Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656935 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4520 Dátum: 2013. Február 04. - 06:36:40 »
Én is, ha nem lenne egy ideje a sorozat ész nélküli lövöldözős fele konzol-exkluzív. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4521 Dátum: 2013. Február 04. - 08:45:42 »
Dmc-nél is bejött a reboot, pedig ott se indokolta semmi.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4522 Dátum: 2013. Február 04. - 09:22:17 »
Az is szereplőközpontú, nem? (Úgy értem, leginkább egy alak köré épül.) Azoknál időnként szinte természetes az újraindítás már egy csomó médiumban.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4523 Dátum: 2013. Február 04. - 10:19:55 »
Viszont az a bizonyos szereplő effektíve hallhatatlan, a plebsével együtt, így gyakorlatilag semmi sem korlátozná a vele való szabad ténykedést.
Ott inkább a hős szüleése tematikától nem tudnak elszakadni, ezért hol 0.-részt csináltak, hol beleeröltettek egy új fiatal karaktert.
Most épp paratlan epizód van, ilyenkor első részt csinálnak (lásd 3), majd a következőbe jöhet új karakter (lásd 2 és 4.).
Ja és amúgy is az csak női karaktereknél probléma, ha öregszik.  ;) Egy férfi főhős gond nélkül lehet akár 40-50 éves is.

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #4524 Dátum: 2013. Február 04. - 10:55:01 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4525 Dátum: 2013. Február 04. - 14:06:47 »
Hú, bakker! Silent Hill vegyítve az Uncharteddel!  :surp: Ez valami eszméletlen jó lesz!  :spidey:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4526 Dátum: 2013. Február 04. - 14:13:50 »
Nekem először a The Road című film ugrott be. De az idei év egyik legjobban várt játéka ez.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 04. - 14:24:25 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4527 Dátum: 2013. Február 04. - 14:23:41 »
Nekem is (sőt, az egyetlen).

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4528 Dátum: 2013. Február 04. - 14:27:17 »
Számomra még a Beyond: Two Souls is igen várós. A többi csak szimplán érdekel, de ezekből kinézek igen nagy potenciált.
Plusz ha valami csoda fojtán kipottyantanák a Last Guardiant 2013.-ban, akkor még az, de erre nem látok sok esélyt...  :'(
Resi 6-ot kipróbáltad már?
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 04. - 14:36:00 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4529 Dátum: 2013. Február 04. - 14:51:09 »
Elkezdtem, de abbahagytam 2 dolog miatt: egyik, hogy már az elején gond van az első futással - egy részen Leon lelassul, és így nem éri el időben a helikoptert -, a másik, hogy közben kölcsönkaptam az Uncharted 3-at, és az elsőbbséget élvezett.
Különben annyira eddig nem jött be a RE6. Sose fogom megérteni, hogy mi a jó fenének kell egy sorozaton belül, egy konzolon belül is állandóan cserélgetni az irányítást.  :stupid:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4530 Dátum: 2013. Február 04. - 15:26:04 »
Állítólag 2 hét múlva bemutatják a ps4-et, a pletykák szerint karácsonyra már a boltokban lesz:

http://index.hu/tech/2013/02/04/ket_het_mulva_bemutatjak_a_playstation_4-et/

Lefogadom, hogy a ps3 játékokkal nem lesz kompatibilis... :drying:
Bár egy előnye lehet a dolognak, talán így lejjebb fog esni a ps3 ára.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4531 Dátum: 2013. Február 04. - 15:54:24 »
Kíváncsi vagyok, most mivel állnak elő, hogy próbálják még egy szinttel feljebb vinni a dolgot.
Önmagában a grafikai fejlődés kevés lenne, mert azt már nem nagyon lehet hová emelni.
Az idei év még nagyon ennek a generációnak az éve, egy rakás húzócímmel.

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #4532 Dátum: 2013. Február 04. - 17:19:51 »
hát én a cryses 3 ra is kívncsi vagyok ez az új motor nagyon jól lett összerakva a videók alapján, a DC-s verekedős játékban is reménykedek azért :D , na meg ott van az új GTA szeptemberi megjelenéssel.


Annak idején olvastam hogy azt szerették volna elérni az új generációkkal hogy a james cameron féle avatár grafikával rendelkezzenek és olyan mi-vel hogy a gtaban az utcákon minden embernek saját személyisége és emléke legyen.

Szerintem következő év eleje közepe lesz az új konzol megjelenése mivel rengeteg nagy név most fog még megjelenni, és azért szerintem ők(játék fejlesztők) is tisztában vannak azzal hogy mikor jelenik meg az új gen., mivel ha valaki az új gen. es játékokból csinál egyet a megjelenéshez azzal sok pénzt lehet kaszálni,.

De én is kíváncsi leszek rá hogy mi lesz az újítás, bár hallottam hogy érintés érzékelős lesz a psnek a kontrollere, engem az valahogy nem vonz így még, ha meg az xbox szemszögéből nézzük akkor meg a kinect az hogy gyorsabb lesz szerintem még mindig kevés. Szóval én kíváncsian várom az új híreket :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4533 Dátum: 2013. Február 04. - 18:16:27 »
Elkezdtem, de abbahagytam 2 dolog miatt: egyik, hogy már az elején gond van az első futással - egy részen Leon lelassul, és így nem éri el időben a helikoptert -, a másik, hogy közben kölcsönkaptam az Uncharted 3-at, és az elsőbbséget élvezett.
Különben annyira eddig nem jött be a RE6. Sose fogom megérteni, hogy mi a jó fenének kell egy sorozaton belül, egy konzolon belül is állandóan cserélgetni az irányítást.  :stupid:
Én csak a demoval játszottam, de nem igazán tetszett. Lényegében semmi újat nem mutatott, csak ugyanaz, mint a korábbi részekben, ami alapvetően nem baj, mert nem is várom ezt el, csak mint mondtam, most szimplán az újszerű dolgokat keresem.
Nem is nagyon tudta már a 3 rövid pálya végéig se lekötni a figyelmem.
Gameplay vidi a Beyond-ból.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 04. - 18:42:42 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4534 Dátum: 2013. Február 04. - 19:37:09 »
A lány szemét egy az egyben Kitty Pryde-tól lopták, a filmből. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4535 Dátum: 2013. Február 04. - 20:36:48 »
Kaine, nem lopták, ez Kitty Pryde maga.  :nezze:
A Quantic Dream scannelt színészekkel dolgozik, és itt a főszereplőt Ellen Page játsza.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 04. - 20:41:20 írta Todd »

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4536 Dátum: 2013. Február 04. - 20:45:33 »
Önmagában a grafikai fejlődés kevés lenne, mert azt már nem nagyon lehet hová emelni.
? Hogyne lehetne. A folyadékmozgás, rombolható környezet és valós idejű facial retargeting rögtön három ilyen területe.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4537 Dátum: 2013. Február 04. - 22:21:08 »
Kaine, nem lopták, ez Kitty Pryde maga.
Tök jóóó!  :D :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4538 Dátum: 2013. Február 04. - 22:38:40 »
Hmm, az új videó alapján a Last of Us is szokásos szörnyes-zombis túlélőhorrornak tűnik. Azt hittem, valami más irányba mennek el. Igaz, ma már nehéz újat találni a nap alatt. :)

Beyond Two Souls:
A Quantic Dream scannelt színészekkel dolgozik, és itt a főszereplőt Ellen Page játsza.
Hehe, akkor nem csoda, hogy hasonlít, én is egyből felismertem. :D De tök jó, hogy ilyesmit is elvállal, nagyon bírom a csajszit.  ;D
Megnéztem egy tavalyi videót is a játékról: http://www.gamestar.hu/elso-latasra-beyond-two-souls.html Nagyon hangulatos. :) Ez alapján jobban érdekel, mint a Last of us.

***

Közben tök jól haladok az Assassin's Creed 2-vel, egész sokáig eljutottam, és azt kell mondjam, bőven túlteljesítette az elvárásaimat. Tudtam, hogy jobb lesz az első résznél, mert mindenkitől ezt hallottam, de nem gondoltam volna, hogy ennyivel jobb. Már-már egy profi GTA játékkal vetekszik az összetettsége, nagyon sok új ötlet van benne. A grafika gyönyörű, és a hangulat is nagyon király. Sokszor annyira belefeledkezem az átvezető videókba, hogy későn veszem észre, mikor meg kéne nyomni egy-egy gombot közben. :lol: Eddig csillagos ötös a játék nálam. Kiváncsi leszek, a folytatások rá tudnak-e majd tenni még egy lapáttal, bár az ACIII biztosan. :)


A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4539 Dátum: 2013. Február 05. - 07:23:29 »
Hát a Fahrenheit és a Heavy Rain után sokat várok a Beyond-tól. Ez a banda úgy néz ki öles léptékkel halad a sztárokat felvonultató nagy költségvetésű interaktív film felé.

Ezt a kis rövidfilmet láttad már tőlük?
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 05. - 09:02:54 írta Todd »