Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656921 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5020 Dátum: 2013. Június 15. - 15:27:47 »
Ja, az fura, hogy mindkét konzol mindkét generációjára megjelenik...
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5021 Dátum: 2013. Június 15. - 15:33:50 »
Az igaz, hogy a Remake sokkal inkább visszaadja a régi hangulatot, viszont a Zero sokkal játszhatóbb game. Mindkettőnél 6 végigjátszás fölött vagyok, de míg a Zerót simán el lehet kezdeni egymás után újra, a Remake-nek kell időt hagyni a duplázásra. A Zerót nagyon feldobja, hogy menet közben bármelyik pillanatban cserélhetsz játékost. A piócagyűjtögetős aljáték pedig az egyik legnehezebb a RE történetében.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #5022 Dátum: 2013. Június 16. - 12:55:51 »
Játszik még valaki a Marvel Heroes-zal? Hol tartotok/hány hőst sikerült eddig összeszednetek? Nekem ma dobott egy random mob egy Lényt a második fejezetben. :D

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #5023 Dátum: 2013. Június 16. - 13:00:55 »
Én elkezdtem játszani Sólyomszemmel, de dobott egy connection errort, azóta lusta voltam felmenni.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #5024 Dátum: 2013. Június 16. - 22:26:38 »
Én játszok vele. Ma értem a végére scarlet witch-el. Egy alter kosztümöt dobott neki, meg még két hőst. Egyet az elején, egyet a végén. Azt vettem észre, hogy leggyakrabban az alap 5 kariból ad mindenkinek. nekem storomot, meg daredevilt dobta még meg. Az öcsémnek storm, scarlet witch és hawkeye van meg.
Egyébként nekem is kifagy állandóan. fél órákat, meg órákat tudok max játszani, aztán lefagy, mert nem bírja a videókártyám memóriája.
25. szintű lettem mire a végére értem, és 60 a szinthatár. Csak azt nem tudom, ezt hogy lehet elérni. Kipróbáltam a pvp-t is. Jó volt hogy 25. szintűként 38 meg 42es szintüek jöttek rám. Megálltak ott, ahol a csapat respawnol, és utána öltek minket ahogy visszajöttünk. Úgyhogy részemről a pvp ennyi volt a játékban. majd ha véletlenül valamikor elérem a 60as szintet, akkor talán benézek oda újra.
A másik bajom az, hogy a többi két karit csak úgy tudom feljebb húzni, ha  végigviszem velük ugyanazokat a küldetéseket megint, amiket az elsővel. Ebbe így semmi izgalmas nincs. Egyszer jó volt, a másodikkal még végigrohanok, de hogy többször nem fogom végigvinni a sztorivonalat az biztos, mert annyira azért nem jó.
This is a joke. A real practical Joke.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5025 Dátum: 2013. Június 18. - 19:23:40 »
Ma megérkezett az új Tomb Raider fémdobozos verziója, baromi szép és a Deviantartos pályázatra kapott Képregény is pont passzol méretre a dobozban. Már játszottam vele úgy egy órát, eddig nagyon hangulatosnak tűnik. Mintha jó sok dolgot vegyítettek volna benne, van ami az éhezők viadalát idézi, van ami a Metal Gear Solid 3-at, konkrétan Tomb Raidert nem nagyon idéz semmi, de ez annyira nem zavar.  ;)

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #5026 Dátum: 2013. Június 18. - 21:19:58 »
Nekem a The last of us  Joel edition figyel itt az asztalon, de még nem játszottam vele, csak belenéztem. Baromi szép a grafikája.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5027 Dátum: 2013. Június 20. - 10:39:21 »
Idézetet írta: ŰberKonzol
A Microsoft minden sokat kritizált újító szándékú döntését visszavonta az Xbox One kapcsán!
Gyakorlatilag minden marad olyan, mint ebben a generációban: megkötések nélkül mehet a játék csere-bere, kölcsönadás a haveroknak, nincs használt játék korlátozás és 24 óránkénti online ellenőrzés!
És vajon az árat is lejjebb tudják tornázni?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5028 Dátum: 2013. Június 20. - 11:49:29 »
Ha találnak egy exkluzív húzócímet, akkor igen. Van egy gyanúm, hogy a vas így is maximum nullszaldós. A Sony még mindig könnyebben bevállalhatta, hogy bukjon pár száz milliót a konzolon, ha még mindig él, hogy eladott játéklemezenként tíz dolcsit kapnak csak úgy, jogdíj címén.
MicroSoft amúgy jó hamar megadta magát, nem? Gyakorlatilag az E3-as reakciókra alapozták volna ezt a totális hátraarcot?

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #5029 Dátum: 2013. Június 20. - 13:09:48 »
Az első konferencia utáni hullám, ill. E3 után többen is kikiáltották a Sonyt a "győztesnek". Ezek után nem volt nagyon más választásuk, rettenetesen beégette őket a média.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5030 Dátum: 2013. Június 20. - 14:59:30 »
De vajon mit reméltek ezzel a sok marhasággal? Azt hitték, akkora fölényben vannak, hogy bármit megtehetnek?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5031 Dátum: 2013. Június 20. - 15:09:09 »
Valami olyasmi, vagy azt hitték, amikor beindúltak a Playstationos cloudos pletykák (itt is mindenki besz@rt tőlük :)), hogy úgyis mindenki ezt fogja csinálni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5032 Dátum: 2013. Június 20. - 15:31:59 »
Én nem, mert fogalmam sincs, mi az.  :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5033 Dátum: 2013. Június 20. - 15:36:05 »
Volt, mert akkor te is kiakadtál, csak már nem emlékszel rá.  ;D :cavinton:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5034 Dátum: 2013. Június 20. - 16:25:41 »
Oh, a konzolok szervízánál már előlehet rendelni a PS4-et, 130 körül lesz...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5035 Dátum: 2013. Június 20. - 19:43:54 »
Várni kell vele szűk 1 évet, és lemegy 90-re. Addigra már lesznek játékok is rá.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5036 Dátum: 2013. Június 21. - 12:05:09 »
Jaja, meg kiderülnek az első hibák ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5037 Dátum: 2013. Június 21. - 16:06:21 »
Én is arra gondoltam, hogy azért nem gond az év végi megjelenés, hátha addig ki is javítanak pár dolgot rajta.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5038 Dátum: 2013. Június 21. - 16:35:26 »
Hát én addig tuti nem veszem meg, amíg nem olyan 80-90 körül lesz... (plusz ahhoz kellene egy stabil meló is, hogy bemerjem vállalni...), egyedül csak azt fogom sajnálni, ha sorozataimat azokon fogják csak megjelentetni... (AC, Transformers... :'()
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #5039 Dátum: 2013. Június 21. - 19:42:05 »
Szerintem lassan (de csak nagyon lassan) a PC-s játékok is elmaradnak... Az idén nagyon várom az AC IV-et, BO-t, és nemrég figyeltem fel egy játékra, ami érdekes lesz:
http://www.youtube.com/watch?v=FcMRkyoHKeA