Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656874 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

ragatskynet

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Videojátékok
« Válasz #4660 Dátum: 2013. Március 02. - 17:23:20 »
Igazából a Marvel Heroes egy Diablo klón (nem is kicsit, én már játszottam vele egy keveset), a DCUO meg inkább az a WoW-féle farmolgatós MMOshit volt - nekem egyértelműen jobban tetszik a Marvel Heroes, az eddigiek alapján nagyon jó!

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #4661 Dátum: 2013. Március 02. - 17:59:12 »
Nem semmi ez a pálya!


Elő is rendeltem, már alig várom, hogy megjelenjen.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #4662 Dátum: 2013. Március 02. - 18:04:02 »
Igazából a Marvel Heroes egy Diablo klón (nem is kicsit, én már játszottam vele egy keveset), a DCUO meg inkább az a WoW-féle farmolgatós MMOshit volt - nekem egyértelműen jobban tetszik a Marvel Heroes, az eddigiek alapján nagyon jó!
Én ugyan az MH-val még nem játszottam, de szerintem elég illúzióromboló lehet, amikor már a 14. Rozsomák, vagy a 36. Pókember megy el melletted. :\ A DCUO-ban legalább tényleg olyan a karaktered, amilyennek szeretnéd.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4663 Dátum: 2013. Március 02. - 19:38:27 »
Hát most előrendeltem...
A Platinum Shop-ban ? Sima vagy gyűjtői ?  :P
BuB ......
Ja, bocs, csak nem nagyon keveredtem ide azóta...
Hát végül a platinumnál maradtam... aztán elkezdtem nézni a trófea listát és leesett az állam, nem kevés multi trófea láttán... főleg, hogy abból 90%uk elég kibaszósnak tűnik... olvasgattam más fórumokon sincsenek túlzottan elragadtatva ettől a multi mennyiségtől.... :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4664 Dátum: 2013. Március 02. - 20:25:39 »
Áááá,engem nem érdekel a multi. Kéred majd a DLC-t a Collectors E. - böl ? Még nem tudom miket kapok....de ha van benne multis azt szívesen átpasszolom.

Tomb Raider Launch Trailer

« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 02. - 22:26:28 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #4665 Dátum: 2013. Március 03. - 07:52:43 »
Gondoltam, hátha érdekel valakit  :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4666 Dátum: 2013. Március 03. - 10:28:43 »
Atya ég milyen grafika.... :o :o
Hát amennyire tartomttam tőle, jónak tűnik, és ha ez is olyan kis betekintéssel bír a játékba, mint a többi, akkor lesz itt is dögivel mellékküldetés. (főleg a kincs keresés tűnik jónak, az hangulatos volt a 3-ban is.).
Amúgy kicsit furi, hogy most viszsamegyünk az időben... és nagypapival leszünk, aki meg szőke, nem tom vajon a fia átállása belekerül-e?
Idézet

Áááá,engem nem érdekel a multi. Kéred majd a DLC-t a Collectors E. - böl ? Még nem tudom miket kapok....de ha van benne multis azt szívesen átpasszolom.
Na, ja, csak ha próbálkoznék a platinával, sajnos ez akkor meg elengedhetetlen hozzá... :roll:
Hát meggondolom, sztem csak úgy fogadom el, ha kifizethetem. Ingyé semmiképp.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4667 Dátum: 2013. Március 03. - 10:39:35 »

Na, ja, csak ha próbálkoznék a platinával, sajnos ez akkor meg elengedhetetlen hozzá... :roll:
Hát meggondolom, sztem csak úgy fogadom el, ha kifizethetem. Ingyé semmiképp.

Miért fizetnél érte amikor Én is ingyen kapom? :headscratch: Már ha kapok.....  :nemtudom:

Atya ég milyen grafika.... :o :o
Bub,ebben a trailer-ben egy szem játékmenet sincs. CGI az egész.

Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #4668 Dátum: 2013. Március 03. - 11:36:14 »
Nem hittem volna, hogy ilyen hamar kijön az ACIV. Remélem hamarosan a játékból is lesznek videók, nem csak CGI. Bár nálam eddig történetben, és játékmenetben az Ezio vonal volt a nyerő, azért várom rendesen a következő részt. Kíváncsi vagyok, ki lesz az új hős aki szerepel majd a jelenben, és úgy egyáltalán, mi lesz az új történet.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 03. - 11:49:03 írta slider78 »

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #4669 Dátum: 2013. Március 03. - 11:46:49 »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4670 Dátum: 2013. Március 03. - 11:47:45 »

Na, ja, csak ha próbálkoznék a platinával, sajnos ez akkor meg elengedhetetlen hozzá... :roll:
Hát meggondolom, sztem csak úgy fogadom el, ha kifizethetem. Ingyé semmiképp.

Miért fizetnél érte amikor Én is ingyen kapom? :headscratch: Már ha kapok.....  :nemtudom:
Majd megbeszéljük.


Bub,ebben a trailer-ben egy szem játékmenet sincs. CGI az egész.
Persze, tom, de attól még írtó pöpec... :o de kb. a Revalitons-nek is ilyen über brutál trailerje volt, ahol itt-ott kételkedtem,h ogy ez full cgi... és az Arkhamis egész jó volt (jó, azért az nem volt ennyire komoly), nemcsoda hogy Puzsér meg tv2 már filmnek nézi ezeket. :hehe:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4671 Dátum: 2013. Március 03. - 12:36:05 »

Na, ja, csak ha próbálkoznék a platinával, sajnos ez akkor meg elengedhetetlen hozzá... :roll:
Hát meggondolom, sztem csak úgy fogadom el, ha kifizethetem. Ingyé semmiképp.
Miért fizetnél érte amikor Én is ingyen kapom? :headscratch: Már ha kapok.....  :nemtudom:
Majd megbeszéljük.
Ok.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #4672 Dátum: 2013. Március 03. - 12:38:28 »
Hát szerintem ez a trailer gyenge a többihez képest.  :roll:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #4674 Dátum: 2013. Március 03. - 12:53:32 »
Miért nem tudják lelőni Ezio-t ezek a szerencsétlenek?
 :lol:


Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #4675 Dátum: 2013. Március 03. - 19:37:17 »
Erről tudsz már kaine?  ;)



" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4676 Dátum: 2013. Március 03. - 20:00:41 »
Persze, trailert is láttam.

ragatskynet

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Videojátékok
« Válasz #4677 Dátum: 2013. Március 03. - 20:46:26 »
Igazából a Marvel Heroes egy Diablo klón (nem is kicsit, én már játszottam vele egy keveset), a DCUO meg inkább az a WoW-féle farmolgatós MMOshit volt - nekem egyértelműen jobban tetszik a Marvel Heroes, az eddigiek alapján nagyon jó!
Én ugyan az MH-val még nem játszottam, de szerintem elég illúzióromboló lehet, amikor már a 14. Rozsomák, vagy a 36. Pókember megy el melletted. :\ A DCUO-ban legalább tényleg olyan a karaktered, amilyennek szeretnéd.

Ez valóban furcsa egy kicsit, viszont ha belegondolsz a Diabloban is ugyanez (volt) a helyzet - ha 7 barbár szaladgál a pályán, mind a hét ugyanolyan (a kettőről beszélek, a harmadikkal még nem játszottam). Egyébként lesz lehetőség testre szabni kinézetüket.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #4678 Dátum: 2013. Március 03. - 22:57:56 »
Na jó, de a Diablónál nem is az online multiplayeren volt a hangsúly (a harmadik részig), itt meg azért mégis. :) De ha a testreszabás nem annyiban fog kimerülni, hogy lehet válogatni az alternatív jelmezek közül, akkor még talán jó is lehet. Ja, és ami még engem zavar, az az, hogy csak hősökkel lehet lenni. A DCUO-ban pl. tök poén elgyepálni a hősöket egy-egy küldetés során. :D

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #4679 Dátum: 2013. Március 04. - 12:02:57 »


A XVIII. század elejébe, a kalózok világába kalauzol bennünket a négyes sorszámú epizód. A főhős Edward Kenway, egy kalandvágyó brit fiatalember, aki a Királyi Haditengerészettől átpártol a kalózok közé kapitánynak, majd hamarosan a bérgyilkosok és a templomosok közt folyó ősi harc közepén találja magát. A kalózok aranykoraként emlegetett időszakból számos hírhedt szereplővel találkozhatunk majd, mint például Feketeszakállal és Charles Vane-nel. Az eddigi részekhez hasonlóan ismét egy óriási, nyílt világ vár majd ránk, több mint 50 meglátogatható helyszínnel. Elsüllyedt hajók kincseit gyűjthetjük be, a városokban templomosokat gyilkolhatunk, a dzsungelben ritka állatokra vadászhatunk, elfeledett romok között kereshetünk értékes tárgyakat, és rejtett barlangok felfedezése is vár majd ránk. A bérgyilkosok megszokott fegyverei mellé a kor harceszközei tárulnak, de a játék a lopakodást is ugyanúgy értékeli, mint a szemtől szembe történő küzdelmeket. Az előző epizódban megjelent hajózás sokkal központibb szerepet kap, fontos lesz a Jackdaw folyamatos fejlesztése is. No és persze a kompetitív és kooperatív multiplayer részek se maradnak ki a játékból.

Megerősítették a platformokat is: az Assassin's Creed IV: Black Flag október 31-én PlayStation 3-ra, Xbox 360-ra és Wii U-ra érkezik, míg később elérhető lesz PC-re, PlayStation 4-re és "más következő generációs konzolokra" is. A PS3 és PS4 változatot választók 60 percnyi játékidőt nyújtó extra DLC-t tölthetnek majd le ingyen a PSN-ről a megjelenést követően. A gyűjtői kiadásokról március végén várható információ.