Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656962 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #4480 Dátum: 2013. Január 27. - 19:30:47 »
Én csak a Harry Potteressel és a Karibossal nem játszottam. A Batman 2-t végigjátszottam, de a mütyüröket nem szedtem össze. Megőrjített a  szabad repülés.  :drying:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #4481 Dátum: 2013. Január 28. - 07:20:55 »
Nekem tetszett a lego Batman is. Játszott valaki a 2-vel?

Én is játszok vele néha, azért néha mert egyedül nincs annyira kedvem hozzá, aztán várok mindig a társaságra .



Most nyertem egy kinectet és próbáltam ki a Marvel Avengers: Battle for Earth, a demoja elég szórakoztató volt :D

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #4482 Dátum: 2013. Január 28. - 17:28:51 »
Most nyertél kinectet...szerencsés vagy ;D
Én ilyen nyereményjátékokon nem szoktam soha nyerni :roll:

Na de vissza a témához, a Lego Batman 2-nél már rájöttek, hogy egy komolyabb történetbe kell a beszéd nem csak a
azerethető legos gügyögés ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #4483 Dátum: 2013. Január 28. - 18:01:49 »
Most nyertél kinectet...szerencsés vagy ;D
Én ilyen nyereményjátékokon nem szoktam soha nyerni :roll:

Egy volt iskolatársam akart embereket bevenni maga alá(piramis rendszeres hülyeség) és csinált egy fb csoportot, a játék lényege rövid az volt h aki a legtöbb embert meghívja a csoportba(a kritériumoknak eleget téve) az megnyeri a srác használt kinectét, aztán ne mvotl valami nagyon felkapott amikor engem behívott voltak vagy 10en benne, aztán így jött össze :D

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #4484 Dátum: 2013. Január 28. - 18:19:53 »
Akkor jól jártál tényleg ;D
Én kinectel haveromnál szoktam játszani, de szerintem nem olyan nagy durranás.
A sport játékok jók, de a többi amit jól meg lehetett volna csinálni azt elszúrták pl:Kinect Star Wars :roll:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #4485 Dátum: 2013. Január 28. - 22:20:11 »
Akkor jól jártál tényleg ;D
Én kinectel haveromnál szoktam játszani, de szerintem nem olyan nagy durranás.
A sport játékok jók, de a többi amit jól meg lehetett volna csinálni azt elszúrták pl:Kinect Star Wars :roll:

égen én is így vagyok vele szerintem 1 hónapot elleszek vele aztán eladom :D és abból a pénzből már képregény is van kinézve :D

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #4486 Dátum: 2013. Január 29. - 00:20:23 »


Nem vagyok jártas EVE-ben, viszont a szám tátva maradt miután ezt megnéztem. Ez itt egy űrcsata, amiben több, mint 3000 ember részt vett és, ha belenéztek a videóba, úgy 3:30-ig a csata audiója is hallható és elképesztő milyen szintü koordinálás megy végbe.

Itt egy cikk is róla, szerintem káprázatos dolog, mégha csak egy videójátékban is történt.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4487 Dátum: 2013. Január 29. - 01:11:35 »
Most értem a végére az Assassin's Creednek. Hát ez tök jó volt. ;D Igaz, tipikus "to be continued" befejezés, de sebaj. :D Ha a többi rész ennél sokkal jobb, az királyság lesz. :oh:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4488 Dátum: 2013. Január 29. - 07:05:21 »
Az az EVE-es videó kicsit arra emlékeztet, amikor az EverQuest kapcsán láttam hasonlót. Ott van valami sárkány, amit talán csak egyszer lehetett felébreszteni, soha többet, és akkor is egy tonna játékos órákon át püflegelte, annyira lehetetlennek szánták. (Bár állítólag FFXI-ben is vannak ritka szadista és leverhetetlen bossok, amiknek tömegek esnek neki egyszerre.)

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #4489 Dátum: 2013. Január 29. - 10:44:35 »
Injustice trailer.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #4490 Dátum: 2013. Január 29. - 11:01:36 »
Most értem a végére az Assassin's Creednek. Hát ez tök jó volt. ;D Igaz, tipikus "to be continued" befejezés, de sebaj. :D Ha a többi rész ennél sokkal jobb, az királyság lesz. :oh:
Tom, van egy jó hírem, most jönnek neked a legjobb részek: ACII és Brotherhood... majd a többi. És talán nem nagy titok, de mindnek "to be continued..." a vége. Jönnek a nagy fordulatok, és az egyre több, szebb, és hosszabb videók.

Huhh, tegnap este befejeztem az ACIII fő történetét. Most nyomom a mellékküldetéseket, amikből azt hittem rengeteget megcsináltam menet közben, de nagyot tévedtem. Ha jól emlékszem  30 játékóránál tartok, és még csak a teljes játék 74%-át teljesítettem. Nagyon tetszett a "vége". Nagyon kíváncsi vagyok a történet folytatására, bár Desmond történetét (elvileg) lezárták...
http://www.gamestar.hu/assassins-creed-iii-a-lezaro-fejezet-hagyhat-meg-elvarratlan-szalakat.html

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #4491 Dátum: 2013. Január 29. - 16:47:17 »
Marvel Heroes zárt bétájába kapott még valaki meghívót?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4492 Dátum: 2013. Január 29. - 18:09:44 »
Injustice trailer.

Hát ez nekem nem jön be... miért ilyen vacak verekedős köntösbe rakták? (abba meg már bele se merek gondolni, hogy ha van multija az mennyire jó lehet  ;D :uhoh:)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4493 Dátum: 2013. Január 29. - 18:18:25 »
Ez igazából egy Mortal VS DC 2 csak Mortal karakterek nélkül.
Amúgy érdekes keveréke a filmes és a képregényes univerzumnak, és szerintem a maga nemében minőségi cuccnak tűnik.
Viszont ez az állóképes nyitás pofátlanul másolja a Marvel VS Capcom 3 bővitett változatának intróját.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Január 29. - 18:22:22 írta Todd »

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #4494 Dátum: 2013. Január 31. - 13:44:55 »
Injustice trailer.

+ itt egy picit több a storiról:


Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4495 Dátum: 2013. Január 31. - 15:48:15 »
Tom, van egy jó hírem, most jönnek neked a legjobb részek: ACII és Brotherhood... majd a többi.
El is kezdtem nemrég az AC II-t, és tényleg, már most látszik, mennyivel jobb és összetettebb az első résznél, pedig még csak az elején vagyok. 8) Hálistennek az elején a csipricsupri feladatok elég rövidek, és hamar belendül a történet, illetve előkerül a bérgyilkos ruha. ;D Nagyon tetszik a game. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #4496 Dátum: 2013. Január 31. - 17:53:19 »


Márciusban  :oh:

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #4497 Dátum: 2013. Február 01. - 10:25:12 »
El is kezdtem nemrég az AC II-t, és tényleg, már most látszik, mennyivel jobb és összetettebb az első résznél, pedig még csak az elején vagyok. 8) Hálistennek az elején a csipricsupri feladatok elég rövidek, és hamar belendül a történet, illetve előkerül a bérgyilkos ruha. ;D Nagyon tetszik a game. :D
Én már a III végére értem, a mellékküldetések közül is sokat befejeztem, az össz játéknak a 94%-nál járok. Most az új DLC-t várom a "AC3 - The Tyranny of King Washington". illetve remélem valamikor folytatják az AC-t, bár Desmond története "lezárult".

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4498 Dátum: 2013. Február 01. - 13:32:40 »
Lazárult? Háát nem tom... majd meglátjuk, hogy tényleg lezárult e a kövi résznél. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4499 Dátum: 2013. Február 01. - 13:50:45 »
Arkham Cityben másnál is előfordult, hogy egy trófeát nem lehet felszedni? A Steel Milles pályán van egy amikor egy csövön kell beküldeni elég hosszú út után egy batarangot, és kiiktatni vele egy kapcsolót. Mivel rohadt messze volt, így a kapcsoló lenyomása és így a kapu kinyitása után nem mentem vissza rögtön felszedni, mert úgyis volt még más is, és úgy gondoltam később felszedem, úgyis nyitva lesz.
Nem lett nyitva.  :twisted:
Az ajtó visszazárúlt, és a kapcsolót többet nem lehet lenyomni.
Tököm tele van, mert az előző részben is hasonló baki miatt nem tudtam letolni a 100%-ot.