Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656873 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #4920 Dátum: 2013. Május 25. - 19:51:09 »
YJ: Legacy trailer. A grafika nem a legjobb, de YJ, szóval kihagyhatatlan. Btw, tényleg azt mondják, hogy battle against good and evil? Ezt így is szokták mondani? Mármint, ez így most nem azt jelenti, hogy a harc a jó és a rossz ellen? ^^"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4921 Dátum: 2013. Május 25. - 20:35:52 »
Idézet
A grafika nem a legjobb
Ez… enyhe kifejezés. Tudom, hogy alapvetően másodlagos a játékélmény mögött, de ez PS2-es vagy még gyengébb. 2004 környékén játszottam ilyen grafikával a jó öreg GeForce Ti4200-asommal.
És de, azt mondják, az elején látszik, hogy a fiatalok szembeszállnak az idősebb hősökkel is némi ideológiai vitában arról, hogyan kéne megmenteni a világot.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #4922 Dátum: 2013. Május 25. - 20:52:33 »
Egy kis vitára azért túlzás rámondani, hogy battle against good. De na, ez legyen a legnagyobb gond. Bár sajnos nem ez, hanem a grafika. Mondjuk az átvezető animációkat igazán megcsinálhatták volna rajzfilmesre. ... Vagy az ilyesmi csak Japánban szokás?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4923 Dátum: 2013. Május 30. - 20:44:07 »
http://www.playdome.hu/hirek/36653/juliusban-erkezik-a-mortal-kombat-komplete-edition-pc-re Ti hallottatok erről? :oh: Mit szóltok hozzá? :D Engem csak az zavar, hogy nem Kratos lesz benne, hanem Freddy, de ez legyen a legkisebb gond... :hehe: Csak a portolást ne szúrják el.

Amúgy nemrég elkezdtem játszani a Batman: Arkham Asylummal. Tényleg baromi jó játék, nagyon tetszik. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4924 Dátum: 2013. Május 30. - 20:53:00 »
Kratos Ps exclusive karakter. Habár igazán tehettek volna valakit a helyére, aki hasonlóan nagy kaliber. Így szimplán csak kimaradt.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4925 Dátum: 2013. Május 30. - 20:55:33 »
Alig 15 évet vártunk csak erre. :)
Egyre inkább úgy tűnik, hogy az MK8 csak egy csuklás volt, és tényleg jót tett a Midway-jel, hogy felvásárolta a WB.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #4926 Dátum: 2013. Május 30. - 20:57:01 »
Én az Injusticenak jobban örülnék. Mondjuk a Street Fighter IV óta úgysincs verekedős játék PC-re, a MUGEN-es cuccokat leszámítva.  :drying:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4927 Dátum: 2013. Május 30. - 21:18:07 »
Kratos Ps exclusive karakter. Habár igazán tehettek volna valakit a helyére, aki hasonlóan nagy kaliber.
Freddyt tették a helyére, ő az xbox exkluzív kari. Mondjuk nem meglepő, hogy az xboxos verziót portolták át... :D

Alig 15 évet vártunk csak erre. :)
Hát igen...  ;D Bár én nem panaszkodhatok, mert a PS2-s Mortalokat végigtoltam. ;D De meglepett, hogy visszatér a sorozat PC-re, ma tudtam meg a hírt tesómtól.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4928 Dátum: 2013. Május 30. - 21:23:16 »
Freddy nem volt exkluzív karakter, csak Kratos. Ugyanúgy elérhető volt PS-en is.  ;)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4929 Dátum: 2013. Május 30. - 21:25:46 »
Wow... Rohadjanak meg, hogy Kratos PS exkluzív... :finger:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4930 Dátum: 2013. Május 30. - 22:12:29 »
Azért valljuk be, kissé furán vette volna ki magát, hogy a Sony által fejlesztett és terjesztett sorozat főszereplője az Xboxon igen véres módon kivégezhető szereplőként tűnjön fel. Így is az MK9-ben már arcpirítóan kemény figurát kellett csinálni belőle, mert a Sonynál kötelező volt, hogy Kratos legyen a legnagyobb arc az MK világában is.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4931 Dátum: 2013. Május 30. - 22:25:46 »
Hát, Kratos már a saját sorozatában is arcpirítóan kemény volt. :D Úgyhogy nem lehetett olyan nehéz megoldani, hogy az MK legnagyobb arca legyen. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4932 Dátum: 2013. Május 30. - 22:43:01 »
Todd, ezt hallottad már? Yamaoka másik játékzenéje, de ugyanolyan jó, mint a Silent Hillé.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4933 Dátum: 2013. Május 31. - 08:20:24 »
Kaine, tudom, hogy a cavinton a Kingpin hivatalos szponzora, de időnként újra és újra megdöbbenek rajtad.
Előszőr ezt a gammát ennek a számnak a belinkelésével nagyjából a megjelenéskor ajánlottam neked, akkor azt mondta, nem tetszik. Azóta átlag egy két havonta szóba kerül ez a játék, hogy mennyire király, és hogy mennyire frankó munkát végzett ebben is Yamaoka és Mary. Legutóbb épp A Lollipop Chainsaw-os beszélgetésben hoztam szóba, úgy 1-2 hete.
 :nezze:
A Shadows Of The Damned-et egy remekműnek tartom, beteg, kegyetlenül szórakoztató humor, fallikus szimbólumok és szex töménytelen mennyiségben, de mellé Silent Hillekre jellemzően összetett történet, és háttér, ráadásul Akira Yamaoka zenéivel.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 31. - 08:22:31 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4934 Dátum: 2013. Május 31. - 11:15:22 »
Egyszóval jónak tartod?  ;D
A videojáték topikot fenntartással olvasom csak, mert például a sok általános rövidítésből egyet sem értek (vagy nem sokat), játékokból pedig kifejezetten keveset szeretek, így a téma csak érintőlegesen talál be nálam.  :cavinton:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4935 Dátum: 2013. Május 31. - 11:41:09 »
Pedig annak idején még a Silent Hilles fórumon Ironmannal közösen több oldalas kritikákkal egybekötve próbáltunk rávenni téged, hogy ismerkedj meg ezzel a játékkal. Úgy tűnik, nem sok sikerrel.  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4936 Dátum: 2013. Május 31. - 11:56:25 »
Tényleg nem. :) Na majd most. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4937 Dátum: 2013. Május 31. - 11:58:15 »
Valahol azért a tudatalattidba be tudtuk építeni, mert sok év múlva csak felbukkant.  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4938 Dátum: 2013. Május 31. - 12:33:56 »
Néztem róla videót, nem nagyon tetszett...
Különben a PC Guruban megjelent cikk miatt kerestem rá.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #4939 Dátum: 2013. Május 31. - 12:53:03 »
Freddy nem volt exkluzív karakter, csak Kratos. Ugyanúgy elérhető volt PS-en is.  ;)
Freddy exluziv karakter volt, csak úgy mint kenshi, scarlet és Rain. Csak a későbbi kiadásba kerültek bele, addig dlc-k voltak. Jó kicseszés mondjuk, mert mi megvettük annó ezt a 4 karit, és pont 1-2 hete láttam, hogy kapható olyan verzió belőle már amibe alap karik.
This is a joke. A real practical Joke.