Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656909 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4600 Dátum: 2013. Február 21. - 19:49:48 »
Lejátszottam negyedszerre is az Uncharted 3-at, most normál módban. Majdnem minden egyedül megszerezhető trófeám megvan, talán 4 fegyverhez nincs, illetve a lövés közbeni vállcsere f*ngom sincs, hogy micsoda.  :D De a hülye trófeák is megvannak, mint a titkos könyvtárban állj rá a krokodilra, a piacon három embert csapj pofán hallal  ;D és vizsgálj meg minden kiállítási tárgyat a Cartagena múzeumban.  :)
Most egy darabig hanyagolom a gémet, mert visszaadtam a bátyámnak. :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4601 Dátum: 2013. Február 21. - 21:36:51 »
Idézet
Idézetet írta: BuB - Ma - 15:37:14

    plusz akkor most az új Killel mi van? Ez már ki se jön 3-ra? :roll:

Nem.
Frenetikus... és lassan minden így lesz, kivi vagyok az Unch 4-et mikor jelentik be csak nextgenre... :'(

Idézet
a lövés közbeni vállcsere f*ngom sincs, hogy micsoda.  :D
Ja, tök jó kis trófeái vannak, szerencsére az Unch azon kevesek közé tartozik, amiknek szórakoztató trófeái vannak, nem szívatósak... :roll: az Unch kettőbe azt is próbáltad, amikor a faluba minden tehén mögé oda kell menni, vagy megsimogatni kell őket, de tök poénok amiket lereagál, ha a hátsójuk felöl mész. ;D
A vállcsere meg: lövés közbe asszem a jobb analógot (vagy a balt ;D)kell benyomni, akkor a bal válla fölött célzol, ha mégegyszer benyomod,a kkor visszaáll az eredeti nézetre. Legalábbis ez rémlik... :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 21. - 21:39:07 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4602 Dátum: 2013. Február 21. - 21:45:34 »
Eddig ez a nyitó lista elég karcsú. A PS 3-ra még sokkal több nagy cím jön ki.  ;)
Én még mindig nem érzem át, a helyzet tragikumát.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4603 Dátum: 2013. Február 21. - 21:47:24 »
az Unch kettőbe azt is próbáltad, amikor a faluba minden tehén mögé oda kell menni, vagy megsimogatni kell őket, de tök poénok amiket lereagál, ha a hátsójuk felöl mész. ;D
Nem, az a legutóbbi 4-5 alkalommal mindig speedben nyomtam, nem volt időm a tehenekre. :)
Idézet
A vállcsere meg: lövés közbe asszem a jobb analógot (vagy a balt ;D)kell benyomni, akkor a bal válla fölött célzol, ha mégegyszer benyomod,a kkor visszaáll az eredeti nézetre. Legalábbis ez rémlik... :headscratch:
Köszi, erre majd ránézek legközelebb.

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #4604 Dátum: 2013. Február 22. - 05:54:34 »
Egesz jo az uj konzol technikai adatai: vegre pc-s 32-bites architektura lesz a cell helyett + 8GB DDR5-os ram. 8 magos amd proci + radeon gpu. Ideje volt, legalabb pc-n is ismet lehet brutalis grafikai reszletesseggel jatekot kesziteni. Ugyanakkor par ev mulva megint nagyon lemarad majd a maga 8giga ramjaval, hiszen most mar egy kis pc-re fog hasonlitani a rendszere. Nekem mar most hat gigat megeszik a battlefield 3, ami nem keves.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 22. - 05:56:35 írta SwitcX »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4605 Dátum: 2013. Február 22. - 07:31:32 »
De ott azért a mögötte lévő rendszer és kiegészítő elemei nem visznek el annyit, mint PC-n, így némileg többnek számít. Majd egy-két éven belül kiderül, hogy tényleg  lehagyja a pécés technológia maximum három év alatt, vagy egy kicsit több kakaó van a specializált rendszerében.

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #4606 Dátum: 2013. Február 22. - 07:57:36 »
Öt évet simán bírnia kell elméletileg.
Ééééés igen, végre UE4  :brow:

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #4607 Dátum: 2013. Február 22. - 07:59:56 »
Srácok, a Silent Hill HD collectiont érdemes beszerezni? A Silent Hillel játszottam, az nagyon bejött. ezek a részek jók-e, és mennyire HD az a HD? Felújították, átkonvertálták, vagy csak rányomták a PS3 kiadásra hogy HD? Tudnátok ebben segíteni?
Ha még nem vetted meg, eszedbe se jusson! Minden egyes vélemény róla lesújtó: borzalmas verzió, béna, szaggató mozgás, bugok, és az atmoszféra teljes hiánya. Én is megvettem volna, de sikeresen lebeszéltek róla.
Az igaz, hogy a 2-3-as részek vannak rajta, amik nagyon magasan verik a többi részt, annyival jobbak, de:
Idézet
minden egyes PlayStation 1, 2 és 3 videojáték játszható legyen a masinán
vedd meg őket eredeti Ps2-es verzióban (2-3000-ért már hozzád vágják őket), és játszd majd a Ps4-en. Vagy vegyél hozzá Ps2-t, 10 körül már kapsz használtan.

Hú, köszi. Tegnap majdnem elcsábultam, mert 4500-ért volt valahol használtan, de eredetiben kellett volna. De így valószínű semmi nem lesz belőle. Lehet, hogy beszerzem úgy ahogy javasoltad, de a PS4 beszerzése sanszos, hogy majd megint akkor jön össze, mikor küszöbön az 5-ös. Elég szerencsétlen vagyok e téren...  :roll:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4608 Dátum: 2013. Február 22. - 10:36:27 »
Ez a Prophet gyerket nagyon cool-nak állították be ebben a launch trailer-ben. Vagy csak nekem tűnik úgy ? Én szeretem az FPS stuff-okat de ez a játék nem bírt megfogni.  :headscratch:

És azt is lemerném fogadni hogy a mostani gamer generáció (10-16 év) úgy fog rákeresni a trailer zenéjére hogy 'Crysis 3 launch trailer music" mivel 90% -nak fogalma sincs hogy ki vagy mi az a ZZ Top.  :drying:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 22. - 10:47:03 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #4609 Dátum: 2013. Február 22. - 10:41:08 »
Ő az utolsó, aki nanosuittal rohangál, szóval egészen találó a "cool" jelző. Illetve a játék tök jó lenne, ha a stori mód nem csak 4-5 órát tartana. Bár ez a trailer szerintem direkt ilyen szemtelenül és poénosan felvágó.  :hehe:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 22. - 10:54:13 írta Szilánkmentes »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4610 Dátum: 2013. Február 22. - 10:41:22 »
Idézet
Hú, köszi. Tegnap majdnem elcsábultam, mert 4500-ért volt valahol használtan, de eredetiben kellett volna. De így valószínű semmi nem lesz belőle. Lehet, hogy beszerzem úgy ahogy javasoltad, de a PS4 beszerzése sanszos, hogy majd megint akkor jön össze, mikor küszöbön az 5-ös. Elég szerencsétlen vagyok e téren...
http://www.vatera.hu/listings/index.php?q=PlayStation+2&obd=2

Itt 8000 a jelenlegi ára, de 12-ért már van több is - ha nem tornásszák feljebb őket.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4611 Dátum: 2013. Február 22. - 11:06:30 »
Nézzétek meg a játékaim.hu-t, az is klafa kis oldal, és ott is elég barátságosak az árak.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #4612 Dátum: 2013. Február 22. - 11:11:33 »
Nézzétek meg a játékaim.hu-t, az is klafa kis oldal, és ott is elég barátságosak az árak.

Én a hardveraprot ajánlom, tavaly nyáron többek között a két Batman Arkham játékot is 1500-ért vettem (összesen).

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #4613 Dátum: 2013. Február 22. - 12:33:54 »
Köszi mindenkinek a válaszokat!


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #4614 Dátum: 2013. Február 22. - 16:19:38 »
Ez a Prophet gyerket nagyon cool-nak állították be ebben a launch trailer-ben. Vagy csak nekem tűnik úgy ? Én szeretem az FPS stuff-okat de ez a játék nem bírt megfogni.  :headscratch:

És azt is lemerném fogadni hogy a mostani gamer generáció (10-16 év) úgy fog rákeresni a trailer zenéjére hogy 'Crysis 3 launch trailer music" mivel 90% -nak fogalma sincs hogy ki vagy mi az a ZZ Top.  :drying:

én játszok vele nem lett olyan rossz szerintem, élvezhető ez a nano suitos dolgok

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #4615 Dátum: 2013. Február 22. - 17:40:45 »
Én a multit próbáltam, ugyanaz mint a kettő.  :-\

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #4616 Dátum: 2013. Február 23. - 11:04:18 »

 :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4617 Dátum: 2013. Február 24. - 16:19:04 »
Ígéretesnek hangzik a PS4 az eddigi hírek alapján, és külön öröm, hogy kompatibilis lesz a korábbi generációs játékokkal. De arra tényleg kiváncsi leszek, hogy eredeti bolti ps2-ps3 játékokat is le lehet-e játszani rajta, vagy csak letölteni lehet... Nem tudom, ki hogy van vele, de én jobban szeretem, hogy ha megveszek egy játékot, akkor az "fizikailag" is megvan nekem lemezen, és nem egy szerver tárolja meg nem onnan töltöget le... Persze elhiszem, hogy sok előnye van a "felhő" alapú szolgáltatásnak, lehet hogy csak én vagyok ilyen régimódi ebben... :D Illetve, ha jól láttam a reklámvideóból, akkor a PS Move is kompatibilis lesz a PS4-gyel, ugye? A konzol facebookos szociális háló jellegű része annyira nem hoz lázba, de lehet, hogy menet közben rákattannék, ki tudja. :D az mindenesetre érdekes ötlet, hogy mások játékába bele lehet nézni... :D Illetve az online multiplayer lehetőség is hasznos lesz pár kooperatív jellegű játéknál (Az MK Shaolin Monkst pl imádom, de nem volt kivel végigvinnem koop módban. :S )
Mindenesetre ezek a hírek elgondolkoztattak, hogy ha oda kerül a sor, akkor inkább kapásból a ps4-re kezdjek gyűjteni, és ne a 3-ra...
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 24. - 16:24:36 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4618 Dátum: 2013. Február 24. - 16:28:25 »
De arra tényleg kiváncsi leszek, hogy eredeti bolti ps2-ps3 játékokat is le lehet-e játszani rajta, vagy csak letölteni lehet... Nem tudom, ki hogy van vele, de én jobban szeretem, hogy ha megveszek egy játékot, akkor az "fizikailag" is megvan nekem lemezen, és nem egy szerver tárolja meg nem onnan töltöget le...
Playstation 4 kapcsán megannyi interjú készült, köztük Shuhei Yoshida-val a Sony Wordwide Studies főnökével.
“Átalakítjuk a platformunkat jobban és jobban a digitális elérés felé, a PS4 olyan lesz mint a PS Vita, minden megjelent játék elérhető lesz digitális változatban is. A digitális disztribúció rugalmasságának köszönhetően több kisebb játékunk lehet, melyek ingyenesek lehetnek, vagy csak néhány dollárba kerülnek. Ahogy több lehetőség nyílik meg online, mi is annál több mindent tudunk nyújtani és lehetőségünk nyílik kreatív csomagok létrehozására. Elméletileg olyan csomagokat is létrehozhatunk, mint a kábel TV társaságok, hisz az előfizetések lehetnek arany, ezüst vagy platinum szintűek, mind többet fognak nyújtani, főleg annak tükrében, hogy a Gaikai technológia elérhető.”
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4619 Dátum: 2013. Február 24. - 16:39:29 »
Ígéretesnek hangzik a PS4 az eddigi hírek alapján, és külön öröm, hogy kompatibilis lesz a korábbi generációs játékokkal. De arra tényleg kiváncsi leszek, hogy eredeti bolti ps2-ps3 játékokat is le lehet-e játszani rajta, vagy csak letölteni lehet... Nem tudom, ki hogy van vele, de én jobban szeretem, hogy ha megveszek egy játékot, akkor az "fizikailag" is megvan nekem lemezen, és nem egy szerver tárolja meg nem onnan töltöget le... Persze elhiszem, hogy sok előnye van a "felhő" alapú szolgáltatásnak, lehet hogy csak én vagyok ilyen régimódi ebben... :D Illetve, ha jól láttam a reklámvideóból, akkor a PS Move is kompatibilis lesz a PS4-gyel, ugye? A konzol facebookos szociális háló jellegű része annyira nem hoz lázba, de lehet, hogy menet közben rákattannék, ki tudja. :D az mindenesetre érdekes ötlet, hogy mások játékába bele lehet nézni... :D Illetve az online multiplayer lehetőség is hasznos lesz pár kooperatív jellegű játéknál (Az MK Shaolin Monkst pl imádom, de nem volt kivel végigvinnem koop módban. :S )
Mindenesetre ezek a hírek elgondolkoztattak, hogy ha oda kerül a sor, akkor inkább kapásból a ps4-re kezdjek gyűjteni, és ne a 3-ra...
Hát elvben nem a lemezt lehet lejátszani, hanem a felhőn keresztül vagy mi fene... csak így kérdés mi lesz a lemezeimmel, bár valszeg akkor megtartom a ps3-at, csak már lassan tárolni nem tom őket hol... (a ps2-hez már így is lassan egy éve nem nyúltam, a ps1 meg 5 éve fent van a szekrény tetején...)
Engem ez a rohadt sok multis baromság nem hoz lázba, mire jó ez, hogy most megosztom másokkal, meg meg tom nézni, hogy máshogy játszik... egyedül a print screen fogott meg, na az már nagyon hiányzott, egy-egy jobb kép kimentése a gépre, időszerű volt már nagyon.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL