Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656931 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #4740 Dátum: 2013. Március 29. - 17:21:32 »
Akkor te sem bírod a FPS-es játékokat? ( igaz PSX-re megvan a MOH és a MOHU is, azok tetszenek ) A Bioshock rapture edition-t beszereztem, ( még nem játszottam vele, a polcon pihen ) úgyhogy próbálok rászokni, de ez nem az én világom. Viszont az új DI egyik trailere annyira tetszik, hogy lehet ezt is beszerzem. Azért is kérdezgetek ilyesmiket, mert itt mindig segít valaki eligazodni, ( mint múltkor a Silent Hill-nél is ) nem vagyok profi gamer.   ;D


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4741 Dátum: 2013. Március 29. - 17:27:12 »
A szép külsőt marha gyorsan meg lehet unni, és azok alapján, amit olvastam, a többi része nem lehengerlően érdekes (= 1 hét után már biztos nem tátom tőle a számat). El lehet vele szórakozni, de amíg vannak játékok, amik sokkal jobbak, nem tudom elképzelni, miért ezt venné meg valaki.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #4742 Dátum: 2013. Március 29. - 18:41:33 »
Dead Island-ről valami vélemény? Érdemes beruházni rá? Láttam róla videókat és nagyon jónak tűnik. Bár nem szeretem a FPS-es játékokat, ez mégis elég meggyőző.

Csakis akkor, ha találsz hozzá játékosokat. Ugyanolyan co-op játék, mint az L4D sorozat. Max. annyi, hogy ebben jóval több közelharci fegyver van.

Ez egy brutális trailer a mai napig  :lol:


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4743 Dátum: 2013. Március 29. - 21:22:06 »
Igen, ez a trailer nagyon durva volt, bár évekkel a kész játék előtt mutatták be.

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #4744 Dátum: 2013. Március 30. - 07:27:36 »
Igen, ez a trailer nagyon durva volt, bár évekkel a kész játék előtt mutatták be.

Nem remlik, de nem azt akartad irni, hogy utana? :D

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #4745 Dátum: 2013. Március 30. - 13:58:38 »
Duplázok, ezt most külön szeretném:

Januárban arról érkeztek hírek, hogy a Rocksteady Studiosnál életre kelt Batman: Arkham játékok esetleges folytatásához regisztráltak be több mint egy tucat új domain nevet. Ezt követte februárban a hír, amely szerint a kiadási jogokat birtokló Warner Bros. következő pénzügyi évében konkrétan szerepel a franchise következő felvonása.
A menetrend szerinti márciusi pletyka is megérkezett a napokban, amelyek szerint az új epizód címe Batman: Arkham Origins lesz és kizárólag a következő generációs konzolokra készül majd el. Az új játékot az előzetes híresztelésekkel szemben mégis a Rocksteady jegyzi majd, ám ez jó eséllyel nem folytatás, hanem inkább előzmény lesz. A történetet a Silver Age képregények inspirálták, ennek megfelelően az '50-es '60-as években játszódik majd. A látványvilágért ezúttal is az Unreal Engine 3 felelhet. A hivatalos bejelentésre még néhány hetet várnunk kell, arra ugyanis az idei E3 keretein belül, júniusban kerülhet sor. Addig is érdemes minden részletet fenntartásokkal, pletykaként kezelni.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4746 Dátum: 2013. Március 30. - 14:46:16 »
Dead Island-ről valami vélemény? Érdemes beruházni rá? Láttam róla videókat és nagyon jónak tűnik. Bár nem szeretem a FPS-es játékokat, ez mégis elég meggyőző.
Szerintem itt elsősorban az a kérdés, hogy mennyire szereted a zombis túlélőhorrorokat és a nyers brutalitást. Mert ha igen, akkor imádni fogod a játékot. A grafika a legnagyobb erőssége, ez tény, a sziget gyönyörű, és a trancsírozások is gyomorforgatóan élethűek. Van egy sajátos hangulata a gaménak, az biztos. Viszont a történet nem nagy szám (mint a legtöbb FPS-nél sem), és elég lassan halad, főleg, ha a mellékküldetéseket is megcsinálod. A szokványos FPS-ektől annyiban eltér, hogy itt a közelharcra helyezték a hangsúlyt, vagyis többnyire az ütő-szúró-vágófegyvereké a hangsúly, a lövöldözés háttérbe szorul. Van egyébként külső kamerás nézet is, de az inkább csak a járművek vezetésénél hasznos. Én elég sokat játszottam a játékkal, de aztán kicsit besokalltam a trancsírozástól és pihentettem a gamét, mert inkább olyan játékokat próbáltam ki, ahol a történet dominánsabb és érdekesebb. Azóta nem játszottam vele, de fenn van a gépemen, nem kizárt hogy egyszer még folytatom, ha olyan hangulatom lesz.
Nem tudom, újonnan milyen árat kóstál a játék, ha nagyon drága, akkor szerintem csak akkor ruházz be rá, ha nagyon horrorbuzi vagy. Más esetben inkább vedd meg használtan, vagy "kölcsönözd ki", ha van lehetőséged. Valamilyen formában mindenképp érdemes kipróbálni szerintem. Jó játék, de ahogy Zozi mondta, vannak jobbak is, ez egy tipikus "minden csoda 3 napig tart" játék. :D De amíg tart a csoda, addig veszettül jól fogsz szórakozni. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4747 Dátum: 2013. Március 30. - 14:51:31 »
Nem remlik, de nem azt akartad irni, hogy utana? :D
Nem. Ez a trailer már jóval korábban megvolt, pont ezért várta mindenki nagyon a kész játékot, ami csak nem akart elkészülni, úgyhogy sokan meg is unták a várakozást.
Van egyébként külső kamerás nézet is, de az inkább csak a járművek vezetésénél hasznos.
Mármint a játékban végig van? Vagyis az egészet lehet úgy játszani?
Idézet
Jó játék, de ahogy Zozi mondta, vannak jobbak is, ez egy tipikus "minden csoda 3 napig tart" játék. :D De amíg tart a csoda, addig veszettül jól fogsz szórakozni. :D
Ilyesmi a Lollipop Chainsaw is. :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4748 Dátum: 2013. Március 30. - 15:07:57 »
Mármint a játékban végig van? Vagyis az egészet lehet úgy játszani?
Azt hiszem, igen. (Azt nem tudom, hogy belső tereken is van-e, mert ott nem próbáltam, de külső tereken át lehet kapcsolni.) Igazából én is csak tökvéletlenül, x óra játék után jöttem rá, hogy át lehet váltani. :D De igazából a harcban sokkal jobban jársz a belső nézettel, mert jobban lehet célozni, és jobban érzed az "ütőtávot" is az ellenféllel szemben. Egyébként onnan is látszik, hogy nem TPS-nek szánták a játékot, hogy külső nézetben baromi vicces a karakter mozgása, nem túl élethű. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4749 Dátum: 2013. Március 30. - 15:25:37 »
Residen Evil Replica Gun.



Mondjuk nem értem miért kell mindezt taktikai kesztyűben megmutatni. Így talán jobban badass:stupid:
És már több száz $ költött fegyver módosításokra,  egy :censored: kamera állványra már nem futja ?  :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 30. - 16:06:28 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #4750 Dátum: 2013. Március 30. - 16:07:53 »
Dead Island-ről valami vélemény? Érdemes beruházni rá? Láttam róla videókat és nagyon jónak tűnik. Bár nem szeretem a FPS-es játékokat, ez mégis elég meggyőző.
Szerintem itt elsősorban az a kérdés, hogy mennyire szereted a zombis túlélőhorrorokat és a nyers brutalitást. Mert ha igen, akkor imádni fogod a játékot. A grafika a legnagyobb erőssége, ez tény, a sziget gyönyörű, és a trancsírozások is gyomorforgatóan élethűek. Van egy sajátos hangulata a gaménak, az biztos. Viszont a történet nem nagy szám (mint a legtöbb FPS-nél sem), és elég lassan halad, főleg, ha a mellékküldetéseket is megcsinálod. A szokványos FPS-ektől annyiban eltér, hogy itt a közelharcra helyezték a hangsúlyt, vagyis többnyire az ütő-szúró-vágófegyvereké a hangsúly, a lövöldözés háttérbe szorul. Van egyébként külső kamerás nézet is, de az inkább csak a járművek vezetésénél hasznos. Én elég sokat játszottam a játékkal, de aztán kicsit besokalltam a trancsírozástól és pihentettem a gamét, mert inkább olyan játékokat próbáltam ki, ahol a történet dominánsabb és érdekesebb. Azóta nem játszottam vele, de fenn van a gépemen, nem kizárt hogy egyszer még folytatom, ha olyan hangulatom lesz.
Nem tudom, újonnan milyen árat kóstál a játék, ha nagyon drága, akkor szerintem csak akkor ruházz be rá, ha nagyon horrorbuzi vagy. Más esetben inkább vedd meg használtan, vagy "kölcsönözd ki", ha van lehetőséged. Valamilyen formában mindenképp érdemes kipróbálni szerintem. Jó játék, de ahogy Zozi mondta, vannak jobbak is, ez egy tipikus "minden csoda 3 napig tart" játék. :D De amíg tart a csoda, addig veszettül jól fogsz szórakozni. :D

Köszi! Nos, igazából szeretem a horrorokat és azon belül a zombifilmek a gyengéim, és a zombis játékokat is nagyon csípem. Asszem beruházok rá, és amit kaine említett a LC is érdekesnek tűnt elsőre mikor láttam, de nem akarok minden sz**t összevenni.  ;D
A Farcry is érdekesnek tűnik, de egyelőre csak puhatolózom, így is van vagy 5 játék aminek még neki se álltam.  ;D


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #4751 Dátum: 2013. Március 30. - 17:02:08 »
Köszi! Nos, igazából szeretem a horrorokat és azon belül a zombifilmek a gyengéim, és a zombis játékokat is nagyon csípem. Asszem beruházok rá, és amit kaine említett a LC is érdekesnek tűnt elsőre mikor láttam, de nem akarok minden sz**t összevenni.  ;D
A Farcry is érdekesnek tűnik, de egyelőre csak puhatolózom, így is van vagy 5 játék aminek még neki se álltam.  ;D

House of The Dead  :hehe:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4752 Dátum: 2013. Március 30. - 17:19:44 »
Az tök jó lövöldözős játék. :)

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #4753 Dátum: 2013. Március 30. - 18:10:59 »
Az első kettő tényleg jó volt anno.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4754 Dátum: 2013. Március 30. - 18:12:31 »
És már több száz $ költött fegyver módosításokra,  egy :censored: kamera állványra már nem futja ?  :headscratch:
Csak az a fura nekem, hogy a Samurai Edge nem tiszta acélból van, mert a pisztoly készítése során kritérium volt, hogy ne legyen több talán harminc dekánál tár nélkül, ezért a cső és a szán kivételével a nagyja kompozit volt.
Amúgy nagyon szép a videóban szereplő (a képen lévőnek nekem gyanúsan nagy a csöve egy Beretta 92-eshez képest). :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4755 Dátum: 2013. Március 30. - 19:11:24 »
Az első kettő tényleg jó volt anno.
A harmadik tényleg nagyon gyenge, de a 4. állat jó. Kár, hogy az nincs konzolra. Egyszer láttam itthon valamelyik plázában, de azóta sem találom. :) Londonban játszottam vele Michoval együtt. :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4756 Dátum: 2013. Március 30. - 19:16:56 »
Bazz, a video hatalmas, asszem ez lesz a legkedveltebb részem a második után (vagy előtt, fene tudja még...), eszméleten Karib Kalózai hangulata van :D A bálnás rész meg haláli (remélem lesz olyan trófi hogy ejtsek el egy bálnát :hehe:)
Én a jelen időben történő eseményre leszek kíváncsi. Vajon mi lesz a story? Illetve, hogy ha nem Desmondon, akkor kin keresztül fogjuk minezt átélni?

Múltkor haverral beszéltünk a gameről, hogy uh milyen kurta jó a legújabb videó belőle, és akkor arra lyukadtunk ki végül, hogy mivan ha Desmond apja lesz most a visszaemlékező, mer végülis valahol ő is a leszármazotjai. :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #4757 Dátum: 2013. Március 30. - 19:23:26 »
Az első kettő tényleg jó volt anno.
A harmadik tényleg nagyon gyenge, de a 4. állat jó. Kár, hogy az nincs konzolra. Egyszer láttam itthon valamelyik plázában, de azóta sem találom. :) Londonban játszottam vele Michoval együtt. :)

Zsííír, nem is tudtam a negyedik részről. Majd utánalesek, bár kétlem, hogy be tudom szerezni legálisan.  :-\

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #4758 Dátum: 2013. Március 30. - 19:48:46 »
House of The Dead  :hehe:

wazz, mennyit nyomtuk arcade gépeken.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4759 Dátum: 2013. Március 30. - 20:09:50 »

Amúgy nagyon szép a videóban szereplő (a képen lévőnek nekem gyanúsan nagy a csöve egy Beretta 92-eshez képest). :)
A cső normális hosszúságú, a + kompenzátor nyújtja meg a fegyver hosszát.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 30. - 20:13:24 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül