Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656933 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #5060 Dátum: 2013. Július 12. - 14:19:14 »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5061 Dátum: 2013. Július 12. - 14:37:55 »
Troy Baker eszméletlen felkapott szinkronszínész lett.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5062 Dátum: 2013. Július 13. - 16:20:05 »
Pár napja befejeztem az Arkham City-t. Zseniális játék lett, jobb, mint az első rész. ;D A fő történetet már hamarabb kijátszottam, csak a Riddler trófeákkal való pepecselés miatt nyúlt el ennyire a játék (de megérte ;D ). Harley bosszúját hagytam a legvégére, de azt elég gyorsan végig lehet vinni. :) Összességében tök jó volt a történet, voltak benne jópofa fordulatok és klassz ötletek, nagyon kitettek magukért a készítők. A játék hangulata pedig fenomenális lett - a város megjelenítésétől kezdve a karaktereken át az utolsó statisztáig minden a helyén van. :judge: Nagyon bírtam, hogy ki lehetett hallgatni az átlag bűnözők csevegéseit, néha tök poénosak voltak. ;D Azt hiszem ez a Batman-sorozat méltán tekinthető a szuperhősjátékok etalonjának, nagyon magasra tette a lécet. (Nem is feltétlenül arra gondolok, hogy ezentúl minden képregényes game legyen ilyen felépítésű, mert a képregényen belül is vannak eltérő zsánerek, inkább arra célzok, hogy a a játék önmagában nézve nagyon jól visszaadta a saját képregényes-rajzfilmes-filmes világának a hangulatát.) Így visszagondolva, talán az ASM játéknak sikerült hasonló színvonalat elérnie.
Ha a Batman Origins legalább ilyen jó lesz, mint az AC, akkor dörzsölhetjük a tenyerünket. ;D

***

Tegnap elkezdtem játszani a Mortal Kombat Komplete Edition-nel (ezúton is hála mindenkinek, aki lehetővé tette, hogy kijöjjön PC-n ;D ). Nagy Mortal rajongó vagyok, úgyhogy külön öröm, hogy játszhatok vele. :D Még csak a sztori módot tolom jelenleg, de már most látszik, hogy ez a játék ku***jó lett! :oh: Ízig-vérig benne van a klasszikus MK hangulat (nekem a korábbi részek is tetszettek) és a sztori mód piszkosul jó eddig! Totál filmszerű az egész, nagyon hangulatos átvezető jelenetekkel és jó sztorival, a bunyók pedig - mert ugye ez a lényeg - fergetegesek. ;D Brutális és véres, kökemény MK hangulat, imádom. Mondjuk most ott tartok a sztoriban, hogy Jax elveszíti a karjait Ermac jóvoltából, na az engem is lesokkolt. (Az életben nem fogunk ilyen MK-t kapni filmverzióban, hacsak nem lesz valami tökös stúdió, aki bevállalna egy R+-os filmet.) A játék grafikája szép, bár azért látszik rajta hogy nem mai darab, de ez is csak az átvezető animációknál feltűnőbb, a meccsek közben nagyon frankó a látvány. Néha azon kapom magam, hogy a hátteret fürkészem bunyó közben is, ami nem túl előnyös ugyebár. :hehe: Eddig nagyon király a game, élvezet a köbön. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #5063 Dátum: 2013. Július 13. - 17:45:38 »
Az utóbbival én is most játszok, már végig játszottam a story mode-ot, meg mindenkivel végigvittem egyszer a laddert. Nagyon jól meg van csinálva az biztos, bár én meglepődtem, hogy nincs benne Injustice-féle átrúglak a képernyőn cucc vagy tereptárgy-használat. Sajnos a kétéves laptopomon csak 1024x768-on fut és minden low-n van és még úgy is belassul néha.  :headscratch: De hát ez van, csoda, hogy kiadták számítógépekre. Bár csak az Injustice is követné...
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5064 Dátum: 2013. Július 13. - 19:33:56 »
A Steamen SLI-os GTX 670 tulajok panaszkodnak arra, hogy lassú, szóval nem csoda.
Tom, te még nem is sejted, mit tartogat a sztori, magasan a legjobb eddig a játékok közül ebben is.
Ja, és a Legacy amúgy szintén R-es kategória, szóval filmen is van hasonló. (Egy ideig úgy volt, hogy a Legacy lesz az MK9 előzménye, ami persze azóta bőven ugrott, ám a hangulati hasonlóság eléggé tetten érhető.)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5065 Dátum: 2013. Július 13. - 21:40:50 »
Megvettem a Deadpool játékot. Majd jövök.  :)

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:Videojátékok
« Válasz #5066 Dátum: 2013. Július 13. - 23:53:58 »
Megvettem a Deadpool játékot. Majd jövök.  :)

Szerintem nagyon jó lett, elég rövid, de annál tartalmasabb Deadpool hülyeségeit végig kísérni. :D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #5067 Dátum: 2013. Július 14. - 15:36:12 »
For Bub.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #5068 Dátum: 2013. Július 14. - 19:27:27 »
Én most rendezgettem a cuccaim és közben rábukkantam a Superman Returns The Video Game-re
Jó volt újra Metropolisban röpködni és a hőlátással őrületbe kergetni a bűnözőket ;D

Erről jut eszembe a Rocksteady most fejleszti az ÚJ Man of Steel játékot Xbox 360-ra-ra,PS3-ra és PC-re
Remélem jó kis játék lesz ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #5069 Dátum: 2013. Július 14. - 20:24:31 »
a Rocksteady most fejleszti az ÚJ Man of Steel játékot Xbox 360-ra-ra,PS3-ra és PC-re
  :o
Erről nem is hallottam. Erről igen,de ez IOS és Android mobil alkalmazás.
Az meg pláne fura hogy a mozinak már egy hónapja volt a premierje és még CSAK most fejlesztik ?  :headscratch:
Tudsz valami linket adni a hírhez ? Kíváncsivá tettél.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #5070 Dátum: 2013. Július 15. - 22:23:49 »
Áh úgy látom csak néhány rajongó fantáziálása volt, egy ötlet: http://gameideas.wikia.com/wiki/Man_of_Steel_(2013_video_game)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #5071 Dátum: 2013. Július 17. - 19:58:27 »
Ha hivatalos project lett volna már a film előtt kijön. De sok Superman játék bukott már meg azon, hogy a karakter repülését nem tudták lemodellezni. Nem is tudom melyik Superman játék váltott ki konkrétan rángógörcsöket amiatt, mert a repülés másból sem állt, mint karikákon való átsuhanásból és ha csak egyet kihagytál kezdhetted előröl. 

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:Videojátékok
« Válasz #5072 Dátum: 2013. Július 17. - 20:08:09 »
Ha hivatalos project lett volna már a film előtt kijön. De sok Superman játék bukott már meg azon, hogy a karakter repülését nem tudták lemodellezni. Nem is tudom melyik Superman játék váltott ki konkrétan rángógörcsöket amiatt, mert a repülés másból sem állt, mint karikákon való átsuhanásból és ha csak egyet kihagytál kezdhetted előröl.

Superman 64. Emlékszem, még volt egy AVGN részben is.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 17. - 20:10:18 írta Gergo3 »

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #5073 Dátum: 2013. Július 24. - 10:19:03 »
Van valakinek ötlete, ki lehet ez?

Talán valaki, Thanossal kapcsolatos, de egyáltalán nem biztos.
This is a joke. A real practical Joke.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #5074 Dátum: 2013. Július 31. - 18:30:22 »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5075 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 17:16:21 »
Skacok, a GTA IV-et végig lehet játszani úgy, hogy nem teljesítem Brucie küldetéseit? Vagy keresztet vethetek a játékra? Ugyanis Brucie egyik küldetésénél, amikor egy ezüst szinű autót kell ellopni (amit 3 fekete autó őriz), miután beállok az autóval Brucie garázsába, megakad a játék az átvezető videó betöltésénél. (Pedig egy patchekkel és modokkal feljavított verzióval játszom. :-\)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Videojátékok
« Válasz #5076 Dátum: 2013. Augusztus 06. - 10:34:42 »
Valaki segítség. A gépemre feltettem egy két játékot ami ( Mortal Kombat, Deadpool, Cod 4), de a játékvezérlőm csak a Mortal Kombat-ot kezeli. Mi lehet a baj ?? (MT-209 es játékvezérlő ). A gépen Win 7-van.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5077 Dátum: 2013. Augusztus 06. - 13:52:39 »
Valószínűleg az a gond, hogy a mai játékok egy része csak XBox 360-as kontrollerrel kompatibilis, más játékvezérlőkkel nem, ezt én is tapasztaltam több játéknál is. Ilyenkor az a megoldás, hogy le kell tölteni egy Xbox 360 kontroller emulátort (én a TocaEdit Xbox360 Controller Emulator Application progit használom, nekem bevált). Ha megnyitod a progit, akkor beállíthatod benne, hogy a kontrollereden a gombok milyen Xbox 360-as kiosztásnak feleljenek meg, ezután a program ezt a konfigurációt lementi két fájlba. Ezt a két fájlot kell bemásolni az adott játék főkönyvtárába (illetve abba a könyvtárba ahol a játék indítófájlja is van) és már lehet is játszani. :) A játék így már X360-as kontrollerként fogja felismerni a játékvezérlődet.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Videojátékok
« Válasz #5078 Dátum: 2013. Augusztus 06. - 14:18:32 »
Akkor ezt benéztem. Ps2,3 és Pc kompatibilis a játékvezérlőm.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5079 Dátum: 2013. Augusztus 06. - 14:36:15 »
Nem baj az, én is PS2-es kontrollert használok (PS2/PC átalakítóval). Töltsd le az emulátor progit, az megoldja a problémát.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.