Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 657019 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #4700 Dátum: 2013. Március 05. - 22:25:02 »
Ha itt regisztráltok akkor kaptok Marvel Heroes bétakulcsot!
http://www.alienwarearena.com/giveaway/alienware-arena-exclusive-marvel-heroes-closed-beta-key-giveaway/
Na, akkor a hétvégén ki is próbálom. Remélem, kellemesen fogok csalódni, bár kétlem.

ragatskynet

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Videojátékok
« Válasz #4701 Dátum: 2013. Március 06. - 14:33:59 »
Na jó, de a Diablónál nem is az online multiplayeren volt a hangsúly (a harmadik részig), itt meg azért mégis. :)

A Diablo 2 elsősorban a multiplayerről szólt. Mi több, olyan online közösség volt mögötte, ami a 3 mögött már valószínűleg sosem lesz.

A DCUO-ban pl. tök poén elgyepálni a hősöket egy-egy küldetés során. :D

Az NPC-k között ott lesznek (~vannak) ugyanúgy a képregényekből ismert karakterek.

Parrosbajusz

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 92
Re:Videojátékok
« Válasz #4702 Dátum: 2013. Március 06. - 20:16:18 »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4703 Dátum: 2013. Március 08. - 11:28:29 »
Hoha, a High moon csinálja, na ez most eléggé felkeltette az érdeklődésemet :oh: pofás kis trailer lett. Dátumot nem láttam, mikor adják ki? (hátha ezután már a TF3-nak ugranak majd neki, bár valszeg az már ps4-re jön... :'( )
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #4704 Dátum: 2013. Március 08. - 18:43:16 »
Amúgy a SH nem 2 db PS2-es játék kiadása? A 2. és a 3. rész. Vagy nem?
Valóban, akkor még trébb volt, mint a korábbi gyüjteményes kiadás.
Akkor ez azt jelenti, hogy ez a verzió nem egy, hanem két lemezes, mivel újrakiadás? Vagy a két játékot egy lemezre tolták és úgy adták ki újra?
Valószínüleg 1 lemezre írták fel őket, a sok extra cuccal együtt. A Blue ray sok mindent elbír.

Kösz a segítséget!



Nem ismerem Deadpoolt annyira, de ez a trailer nekem is azt mondja, hogy megjelenéskor kötelező vétel lesz belőle.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4705 Dátum: 2013. Március 08. - 19:00:34 »
Na ez DP trailer már egész kellemes volt, és határozottan jobban is néz ki.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4706 Dátum: 2013. Március 12. - 20:21:37 »
For Tom F.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4707 Dátum: 2013. Március 13. - 02:13:47 »
Wow, köszi! :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4708 Dátum: 2013. Március 16. - 16:27:34 »
Bub,végül milyen DLC - ket kaptál a Tomb R. -hez ?
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4709 Dátum: 2013. Március 17. - 14:44:56 »
Nemrég vittem végig a Crysis Warhead-et, állat jó volt! :D Főleg annak tükrében, hogy magyar alkotógárda készítette, le a kalappal. :D Tök jópofa volt, hogy magyar szinkronhangok vannak a játékban. :D Nem gyengén káromkodnak a karakterek. :hehe: Baromira tetszik a Crysis játékok hangulata, játékmenete - valamikor sor kerül majd a 2. részre is. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4710 Dátum: 2013. Március 17. - 15:37:08 »
Bub,végül milyen DLC - ket kaptál a Tomb R. -hez ?
Áhuhuh... bocs.
Öhm, vmi Hitmanes fegyvereket, meg vmi vadászós fejlövés segítő cuccot... :headscratch:
De sztem te is ugyanazokat, nem? :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4711 Dátum: 2013. Március 17. - 15:40:10 »
De igen,csak kíváncsi voltam. Hol tartasz a játékban ?
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4712 Dátum: 2013. Március 17. - 15:55:57 »
A játékban nagyon sehol... a tetves multival szenvedek... mivel úgyse lesz semmi nekem idénre, így magát a játékot tartalékolom nyárra... (bár most sikerült megvenni a Cap Am játékot, elvben Kedden kapom meg.) és mivel elég gány multi trófeák vannak, egy darabig csak azzal hülyülök... :roll: amúgy most vagyok ott magában a sztoriban, hogy a proffal bementünk egy kapun és jöttek oroszok (WTF :o) és elvitték őket... ez még nagyon az eleje... amúgy tömören eddig az a véleményem, hogy jóóó nagy különbség van az eddigi gamekhez képest... ennek az eleje tiszta horror volt... egész végig a Sziklák Szeme/Halálos Kitérő motoszkált bennem... :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #4713 Dátum: 2013. Március 17. - 16:54:17 »
Na, akkor ezt is felírom a listára.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #4714 Dátum: 2013. Március 17. - 19:15:49 »
Na, akkor ezt is felírom a listára.

Én kijátszottam, szerintem jó lett nagyon, meg mindenki szerint nem találkoztam még emberrel akinek nem tetszett.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4715 Dátum: 2013. Március 17. - 20:14:53 »
Én igen. MOndta rá azt nagy TR-es, hogy nemigen TR-es. :)

Írtam, hogy megint a Haunting Groundot tolom, találtam benne egy olyan horror jelenetet, ami bármelyik filmnek a becsületére válna, basszus.  :surp:
A videóban 1'38-2'15-ig tart. Egy fiatal lánnyal játszunk, aki elbújt az üldözője (egy másik nő) elől egy kínzókamrában a vasszűzbe...

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4716 Dátum: 2013. Március 18. - 16:53:04 »
MOndta rá azt nagy TR-es, hogy nemigen TR-es. :
Hát szerintem abban mindenki egyetért, hogy az illetőnek tökéletesen igaza van. ;)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4717 Dátum: 2013. Március 18. - 19:00:43 »
Szerintem nem baj, hogy megpróbálják megújítani a franchise-t. Én ugyan nem vagyok TR rajongó, de az új Lara Croft szimpatikusabb mint a régi, és a játék trailere alapján a játékmenet is izgalmasnak tűnik, felcsigázott. :) Lehet, hogy én is ki fogom próbálni majd.

Egyébként itt az Index kritikája: http://index.hu/tech/2013/03/18/az_ifju_lara_croft_szenvedesei/
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4718 Dátum: 2013. Március 18. - 19:36:25 »
Én a klasszikus szériának is rajongója voltam, de azok közül az új trilógia tetszett jobban (amúgy lényegében az is egy reboot volt, csak annó nem hívták annak), kedvencem az Anniversary, de nagyon bejön az új rész is.
Ahogy egyébként a DMC remake is nagyon tetszik, szóval abszolút nem összeegyeztethetetlen az, hogy valaki egyszerre szeresse a régit és az újat.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4719 Dátum: 2013. Március 18. - 20:13:09 »
Nekem a Legend volt a legkedveltebb TR részem. Tök jó volt az új stílus prögött nagyon, hangualtosak voltak a pályák (főleg az Artúr sírja rész volt rohadt nagy poén), és itt is tetszett az hogy volt társaság,  a "fülemben" ott duruzsolt végig a két "társam" jó szövegeket elejtve.  Egy bajom volt vele, hogy rövid lett, az Annyversery viszont meg sajna nekem pont ilyen elnyújtott rétes tészta lett... :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL