Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656895 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Videojátékok
« Válasz #4460 Dátum: 2013. Január 22. - 18:48:28 »
StarCraft II: Heart of the Swarm Opening Cinematic


 :surp: :o

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4461 Dátum: 2013. Január 22. - 18:59:39 »
Befejeztem hatvannegyedszerre is a Resident Evil 4-et (már kevesebb, mint 3 óra alatt végignyomom).
Nem semmi. :D
Idézet
nekiálltam a kétesélyes Lollipop Chainsaw-nak. Na ez tök jó.  :D Laza zombiirtás láncfűrésszel, és amolyan "japános" morbid poénokkal.  ;D
Arról a játékról én is azt olvastam, hogy egyszerrre nagyon jó, és rossz. De az alapötlet annyira beteg, hogy valszeg elfeledteti a játék hibáit. :)

Én pénteken vágtam bele az Assassin's Creedbe (első rész), azóta tolom, eddig nagyon tetszik. ;D Tök jó a hangulata, nagyon poén a háztetőkön ugrálás és az épületekre felmászás, a harcok is látványosak. :D Sokat dob a történeten, hogy két történetszál fut párhuzamosan, szóval kircsi game. 8) :D

Előtte kipróbáltam a Street Fighter x Tekkent (bizony, az is van pc-re). Hát ez egyszerre vicces, látványos és hangulatos. :D Viszont a történet hihetetlenül klisés és faék egyszerű lett - tudom, hogy egy verekedős gaméban nem a sztori a lényeg, de azért ennél egyszerűbbet már nem is lehet kitalálni. (Plusz a főellenség is egy nagy Hulk koppintás lett, elég béna... :roll: ) A másik hátrány, hogy rohadt sok gomb kell hozzá, a ps2-es (illetve mostmár pc-s) kontrollerem kevés lenne hozzá, ha mindent be akarnék állítani rá (mondjuk eleve nem értem, miért kell 3 különböző erősségű ütés és rúgás, dehát ez a SF védjegye... :roll: ). Viszont ettől a két apróságtól eltekintve a játék nagyon szórakoztató és vicces. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4462 Dátum: 2013. Január 22. - 21:13:52 »
Suda 51 gammái elég ingadozó minőségűek, de mind nagyon elborúltak.
Nekem a Shadow Of The Damned pokolian tetszett tőle, de ott azért Shinji Mikami, Akira Yamaoka és Mary Elizabeth McGlynn jelenléte is igen sokat erősített az összhatáson.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #4463 Dátum: 2013. Január 23. - 07:56:30 »
Én pénteken vágtam bele az Assassin's Creedbe (első rész), azóta tolom, eddig nagyon tetszik. ;D Tök jó a hangulata, nagyon poén a háztetőkön ugrálás és az épületekre felmászás, a harcok is látványosak. :D Sokat dob a történeten, hogy két történetszál fut párhuzamosan, szóval kircsi game. 8) :D
Ha eddig ennyire tetszik, akkor a ACII és Botherhood mégjobban fog. A Revelationnal, meg az első részről fogsz nosztalgiázni :-)

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Videojátékok
« Válasz #4464 Dátum: 2013. Január 24. - 06:39:11 »
Válasz Sullkrisz kérdésére a Pókember film topicból:

A Macska csak olyan kiegészítő ellenség, a sztorihoz nem kapcsolódik. Amit én amúgy sajnálok. Létre lehetett volna hozni az alap sztori mellett egy Macskásat is, hogy rámozdul, meg jó útra tér, stb. De csak ehelyett egy mellék küldetés, és utána soha nem találkozunk már vele. Emellett van maga a Gyík, Rinó, csomó fertőzött fél ember, meg a nagy fegyveres OS bácsik.  Emellett vannak még pókirtó robotok is, azok egy kicsit nehezek, főleg, ha többen vannak.
SD. EJC.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #4465 Dátum: 2013. Január 24. - 13:51:00 »
Ez jó erről a Macsos külön szálról azok jutottak eszembe aki folyton azt szajkózzák az ASM teljes koppintása a Batman Arkham City-nek
(Szerintem van benne valami :roll:)

És ott meg pont a Macskanővel van külön történet, szóval érdekes lett volna.
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4466 Dátum: 2013. Január 24. - 14:40:30 »
Megkaptam az Uncharted 3-at. Az eleje elég fura volt, de már kezd tetszeni. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4467 Dátum: 2013. Január 24. - 18:48:31 »
Jótól lopni nem bűn. Az ominózus uncharted is egy rakás jól működő játékelem egybegyúrása, de olyan jól csinálja, és annyira szórakoztató, hogy ez soihe gey percig nem zavar.
Itt jegyezném meg, én az Arkham játékokban sem láttam semmi olyat, ami ne lett volna már más játékokban (és mégis kegyetlen jó, félbehagytam miatta az AC 2-t, mert ez sokkal jobban leköt). Plusz a sandbox típusú szuperhős játékokat a 2004-es Pókember 2 hozta létre.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4468 Dátum: 2013. Január 24. - 19:02:01 »
Jótól lopni nem bűn. Az ominózus uncharted is egy rakás jól működő játékelem egybegyúrása, de olyan jól csinálja, és annyira szórakoztató, hogy ez soihe gey percig nem zavar.
Itt jegyezném meg, én az Arkham játékokban sem láttam semmi olyat, ami ne lett volna már más játékokban (és mégis kegyetlen jó, félbehagytam miatta az AC 2-t, mert ez sokkal jobban leköt). Plusz a sandbox típusú szuperhős játékokat a 2004-es Pókember 2 hozta létre.
Sandbox alatt ezt a nyitott világot érted? Mert az már a Batman & Robinba is benne volt. Az is rohadt hangulatos volt, pedig bűn rossz volt az irányítás, de az hogy a Batmobillal flangálhattál bármerre Gothamben, nyomokat kereshettél a helyszíneken, adott egy kis pluszt neki. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4469 Dátum: 2013. Január 24. - 19:23:49 »
Ja azt nem ismertem.
Arkham Citybe is nagyon kéne egy Batmobil. Habár így is 2 perc átérni a város egyik végéből a másikba.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #4470 Dátum: 2013. Január 24. - 20:15:28 »
Hát lehet, hogy jótól lopni nem bűn, de lehetett volna pár saját ötletet is tenni :roll:
Amúgy a Batmobile jó lenne a helyhiány miatt meg odaadhatnánk egész Gotham-et :brow:
Én bírnám ha a 3. részbe beletennék ;)

Tényleg a Man of Steel-ből lesz játék szerintetek?
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4471 Dátum: 2013. Január 24. - 20:45:57 »
Szerintem nem, és úgy néz ki sajna a Wolvie-ból se lesz... pedig a múltkori game kenterbe verte e filmet... lehet féltek emiatt csinálni egy adaptációt, nem lehet majd mihez hasonlítani ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #4472 Dátum: 2013. Január 25. - 19:18:41 »
Kár, pedig a Superman Returns The Video Game-t imádtam, főleg repkedni Metropolisban az jó volt ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Videojátékok
« Válasz #4473 Dátum: 2013. Január 25. - 23:45:13 »
Válasz Sullkrisz kérdésére a Pókember film topicból:

A Macska csak olyan kiegészítő ellenség, a sztorihoz nem kapcsolódik. Amit én amúgy sajnálok. Létre lehetett volna hozni az alap sztori mellett egy Macskásat is, hogy rámozdul, meg jó útra tér, stb. De csak ehelyett egy mellék küldetés, és utána soha nem találkozunk már vele. Emellett van maga a Gyík, Rinó, csomó fertőzött fél ember, meg a nagy fegyveres OS bácsik.  Emellett vannak még pókirtó robotok is, azok egy kicsit nehezek, főleg, ha többen vannak.
(Bocs, hogy későn válaszolok)
Nekem abszolút nem baj, ha a macska keveset van benne, hisz egy-két ember már tudja, hogy ki nem állhatom  :hehe:. Izgalmasnak hangzik amúgy, hogy pókírtók meg minden. De az örök szerelmeim mindig is a LEGO játékok lesznek, abból eddig szinte mind tetszett, én nagyon ötletesnek tartom őket. Lehet, hogy gyerekesnek fogtok gondolni, de ez van. :D Azok a játékok jöttek be legjobban.
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Videojátékok
« Válasz #4474 Dátum: 2013. Január 26. - 17:08:36 »
(Bocs, hogy későn válaszolok)
Nekem abszolút nem baj, ha a macska keveset van benne, hisz egy-két ember már tudja, hogy ki nem állhatom  :hehe:. Izgalmasnak hangzik amúgy, hogy pókírtók meg minden. De az örök szerelmeim mindig is a LEGO játékok lesznek, abból eddig szinte mind tetszett, én nagyon ötletesnek tartom őket. Lehet, hogy gyerekesnek fogtok gondolni, de ez van. :D Azok a játékok jöttek be legjobban.

Ha ez tetszik, akkor ez, az sose baj. Én pl egy Lego-s játékkal sem játszottam, mert nem köt le. Nem vagyunk egyformák. :)
SD. EJC.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Videojátékok
« Válasz #4475 Dátum: 2013. Január 27. - 11:33:47 »
Igazából az össz lego játék egy kaptafára épül, de nekem mégis élvezetes. Az avengerseset várom nagyon.
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4476 Dátum: 2013. Január 27. - 16:08:30 »
Én a Star warsos és Karib tengeres Lego játékokkal játszottam.
Egyedül is jópofa de ketten játszani eszméletlen szórakoztató és aranyos. Főleg ha megvan a közös rajongás az eredeti mű iránt. Néha ilyen is kell a sok komoly dolog mellé.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #4477 Dátum: 2013. Január 27. - 16:16:37 »
Nekem legjobban a Lego Star Wars 1-2 jött be ;D
A Lego Batmant,Lego Indiana Jonest is végig toltam, de pl van olyan történet amit viccesen is fel lehet fogni meg olyan is amit nem.
Jó példa erre a Lego Batman amibe kicsit több komolyság kellett volna :roll:

Ami nekem nagyon hiányzott eddig az a Lego Spider man volt abból kellene egy Lego adaptáció ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4478 Dátum: 2013. Január 27. - 16:29:59 »
Szerintem önmagában a pokember kevés, de az új Marvel super heroesban tuti benne lesz.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Videojátékok
« Válasz #4479 Dátum: 2013. Január 27. - 19:08:28 »
Nekem tetszett a lego Batman is. Játszott valaki a 2-vel?
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"