Stark torony.  :)
Jaja, mindenképpen ki fogom próbálni.

Ja, Tom, téged nem zavart , hogy le kellett fényképezni minden harcnál a főgenyát? Jó párszor elég nehéz feladat... :-\
Maga a lefényképezés jó ötlet, de tényleg idegesítően nehéz volt néha. Skorpival azért tartott fél óráig a bunyó, mert 25 percem ráment, mire sikerült egy normális képet lőnöm róla. :D Feliciát viszont elég könnyű volt lencsevégre kapni. :D

Ma sikerült megnyitnom a Scarlet Spider ruhát végre, talán ez a legjobb ruci az eddig megnyitottak közül. Sajnos üröm az örömben, hogy kiderült, hogy a klasszikus Raimis piros-kék ruha csak DLC-ként elérhető... :drying:

Teljesen egymásra épül a story, főleg, hogy időben is egymás után jönnek. Bár egymástól függetlenül is jók a történetek, de ha igazán élvezni akarod a csavarokat, akkor egymás után játszol velük. Az első rész kicsit unalmasabb lesz, de a II-től felpörög. Jah, és minden rész elején 2-3 percben összefoglalják az addig történteket.
Köszi! Amúgyis sorrendben terveztem haladni, csak azért rákérdeztem, mert a 3. rész már megvan a gépemen. De beszerzem a másik kettőt előtte.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #4368 Dátum: 2012. December 30. - 13:31:58 »
Ne csak az első kettőt, Tom. :) A Brotherhood-ot és a Revelationst is. :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4369 Dátum: 2012. December 30. - 15:26:33 »
Ne csak az első kettőt, Tom. :) A Brotherhood-ot és a Revelationst is. :)
Na várjatok, akkor ez most hogy is van? :D Azt hittem, hogy a Brotherhood a 2. rész. :headscratch: Akkor van AC I, II, III, plusz még két kiegészítő?
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #4370 Dátum: 2012. December 30. - 16:09:47 »
A sorrend: AC-->ACII-->AC Brotherhood-->AC Revelations-->ACIII
Nothing is true, everything is permitted.  ;)
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #4371 Dátum: 2012. December 30. - 16:11:08 »
Először is van Altair történetszála:
  • AC I
Utána Ezio története:
  • AC II
  • AC II - Brotherhood
  • AC II - Revelations
És most Connor:
  • AC III

Ezk mind teljes játékok, egyik sem kiegészítő. ;)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4372 Dátum: 2012. December 30. - 17:55:21 »
Jaaaa, értem! Köszönöm. :) Atya-gatya, már az AC is 5 résznél tart... Asszem jódarabig elleszek a játékokkal, mire sikerül bepótolnom a lemaradásomat... ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4373 Dátum: 2012. December 31. - 09:37:26 »
Háát, azért a revalations nem annyira fontos... nekem írtó nagy csalódás volt, jó, hogy vártam fele jól fél évet, és 5-ért vettem meg, igazából semmi pluszt nem ad a sztorihoz, jobbára csak Altair sorsára derül fény...
A Brotherhood is kiegészítő, de ott sokkal jobb a sztori, ott még Desmond idejében is történik egy egész komoly esemény, meg Ezio sztorijai is tök jó és vannak benne újítások és tenni valók is bőven.
Idézet
Maga a lefényképezés jó ötlet, de tényleg idegesítően nehéz volt néha. Skorpival azért tartott fél óráig a bunyó, mert 25 percem ráment, mire sikerült egy normális képet lőnöm róla. :D Feliciát viszont elég könnyű volt lencsevégre kapni. :D
Én meg a kicsi robottal szenvedtem írtó sokat, meg a naggyal, amikor először talizol velük... örökké belém lőttek, amire lencse végre kaptam volna őket... rohadt idegesítő volt...  remélem ha lesz 2, akkor megoldják, hogy a harc elején egy gombbal fellehet valahova lógatni a gépet, és az magától, vagy egy kombináióval kattogtat random... (az legalább Pókos lenne)

Idézet
Ma sikerült megnyitnom a Scarlet Spider ruhát végre, talán ez a legjobb ruci az eddig megnyitottak közül. Sajnos üröm az örömben, hogy kiderült, hogy a klasszikus Raimis piros-kék ruha csak DLC-ként elérhető... :drying:
Ja, a DLC-ben én is rohadt nagyot csalódtam... pedig szinte az érdekelt volna a legjobban (mégha annyira nem is vagyok Raimi cucc fan...), viszont a fekete Raimis ruha is egész jó... amúgy nekem is a Skarlát ruci jött be a legjobban, csak egy pár  pálya után olyan furi volt az az egyben kezes lábas kinézet. ;D (jobb lett volna a klasszik)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #4374 Dátum: 2012. December 31. - 11:14:51 »
Nekem is a Brotherhood tetszett eddig a legjobban (mivel az AC III-at ma rendeltem meg- collector's edition), de a Revelation is nagyon jó. Megtudjuk mi történt Altairrel. Tetszett, hogy egy játékban van a két szereplő. A Revelationből is a Collector's edition van meg.

Tom: Csak, hogy bonyolítsam a dolgokat: az AC II előtt nézd meg a AC - Lineage filmet, ez az AC II előzmény filmje. (youtube-on magyar felirattal is megtalálható). Majd ha befejezted a AC Revelationt, nézd meg a AC Embers animációs filmet, ami Ezio történetének lezárása. (szintén youtube)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4375 Dátum: 2012. December 31. - 11:51:32 »
Ez a AC - Lineage film nem az élőszereplős, amiben Ezio apja szerepel?
Azt ne youról nézd meg, hanem letöltheted ps storeról ingyé (legalábbis a múltkor én még úgy szedtem le), hidd el kurta nagy élmény 1920-as felbontásban HD tv-n (márha az van neked is).
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Videojátékok
« Válasz #4376 Dátum: 2012. December 31. - 12:03:21 »
Először is van Altair történetszála:
  • AC I
Utána Ezio története:
  • AC II
  • AC II - Brotherhood
  • AC II - Revelations
És most Connor:
  • AC III

+
AC - Altaïr's Chronicles
(Nintendo DS-re)

+
AC - Bloodlines
(PSP-re)

+
AC II - Discovery
(Nintendo Ds-re)

+
AC III - Liberation
(PS Vitára)

(Meg egy facebook játék, meg táblás játék iOS-re meg kutyafüle kismalac farkával, de én persze egyikkel sem játszottam mert nem jön be az ilyesmi  ;D)
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 31. - 12:11:13 írta Pádi »

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #4377 Dátum: 2012. December 31. - 15:39:56 »
Háát, azért a revalations nem annyira fontos... nekem írtó nagy csalódás volt, jó, hogy vártam fele jól fél évet, és 5-ért vettem meg, igazából semmi pluszt nem ad a sztorihoz, jobbára csak Altair sorsára derül fény...

Jó az... ennyi idő alatt hozzám nőtt Ezio, jó volt még látni idősebben. Az éneklős jelenet meg az egész sorozat alatt a legjobb poén. ;D

Idézet
A Brotherhood is kiegészítő, de ott sokkal jobb a sztori, ott még Desmond idejében is történik egy egész komoly esemény, meg Ezio sztorijai is tök jó és vannak benne újítások és tenni valók is bőven.

Kiegészítő? Én anno ps3-on játszottam, de szerintem pc-re is külön játék. Attól még nem kiegészítő, hogy egy történetet folytat. ;)

Majd ha befejezted a AC Revelationt, nézd meg a AC Embers animációs filmet, ami Ezio történetének lezárása. (szintén youtube)
Ez kimaradt nekem... jövőre bepótolom, amint tudom. :D

(Meg egy facebook játék, meg táblás játék iOS-re meg kutyafüle kismalac farkával, de én persze egyikkel sem játszottam mert nem jön be az ilyesmi  ;D)
Ööö, oké.... :D
A facebookossal azt hiszem, nem játszottam, az iOS-ossal kb 10 percet. Ebből sejtheted, mennyire volt érdekes. :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4378 Dátum: 2012. December 31. - 19:04:03 »
Pádi: én bőven beérem a PC-s változatokkal is. :lol:

Tom: Csak, hogy bonyolítsam a dolgokat: az AC II előtt nézd meg a AC - Lineage filmet, ez az AC II előzmény filmje. (youtube-on magyar felirattal is megtalálható). Majd ha befejezted a AC Revelationt, nézd meg a AC Embers animációs filmet, ami Ezio történetének lezárása. (szintén youtube)
Köszi! Majd ha aktuális lesz, sort kerítek rá. :)

remélem ha lesz 2, akkor megoldják, hogy a harc elején egy gombbal fellehet valahova lógatni a gépet, és az magától, vagy egy kombináióval kattogtat random... (az legalább Pókos lenne)
Jó lenne, az lenne igazán Pókos feeling. :D És akkor tényleg olyan fotókat lehetne készíteni, amin Póki is rajta lenne bunyó közben. Csodálom, hogy ez még nem jutott a készítők eszébe, bár nyilván technikailag egyszerűbb lehetett megoldani a hagyományos fotózást.

Idézet
Ja, a DLC-ben én is rohadt nagyot csalódtam... pedig szinte az érdekelt volna a legjobban (mégha annyira nem is vagyok Raimi cucc fan...), viszont a fekete Raimis ruha is egész jó... amúgy nekem is a Skarlát ruci jött be a legjobban, csak egy pár  pálya után olyan furi volt az az egyben kezes lábas kinézet. ;D (jobb lett volna a klasszik)
Hát igen, eléggé kiszúrás volt... Ráadásul ahogy látom, olyan ziccereket is kihagytak, mint a Vaspók ruha, vagy a 2099-es pókszerkó...

Egyébként az új NFS Most Wantedet is elkezdtem nemrég, tetszik az is. A grafika pöpec, a város szép és hangulatos, és a játékmenet is sok szabadságot ad. :) A versenyzés nagyon arcade, viszont a sebességérzet brutális. :D

Ma este meg szerintem nekikezdek a Dead Island-nek (tesóm gépén kipróbáltam karácsonykor, és megtetszett), ha már a világvége elmaradt, legalább szilveszterkor mehessek zombikat irtani. :hehe: Aztán később majd jöhet az AC. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4379 Dátum: 2012. December 31. - 20:46:24 »
Jó az... ennyi idő alatt hozzám nőtt Ezio, jó volt még látni idősebben. Az éneklős jelenet meg az egész sorozat alatt a legjobb poén. ;D

Persze, az tényleg jó volt, én is tökre megkedveltem Eziót, és külön emiatt hagytam utoljára az animációs filmet az tényleg lezárja a dolgokat (bár vártam volna egy nagyobb katarzist, azt hittem jobban megérint a halála, de vhogy olyan semmilyen volt...), azt sajnáltam hogy viszont ezt az animációs filmet ps storeon már pínzért árulták... vagy nem is találtam, tom, hogy youtobon néztem egy elég silány minőségben... :(



Kiegészítő? Én anno ps3-on játszottam, de szerintem pc-re is külön játék. Attól még nem kiegészítő, hogy egy történetet folytat.

A Kiegészítőt úgy értem, hogy azért lerít ezekről, hogy csak úgy dobták össze gyors, és ez inkább csak ilyen mellék cucc... :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL